• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@kacici ta poslední věta mě fakt dostala :slight_smile: :slight_smile:

Kačka je teď nějaká divná :frowning2: jestli kvůli mimču, nením snad ne, ale dost se začala v noci budit a stěhuje se za mnou do postele na dnešek šla k nám v 3h dala jsem ji čaj a usnula, ale ráno než se vzbudila tak cca 5 min. předem brečela ze spaní a v noci když se vzbudí tak taky brečí. To nikdy nedělala :frowning2:

Teď jsem si byla u ní lehnout a když pila čaj tak u toho usíla a sebou pořád tak divně házela :frowning2:
17. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz
kinsli to je normální,pracuje jim fantazie a zpracovávají co zažily,navíc ví že bude mimino a neumí si představit jaký to pro ni bude

madli tiše gratuluju :slight_smile: zrovna tuhle jsem si na tebe vzpomněla jestli to vyšlo :slight_smile:
17. lis 2010 ve 22:30  • Odpověz
Pomoooooooc,naše madam právě počmárala gauč fixem.Ke všemu tím na CD.Já ji snad přetrhnu.jdu to zkusit vyčist.naštěstí je to na tom díle kterej se skládá do gauče takže to nebude vidět.Ale doufám že to pustí.
18. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
@lenkabu snad máš pravdu :slight_smile: Dnes spala krásně celou noc až do 7:30h :slight_smile:

@madlina Kámošce maluje malý na sedačku, skříně, zeď a vždycky za ní příjde a říká " Domísek maloval "
:slight_smile: no jo je to sranda s dětičkami :slight_smile:
18. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz
Holky bacha,ja sla vcera zrovna timhle podchodem v 20:10 domu :pensive:
http://www.novinky.cz/krimi/217211-trojice-muzu-prepadla-v-podchodu-mladou-zenu.html
19. lis 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
@kacici hajzl, u mě by toho moc nenašel, to by byl asi zklamaný :slight_smile:
19. lis 2010 v 11:50  • Odpověz
@kinsli Peto tam jde spis o to ze kdyz nic neporidi tak si muze vybit vztek a zlost necim horsim a byt do smrti treba na vozicku :unamused: Nikdy nevis,tohle jsou magori :frowning2:
19. lis 2010 v 11:56  • Odpověz
No me je fakt blbe co se deje v posledni dobe za hnusarny,jasny ze se tomu asi neda zabranit,ale treba byt na miste te holciny tak se bojim uz jit kamkoliv sama :frowning2: U me by si nepomohl vubec :sweat_smile: a prave proto nikdy nevis jak se muze zachovat potom
19. lis 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak to je fakt konec.
19. lis 2010 v 11:59  • Odpověz
tak to je v prdeli teda já tam chodim s dětma furt,stát se mi to když vedu Vandu a vezu Alici tak se poseru,řeknu m ať mi konečně koupí paralyzér.........včera jsem šla ve 20 na břišní tance na Hvězdu a ve 21 zpět a vzpomněla jsem si na toho úchyla co jsem na něj dávala odkaz.......no měla jsem staženou prdel strachy ale zase to nechci řešit tak že si budu všude vozit zadek autem
19. lis 2010 v 15:44  • Odpověz
No to je síla :frowning2: Já chci minimálně slzák pod stromeček. Mnželovi to říkám od té doby co jsme se přestěhovali na moravský, ale zatím jen slibuje. Teď už na něj ale fest zatlačím :angry:
19. lis 2010 v 17:04  • Odpověz
Holky já nepamatuju že by se tam něco takovýho dělo.Ale poslední dobou je to teda mazec.Slzák mám .Co chodím do práce kolem azyláku tak jsem s ním docela klidnější.Tam je to taky o hubu.
20. lis 2010 v 09:35  • Odpověz
Pomooooooc,máme TICTAKY po celým obýváku.Ta holky nemůže bejt chvíli v klidu.
20. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
@madlina tak jsem se rozhlédla kolem sebe a u nás momentálně vede v obývák modelína :slight_smile:

@lenkabu Pavlína od Domči je těhu :slight_smile: tak doufám, že se bude prckovi u ní líbit :slight_smile: a pěkně zůstane tam kde má být :slight_smile: Akorát nám zvířata narušují dovolené :slight_smile:
zimní naše a letní to jejich. Snad to nějak zvládneme :slight_smile:
21. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
Tak to jí přeju ať pěkně vez komplikací vynosí.......bude mít termín v červenci?

včera jsem koupila Vandě panenku k Vánocům, zamilovala jsem se do týhle série Save the children....panenky krásný a ještě jdou z jejich prodeje peníze na charitu do Mosambiku,super spojení.Vanda má tu první,hispánku

http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=2428060
http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=2428056
http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=2428064
http://www.uberusky.cz/eshop-polozka-112-7548
22. lis 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
@lenkabu panenky jsou krásný :slight_smile:
nejví se mi líbí tato :slight_smile:

http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=2428056

Jinak Pavlína má myslím přelom červenec/srpen ( měla ovu až 24 DC ) tak to má posunuté

Jinak já jsem zvědavá jak vydržíme my 2v1 už mě tak týden dost bere podbříšek a je hodně nízko. Na ko jdu 1.12. tak uvidíme co mi řeknou. Teď by měl mít cca 2500/2600g.

Chtěla bych vydržet do vánoc, abych si je v klidu oslavila s Kačenkou, pokud to klapne tak od 25.12. zahájim velký úklid, když jsem ho dělala cca před 14 dny tak jsem myslela, že snad umřu a to jsem byla 31tt takže když ho dám na 37-38tt tk to musí být tutovka :slight_smile:

22. lis 2010 v 18:36  • Odpověz
Holky a může padat sníh.Máme už doma vybavení.
22. lis 2010 v 19:37  • Odpověz
Panenky jsou krásný.Já hlasuju pro tu třetí.
22. lis 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
@madlina madli, super my jedeme pro lyžičky zítra dopoledne :slight_smile:
22. lis 2010 v 19:41  • Odpověz
Já jsem jen zvědavá jak dlouho jí to bude bavit.Zatím je nadšená.Letos bude mít na lyžích primieru.No teda už to zkoušela loni ale jen na těch obyž dřevěnejch s medvídkem.Máme je ještě po mě. :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
Dnes mi kámoška dovezla kapsář pro Kačku k posteli, no myslím, že bude Kačenka mega skolojená. Ty jo když jsem si tak v hlavě sčítla na kolik vyšel kapsář, pak takový závěs + povlečení tak fakt mazec :frowning2: A to je jen taková jako by prkotina, žádný extra dárek ( máme to pro ni k svátku )
22. lis 2010 v 19:45  • Odpověz
Kapsář je prima věc.Máme ho taky a konečně se Adél neválej plyšáci po postely.
22. lis 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
@madlina Kačka tahá do postele kde jako kravinu :slight_smile:
22. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz
@kinsli,počkej až si tam bude tahat kluky. :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
@madlina nestraš :slight_smile: to je ještě daleko :slight_smile:
22. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz
já mám kapsář za pětikilo z mmb a je super,velkej. třeba si tam budou tahat holky :grinning: ta africká panenka je boží taky ji nikde nemají :slight_smile: na krámě byla jen hispánka a evropanka :slight_smile: v Chrudimi otevřeli hračkárnu Dráčik a moc pěkný,nakoupila jsem tam toho spoustu,se mi letos nějak nechce brát všechno na netu
22. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
@lenkabu no mě nakonec na 800,- mazec, ale je to tím, že byla strašná spotřeba látky :slight_smile: docela jasem si vymýšlela :slight_smile:
a dávala tam ještě nějakou teplou výplň takže tam to nejvíc naskákalo. Ale co, hlavně že je :slight_smile:
22. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz
Holky vy kupujete fakt lyze uz tuto zimu? :confused: Ja si myslim,ze u nas by to vazne nemelo smysl :frowning2:
Panenky moc pekne :dizzy_face: a kapsar by se taky nejaky hodil,jen az na jare,chceme udelat holkam pokojcky :wink:
22. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
holky jukněte jak jsem si hrála :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kinsli/album/brisko-jak-rosteme-/5750407/

@kacici : tak zkus ty obyč chodící :slight_smile:
22. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz
@kacici já ani náhodou lyže, Vanda je ráda že popojede na first biku :grinning:
22. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.