• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@markyfrana tak to si už nejsem jistá jestli budu rodit dřív :sweat_smile:
Zatím jediné co mi něco dělalo bylo věšení do výšky těžkého prádla, jinak to co jsem myslela
už od začátku těhu, že využiji když tak jako vypuzovák, tak to jsem se včera přesvědčila, že fakt nezabírá :sweat_smile:
22. pro 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
tak já pomalu letím, za 30 min. mám být v poradně :wink:
22. pro 2010 v 09:59  • Odpověz
Malá je Kristýnka :wink: Mako jí říká Páťa ... a tak nějak jí to sedí :grinning: :slight_smile: Tak jí tak taky říkáme :grinning: :slight_smile:
22. pro 2010 v 10:45  • Odpověz
Mako je super :grinning:

@markyfrana tak to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: já znám jen jedno neobvyklý jméno v létě a to Viktora páč jsme ho chtěli taky :grinning: to dejte, je dobrý pro chlapa :slight_smile: máš na klučičí jména podobný vkus jako já,Adam i Daniel byli v nejužším výběru, akorát mi přišlo že obojího je dost,tak teď jsem vymyslela jen Dan.
22. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz
Me se libi Daniel a hodne,ale mam uz utrum,leda casem az budou holky jednou cekat me vnouce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak predhodim navrh :grinning: Ales by rad ted treba Honzika po jeho tatkovi :slight_smile: ,ale ono neni co resit,teda v nasem pripade,ja jsem rada ze mam splneno :grinning:Tech komplikaci co jsem mela bylo fakt hodne,takze jsme vdecna za dve zdrave holcicky a treti pokus ani nahodou :grinning:Holcicka by byla Zuzanka,jenze holky byly pokazde na srpen a to by se bohuzel krylo.Adamek je moc pekne jmeno,jen bohuzel davane uz moc casto :frowning2:Me nej kamosky maji obe Adamka :grinning:
Leni taky si myslim ze bude mit Peta Vojtiska :grinning:,ale jeste me napadnul Ondrasek,no uvidime :grinning:
Tak holky maji opet spatne vytery,zitra budou vysledky citlivosti,ach jo :frowning2: ,my se z toho zase celou zimu nevyhrabeme a ja uz bych tak moc chtela aby byly zdrave a hl. nam klaply hory v lednu,to by je mohlo dost nakopnout :dizzy_face: a me teda taky :grinning:
22. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem zpět z poradny :wink: Moc z ní odvázaná nejsem.
mám streptokoka, s ním jsem vůbec nepočítala, protože ani jako těhu ani netěhu žádnými gyn. problémy netrpím :confused:
prcek je kopile Kačenky. 36+3 odhad 3350g ale říkala, že to nesedí, že je větší.
Kačka měla 36+2 odhad též 3350g a na 37+3 měla 4000g. Tak jsem to říkala dr. a ona říkala asi tak že to bude.
Takže teď má cca 3630g. Mě tedy váha vylezla za týden o půl kg, ale už na sobě vidím jak jsem oteklá i tlak šel rapidně nahoru. Myslím 141/80. jinak mám těch 115-125.
Co se týká prohlídky tak říkala, že hrdlo ještě plně otevřené není.
22. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jo a u holek jsme pokazde meli jine jmeno u kluka,asi je to dane tim ze u holcicky vime hned jmeno,ale u kluka vzdy premyslime :grinning: Teda premysleli jsme :grinning: Ja ted spis chystam mozek k navratu do prace,tak uvidime jake budou podminky na jare :wink: Snad klapne to co mam v planu :dizzy_face:
Leni vy budete chtit treti hned? :grinning:
22. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz
@kinsli Peto takze napoj,sex,sex,schody,zvedej Kacku,svarak a tepla vana. I kdyz me teda nikdy nic nepomohlo :rolling_eyes:
Holky ja vam ten konec tehu nezavidim,cele tehu predtim jo,ale ty konce me vzdy prisly nejhorsi,nevis kdy to bude,stale chodi sms typu tak co jeste jsi cela? :angry: apod. Hl. ja se vzdy desne moc tesila na porod,prcka mit v naruci a hl. se aspon trochu vyspat,obe tehu jsem nemohla poradne ke konci spat,palila me hrozne zaha a bolela zada
Padim za holkama,uz si me zadaji :grinning:
22. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz
@kacici hned ani náhodou musím si zachovat příčetnost :grinning: počítám až bude Vanda ve škole,možná i Alice

@kinsli dostaneš atb u porodu, to je vše,streptokok se ještě dá :wink: a už je asi čas porodit :grinning: ne ještě vydrž na dárky :slight_smile:
22. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
@kacici
@lenkabu Jo jo holky po vánocích to rozjedeme ale sex, zvedání Kačenky, schody, teplá vana s ním fakt nehne :sweat_smile:
tak budu doufat, že alespoň ten nápoj.

