• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
leni vidíš, to jsem nevěděla, ale asi to řešit nebudu.... voda z té konvice mi chutná :wink:

já jsem si na 90% jistá, že opět půjdu na vyvolání, ale říkala jsem si, že to zkusím aspoň k porodu připravit, abych nemusela být tak dlouho na oxytocinu - neb to byl hroznej masakr. vím, že skoro nikoho nemine,ale když jsi jenom na 2 prsty a kape ti do žíly a pořád se stejně neotvíráš, tak je to síla :confounded:

taky jsem nemocná, dneska přijede denisa s robinem,tak jsem zvědavá, jak se denisa udrží být zdravá :slight_smile: snad ji nenakazím, abychom ty letošní vánoce strávili v klidu a ve zdraví doma :grinning:
19. pro 2010 v 08:03  • Odpověz
marky i ta konvice je lepší než nic :wink: porod tě možná překvapí,ty druhý jsou fakt 100x lepší :slight_smile:říkala mi to Rešlová i Podholová a obě měly pravdu :slight_smile: já se oxytocinu bála,taky myslím že je to mazec...........nějaký nápoj sem kdysi dávala i bebulka,nebyl přímo na vyvolání porodu jako ten s riciňákem ale na přípravu cest a bylo tam nějaký koření ale víc nevím.
19. pro 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
@lenkabu moc díky za info, kouknu po něm :slight_smile: Asi si spíš ale od vás s kyblem odvezeme kanistr vody :sweat_smile: abych ochutnala. nemám tucha kolik ten váš filtr stojí, ale nechce se mi investovat třeba 5000,- do něčeho co by pak mohlo skončit jako ta koncice :sweat_smile: prostě mi ta voda z toho nechutná. zatím co mě napadlo jako náhradní řešení, brát pro děti Třebechovickou a převářet ji. Mají napsáno, že splňuje normy kojenecké vody. no ale napsat si můžou co chcějí :grinning: ale ostatně to na petce může být taky :wink:

Jinak holky hurá do Tesca mají až 70% slevy. Dnes jsem byla v hypertescu zítra vezmu útokem tesco :wink:
trička 50,-
legíny 110 ( duo pack )
tepláky 135 ( duo pack )
ponožky 5 ks 42,-
kalhotky jak kdo je náročky s kytty vyšly na 30,-/ks
jinak určitě se dají i po 20,- za kus.

nejvíc jsem nadšená z legínek, ty my fakt milujeme a za 55,- kus no to je sranda cena :grinning: :grinning: :grinning:

ale hoky když tak sebou metr, velikostně to nesedí. já brala 4-5 let pro Kačku na další rok :wink:
4-5 let odpovídají mírami 3-4 roky.

ten olej nechala mamka udělat někde na slezském, zeptám se ji kde a písnu to sem.

