• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kinsli to je neuvěřitelný břicho :sweat_smile: já mám dojem že jsem s menším rodila :grinning:
22. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
@lenkabu to je prd teď jsem na 120 cm a Kačkou jsem končila na 37tt na 127 cm a teď pokud se nerozsypu dřív tak pod 130 nepůjdu :slight_smile:

Taky, že jak jsem byla dávat Kačku do koutku se mě paní ptala jestli čekám dvojčata nebo obra :slight_smile:
a to jsem byla na 31tt

na cvičení chodím s maminkou co jsme začínaly společně u Rešlové, ona už je myslím od 20tt v rizikovce, nebo pak už jsme se u dr nepotkaly, tak jsem se ji zrovna dnes ptala kdy má termín, protože má větší břicho než já ( ne o moc )
říkala, že 31.12. jenže ten náš drobek je zase o měsíc napřed takže pupek už by měl odpovídat cca 37tt ne 33tt.
No abych to nezakecala, pak jsem se dozvěděla, že holčina čeká dvojčátka. Tak jsem se na ni tak útrpně podívala, fakt s lítostí, protože ona má chlapečka malinkatého cca 15 měs. A říkám, je tam alespoň jedna holčička? A ona tak sklopila oči a říká ne :frowning2: To byl prý původní plán, mít páreček. Jako chlapečka co mají + k němu sestřičku ale rozhodně ne dva brášky. No co nadělá, ale fakt ji lituju, to bych nedala.
22. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz
22. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz
@kacici,máme je jen půjčený na sezonu.
22. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz
@kinsli super že nemáš jedinou strii s takovým megabřichem. Ta holka to dá,co má taky jinýho dělat
22. lis 2010 ve 23:17  • Odpověz
Holky, co vůbec letos plánujete k Vánocům? Pro Fildu toho máme vymyšleného dost, tam je super, že už si řekne(až moc :grinning: ), ale Blaničku to moc ještě netankuje, když jsme se bavili o Ježíškovi, tak řekla, že přinese bombo a tím to končí :grinning: Tak kdyby jste hodili nějaké návrhy, bylo by to super, neb já jsem silně v pr.... :sweat_smile: :grinning:
23. lis 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
@lenkabu nové nemám žádné jen pár vybledlých ještě po Kačence, ale co není teď může být za 14 dní :frowning2:
Uvidíme. Dofám, že to zvádneme bez nich nebo minimálně. a vyblednou, nosím dvoudílné plavky, takže by to nebylo na léto moc in :slight_smile:

@konja: Hoď ji do ruky nějaký leták z hračkárny, určitě si vybere :slight_smile:
My jsme to nějak moc neřešili, z hraček bude mít jen kuchyňku + příslušenství, k tomu jsme nakoupili v košíkách, jídlo, ovoce zeleninu. Tchánovci snad koupí ledničku ( kdyby jste na nějakou narazily, hoďte mi nifo nemůžeme sehnat :frowning2:
pak jsem kupovala papiňák od Tefalu k lince a můj první Laptop. Jinak má praktické dárky, boty a lyže.

od miminka dostane toto: Strašně se mi to líbí, myslím, že bude spokojená :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26701967&tab=8

23. lis 2010 v 08:33  • Odpověz
konjo já kupuju tu panenku co jsem dávala odkaz a pak tohle

http://www.magnethrou.cz/kids-panels-361/
http://www.funkids.cz/cz/hledani/
23. lis 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
my ještě koupili lego :slight_smile: Na to jsem úplně zapomněla, to mám schované u sousedky :slight_smile:

k svátku jsem ji vzala 2 balení velké modelíny a vykrajovátka, to ji teď fakt baví :slight_smile:

dávám odkaz na mega moc inspirace, bude se brzy hodit :slight_smile:

http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyrobku2.htm
23. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz
Holky tak těhu potvreno.Jupíííí.
23. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
@madlina velká gratulace :slight_smile: Kdy máš TP???
23. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ty jo mám to potvrzený dneska.Ale koukala jsem na chytrý kolečko a bylo by to 29.7.
23. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz
A moooc děkuju.
23. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
@madlina tak to máš stejně jako kámoška :slight_smile: možná o den nebo dva dřív :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz
By mi nevadilo,kdyby to bylo o pár dní dřív.Dala bych si miminko jako dárek k svátku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
@madlina a co malá těší se?? nebo jste se o mimču před ní nebavili??
23. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz
@kinsli,ježiš ta do vánoc nesmí nic vědět.Chceme to nechat jako překvapení pod stromeček a Adél by to všem vytroubila už teď.A když se ji zeptáme jestli by chtěla miminko,tak prej že ne. :confused:
23. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
@madlina jé tak to budeme mít super dárek pro babičky a dědy :slight_smile: Přejete si víc holčičku nebo chlapečka??? nebo Vám je to jedno???

