• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@lenkabu chudák Alice :frowning2:
Kámoška co má chlapečka 1,5r tak má záněty snad pořád:frowning2: Dali mu píchnout prevenar a je to snad ještě holší :frowning2:

@madlina Tak horký to snad zase nebude :slight_smile:

Ale už sakra pomalu vstávám nebo se otářím v posteli. V noci jednou když jsem se vzbudila tak mě dost bral podbříšek, tak jsem měla sakra stažený zadek :slight_smile:

No mohla bych se překecat a jít si koupit nějaké pantofle do porodky.
13. pro 2010 v 09:01  • Odpověz
Krásné úterý,
dneska máme ve školce besídku.Živě vidím jak to dopadne.Dítě se na nás přilepí a odmítne spolupracovat s ostatníma dětma.Ale i tak se těším.
14. pro 2010 v 09:25  • Odpověz
Holky besídka byla super.Adélka krásně zpívala s ostatníma a zahrála si i na triangl.Jen nechápu,jak si všechny ty říkanky a písničky dětičky pamatují.Ochutnávali jsme cukrovíčko a byla i kávička.Fakt to měli krásně připravený.
14. pro 2010 v 18:03  • Odpověz
madli dobrý :slight_smile:

@kinsli tak rodíš nebo nerodíš? :grinning: koupací kyblík už je k dispozici,Alici koupu ve vaně :wink: prodávat ho budu za tři kila :wink:
14. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
@lenkabu super díky :slight_smile: počítáme s tebou :slight_smile: Až pojedeš na zpívánky tak mi ho vezmi :slight_smile:

ještě nerodím, doufám, že ani do vánoc nebudu. Nějak se toho bojím, je ještě brzy :slight_smile: Sice je plně vyvynutý ale určitě by měl ještě na prd sací reflex.

Zítra jdu k dr. tak jsem zvědavá co mi řekne.
14. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
@madlina super, že se besídka líbila :slight_smile:
14. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
holky chodíte někdo s dětmi do solné jeskyně??
14. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
jinak když mě odešla zátka tak mě první bliklo v hlavě datum porodu 14.12. a to už je skoro za mnou ... ufff
14. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz
@kinsli,Peti já chodím s Adélkou.jezdí s náma kámoška se stejně starou dcerou jako je Adélka,takže si holky spolu hrajou.A my můžem i trošku relaxovat.A datum 24.12.by se ti nelíbylo? :wink:
14. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
@madlina věř že fakt líbilo i jsem nad ním přemýšlela, ale líbilo by se mi tak od cca 21h a to si myslím, že do půlnoci bych to fakt nedala :slight_smile: To by musela být rychlovka :slight_smile:

@lenkabu Dostala jsem se na 30,5 cm a už necvičím, chci začít zase až po vánocích, jak jsem odzátkovaná tak se bojím, ale dnes mi jedna holčina psala, že cvičí i po odejití zátky, ale já se bojím abych ho tím třeba nepopohnala ven.
Myslíš že kdybych do vánoc porodila a třeba 14 dní necvičila tak, že to bude ok???
14. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
@madlina kam chodíte??? A za kolik máte hodinu? My jsme právě koukaly s Kačí, že na to přispívá pojišťovna 500,- a 10 lekcí myslím říkala Kačka, že stojí 650,- tak bych když tak ještě letos koupila a využila během dalšího roku.
14. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz
@kinsli,jezdíme do Bezručovky.Hodina stojí 135,-kč a my máme permici na 5 vztupů za 590,-kč.Měla jsem to ale o 10procent levnější páč mám rodinný pasy.
14. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
@madlina to máš ale i se cvičitelkou, ne??? To my zase dnes říkala kamarádka, taky myslím mluvila o bezručovce a že tam s nimi někdo cvičí.
14. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
@madlina našla jsem si to a napsala tam :slight_smile: Mě by se líbilo to cvičení s dětmi :slight_smile:
14. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz
@kinsli,chodíme tam jen na relax na 50minut.Ale o tom cvičení jsem uvažovala taky.
14. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
@madlina psala jsem tam jestli si jde zaplatit těch 5 hodin, ale myslím, že mě spíš spaří, že to budou chtít jen na deset :frowning2:
14. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz
@kinsli když přestaneš cvičit tak přicházíš o dm za 14 dní budeš na začátku :wink: hráz reaguje podobně jako svaly, necvičíš,mizí.....stejně tak její pružnost
14. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz
autor
@lenkabu tak to nestraš to jdu na to :slight_smile: I kdybych měla rodit dnes :slight_smile:
14. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
při nejhoším ho vypudím dřív. Pořád lepší než po vánocích zjistit, že jsem na začátku, to by mě asi fakt jeblo :slight_smile:
14. pro 2010 ve 22:37  • Odpověz
@lenkabu Tak ať je Alice brzy fit. Filda s tím má také bohaté zkušenosti, je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když byl roční, tak mu praskli oba bubínky, protože naše tehdejší doktorka na to nepřišla a stále tvrdila, že mu nic není :rolling_eyes: skončili jsme s tím v nemocnici :rolling_eyes: Od té doby to měl ještě dvakrát, ale jakmile si někdy začne stěžovat na ouško, tak s ním ihned jedu, ikdyž to je třeba o půlnoci. Je to hnus :rolling_eyes:

@kinsli už jsem si myslela, že rodíš, když jsi psala, že ti odešla zátka a pak víc jak den žádná zpráva :grinning: Mě, když odešla zátka, tak jsem ještě tu noc porodila :slight_smile: A taky jsem rodila dřív. Teda ne v 36.týdnu, ale na začátku 38.týdne, ale v porodnici se mnou tenkrát bylo docela dost maminek co porodily na 36.týdnu a bylo vše ok. Tak přeju rychlý porod a hezky cvič :wink: :grinning:
15. pro 2010 v 07:30  • Odpověz
@kinsli,v tý Bezručovce mi paní sama nabídla že si můžu zaplatit jen 5 hodin.bez problémů.
15. pro 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
@konja zacvičila jsem a s prckem to ani nehlo :grinning: spíš naopak - spal :sweat_smile:
jo u nás jsou v lednovkách už taky miminka na 35tt a jsou v pořádku :wink:
jsem fakt na porod zvědavá, naštěstí jsem flegmouš takže žádné stresy se u mě fakt konat nebudou :grinning:
dostala jsem dnes fotku zkusím nafotit, ale pochybuji že tam něco bude vidět :sweat_smile:

@madlina Už jsem si ji objednala je za 690,- na 5 vstupů :wink: dovezou ji až domů :grinning:
budeme ale chodit až tak od cca března. To využiji příspěvek za rok 2010
a až se vrátíme z chaluupky cca v září tak koupím dalším 5 vstupů aby jsme využili příspěvek z 2011 :wink:
15. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz
Zdravím,
holky jestli je dneska ta véča,tak bezemě :frowning2: .jedem na návštěvu a ke včemu je mi celý den jaksi blivno. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@kinsli,tak se třeba v jeskyňce potkáme.
16. pro 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
@madlina prosím tě tak mám nakonec permici na 20 vstupů :sweat_smile: :sweat_smile: ale na cvičení :wink:

Jinak večeři jsme vzdaly, Kačí má ATB a já jsem taky líná :grinning:
16. pro 2010 v 17:17  • Odpověz
Tak mě dnes přišel balík s dárkem pro Blaničku. Koupila jsem ji spinkajícího Timmyho. Měla jsem slevový kupón a tak mě přišel i s poštovným na necelý dvě stovky :slight_smile: http://www.learningtoys.cz/zbozi/kamarad-timmy/tt---spinkajici-timmy.html Je naprosto úžasný, Hned jsem ho vyndala z krabice abych vyzkoušela co to vlastně dělá a hned jsem měla chuť šoupnout si ho do postele :grinning: Suprově chrápe :grinning:
16. pro 2010 v 19:50  • Odpověz
16. pro 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
holky dárky super :dizzy_face: já dostala v UK voucher tak jsem za něj vzala geomag ten základní 42 kusů a vyšel mě s poštou na 90,- :grinning: dnes přišel a jsem z něho fakt nadšená :dizzy_face:

@lenkabu moc díky byl to fakt super typ. Určitě koupím brzy další, nějakou už větší sadu :dizzy_face:
16. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz
@kinsli mně taky dneska došel geomag ještě jsem to nerozbalila to jsem ráda že je dobrej
16. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
@lenkabu fakt super, myslím, že Kačka bude nadšená :dizzy_face:

16. pro 2010 ve 22:56  • Odpověz
@kinsli nevím jak se k tobě dostanu s kyblíkem,jsme měli včera večer konzert v yamaze a to jsem to nedávala a poslední besídka je tady na moravským ale kdybys do novýho roku porodila tak ho hodím Lukynovi domů :wink:
17. pro 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.