• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Takže zatím platí úterý?
14. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
@madlina jj úterý :slight_smile: Od 19h, jen řekněte kde :slight_smile:
14. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz
Mě je to celkem jedno.
14. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
Tak jsme v sobotu absolvovali první cestu na turnaj do Prahy. Málem to byla moje smrt, protože se Prahy jako řidič děsně bojím, ale dojeli jsme bez problémů a hlavně to nebyla zbytečná cesta, kluci si to užili a přivezli si domů zlato :slight_smile: Sparta a Bohemka jen čučela :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/konja/album/nova-zivotni-etapa-filda-uz-je-skolak/5722300/
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/konja/album/nova-zivotni-etapa-filda-uz-je-skolak/5722301/
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/konja/album/nova-zivotni-etapa-filda-uz-je-skolak/5722302/
15. lis 2010 v 06:30  • Odpověz
autor
@konja šikulky :slight_smile:

@madlina: Tak dáme ten Avion??? vystoupili by jsme na Urlicháku a došly to :slight_smile:

Kačka měla super hlášku. V pátek než jsem jeli do FN tak jsme ji dávali k mamce a ta zaspala tak přišla otevřít v noční košili ( u mamky klasika )
tak jsem ji jen předala Kačku a letěli jsme do FN. Mamka se prý šla přestrojit a Kačka říká " jéé ty máš prsa "
mamka prý nevěděla co ji na to má říct a říká " no a ty Kačenko nemáš prsa??"
Kačka si vytáhla tričko kouká a říká " mám ale nevidím je " :D:D:D

To jsem fakt řvala včera smíchy když mě to mamka říkala.
15. lis 2010 v 08:09  • Odpověz
@kinsli :grinning: :grinning: :grinning: ,na co ty děti nepřijdou.Hlacně je to od v jejich podání roztomilý.Avion může být.Petr bude mít trenink ale domluvím se s babi na hlídání.A kdo teda všechno jde? Abych tam nakonec neseděla sama.

Holky večer jdem do kina na Občanský průkaz.
15. lis 2010 v 11:31  • Odpověz
@konji,kluci jsou šikulkové.Tak že taky gratulujem? Nějak mi uniklo co dělá Filípek za sport?
15. lis 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
@madlina my s Kačí jdeme určitě :slight_smile:
bus Ti jede v 18:55h tak ať ho nepropásneš :slight_smile: nastoupím k tobě :slight_smile:
Jinak se půjde do Adalu, ne avionu, jsem trdlo no do potrefené husy :slight_smile:

15. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
možná ještě půjde kámoška, jestli bude mít hlídání, večer mi písne :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz
já uvidím podle toho jak přijede Miloš,slíbit to nemůžu :wink:

konjo to moc potěší :slight_smile:

ohledně hlášek na prsa.........Vanda mi tuhle říká "co to máš" já: "prsa" Vanda: "ne to máš krmení na Áju"
15. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz
Mě se tuhle ptala Adél kdy bude míz takový prsa jako já? :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Jo naše holky jsou prostě borky :slight_smile:
15. lis 2010 v 16:42  • Odpověz
@madlina hraje fotbal za Hradec :wink: Je to náš malej Votrok :grinning:
@lenkabu hlavně to potěšilo tatínky :grinning: Ti to prožívali hůř než ligu mistrů :grinning: Výhra nad Spartou a Bohemkou byla otázkou cti :grinning:
15. lis 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Holky večer se budu těšit :slight_smile:

@madlina pojedeš tou 14-kou???
16. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz
pomooooc,akce kafe v ohrožení.Petr má trénink,odjíždí v pět a babička jde jde cvičit a vrací se po osmý.nemůžem to přesunout na jinej den.Co nejbližší.?
16. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
@madlina tak doraz až se vrátí babička nebo manžel :slight_smile:
16. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
@madlina Lenka taky pokod dorazí tak po 20h :slight_smile: My s Kačkou tam budeme od 19h.
16. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Tak jsme včera byly nakonec v české koruně :slight_smile: Bylo to super a mají výbornou svíčkovou :slight_smile:
17. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
Kočky já se omlouvám.Vedle babička přišla domů dlouho a nakonec ještě přijela moje mamka.Potřebovala se trochu vypovídat.Máme trochu problémy s mojí babičkou.
V Koruně vaří dobře.Taky tam s Petrem sem tam zajdem.
17. lis 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Tak další véča tak v půlce prosince, to si myslím, že bude pro mě na delší dobu poslední :frowning2:
17. lis 2010 v 19:27  • Odpověz
U mně klasika Miloš dojel pozdě,snad v půlce prosince :wink:
17. lis 2010 v 19:28  • Odpověz
To by mohlo klapnout.A berete i čerství těhule?
17. lis 2010 v 19:31  • Odpověz
@madlina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takze joooooo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2010 v 19:55  • Odpověz
Už bto tak vypadá.V úterý jdu na krev ,tak to budu mít snad potvrzený od dr.
17. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
@madlina Tak zatim jenom potichu moooooc gratuluju :dizzy_face: :slight_smile: a drzim pesticky :slight_smile:
17. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
Díky.
17. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jinak vcera to bylo bezvadny,svickova vyborna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mam dneska ukricenou Natalku :sweat_smile: ,ale Terezka uz spinka :dizzy_face: Poprve me usnula u cteni pohadky :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
@kacici tak to máš pohodičku, u nás se teprve koupe :frowning2: dnes jsme najak nestíhali s večeří, Lukáš přijel až po 19h.

Jinak Kačenka se už ptá po Terezce, nejdřív chtěla jet za Terezkou a když jsem ji řekla, že je Terezka pryč tak že půjdeme za tetou do koutku. Já byla ale mrtvoň tak jsem ji řekla, že je zavřeno ( možná i bylo ) nevím jak to mají ve svátek. tak nafoukla pusu a asi půl hodiny se se mnou nebavila a dřepěla v pokojíčku v křesle.

Skaite bude mít úspěch :slight_smile: už na něm jezdila po obýváku :slight_smile:
17. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
@madlina jéé tak to moc gratuluji, já to úplně přehlédla :slight_smile: Tak tfuj, tfuj ať se mimískovi u tebe líbí :slight_smile:
17. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
@kinsli Peto neboj se v pondeli prijedeme :wink: Terezka si na Kacenku vzdycky vzpomene kdyz jedeme busem kolem Slezskyho a ver mi,ze je to skoro kazdy den :grinning: ted uz by to konecne mohla zvladnout cely den nekde byt,sice nespinka,ale vydrzi az do 18,00,pak si da micko a u pohadky na spani je tuhon :grinning:
Naty ale vymrzuje,ted je druhy den na :angry: :angry: :angry: ,ja vim je to reakce na ockovani,ale je to desny :sweat_smile:
Navic jsem mela sen ze cekam treti :grinning: :grinning: :grinning: ,no nejvyssi cas zaridit spolehlivou antikoncepci :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.