@lenkabu co si matně pamatuji, tak mě snad dr. jednou říkala, že streptokok se vyléčit nedá. Že se pouze přesouvá z místa na místo. Já ho měla v 12 letech v uchu, takže jsem věděla o něm, že je, ale tak nějak jsem spoléhala, že mometálně sídlí jinde :wink:
Vím, že se dávají u porodu ATB v kapačce a kdyby se to nestihlo, co to znamená pro dítě??
22. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz
může mít zánět v oku po narození,léčitelné,žádná tragedie :wink:
22. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
@lenkabu tak alespoň, že tak :wink: No hlavně ať už se moc nezdržuje, nebo ho budou tahat jeřábem :sweat_smile:
Ne dělám si srandu, myslím, že to taková tragédie nebude. Samozřejmě tloustne ale taky asi se mnou hodně otýká.
Sestřičky s Kačenkou mi řílaly, že jak se zavodňuji já tak se zavodfňuje dítě a Kačka po porodu fakt 3 dny čůrala a dostala se z 4000g na 3650g.
22. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz
leni nad Danem jsme taky přemýšleli,ale přeci jenom Deny a Dane, by se dost mátlo... takže to bude asi Viktor :slight_smile:
Kinsli - takže už se otvíráš??? já si myslím, že tam budu mít stále pěknou O :slight_smile: na KO jdu v pondělí.
22. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz
marky však je ještě čas :wink:
22. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz
@kinsli já měla taky streptokoka, dr mi jen říkala, že jakmile se mi něco nebude zdát, abychom hned jeli, kvůli atb, aby mi je stihli dát. No, to byl ještě bezzubý,a le teď už jich má 6, je to malá piraňa, hlavně u kojení....

@lenkabu s budulínkem souhlasím, jen se taky musíme dát dokupy, my se z těch nemocí snad nikdy nedostaneme :frowning2:
@kacici že neuhodnu, po kom jste chtěli dát Zuzanku? :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
@markyfrana Doufám, že už jo :slight_smile: Ale kámoška je na 2,5 prstu a nic. Normálně čeká dvojčata a ona snad bude ještě přenášet :grinning: Do rizikovky jde 28.12. a TP má 31.12.
22. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
@kryserka jj, mě taky říkala kdyby něco tak na nic nečekat :wink:
jsem zvědavá jak na tom budeme se zoubky my, když Kačka měla první až v 17m.
22. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz
no, co vám mám říkat já? na dva cm otevřená už na 34. týdnu, s tím se dá chodit hodně dlouho :grinning:
Třeba se Lukášek už zubatej narodí :grinning:
22. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
@kryserka ty jo nestraš :grinning: Lukáš dnes přišel s tím, že bude Kačka 25.12-27.12. v Urbanicích, tak ho musíme popošťouchnout :grinning: Fakt bych potřebovala do konce roku porodit. Hlídání mám max do 2.1. pak už jdou všichni do práce :frowning2:
zubatý mimino, no to by bylo něco :grinning:
22. pro 2010 v 17:52  • Odpověz
@kinsli,a co takhle 1.1.2011? Taky hezký ne? :wink:
22. pro 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
@madlina jojo to už říkal kámošky manžel, ale když už tak bych brala 31.12. :grinning:
to rodila kamarádka :dizzy_face:
22. pro 2010 v 18:02  • Odpověz
@kinsli tak někoho pustí z práce ne? my to měli domluvené tak že mamku pustí když zavolám že rodím, Miloš mně hodí do porodnice,Vandu k mámě a pak přijede zpátky. a podobnej plán na noc,ještě s tím že než by dovezl mámu tak by tady zůstali s Vandou kámarádi, no to bylo plánování jak do bitvy a bylo nám to prd platný