23. lis 2010 v 15:16  • Odpověz
madli gratuluju moc a držím palce ať to jde dobře :wink: já dala loni k Vánocům našim přání s fotkou Alice ze screeningu :slight_smile: byla jsem ve 4.měsíci,do tý doby nic nevěděli a doteď to mají vystavený v obýváku :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:36  • Odpověz
@kinsli,já bych raději kluka a Petr holčičku.Ale tak nějak nám to je jedno.
23. lis 2010 v 19:00  • Odpověz
konjo kamarádky to děsně pomluvily,prý je to hezký jen na obrázku
23. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz
@lenkabu Já pojedu 4.12. s Fildou do Prahy na turnaj, tak se tam pak podíváme a kouknu na to. Mě to zaujalo, ale nevím jestli by to tankovalo i naši Blaničku. Lego kupovat nechci, má ho 4 kbelíky co dostala od známé po dětech, panenka ji moc netankuje, ikdyž nějakou asi pořídíme, ale rozhodně ne za moc peněz, to třeba až další vánoce, letos by to ještě bylo zbytečné, společně dostanou další díly do vláčkodráhy, protože ta je baví oba, ale dál nevím :confounded: Možná ještě nějaká ta modelína jak psala Kinsli, ale dál jsem v koncích :unamused:
24. lis 2010 v 07:53  • Odpověz
a knížku? nebo jiná stavebnice než lego? okoukni to v Ikei mně se to docela líbí ale zase další plyšovej krám domů.........
24. lis 2010 v 07:55  • Odpověz
@konja Ja kupuju pro holky detsky notebook,pro Naty uplne miminkovsky od 18mesicu a Terezka bude mit z Tesca.
Pak ma Terezka prenosny domecek na panenky a Naty golfky s prislusenstvim.
Jinak knizky,plastelina,obleceni.
Ted davala kamradka do diskuze srpatek tenhle odkaz
Kdo byste chtěl, Geomag teď nabízí 40% slevu na hračky, kupon z časopisu Maminka je 9999 :
http://www.magnethrou.cz/eshop/
Ja tam vzala Natce k svatku jednu stavebnici,bude ji mti od vsech clenu rodiny
Jinak ty sety z Ikei jsou docela fajn a holky je dostanou vsechny od moji mamky.Jednu sadu dostaly od segry nedavno a dost si s tim vyhraji :wink:NEVERILA BYCH ZE JE TO BUDE BAVIT A DOCELA SI S TIM HRAJOU :wink:Ach jo velka pismenka :rolling_eyes:
Tak ja padim s Naty k Dr.,jsme opet nemocny :frowning2: Z niceho nic,vcera byla jeste dobra,zadny kasel,jen spatne tyden spi v noci po 4.hexe,ale teda dneska :frowning2:
24. lis 2010 v 08:02  • Odpověz
kaci dík moc geomag je to poslední co mám kupovat a chci ho pro všechny děti v rodině :slight_smile: ať je Natka brzo zdravá :wink:
24. lis 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahojte holky... omlouvám se že sem tak vpadám, ale nevíte o nějaké fajn restauraci v Hradci, kam by se dalo jít i s dítětem? Nemusí mít přímo koutek, ale třeba i vstřícnou obsluhu nebo tak... díky moc :slight_smile:
24. lis 2010 v 08:46  • Odpověz
Lidičky s náma je to těžký: knížek máme tolik, že by jsme mohli otevřít knihkupectví, přenosný domeček by u nás ještě asi neprošel, kočárek máme už z minulého roku. Ale kouknu na ten geomag, Filda jednu sadu má a dist si s tím hraje, tak kouknu jestli by nebylo něco vhodného i pro Blaničku. Děkuju za slevový kód :slight_smile:
24. lis 2010 v 08:48  • Odpověz
@jitrulka dobré zkušenosti mám s Kaskádou v Carrefouru, a se Stěnou..přes křižovatu od Carrefouru
24. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
ve stěně je ale jen venku pro děti, vid? pač vevnitř jsem pro ně nic nenašla, ale na kafi jsme tam už byli :slight_smile:
24. lis 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.