@lenkabu Tobě to neudělalo vůbec nic?? No já jsem na to fakt zvědavá, i když samozřejmě bych byla ráda, kdyby šel prcek dobrovolně, ale nějak se mi zdá, že teď už se mu zase nechce :grinning:
19. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
@lenkabu tak v to doufám, že druhý porod bude lepší :grinning:
19. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz
@kinsli filtr je dražší než 5000 :grinning: ale kdyby vás zajímal tak máme jeden navíc půjčovací a na 3 dny půjčujeme,je pochopitelný že zajíce v pytli nikdo nechce. nicméně platí že i když si ho koupíš tak ho do 3 měs můžeš vrátit a firma ti vrátí plnou cenu :wink: po nápoji jsem byla jednou na wc,jinak nic.
19. pro 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahojda,
hlásím že žiju.Jen jsme měli aktivní víkend.V sobotu dopolko trhy a procházka městem.Odpolko vánoční ZOOve Dvoře.To bylo úžasný.A ten sníh tomu dodávala takovou tu správnou atmosféru.No a vneděli dopolko měla Adélka premiéru na lyžích.Byli jsme se známejma v Mladejch bukách.Petr si půjčil vybavení a lyžoval taky.Na to že na lyžých stál naposledy před 20lety,jezdil jak profík.Adélka se taky snažila.jen ji to ke konci moc nebavilo a začala plakat,že už nechce.Měla zaplacenou hodinku a měla svojí instruktorku.Nakonec to zvládli obě.A i když už ke konci jezdit nechtěla,tak příště prej pojede zase.Včerejší odpoledne jsem měla odpočinkové.I pro stromek jel Petr sám.Co se týký cukroví,ani nemluvím.letos budeme mít jen minimálně perníčků.Adélka je zdlábla ke snídani.
20. pro 2010 v 09:43  • Odpověz
madli kašli na to,jen se po tom tloustne :grinning: já vyhlásila naprostou vánoční pohodu,udělám tvarohovej ovocnej dort a jinak nic. od včerejška máme stromek tak už jsem vánočně naladěná :slight_smile:
20. pro 2010 v 10:29  • Odpověz
@lenkabu,mě to neva.Hlavně že se povedli.Mi máme taky od včera stromek ale strojit ho budem 23.večer. ještě nás čeká upíct vánočku a možná štrůdl a tím končíme.Chlebíčky a jednohubky budou vedle u tchánovců a další den u mamky.
20. pro 2010 v 10:49  • Odpověz
Holky my taky nic nedelame :grinning: :sweat_smile: - stromecek udelal Ales s Terezkou minuly tyden a tak uz nam v obyvaku sviti,cukrovi jsme neco napekly s T.,neco jsem dostala od segry :wink:
Taky jsme furt vsichni nemocni :unamused: ,holky jsou na tom konecne lip,ale ja musela dneska k Dr. po 2 letech :sweat_smile: a zirala jsem - zmenila se mi Dr. :grinning: ,no jo ja kdyz nikam nemusim nikam nechodim ale sla jsem tam radsi kvuli poslechu,mam hnusny drazdivy kasel,tak abych to nemela niz,ale pry je to dobre,tak jeste ve stredu budeme mit vsechny tri vysledky vyteru
Fakt jsme jak reklama na nemoc :sweat_smile: :grinning: ,nastesti vsichni ostatni jsou na tom lepe,tak jeste ze tak :slight_smile: Holky se z toho snad konecne dostaly,jen Terezka zakasle,je zahlenena,ale ja teda je to fakt hnus - Dr. si rikala,kdo to tam tak desne kasle :sweat_smile: a to beru prosim dost silna ATB,asi bych potrebovala vymenit imunitu :sweat_smile:
Jo a muzeme s holkama ven - ted kdyz je obleva je to parada,Naty nevidela snih a ani ho ted neuvidi :unamused: ,no snad nam vyjdou v lednu hory damska jizda :grinning:
20. pro 2010 v 11:07  • Odpověz
Jinak vcera jsem zabalila darecky,dnes uz jen par drobnosti,ale uz se fakt moc tesim,Terezka konecne proziva vanoce tak jak ma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,loni jeste nic moc,na tohle jsem se fakt moc tesila,Naty nam uz parkrat prinela koulicku ze stromecku,ale zatim tukam,dobry :wink:
No nic jdu se najist,pak vyrazime na velky nakup do Tesca :rolling_eyes: ,jak ja nenavidim davy lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak uz jen nozky nahore. Zitra musime na logopedii do Pardubek,ale to je posledni kam musime a tam se docela i tesim :grinning: ,vidim jak to T. pomaha :wink:
20. pro 2010 v 11:11  • Odpověz
Holky tehulky drzte se a rodit mate povoleno mezi svatky,to by bylo idealni :grinning: Vanoce a svatky s rodinou,pak si odskocit porodit na na Novy rok zase doma,tak domluvte prckum at to klapne :wink:
Me ten napoj nepomohl,ale vam to treba pomuze,jen me teda nikdy nepomohlo ani u jedne nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,s Naty jsem prijela s nulovym nalezem a tak to byl hukot Oxytocin,ale zase od zacatku kontrakci od 11:00 byla za tri hodky na svete,takze docela o.k. :wink: preju vam at je to co nejrychlejsi a nejmin bolestivy :slight_smile: a stejne ta bolest za to vzdycky stoji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jen ted holky bori barak a to je teprve neco :grinning: :grinning: :grinning: ,takze zavidim male lezici miminko :sweat_smile: :grinning:
20. pro 2010 v 11:15  • Odpověz
tak jste měly pravdu, byla jsem ve 2 lékárnách a nikde ricinový olej nemají :frowning2: leni nezbylo ti trochu? jinak Kinsli neřekla bys mamce, aby objednala trošku víc? :slight_smile:
20. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz
kacici - no právě, já přijela do porodky otevřená na 2 prsty, takže mi napíchli oxytocin od taky cca v 11 a ve 14,20 byla denisa nasvěte,ale už bych to právě takhle vyvolávané nechtěla mít :frowning2:. chtěla bych to trošku přirozeněji... jo jo přání jsou přání a už vidím, jak jdu zase na vyvolání...
20. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
@markyfrana Já už bych to měla mít dnes hotové :slight_smile: Zeptám se Ti mamky kde to přesně objednávala a stačí když si tam cinkneš. oni Ti ho tak do 3 dnů připraví a ty si jen pro to zajedeš :dizzy_face:

