• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@kinsli ,gratuluju k bezva výsledků.měla by ses odměnit něčím sladkým :wink:
1. pro 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
@madlina momentálně se odměňuji švestkovou poděbradkou :slight_smile:
voda je sice fajn, ale ta tě nijak nenakopne. Už jsem byla teď poslední dobu hodně unavená. Prcek mě asi vysával jako upír :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
@madlina jinak mě už konečně přišla dnes neschopenka. Jako fakt mazec a to jsem doma od půlky září. Zase bude, ale příjmné teď pobírat zároveň nemocenskou i mateřskou :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:25  • Odpověz
@kinsli to jsou super zprávy :slight_smile: my Barborku nikdy doma nedrželi,ani jsem nevěděla že dává do punčochy, já koupila punčochu páč se mi líbila a nebyl tam debilní Santa Klaus

@madlina já to jako dítě nesnášela,trapný básničky apod ani to zavádět nebudu,jen se někam půjdeme podívat
1. pro 2010 v 17:09  • Odpověz
Alice měla dnes 6měs kontrolu a i když vezmu že jí ještě 6 měs není tak už za stejně starou Vandou těžce zaostává....6830 gr,65 cm a hlava 41 cm a Vanda měla 8010 gr,68 cm a 44 cm hlavu(to byla hlava ty vole )..........na to že měla 4 kg při narození to asi Droběna nebude teda
1. pro 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
@lenkabu jojo, do punčochy nosí barborka :wink: my jsme doma slavili a s Kačenkou chci taky. Nebudu ale na ní tak drsná :grinning: Pamatuji si jak mě jednou nacpali punčochu bramborami a uhlím a já tak smutně seděla a brečela :grinning:
Zítra jdu s lístkem na mateřskou do práce tak se stavím nakoupit dárky a Kačence barkorku a Miluláše.

jinak na Barborku nejsou žádné spešl punčocháče, tedy alespoň za nás se to dávalo do našich co jsme běžně nosili :wink: Koupím ji nějaké Tictaky, medvídky, matty :grinning: a ovoce :wink:

Co se týká KO tak moc velká gratulace. Fakt je to drobek :wink: Koukala jsem Kačence do průkazky a na 6m měla
7350g/70 cm a hlavu 42 cm.

hele teď jsem se koukala do pasu a to jste byly nějak brzy na 6m kontrole ne?? To byla spíše 5 měsíční.
Kačka měla ty rozměry co jasem napsala na 6m a 1 týdnu. Takže byla o měsíc starší než Alice :wink:
1. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz
6 měs jíbude 21.12.bylo to trochu brzo ale k váze můžu přidat tak 300 gr víc nenabere a delší asi taky nebude,do délky roste teď dost málo :wink:
2. pro 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
@lenkabu no jo je to fakt prcek :grinning: Jsem zvědavá jak na tom budeme my :wink: Doufám, že to nebude nějaký valibuk :grinning: :grinning:
2. pro 2010 v 15:23  • Odpověz
a ať nezapomenu, Blance vše nej k svátku :slight_smile:
2. pro 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
také přejeme vše nej :dizzy_face:
2. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz
Taky se dodatečně připojujeme.
3. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
tak u nás už byla barborka :grinning: jsem zvědavá na zítřejší reakce :wink:
3. pro 2010 ve 22:22  • Odpověz
@kinsli,k vám chodí barborka.My to nikdy nedrželi ,takže máme jen Mikuláše.A to ani nechodí k nám domů.A nikdy nebude.
4. pro 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
@madlina jj, chodí :dizzy_face: My zase nebudeme řešit mikuláše. Má tu tuny sladkostí, pro mě nepochopitelné, ale z Lukášové strany dostala Kačenka k svátku od všech balíčky, takže jsem mikuláše vypustili a Dnes jsem si zajeli na večeři do KFC :grinning:
4. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz
Blanička děkuje za gratulace :dizzy_face: Dostala maličkou kabelku, aby netahala pořád moje a od čtvrtka ji pomalu nedala z ruky :grinning: Musí si ji brát i do postele a každýmu ukazuje a říká "moje, víš"? :grinning:

Jinak jsem úplně vyšťavená. Včera jsme už ráno odjížděli do Prahy, dopoledne jsme lítali po Ikey, odpoledne až do půl osmé na turnaji a návrat domů skoro v deset. A aby toho nebylo málo, tak za chvilku odjížíme na další turnaj, naštěstí jen do Předměřic a pak k tchýni (nevím co bude náročnější :rolling_eyes:). Už mě asi klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 07:22  • Odpověz
@konja to máš za to že máš šikovný a sprtovně nadaný dítě :grinning:
@kinsli já jsem fakt obohacena poznáním že Barborka něco nosí ve svém požehanném věku jsem to netušila ale je to brzo před Mikulášem tak taky zachováme jen jednu tradici. já toho Vandě ani moc nedávám,něco sladkého má průběžně a nepotřebuje se tím ládovat pořád....ale koupila jsem jí plavky,bude mít radost páč oblečení dost řeší :grinning: a na palvání je teď závislá :slight_smile:
5. pro 2010 v 07:46  • Odpověz
autor
@lenkabu plavky už máme také koupené :dizzy_face: Já bych tak moc chtěla chodit s Kačkou plavat, ale nevím co s malým :frowning2:
myslela jsem si, že bych ho dávala k mamce do práce, ale to mu chudáčkovi nemůžu udělat tam je to jako v hospodě kategorie 4 :frowning2: snad možná na chodbě by mohl být. Hele jak je to s čestvými mimči v zimním období? Holky řešily, že ven můžou do -5c, no ale jako sorry v lednú, únoru určitě bude víc. Je mi jasné, že do -20 fakt nemůže, ale přeci nebudeme celou zimu zalezlí doma. Jinak s epinem jsem na 28,2 cm :grinning: tak snad budu moc chválit jako ty :wink:
Dostali jsme super pozvání na silvestra :dizzy_face: ale asi bych byla raději kdybych vyslala jen Kačku s Lukynem a já už byla rozdvojená doma :grinning: Už se mi hodně špatně dýchá tak bych to ráda měla za sebou. No jsem zvědavá na testy železa. To bude zase určitě výsledek :rolling_eyes:
S Kačkou já po porodu 78 a Kačenka 224 no prostě´malá upírka :grinning: :grinning: Když byla u nás poprvé Špačková tak se smála, že ta mít anémii na 3 měsících fakt nebude :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
@konja Filda je fakt šikulka :dizzy_face:
5. pro 2010 v 10:39  • Odpověz
@kinsli epi no dobrý já byla na 29-30 cm a šlo to pěkně. takže budeš rodit vaginálně?s miminem je to tak že do -5 ven může a pak by nemělo :pensive: čerstvý bych nevrala do minus vůbec.a plavání to je velká organizace,já to mám tak že Miloš si musí udělat volno a počká s Alicí nahoře v herně,až bude chodit plavat Alice tak Vandu pohlídá tchyně a až bude Vanda ve školce tak bych to potřebovala ukecat aby jeden den mohla zůstat déle než do 12 páč Alice plave kolem 11 :pensive:
5. pro 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
@lenkabu asi ano, zatím nikdo neříkal, že by tomu mělo být jinak. Asi taky bude záležet na tom jestli budu rodit na 37tt nebo 40tt :grinning: podle váhy, to si asi rozhodnou až na příjmu. Každopádně jizva je ok a při cvičení nepraská, tak bych to snad dala :wink: pokud to nebude nějaký mega slon. Jinak s těmi procházkami jsem měla představu na těch 30 min. denně. No uvidíme jak bude, teď je třeba -1c tak to by šlo :wink:

Lukáš mě přinesl z lékárny superželezo, má se to brát měsíc před porodem, operací
tak snad to pomůže :wink:
5. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
@lenkabu Já Kačenku hlásila do Věkoš, říkali snad od jara, jsme pátý v pořadí :wink:
5. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz
@kinsli je dost možný že ti to železo bude dělat špatně ve smyslu bolesti žaludku,zácpa nebo průjem,nechci strašit ale často to dělá......kdyby jsi ho špatně snášela tak se ozvi,já dělám do potravinových doplňků a mám železo co se velmi dobře tráví,jela jsem na něm od 20 tt do konce šestinedělí :wink: a jizva ti určitě nepraskne páč to je pevnější tkáň než okolí,kdyby to praskalo tak vedle
5. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
@lenkabu Určitě dám vědět, snad když budu hodně pít tak zácpa nebude. Kde si koupila lněné semínko??? Já u Kačky v kauflandu a už ho tam nemají. Ten čaj z listu maliníku se pije kolikrát denně? Na krabičce je 1-3 šálky.
myslela jsem, že to bude nějaký opruz a dá se to. Snad mi dokonce i chutná :grinning:
5. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz
@kinsli ona ta zácpa z železa není o pití :wink: uvidíš. čaj jsem pila 2x denně půl litru (mám velký hrnky :slight_smile: ) a semínko mají v DM
5. pro 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
@lenkabu moc díky :dizzy_face: skočím si tam. Tak uvidíme co to se mnou udělá :wink: já železo brala po porodu, ale jak co bylo už si nepamatuji :wink: hlavně jsem byla na čípkách takže zácpu jsem mít ani nemohla :grinning:
5. pro 2010 v 15:11  • Odpověz
dala jsem pár nových fotek dětí,Alice už vypadá stejně jako Vanda v jejím věku :slight_smile:
6. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz
@lenkabu,holky jsou krásný.A nejsou tak trochu proti vám spiknutý? :grinning: :grinning: :grinning: .jakej byl mikuláš v Káru? jsem vás tam zahlidla ale letěla jsem s Adélkou n záchod,tak jsem nestihla ani pozdravit. :frowning2: Tak se omlouvám.
7. pro 2010 v 10:01  • Odpověz

Holky jsem si dneska vychutnala premieru.Přišla se na mě podívat paní ze sociálky a podepsat mi neschopenku.Ale aby mi poslali peníze za říjen,to ne.
Se zítra domluvím s dr.jestli mi může napsat vycházky nějak jinak.
7. pro 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
@madlina ty jo tak to já měla docela štěstí. Na kámošku byli taky po 14 dnech :confounded:
Já už jsem chvála bohu na mateřské takže můžu chodit kde chci. Já to tedy neřešila ani v těhu u Kačky ani teď a naštěstí nikdo nepřišel. Já bych ani dodržovat vycházky nemohla. Kačka se mi budí fakt hodně dlouho takže by jsme byly jen zavřené doma.

holky nevíte jak to teď je?? Když mám od 5.12. mateřskou tak nemusím jít na socku podepsat něco o zrušení rodičáku? Nebo se ruší automaticky??
7. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
jo ještě jeden dotaz, co jsem se ptala na mzdovce tak mateřskou vypočítají z toho částečného prac. poměru. Nejdřív z mého prac místa a pak i z toho kam jsem byla převedena po otěhotnění. Tam ta mzda musela být fakt brutální, když jsem viděla teď tu neschopenku ( měla jsem vyrovnávák od socky, tak nevím kolik jsem tam brala ). Takže určitě budu mít mateřskou pod 7000,- a minimální je snad 7600,- tak mám jít žádat o nějaký vyrovnávák??
7. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.