• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kinsli jestli ty porodíš na štědrý den :grinning: bavily jsem se o hračkách Deglingos

http://www.learningtoys.cz/kategorie/deglingos/original/

to je Kačka šikovná, u Vandy to zatím vůbec nehrozí,plínu má ráno úplně plnou. a chodí spát taky kolem 19 ale vstává nejdýl v 6,spíš o půl šestý :sweat_smile:
21. pro 2010 v 10:59  • Odpověz
@kinsli,sousedka taky rodila na štědrej den.Navečeřeli se a pak šup do porodky.
21. pro 2010 v 11:24  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

Tyhle hračky jsou super ... nejvíc se mi líbí Klepetos a Kvakos :grinning: :slight_smile:

kin, marky: holky ať to máte co nejdříve za sebou a ideálně příchod roku 2011 slavíte ve čtyřech :wink: :slight_smile:

Jinak u nás teď mazec ... moc toho nestíhám :grinning: Mako leze, zdrhá, plazí se a vymete úplně všechno. Pořád mi šavluje ve velkým, mlíko nechce vůbec, takže je na hustý stravě ... kaše, masozel, ovoce, kaše a tak pořád dokola ... má šest kil :slight_smile: zub žádnej, ale asi už je na cestě ... neb je uřvaná, nespí přes den jen dvě desetiminutovky a přes noc teď taky moc ne :sweat_smile:
Páťa je komplet bez plín, i na noc. Je to šikula, bylo to snad ze dne na den, kdy si to uvědomil a vzal to rovnou i s nocí, což jsem absolutně nepobrala :grinning: ale dobrý ... plínku mu teda dávám ... na noc a na ven, ale jednou za dva dny plínu musíme vyhodit, páč nelepí :grinning:
21. pro 2010 v 11:32  • Odpověz
A spaní, to je občas paráda :slight_smile: Spát chodí teda až v deset, ale zase vstává až v půl desáté, takže po probdělé noci s Mako mi to víc než vyhovuje :grinning: :slight_smile:
21. pro 2010 v 11:34  • Odpověz
marky,tak to jste šikulky že neplínujete.Taky jsme byli bez plín od 2,5let a šlo to úplně samo.Jak mě večer viděla,že se blížím s plínou(pro jistotu),zdrhala a volala.mamííí plínu ne. :grinning:
21. pro 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
@lenkabu
@madlina Na vánoce to by bylo heké, ale až po dárkách. Měli jsme jet dopoledne do Urbanic, ale asi to stopnu a nechám to na 25.12. Chci aby první viděla stromečeki u nás a hlavně chci mít klid :slight_smile: Udělám oběd, žádnou dietku :slight_smile:
Prostě aby jsme si pošmákli, na hladovění už jsem dost stará a na prase nevěřím :slight_smile:
pak odvedu Kačku tak na 14h k mamce, my zatím ustrojíme stromeček, obalíme kapříka ... jéé jak já se těším :slight_smile:
tak na 16h si pro ní zajdu, naveřeříme se a tak na 17h půjdeme ke stromečku.

Včera jsem balila dárky, vzhledem k tomu, že chodí brzy spát a hlavně jsem z toho nechtěla dělat žádnou šaškárnu, aby tu jen nervala papír :slight_smile: a v klidu si to rozbalila a pohrála si a pak šla na další :slight_smile: Tak jsem to balila tak nějak k sobě :slight_smile:
krtka k sobě, boty - oblečení k sobě, jídlo , ovoce zeleninu k sobě :slight_smile: ( plastové v košíčkách ) pak tam má deštník s pepinou, papiňák do kuchyňky ( kuchyňku kupovala mamča ) geomag, můj první Laptop
a u sousedky má ještě lyžičky :slight_smile:

Lukášovi jsem kupovala navigaci s mapami evropy, holící strojek, el. budík, meteostanici a společný dárek pro všechny parní hrnec :slight_smile:

Jinak jsem to moc neřešila, objednala jsem babičkám kalendáře A3 s kačenkou, tak ty budou mít určitě uspěch a nějakou drogérku + Lukáše mamka chtěla odžmolkovač :slight_smile:
21. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
@madlina my ještě plínu na noc dáváme, ale jsme v suchu :slight_smile: Zbylo nám tu tak 7 balíků plín pro bráchu :slight_smile:
21. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz
markyt ahoj :slight_smile: Mako je teda pohyblivá když si vezmu jak se placatí Alice :grinning: a Páťa se suprově odplenil :slight_smile:

kinsli když jsi ochotna rodit 24.12.tak usuzuje že dítko nebude Adam :grinning: já nevím proč tipuju Vojtu :slight_smile:
21. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
@lenkabu V jednom máš 100% pravdu Adámek to nebude :slight_smile:
21. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
@markytkaaa Jo Páťa je šikulka :slight_smile:
21. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz
ahoj
krys a marky :slight_smile:. Mako je teda šikulka.

my jsme taky konečně cca měsíc kompletně bez plín. Plínu už nechce ani vidět - což je super, nechtěla jsem 2 děti na plínách, i když jenom na spaní. U nás se teda ještě spí. Večer chodí v 8, vstává mezi 7-8 ráno, v poledne jak kdy, někdy neusne, někdy usne na cca 2h. ale chodí v poledne do postele vždy, aspon si lehnout, když už neusne.