@lenkabu Určitě odzkoušení využiji :wink: tedy pokud mi neřekneš, že jste za něj dali 30.000,- :sweat_smile:
tolik bych asi fakt neinvestovala a hlavně bych si před koupi ještě nechala udělat v Emple rozbor :wink:

@kacici tak to je super, že už jsou alespoň holky zdravé :dizzy_face: Dnes mi přišel ten komplet z Topolína a je fakt nádherný :dizzy_face: Akorát pod slovem lyžařský si představuji trošku něco jiného. Na teď asi super, ale do víc než -5c bych ho asi nedala.

Jinak jsem byla vykoupit Tesco :grinning: Kačka už je do školky vybavená :dizzy_face: Teď už jen aby se uvolnilo to místečko :dizzy_face:

co se týká oxitocinu tak kontrakce jsou fakt děsný, ale zase asi ten porod fakt urychlý. Já měla myslím dokapáno v 19h a Kačka se narodila v 22:30h
20. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz
@kinsli ok díky moc, a kolik sis toho nechala namíchat? jak zjistíš lékárnu, tak tam cinknu. dík

jinak jsem brutálně nachcípaná, teče mi z očí jakou mám rýmu a začínám kašlat, takže paráda s tím břichem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem odešla z práce, takže jsem už taky fakt na mateřský, ale ve středu se tam ještě na chvíli stavím, abych to pořádně předala, nějak jsem to nestíhala... :grinning: a to jsem chtěla odejít už v 11 domů,ale dostala jsem se domů až v 13,30....
20. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
@markyfrana netuším kolik toho mamka nechala udělat, třeba by to stačilo pro nás pro obě :slight_smile: Večer ji cinknu a dám Ti vědět. Jinak já bych vzala být tebou když tak 0,05 ml to Ti stačí na 2x víckrát by jsi to stejně asi nedělala. Já zkusím asi 29.12. ráno ( měla by být ve FN Rešlová pokud nebude mít dovču ) když nic tak 30.12. večer třeba 21h, aby to bylo když tak silvestrčátko :slight_smile:
20. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz
@kinsli toho oleje se dává víc ne?0,05 ml je děsně málo

@markyfrana já už nemám ale namíchali mi ho na počkání v lékárně v Afi paláci nebo ho dělá Saloos a dá se objednat na netu
20. pro 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
@lenkabu no vidíš to, to je fakt blbost, se ta holčina musela splést o desetinou čárku. Tak 0,2??
jako malý panák?? nebo kolik jsi si toho dávala???

to by už snad vycházelo, to by bylo necelých půl dcl na 2 dávky. Víc snad už ne to by nás muselo prorvat :grinning:
20. pro 2010 v 17:33  • Odpověz
to záleží kolik toho děláš,já už si to moc nepamatuju dávala jsem myslím dvě lžíce
20. pro 2010 v 17:39  • Odpověz
Máme za sebou poslední dávku očkování proti žloutence A.Volala jsme dr.ale už neměli ani jednu dávku.Prej ať si zavolám ve středu.No a během 10minut mi přišla sms že přišli vakcíny a dneska nebo zítra si můžem přijet.A tak jsme jeli hned po školce.Nějaká ta slzička ukápla ale zvládla to v pohodě.jen by mě zajímalo,co jí naočkovali páč od tý doby lítá jak torpédo.
20. pro 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
@lenkabu tak jsem měla pravdu dala blbě desetinou čárku :wink:
mamka pro to ještě nebyla, že zapomněla, ale říkala, že by to měla být malá lahvička tak půl dcl :wink:
takže na 2x :wink:

@markyfrana: Nevím jak se lékárna jmenuje, ale je na třídě SNP vedle obuvi naproti Alessandrii
20. pro 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
@madlina tak to je fajn, že jste to takhle zvládly :wink: Já teď dávám spát Kačenku na 19h, tak užívám klidu :wink:
20. pro 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, konečně mám pořádný přístup k netu, tak vás zdravím, jen dočíst celé asi nezvládnu :slight_smile:

