• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
My máme tohle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18395207&tab=8

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21045819&tab=0

toje ode mně,pak od miloše míč a nějakýá dřevěný puzzle a co od ostatních ví bůh :grinning:
4. bře 2009 v 00:01  • Odpověz
kinsli:ta knížka od vás byl Vandin první dárek k narozeninám :slight_smile:
4. bře 2009 v 00:04  • Odpověz
Přeji vše nejlepší Vandě k narozeninám. Už je to velká slečna,žádný minino :slight_smile:
4. bře 2009 v 07:09  • Odpověz
Mimino
4. bře 2009 v 07:10  • Odpověz
Kinsli ty golfky se mi taky líbí,brala bych je v zelené. Kamarádka má černé a jsou pěkný. Včera jsem se byla dívat na Jane energy, moc se mi na netu líbily. Ale přijdou mi nějaký malý,hlavně ten prostor na sezení. Pro moje obří dítě by to asi nebylo a čouhal by ji z toho zadek ven.
4. bře 2009 v 07:14  • Odpověz
lenkabu: tak jak jste dopadli na karnevalu? Hoď jsem pak nějakou fotečku, jsem zvědavá na malého ducha :wink:
Máte pro Vandičku krásné dárky. Tímto ji přejeme vše nej,nej,nej :slight_smile: Tu hrací kostku chceme taky, tak jsem si ji hodila hned do oblíbených,protože je to zatím asi nejhezčí ,kterou jsem našla.Tak ji hned ukážu dědovi :grinning: Jelikož u nás vždy nikdo neví co kupovat, tak já to za všechny vymyslím a pak to mezi jednotlivé členy rozděluju s přesnými instrukcemi :grinning: U nás máme pro Bláňu k narozeninám domácí odstrkovadlo hroch co žere kostky (koupila jsem ho už z druhé ruky,ale super stav a ještě víc super cena :slight_smile:), takové to hopsací zvíře - jelínek, chceme tu kostku a odrážedlo motorku. Ty jsou totiž snad nejlepší.Filip měl jinou a já pak strašně litovala, když jsem viděla jak ostatní děti na těch motorkách dranděj. Takže teď jednoznačně motorka!No a pak ještě Geobaby .Nevím jestli jste o tom slyšely, ale já to teď viděla u sestřenky a fakt skvělá věc http://www.vikibazarek.cz/product_info.php?products_id=30433. Filda dostane další krabici Geomag http://stavebnice.hracka.com/p94-geomag-panels-84/(má narozeniny týden před Blankou ) a holka verzi pro mimina. :slight_smile:
4. bře 2009 v 07:26  • Odpověz
Děkujem za gratulace :slight_smile: v březnovkách jsem si dala práci s detailním popisem porodu,vyčerpala jsem naprosto své spisovatelské střevo :grinning:

Karneval..pěkný,jen mi večer asi 7 lidí psalo proč byla Vanda za spermii :sweat_smile: Měl to být duch :sweat_smile: Se teť trochu stydím,co si myslely lidi ve školičce :sweat_smile: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2468625&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
4. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
Leni popis porodu pěknej a vtipnej. Po přečtení bych šla rodit hned. Musela bych předem ale zapomenout na ten svůj. Jinak duch super nápad. Fakt pěkný.
4. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Ahojky holky, zdravím zusmu .... taky to je dost, že se ukážeš :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: samozřejmě, že jsem řešila dárek na poslední chvíli, byla jsem si jistá, že pod barákem knížky máme....ale když jsme pro ní šla tak jsem pěkně spařila...., ale když jsem byla těhu tak tam fakt ještě byly :sweat_smile:
Ve špáru měli, nola nula prd, a co jsem takhle viděla, tak měli obyčejný leporela a to jsem taky nechtěla. Na tuhle knížku jsem narazila úplně náhodou a byla jsem z ní nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chtěla jsem jí vzít i Kačence, ale byla poslední :frowning2:
No my máme do narozenin ještě času dost, tak si jí objednám :slight_smile:

jdu zkoumat porod :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
zusma:mně se to popisuje,měla jsem to v pohodě :wink:

kinsli:je fakt super,od rána čteme :grinning:
4. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
lenkabu: porod fakt krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už pro ten pocit bych šla rodit znova :wink: :grinning:
4. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Vandičce vše nej, nej, nej a určitě se pak holky pochlubte co malá oslavenkyně dostala :wink:
4. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
holky ten je nádherný, doufám, že na něj zase nezapomenu :angry:

psaná vel 86, ale odpovídá rozměrově na 92 a to vyjde tam na podzim, tak to by v tom byla Kačka fakt k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
4. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Jo o Kačence dnes vůbec nevím, sama si hraje a ani necekne :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
lenkabu:Vandě to moc slušelo :wink: Já v tom žádnou spermii nevidím :wink:
4. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
konja:aspoň někdo :grinning: :grinning: :grinning:

kinsli:ráno od nás dostala míč,velká oslava bude v neděli :wink: fotila jsem ji v šatech před chvílí,tak dám foto když mně nechá.
4. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
Vandě přejeme vše nej, nej k narozeninám. :slight_smile:

Před chvílí jsme přišli od dr. a máme 10700g a 77cm. :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
lenkabu: duch-super nápad, Vandě to moc sluší, spermie by mě tedy nenapadla :grinning: . Anička měla jít na karneval za medvídka, měla jsem to vše přichystané a v pondělí ráno jsem se probudila s horečkou, tak jsme nikam nešly. :cry:
4. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
Vandičce všechno nejlepší :wink:

xluna: Nooo, hezký míry :wink:
4. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
lenkabu: tak jsem právě dočetla jak si v noci rodila :grinning: Hezky napsaný, jsem si vzpoměla na můj porod. Taky mě malou odvezli ikdyž jsem nechtěla,ale prý je plno, musí uvolnit porodní sál a mě vezou dolů na rizikovku. Sanitář se mnou hodil na postel a už frčel. Ani jsm se nestihla rozloučit s manželem :angry: Chudák vůbec nevěděl kam mě vezou, takže jsem mu pak musela psát kde mě najde. Jsem si naivně myslela, že holku přivezou hned za mnou a tak jsem pořád čekala, psala sms, že se malá narodila a sranda byla, že mě hnedka přišla odpověď od kámošky - napiš číslo pokoje, za minutu jsem tam! Ležela na rizikovém, tak se hned přišla podívat a říká - kde máš miminko? A já na to - Já nevím! Tak jsem se hned ptala sestry, kde je holka a ta jen - asi ještě nahoře. Nikdo mě něřekl proč tam je, že je to standartní postup atd. Jsem měla šílený nervy jestli ji třeba něco není a navíc jsem si připadala fakt děsně, protože na pokoji další dvě maminy si vesele kojili a já tam jen ležela a koukala na ně! Asi po třech hodinách mě sestra přišla říct, že malá je ještě nahoře, ale pan doktor už udělal vizitu a tak ji za chvilku přiveze dolů, ale že si ji ještě nechá u sebe. Tak jsem začla okamžitě protestovat, že to teda ne, že mě je dobře a chci ji mít hned tady. Tak sestra jen dost uraženě prohodila - no,jak myslíte! A čekala jsem ještě další hodinu!Přivezl ji až dětský doktor který přišel dělat vizitu dolů na oddělení.JUsem byla neskutečně nas.aná! :angry: Na sále jsem ji měla u sebe asi patnáct minut, protože nás hned hnali pryč kvůli přeplněnosti a pak x hodin nic! Fakt mě to rozčílilo. Když jsem porodila syna, tak jsem ho měla u sebe od porodu nepřetržitě. I poporodní ošetření bylo na stejné místnosti, takže jsem kluka nestratila ani na minutu z dohledu a když jsem pak přecházela na pokoj tak sestra hned nesla kluka za mnou! Takže tohle mě fakt nakrklo, ale vidím, že je to v HK naprosto běžné :angry: Jen nějak nechápu proč...
4. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj,
připojuju se s gratulací - Vandě vše nejlepší k 1. narozkám! :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
konja: je to běžné aby si rodička odpočinula.....znám holky co si vyjednaly že budou mít mimi hned u sebe,asi by mi ji nechali,ale dala jsem se ukecat že když budu ok na šestinedělí tak mi ji hned dají...ale nebyla jsem ok,jsem se přecenila,ještě pár hodin jsem ,měla co dělat abych neomdlela...ale jestli budu u dalšho v pořádku,nechám si ho u sebe,proti mojí vůli mi ho vzít nemůžou.Já měla dobrou sestru,jak jsem jí řekla že už jsem ok tak mi ji dovezla a půl hodiny vyprávěla co a jak a radila..taková mladá blonďatá,ještě mně chválila že jsem informovaná :grinning: a na sále jsme byli až do 7 ale já byla jediná kdo v tu chvíli rodil :slight_smile: Automatické odvážení miminek se mi nelíbí,ať si každej řekne :wink:
4. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
konja: no vidíš, já viděla po porodu Kubíka asi na půl minuty na sále a pak jsem ho viděla až za nějakých 24 hodin :frowning2: Ale u nás to bylo o něčem jiném :frowning2:
4. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
konja: já jsem měla porod pohodový a ještě že tak, na porodním sále to běželo jak na běžícím páse, po porodu jsem měla Aničku u sebe tak 5min. pak přiběhla sestra, že čeká další rodička a že musíme sál opustit. Přesně jak říkáš.....sanitář mě dal na lůžko, jen jsem manželovi řekla ahoj a už jsme frčeli. Rodila jsem v 7 a Aničku mi přinesli na pokoj až ve 14hod. prý to lékaři nestíhají, měli hodně propouštění a pak se teprve sepisovala dokumentace narozených dětí. Byla jsem hodně zklamaná. :frowning2: Žádné dvě hodiny po porodu na sále......do porodnice jsme přijeli v 5hod. a manžel byl už v 7:30 doma.
4. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
xluna: tak to jsme měly hodně podobný :frowning2: Mě nejvíc štvalo, že nevím co se děje. Sestra mě neřekla, že je to normální a proč tam holka je. Měla jsem pak jen zbytečně strach že s ní není něco v pořádku. :angry:
4. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
Vandičce přejeme všechno nejlepší k prvním narozeninám! :dizzy_face: Ať je pořád taková hezká a hodná holčička a rodiče jí nezlobí :wink:
4. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky, Vás obdivuju, jak máte čas tady debatovat :wink: :slight_smile: Kinsli, bych se ukázala častěji, ale nějak není čas. Se nedostanu ani do svýho tématu. Akorát vždy vlítnu na MMB a malá když je vzhůru,tak pořád vyžaduje nějakou akci :grinning: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Jdu si pustit PC a už je u mě a chce pustit Bobika nebo Chnapika anebo mlátí do klávesnice. Jdu vařit, pověsí se na troubu a oblejzá linku a vyhazuje vše ven. Jdu prát a hned je u mě a mačká všechny čudly. Hračky jí už moc neberou.

Říkala jsem si, že až budete na jaře a v létě chodit ven, že bychom s Nicol zašly s Vámi :slight_smile: Má moc ráda děti. Hlavně ty starší. I s pětiletýma dětma řádí jako urvaná :slight_smile:
4. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mně malou po porodu taky hned odnesli. Mně to teda nevadilo, protože jsem byla totálně k.o. Ale pak ji dlouho nenesli a to už jsem se fakt bála, co je s ní. Tak jsem vyslala MM na výzvědy. Pak za dobu přišla sestra(naše známá), že se v tu chvíli narodilo hodně dětí a že dr.nestíhal všechny přeměřit atd. a tak to trvalo déle. Pak mi malou odvezli a dali mi ji na pokoj po pár hodinách. na noc. Příště bych si ale v této mojí situaci chtěla víc odpočinout a vyspat se.Celou noc a den před tím jsem absolutně nespala a byla jsem fakt vyřízená. A nevyspala jsem se ani následující 4 noci :rolling_eyes: Malá řvala a řvala.
4. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
Vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Vandě! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Páťa posílá hubana! :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.