• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@lenkabu on by si pro něj když tak zajel :dizzy_face: to je v pohodě :wink:

a co koncert???

Jsem mluvila s mamkou a říkám, že Lukyn vybírá mikrovlnku, no ty jo to bylo jako šlápnout do včelího hnízda :sweat_smile:
17. pro 2010 v 15:28  • Odpověz
Konzert úžasnej,po tom jak dva poslední prořvala tak teď exhibovala výborně volala na babičku,šla s Ladou uvádět konzert,fakt super. Co je špatnýho na mikrovlnce?
17. pro 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
@lenkabu ty mikrovlny, že je to škodlivý a způsobují rakovinu. Jenže to máš všude něco, to by jsi nemohla mít ani lednici :grinning: no a kdyby jsi do ní měla dávat poze zdravé potraviny tak to by jsi stejně chcípla hlady :grinning:
17. pro 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
jinak super, že se koncert vydařil :dizzy_face: Kačka je ráda když dá bramboru nebo mravenečka :sweat_smile:
to je prostě trdýlko :sweat_smile:

teď má oblíbenou hlášku: Dominik je ostuda, vykakal se do kalhotek :grinning:
každýmu to cpe :sweat_smile:
Jo když už jsme u Domči tak bude mít v červnu bráchu :wink:
17. pro 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Jinak už snad nemáme žádnou zkomoleninu :wink:
co si pamatuji tak říkala botám tak rok kuky cca do 20 měs.
a teď konečně vzala za milost Domču a říká mu Dominiku jinak řírala mončo
a auto před tím bylo touto.
17. pro 2010 v 17:09  • Odpověz
jestli mikrovlnka zabíjí tak jsme všichni mrtví :grinning: já jinde mlíko neohřívám :grinning:
17. pro 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
@lenkabu já dokud měla koj. vodu tak jsem ji taky ohřívala v mikrovlnce. Teď už ji dávám hradeckou :wink:
17. pro 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
Mikrovlnované jídlo způsobuje rakovinu.

Jedno jídlo ohřáté v mikrovlnce samozřejmě nikoho nezabije, ale pravidelný dlouhotrvající přísun takové stravy vyvolá v těle takové blokády, že se nakonec vzbouří. Jednoho dne, tak jako v případě azbestu, DDT, různých ředidel a rozpouštědel, svět procitne do skutečnosti, že mikrovlny jsou příčinou rakovinových onemocnění, dokonce mnohem horší než cigarety. Hrozné je, že to už dávno víme, ale že všichni, z pohodlnosti, ziskuchtivosti nebo nezájmu zaujímáme stanovisko Tří opic...

Mikrovlnované jídlo způsobuje pomalou, zákeřnou, plíživou degradaci. Zpočátku zdánlivě ušetříme trochu času ohřátím ranní kávy v mikrovlnce - ale čas, který tím získáme, si odřízneme z vlastních životů. žádná léčba na světě nemůže vyléčit či zabránit chorobě, pokud budeme příčinu i nadále hýčkat přímo ve svých domovech.
17. pro 2010 v 17:34  • Odpověz
autor
my si vybrali asi tohoto zabijáka :grinning: :sweat_smile:

http://www.datart.cz/katalog/Mikrovlnna-trouba-Whirlpool-VT-256-IX.html

ještě uvidíme po vánocích pak něco oběhneme až začnou výprodeje :wink:
17. pro 2010 v 17:36  • Odpověz
Topolino mi ani neukazuj nemůžu už utrácet :grinning: mně žádný dr nepotvrdil škodlivost mikrovln ale co se týká blokád apod tak na to beru dobrý vitamíny :grinning: a vodu dávám z filtru takže zbavenou chloru,těžkých kovů,zbytků HA a ATB a různých živých potvor takže jsem v klidu :slight_smile:
17. pro 2010 v 18:08  • Odpověz
@kinsli Peto presne tuhle kombinezku ma Terezka ve 104 :grinning:,jenze jak jsme furt doma jeste ji na sobe nemela :pensive: Fakt je to sileny,furt kasle a to ma Augmentin uz 3den,ja taky me z toho picne,Naty to dobira a je jedina na tom lip :unamused:
17. pro 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
@kacici není ji 104 veliká?? já brala 98 s tím, že ji bude mít spíš na další rok. Ty rozměry jsou u té 98 tak o 5-6 větší než nosíme teď. Co se týká délky kalhot, ruhávů u bundy a délky bundy.

ještě, že je lépe alespoň Natálce, snad se alespoň do vánoc oklepete :wink:

@lenkabu o filtu jsem taky přemýšlela, můžeš poradit :wink:
17. pro 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
@kacici Kačí jestli máš čas tak mi prosím písni rozměry 104 :wink: Já třeba co jsem koukala na lyžařskou soupravu ve 104 akorát v růžové barvě tak rozměry bundy byly totožné s tou fialovou 98 jen kalhoty byly o 1 cm delší. Jinak fakt stejný.
17. pro 2010 v 18:21  • Odpověz
@kinsli Peto pisnu ti to zitra :wink: ,Naty uz spi pul hodky v pokojcku :dizzy_face: a Teristak jde za chvilku :grinning:
17. pro 2010 v 18:36  • Odpověz
Jo a velikostne odpovida tchibacke 98/104 z lonska :wink: ,jsou fakt stejny :slight_smile:
17. pro 2010 v 18:37  • Odpověz
ahoj
kinsli - ještě pořád držíš pohromadě??? jsem četla, že už ti odešla zátka, tak to snad budeš mít za chvíli za sebou :slight_smile:
u mě se nic nechystá,počítám s tím, že budu přenášet :unamused: tipuji datum 20.1. ale říkala jsem si, že od 38tt zkusím nějaké ty nápoje, abych to trošku popohnala a moc nepřenášela... ael moc tomu nevěřím, že nebudu přenášet.
:sweat_smile:
robin odjel s denisou na víkend na hory, tak tu teď peru, žehlím a připravuji věci pro mrně - jo jenom mimochodem, stále nemáme jméno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky jak je to teď s věcmi do porodnice? dávají tam ještě plíny atd nebo už si všechno musím brát. To víte je krize, tak jestli něco za ty cca 3 roky od té doby co jsem tambyla něco nezměnily...

jinak jak jste se tu bavili o konvici, tak si ji nemůžu vynachválit. máme již už cca 2 roky a používám ji i do varné konvice, neb potom se tam neusazuje vodní kámen. varná konvice je stále jeko nová :slight_smile: máme tuhle: http://www.britavoda.com/cz/brita-marella-cool-bila.html

18. pro 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
@markyfrana konvici máme doma, ale vůbec nepoužíváme, když by jsi si někdy od nás vzala tablety byla bych Ti vděčná :wink: u nás to jen leží. Teď ani nevím kde ty náboje jsou, ale podívala bych se po nich. Já jsem ji chtěla k narozeninám, ale fakt mi ta voda z toho nechutná :frowning2:

Jinak taky mám už objednaný ricinový olej v lékárně, ale vyzkouší fakt až 30-31.12. dřív ne. Koukala jsem na tabulky a pokud roste pořád stejně tak teď by měl být okolo 3200g takže okolo nového roku snad do těch 3800g. Což si myslím, že by neměl být až takový problém :slight_smile: Myslím u porodu. Teď jsem s epinem na 31,5 cm a to už je krásný :dizzy_face:

Jinak já dnes taky chystala věci, tedy na mrňouse jsem měla připravené ale ty ve vel 3-6m jsem pytlovala abych měla overaly zvlášť, komplety, bodyna zvlášť abych měla vůbec přehled co doma mám :wink:

Kdyby jsi chtěla tak Ti můžu nechat jeden komplet od Nextu, mám nakonec 3 ve vel. 3 měsíce, tak by jsme to stejně neunosili. měla jsem dva tak jsem říkala, že objednám ještě na 1m a nekonec přišel a je taky na 3m. A všechny mají stejnou délku :frowning2:

jinak ten ricinový koktejl je: 0,02 oleje, 0,33 ml meruňkového džusu a náprstek kořalky, já dám slivovici. Ale doufám, že nebude ani potřeba a půjde mezi svátky dobrovolně :grinning:

Jinak v porodnici se asi nic nezměnilo, dostala jsem u dr. papír a je tam:

průkazka pro těhotné
občanský průkaz
oddací list
průkaz pojištěnce
prohlášení se jmény dítěte
fotokopie OP manžela

osobní věci:
hygienické potřeby
domácí obuv
kojenecké podprsenky
spodní kalhotky
ponožky
telefon
kniha časopisy

otec na porodní sál:
domácí obuv
fotoaparát, kameru

porodní sál 495832811
18. pro 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
@markyfrana pro prcka mám zabalenou čepičku, ponožky a rukavičky + jsem vzala malé balení ( myslím 43 ks )
pampersek :wink:

My jméno máme ale jak jsem si myslela, že není až tak dávané tak asi bude. Byla jsem ve čtvrtek pro oběd a bavila jsem se s kuchařkami a oni co jako to bude tak jsem říkala, že s největší pravděpodobností chlapeček a jedna říká a jak se bude jmenovat tak jsem říkala že to neříkáme tak se podívala na Kačenku a říká jak se bude jmenovat bráška? Tak jsem jí říkala, že to má marný, že Kačka to neví, ta vždycky říká Kalel :grinning: to bylo první co řekl Lukášův táta když jsme oznámili, že čekáme druhé. Tak řekl bude to karel. Tak jsem říkala, že to fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, abych se vrátila zpět tak kuchařka říká bude to ..... a fakt to jméno řekla. Jsem myslela, že mě švihne, chtěla jsem jméno, aby se mi líbilo a nebylo zase až tak dávané a ona ho napopvé uhodne a ještě mi řekne, ono se teď dost dává :rolling_eyes:
18. pro 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
holky teď jsem našla tento odkaz :wink: pro ty co chodíte se bude hodit :dizzy_face:

http://www.slevove-kupony.cz/solna-jeskyne-anika-hradec-kralove
18. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
@lenkabu děkujeme za PF :dizzy_face:

Já ještě nedělala čekám jestli prcek do nového roku vykoukne :grinning: obleček už má připravený :grinning:
18. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz
kinsli - ten koktejl teda tady zkusím, tenhle vůbec neznám,takže musím někde sehnat ten ricinový olej. To normálně prodávají v lékárně? jinak jsem taky počítala, že to zkusím kolem toho 30.12.

jinak do porodky mám taky ponožky, čepičku, zavinovací body (ty jejich jsou šílený a Denisa se mi z toho pořád vyvlíkávala), rukavičky nemám. pampersky musím ještě koupit, i celou kosmetiku pro mrně i pro sebe.

hadrů pro malýho mám hodně, takže děkuji, ale nic si brát nebudu. všechny kamarádky co mají kluky, mi to sem navozily, takže toho máme fakt dost :slight_smile:

co je horší, že mě dneska začalo bolet dost v krku,bolí mě hlava a mám rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je to vopruz v tomhle stavu. chtěla jsem chodit ještě tento týden do práce, ale asi to zruším. ať jsem co nejdřív zdravá...
18. pro 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
@markyfrana tedy ty jsi akční :wink: já jsem doma od 24tt a jsem ráda, že jsem ráda :grinning:

pro ten olej pošli Robina, těhulím ho prý neprodávají :wink: četla jsem spousty ohlasů, jedne byl tedy fuj, že holčina vypila
pak se pos..la asi po dalších 2 hodinách ji rupla voda, jenže se neotvírala tak si ještě pak užila další dva dny v nemocnici. Jinak co píšou tak když je dítě připravený tak že je to rychlovka, pose..š se, praskne voda a pak většina holek psala, že už to byla rychlovka :grinning:
Pokud dítě připravené není tak holky psaly, že se jen pos..a někomu ztvrdlo břicho jinak, že jim to neudělalo nic.
18. pro 2010 v 16:27  • Odpověz
já chci jít do práce ještě 3.1. :grinning: :grinning: :grinning: ale jenom na dopoledne, ale uvidím, jak na tom budu. Já si v práci odpočnu víc než doma, kde se musím starat o denisu....

to jsem nevěděla, že ho těhulím neprodávají, tak to tam robina pošlu :slight_smile: jinak břicho mě tvrdne dost pořád, víc než s denisou, to začalo až poslední týden před porodem. ted už to mám tak cca od 8 měsíce intenzivní, ale nic. stále pěkně zavřená a dr říkala, že se vůbec nic nechystá. na KO jdu 27. tak jsem zvědavá co mi řekne, ale určitě klasiku hrdlo 0 :grinning:
18. pro 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
@markyfrana třeba Tě ještě prcek překvapí :wink: Jinak mě je momentálně taky prd :grinning:
tak aby jsme se nesešly na vyvolávačce :confounded: :sweat_smile:
18. pro 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
@markyfrana já jak šla na neschopenku tak ze začátku mi moc dobře nebylo, ale tak od cca 28tt pohoda :grinning: Tak teď jsem si tak ty dva měsíce s Kačkou fakt užila :dizzy_face:
18. pro 2010 v 16:48  • Odpověz
čus ženy trochu nestíhám jen koukám že těhuje ještě drží,my jsem všichni nemocný

@kinsli ad filtr.....nemám konvici,ta je sice lepší než nic ale jediné co udělá že odbourá chlor z vody,neumí už bakterie,HA a ATB..........a se zbytky léků si neporadí ani současné čističky,holt nemoc moderní doby. My máme filtr e-Spring, s uhlíkovým filtrem a UV lampou,funguje na jednoduchém principu že dělá z chloru obyč.kuchyňskou sůl,to zachytí filtr + hrubé nečistoty co připlavou ze starýho potrubí. UV lampa zabije příp.živý potvory :wink: nejsem na to odborník,kdyby tě zajímalo něco víc mám o tom dost zajímavý čtení a vůbec o vodě,něco jsem o tom taky četla a vodu z PET nebo z kohoutku už piju velmi vyjímečně :slight_smile:
19. pro 2010 v 07:14  • Odpověz
k oleji ..je hodně těžko sehnatelný já ho nesehnala po celým HK až v pcích v AFI v lékárně a prodali mi ho ještě aby ne když je volně prodejný
19. pro 2010 v 07:15  • Odpověz
já ten nápoj vypila večer před vyvoláním,připravená jsem byla až moc a stejně jsem neporodila :grinning:
19. pro 2010 v 07:17  • Odpověz
@markyfrana..........jestli ti ta konvice udržuje čistou konvici,tak to není zcela dobře, znamená to že odbourává z vody minerály :wink: teda je to dobrý ohledně čistění konvice to jo :grinning: :grinning: nechci dělat chytrou,to jsem se dozvěděla na jedný přednášece o kvalitě vody. :wink:
19. pro 2010 v 07:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.