@madlina moc gratuluju k těhu :wink:

@lenkabu koukám, že u vás vedou stejné hračky, u nás jdou deglingos taky hit č.1 :grinning: máme taky čuňose, no a jak jinak, ratose :grinning:

@kinsli
@markyfrana koukám, že jste ještě celé :wink: M tenkrát chtěla posálat dr do porodky taky z poradny, ale tentokrát jsem se nenechala ukecat, že chci, aby se to rozeběhlo sama, že to není všechno, když tělo je sice připravené, ale mimi se ven ještě nechce. Pak mě taky jen podle nálezu z průkazky vzali místo na přípravnu zrovna na sál :grinning:
21. pro 2010 v 07:24  • Odpověz
@kacici my taky pořád dokola marodíme, už z toho jsem na palici :frowning2:
21. pro 2010 v 07:27  • Odpověz
ahoj krys jak kluci?Venda už je teda velkej :slight_smile: holky ještě Deglingos nedostaly, Bodlinos bude pro Alici k Vánocům a Čuňos pro Vandu k svátku ale už se děsně těším.........ještě Milkos se mi líbí :slight_smile:
21. pro 2010 v 07:32  • Odpověz
milkose mám pro bráchu malýho, bodlinose pro duhýho, mamka dostane brumlose a taťka bigbose :grinning: ale jako jinak vůbec nejsem prdlá :grinning: No je to s nima mazec, v noci nespíme, přes den taky ne, nevím, co jsem komu udělala :cry: Ale jinak už si spolu fakt vyhrajou, tak mívám i na pár minut klid něco udělat, jen na ně musím furt koukat, aby Kubánec Vendelína celou láskou neumačkal :slight_smile: U vás to taky letí, za chvíli už Ti bude Alice zdrhat, co?
21. pro 2010 v 07:56  • Odpověz
jsem ráda že je někdo prdlouš do deglingosů jako já už jsem si připadala jako pako :grinning: miloš je stará konzerva a nechápe plyšáka co má každý oko jiný a za tu cenu je to prý naše investice do umění :grinning: u nás je to dobrý, přes den nikdo moc nespí,v noci líp ale jsou teď v pohodě obě,Alice je teda od narození anděl :slight_smile: a vyhrajou si dost,resp Vanda s Alicí a ta se tomu směje :slight_smile: Ája je lenoch ta mi jen tak nezdrhne,její největší výkon je otočit se na břicho,otočení na záda provedla asi 2x a přijde jí lepší řvát ať ji otočí matka :grinning:
21. pro 2010 v 08:02  • Odpověz
mě se zpátky vendelím otočil nějak na 6 a půl měsících. teď si sedá a staví, ale jen o mě a ty nožičky má zatím hrozně vachrlatý :slight_smile: ale já jsem ráda, že nespěchá. min. týden jsme byli u dr, má 74 cm 9750g jů a vy máte dneska půlrok, tak všechno nejlepší :grinning:
21. pro 2010 v 08:14  • Odpověz
jo a u nás má velkej Venda taky svýho čuňose na klíče :grinning:
21. pro 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
holky jsem nějak mimo :slight_smile: vůbec nevím o čem je řeč :slight_smile: Tedy pochopila jsem že se bavíte o nějakých hračkách :slight_smile:

@kryserka Hoď nějaké nové fotky kluků :slight_smile: Ať koukneme jak Ti hezky rostou :slight_smile:
Já jdu na monitor a poradnu zítra, zkusím ji ukecat aby mě udělala váhový odhad, ale nevím nevím,
bude to mazec. Jsou spojené 2 poradny do jedné.

Jinak já Kačence změnila režim a jsem moc spokojená :slight_smile: Dofám, že nám ho prcek nenabourá. Dávám ji spát v 19h a vstává okolo 8h. Pomohlo nám to i k celkovému odplenkování :slight_smile:
Tedy zatím nebudu říkat hop, jedeme takhle teprve něco přes týden. Večer dostane 400 ml mlíka na spaní a do rána vydrží. Až včera se mě poprvé vzbudila v 23:15h na čůrání. Jinak před tím spala těch 13h nonstop :slight_smile:

Co se týká bobka tak se stále drží :slight_smile: Ale ty návaly horka mě fakt ničí, jsem jako v přechodu. navíc mě bere podbříšek a je mi na zvracení :frowning2:

Takže u nás žádné předvánoční komando nehrozí :slight_smile:
21. pro 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.