kinsli - já tipuji Lukáš :slight_smile:
21. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
@markyfrana no já jen doufám, že nedáme obě stejná jména :slight_smile: To by mě mrsklo :slight_smile:
Lukáš jméno vykecal s čím mě naštval, chtěla jsem alespoň nějaké překvápko,
ale Vás ještě nechám napínat :slight_smile:
21. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz
@kinsli neboj určitě stejný nedáme :slight_smile: neb ty budeš rodit dřív než já, a já to kdyžtak změním. My ale nemáme vybrané jméno,které by se často dávalo. Teda pokud ho nakonec zvolíme :slight_smile:, dneska jsme si řekli, že si už konečně sedneme nad kaloendářem a projedeme to znovu, třeba nás něco ještě napadne. Abys neměla strach, tak dám nápovědu naše jméno má svátek v létě :slight_smile:
21. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz
zato my se těch plín snad nezbavíme nikdy, už z něj mám fakt depku :frowning2:
21. pro 2010 v 17:28  • Odpověz
@markyfrana tiše to spaní závidím :wink:
21. pro 2010 v 17:29  • Odpověz
tak jsem dala aspoň pár foteček, já je fakt nestíhám stahovat :frowning2:
21. pro 2010 v 17:36  • Odpověz
marky mně v létě napadl jen Viktor,jsme ho měli napsaného u Vandy.......mně to vymýšlení jmen děsně baví,klidně vám to vymyslim ale asi bych se netrefila do vkusu :grinning:
21. pro 2010 v 17:38  • Odpověz
krys vydrž on ty plíny jednou odloží naráz :slight_smile: Kuba se hrozně změnil,zmužněl a Venda je jeho malinká kopie
21. pro 2010 v 17:43  • Odpověz
v pubertě? :confounded: se budeme muset sejít, jsem Ali ještě neviděla
21. pro 2010 v 17:45  • Odpověz
@lenkabu,až se sPetrem nebudeme moct dohodnout na jméně,tak vím na koho se obrátit.Ale my už máme víceméně jasno.Jak pro holku tak i pro kluka.
21. pro 2010 v 19:02  • Odpověz
@kryserka on je pak odloží najednou,je možný že to bude ve třech letech,někdo to tak má............já to Vandu učila dlouho a pracně a příště na to kácim a ať se dítě odplení až bude chtít,za ten počůranej byt mi to nestojí. sejdem se jak se všichni uzdravíme :wink: nějakej Budulínek bysme mohly dát

@madlina a jaký máte jestli to není tajemství?
21. pro 2010 v 19:59  • Odpověz
@lenkabu,super nápad ten Budulínek.Když to bude odpolko,tak s Adélkou dorazíme taky.Jména máme Terezie nebo Adam.
21. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz
Adama jsem měla napsanýho teď u Alice ale věděla jsem že je holka, m Adama nechce za žádnou cenu
21. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz
My jsme měli poprvé k Páťovi Karolínu a k Mako jsme měli Richarda ale uvažovali jsme ještě o Markovi :slight_smile:

Tady všichni tajníte jména, aby jste si ho nevyfoukly nebo to jen, aby jako nebyla nuda ? :grinning:
21. pro 2010 ve 23:01  • Odpověz
Já bych řekla že někdo neví který chce dát a někdo chce utajit aspoň jméno když už ne pohlaví :grinning: Jestli já dovedu někdy něco zatajit,tak se snad vožeru a to by se mi překvápko na sále třeba fakt líbilo ale vůle neni :grinning:
21. pro 2010 ve 23:07  • Odpověz
Já jsem na tohle typická pavlačovka :grinning: jakmile jsme měli rozhodnuto, tak to šlo ven :grinning: :slight_smile: Od začátku ledna jsme prostě věděli a když se někdo zeptal, tak jsme i řekli ... a stejně moje sestřenice pojmenovala dceru stejně :grinning: a to šla rodit čtrnáct dní po mně :grinning:
21. pro 2010 ve 23:27  • Odpověz
Leni tak gratuluji vyhrála jsi "nevím co" :grinning: :grinning: :grinning: jo jo je to Viktor,jediný jméno na kterým jsme se shodli. Robin chtěl jeeště Karla - to jsem řekla, ať si ho jde udělat se sousedkou a já chtěla Adama, Daniela. Bohužel oboje jména jsou v prosinci, což mi přišlo blbý, vzhledem k tomu, že mám 14.1. rodit. To by měl vše v jednom měcísi.
22. pro 2010 v 06:53  • Odpověz
autor
@markyfrana Adámků je moc ale Daniel je fakt moc hezký :dizzy_face:

My jsme měli na holčičku Verunku takže by to měla taky po sobě :wink:

Ta Lenďa se snad minula povoláním :grinning: měla být jasnovidka :grinning:
My nemáme ani jedno Vaše jméno :wink:

@kryserka plíny neřeš pak to příjde ze dne na den :dizzy_face: jdu juknout na fotky :grinning:
22. pro 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
@kryserka moc hezký :dizzy_face: Kubíka už bych ani nepoznala, strašně se změnil.
Je z něj fešák :grinning: ale typla bych mu tak 3,5 roku :grinning:

Pohled na Venouška mě připomínal Kačenku - holé dásně :grinning: :grinning:
22. pro 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
@madlina Jména se mi moc líbí :dizzy_face: Terezka i Adámek,
Adámků je sice hodně, ale fakt moc hezké jméno, a vy tím, že jste letní tak by to šlo :grinning:

@markytkaaa malá je Markétka, nebo Magdalénka?? MAKO je moc široký pojem :grinning: :grinning:
22. pro 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.