• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@kinsli já tomu nerozumím ale co tak vím ze zkušeností známých......tu mateřskou ti určitě dorovnají zeptej se na socce jak to máš udělat. a rodičák myslím musíš zrušit ale jistá si nejsem.......můžeš pobírat peníze jen na nejmladší dítě.

já vycházky taky nedodržovala to jsem měla z prdele kliku teda :sweat_smile:
7. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak to jsme na tom asi všichni stejně s těma vycházkama. Já je dodržovala asi první týden a pak si řekla, že na to prdím, protože moje doktorka mě je napsala na dvě hodiny denně :rolling_eyes: Taky na mě ale nikdo nepřišel, naštěstí... :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
@lenkabu moc díky, musím se tam zastavit :wink:
8. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahojda,
konečně mám chvílu času než Adélka usne.Kontrola dopadla výborně.Miminko je jen jedno,jsem 6+1tt a je to fakt "obřík".Měří 5mm .A bylo vidět i srdíčko.Zítra nesu neschopenku ke svý gyndařce.
8. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz
A automaticky mi přepsali vycházky na neomezený.
8. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
@madlina supéér, gratuluji jak ke kontrole tak neomezeným vycházkám, to je fakt bomba :dizzy_face:
Jinak ani mě nenapadlo, že by jich mohlo být víc, nějak jsem s jedním počítala, vždyť jsi tu psala, že máte jednoho bojovníčka :grinning:
8. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz
@kinsli,děkuju.Měli jsme dva .Paní dr.poctivě hledalka i druhý ale je tam fakt jen jedno.
8. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojda,
byla jsem dneska u svý gyndařky aby si převzala neschopenku atd.Zpočítala mi termín porodu,nástup na mateřskou,udělala utz.Jsem šla od ní a měla jsem hlavu jak pátrací balon.Mluvila o sceeningu na vady plodu a na downa.ˇ5íkala něco o dvou variantách.Jedna je přesnější ale nejde přez pojišťovnu a stojí to kolem 1500,-kč a ta druhá je na pojišťovnu.Do poradny jdu až 6.1. takže máme čas se rozhodnout.
9. pro 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
@madlina jo jo dělá se to na 13tt a hrazený pojišťovnou to není. bere se to jako nadstandard. Taky jsem si to platila. Je to NT + krevní testy. Jinak vy jste byli asi 2x na zavedení, že?? Já si pamatuji, že jsi to sem psala zrovna když jsem se dozvěděla, že je kamarádka těhu a ta už jde na NT za týden. Proto jsem Ti psala o jednom bojovníčkovi :wink:
ona má termín 21.6. takže je o 5 týdnů před vámi :wink:
9. pro 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
Holky co dát další týden tu předvánoční večeři??? Je mi v celku jedno kdy a kde, ale nejlepší by pro mě byla středa nebo čtvrtek. On by měl mít Lukyn noční tak by to mělo být ok, ale kdyby náhodou měl odpolední tak aby mohla přijít mamka a té se to hodí st,čt protože druhý den pak nevstává do práce :dizzy_face:
A pokud možno tak od 18:30h. kdyby hlídal Lukyn tak po 21h bych musela vyjíždět domů, chodí v 21:30h do práce.
9. pro 2010 v 15:48  • Odpověz
@kinsli asinejspíš půjdem do toho placenýho.Na zavedení jsme byli asi 4x.Na véču bych celkem šla.Ale spíš ve čtvrtek.Ve středeu má Adélka cvíčo.
9. pro 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
@madlina Jasně klidně ve čtvrtek :wink:
Tak já myslela asi ten měsíc před tím, proto mě zmátlo tt :wink:
Alespoň budeš mít krásné letní miminko :dizzy_face: snad nebude 35c :confounded:
9. pro 2010 v 19:34  • Odpověz
madli hezkej termín porodu :slight_smile: běž na NT stojí za těch 1500 :wink:

večeři klidně jen dopředu nic neslíbim,domlute to a uvidí se
9. pro 2010 ve 23:04  • Odpověz
Ahoj,
holky a nvíte proč to ty dřívější testy neplatí pojišťovna? petr to nemohl pochopit a já mu to nedokázala vysvětlit.A k tomu termínu.Budu se modlit aby nebyli extra pařáky. :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte o nějakým těhotenským plavání, ale ve slané vodě?
10. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
@mkr plavání Kačka :slight_smile:
10. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
@madlina protože je to brané jako nadstandard. pojišťovna platí tripple testy a ty jsou myslím co říkala dr spolehlivé na 66% což není moc. Ale NT + krev + tripple testy Ti vyloučí vadu na 97% tak pak když Ti nevýjdou ty tripple testy tak můžeš na základě NT odmítnout amniocentézu.
10. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
madli tak jak píše kinsli,zatím je to nadstandart a není to zahrnuté v povinných testech ale za ty prachy to rozhodně stojí
10. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz
já odmítla amnio na základě NT ale můžeš ji teda samozřejmě odmítnout vždy
10. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz
Holky díky za vysvětlení.Snad to pochopí i Petr.Stejně jsme se už dohodli na těch placenejch.
10. pro 2010 v 17:40  • Odpověz
Jé, já mám Blaničku 2.srpna :dizzy_face: Neboj, já to zvládala úplně super, v letním termínu je zase výhoda, že se nemusíš do ničeho balit, i s pupkem jsi oblečená za půl minutky, nemusíš se šněrovat do bot atd. Tak přeju šťastné těhulkování :slight_smile:
10. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
Zdravím holky, tak jsem dnes byla s Kačkou na Foma akci. Vypadala spokojeně, tancovala, řehnila se a dělala kraviny :grinning:

Tak platí ten čtvrtek?? A když tak kam???
10. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj,
@kinsli,tak to je super že se bavila.

my jdeme zítra s Adélkou na Michala Nesvatbu a Františka.
11. pro 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
@madlina Tak se zítra hezky bavte :slight_smile: Já jsem dnes chcíploň, od rána se tu ploužím. Po obědě jsem šla s Kačenkou na 3h spát a stejně jsem grogi :frowning2:
Ani nevím jestli je lepší tahat se s tou váhou :slight_smile: nebo se rozdělit. Pak to rovnání hormónu bude určitě zase maso :frowning2:
No ale už se alespoň nebudu muset bát projít okolo zrcadla :slight_smile:
Teď mám 123 cm, ještě chvíli a roztrhnu se :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2010 v 19:17  • Odpověz
Holky ta kultura byla super.Michal je prostě 1.I dospělí se chechtali a dětičky si to užívali.
12. pro 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
@madlina Tak to je fajn, že se Vám to líbilo :slight_smile: Nevím jestli ve čtvrtek nehodím večeři už v porodce :slight_smile:
včera mi odešla zátka a se..u a se..u :slight_smile:
12. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz
@kinsli,že by? :slight_smile:
12. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
@madlina ještě bych ráda alespoň týden vydržela :slight_smile: Uvidíme
12. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz
@kinsli,abys nám neporodila v hospodě :wink: .
13. pro 2010 v 08:45  • Odpověz
@kinsli tak to jsem zvědavá,bez zátky asi měsíc pobíhat nebudeš :wink:

já mám nemocnou Alici,má zánět středního ucha a ATB :confounded:
13. pro 2010 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.