:grinning:
22. pro 2010 v 18:47  • Odpověz
Peto kdyz nebudes mit nikoho zavolas nas a nebo k nam hodite Kacku az pojedete do porodky :wink: Jediny v co doufam,ze se z toho vsechny brzo dostaneme.Ja nemela ve vyteru nic a to jsem na tom nejhur,takze mam nejakeho hajzlika vira,ale uz je mi trosku lip :wink: Jo a holky budu vedet zitra,ale doufam,ze to prelecime do ledna a bude pak uz fajn aspon na dva mesice,no jsem asi naivka,ale verim tomu,ze by nas mohli nakopnout ty hory,kde bude certstvy vzduch
Krys - Zuzanka se nam libila vzdycky :wink: a mas pravdu ze tim ze je to taky jedna z mych nej kamaradek,ktera je hrozne moc fajn,tak by se to jmeno davalo mooooc pekne :grinning: Pry by ji to ani nevadilo,ona ma uz totiz taky Zuzanku doma :grinning: :grinning: :grinning:
@lenkabu - ja si rikala,ze az takovy blazen nejsi :grinning: :grinning: :grinning: a to mas holky fakt zlaty :dizzy_face: ,ale zase samozrejme jsou maminky,ktere to berou v pohode,ale jak pises kvuli zachovani pricetnosti - abs. souhlasim :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 v 19:09  • Odpověz
@kryserka Kluci jsou skveli partaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,fakt parada ,moc jim to slusi,proste jako ty nase dve partacky pekne radi :grinning: :grinning: :grinning:
Ten Budulinek je bezvadny napad :wink: :slight_smile: ,souhlasim a pujdu moc rada :slight_smile:
22. pro 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
@lenkabu já mám v první řadě sousedku, jak přes den tak v noci. Když ji nedoženu tak budu volat přes den Lukášové mamce ta dělá za rohem :wink:

@kacici moc díky :wink: kdyby něco tak cinknu, ale snad klapne ta sousedka. Asi by mě nejvíc to vyhovovalo večer. Aby už Kačka spala a než by se vzbudila tak už by byl Lukyn doma :grinning:

Barbánek my asi nedáme :grinning: ale koukala jsem, že 2h v solné jeskyni vyjdou na 1200,-
pro 7 dospělích a 9 dětí :dizzy_face: tak to mě přišlo jako super cena :wink:
22. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz
@kinsli Přesně tak jsme to měli u nás. Filda spal jak dřevo, takže vůbec nevěděl, že jsme odjeli pryč a když se ráno probudil, byla tam babička, která mů řekla, že se mu právě narodila sestřička :slight_smile:
23. pro 2010 v 07:31  • Odpověz
já doufala že to začne přes den aby mně miloš hodil do porodnice a jel rovnou s Vandou k mámě,naši nemají auto a v noci by musel dovézt nejdřív mámu k nám a já jsem měla přikázáno jet okamžitě do porodky jak mně někde píchne :grinning:
23. pro 2010 v 07:34  • Odpověz
Večer jsme strojili stromeček. Škoda, že nemáme kameru. Blanička už také konečně prožívá Vánoce se vším všudy a kdyby jste viděly co dělala, když se stromeček poprvé rozsvítil... :dizzy_face: Málem jsme se počůrali smíchy :grinning: Tá skákala, pištěla, tleskala, držela se za pusu... No ta zářila víc než ten stromeček :dizzy_face: Každý nadává, že už chce aby bylo po Vánocích, ale já bych právě kvůli těmhle chvilkám měla Vánoce klidně každý den :dizzy_face: :grinning:
23. pro 2010 v 07:37  • Odpověz
autor
@konja U nás uvidí Kačenka stromeček až s dárky :slight_smile: Zítra v 14h ji odvedu k mamce a půjdu domů, ustrojíme stromeček, přichystáme večeři a zase si pro ni příjdu :slight_smile:
Už se taky moc těším na reakce :slight_smile:

jinak tahle fotka mě docela nakopla :slight_smile: Chlapeček 4650g/54cm a příjde mi naprosto normální, fakt hezonký :slight_smile:
Tak snad se při případném mackovi moc nevyděsím :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/maryja/album/terezka-a-matej-a-miminko/1292980/
23. pro 2010 v 08:43  • Odpověz
kinsli to mimino je nádherný jen vypadá jak dvouměsíční :grinning: maryju znám druhý dítě rodila se mnou v březnu 08 :slight_smile:

my už stromek máme od neděle a Vandě se líbí i když do stropu neskáče,já se děsně těším na vybalování dárků, z tý panenky a kočárku co dostane si cvrkne asi :grinning: my jedeme zítra ráno k našim,štědrý den slavíme tam, až se přestěhujeme do něčeho nového a pěkného,tak začneme slavit sami. já jsem teda ve svém požehnaném věku netrávila ještě vánoce jinde než u rodičů :slight_smile: :grinning:
23. pro 2010 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.