• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky my slavime vzdycky doma,jen odp zajdu s holkama k nasim,mame pro ne stan ve stylu hradu pro princezny a Ales ho musi slozit a nanest do nej darky.Jen mam pocit ze holky pak uz nic jineho zajimat nebude :grinning: :grinning: :grinning: Stale nekam zalezaji,Terka si dela z deky stan,z perin to same,tak si myslim ze budou nadsene,stan nam prisel vcera :sweat_smile: ,ale hlavne ze dosel :grinning:
Vyrazim jeste pro banany :grinning: ,jinak mame vse,takze jsem rada,ze nemusim nidke litat,na uklid kaslu,jezisek se u nas bude citit aspon dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak ja mam rada kulatejsi miminka,prijdou me vic spokojeny,Terezka byla vychrtlik pod 3kg a rvala fakt hodne,Naty byla puclik pres 4.5kg kdyz jsme sli z porodky a spala rozhodne lip a doted je vic v pohode,sice uz neni takovy kulisek,ale cahoun a cara,musim ji nekde premerit :sweat_smile:
Tady se holky spolu koupou :wink: ,za chvilku budou stejne velke
23. pro 2010 v 09:17  • Odpověz
Naty vypadá vysoká,schválně ji přeměř :wink: a s většíma spokojenýma miminama to můžu potvrdit, i když Alice je ted už docela drobek
23. pro 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
@lenkabu já znám maryju z Epina :slight_smile:
Jo jak říká mamka do 3 kg je to miminko pak už je to slon :slight_smile: :slight_smile:

My Vánoce trávíme u nás, ale taky s mamkou :slight_smile:

Kačí Natálka se fakt mega vytáhla :slight_smile: typuji ji těch 88 cm, tak ji změř a dej nám vědět :slight_smile:
23. pro 2010 v 09:49  • Odpověz
@kinsli u Kuby jsem byla na 18mm otevřená už na 28.tt :grinning: Každý to má prostě jinak :wink:

@kacici já vím, už jsi mi to psala, že mají Zuzka s Tondou malou Zuzanku :slight_smile:
23. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
Já bych taky chtěla špíčkatý miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Přestože ani jedno dítě nebylo mlíkový a rvala jsem do nich kaše od tří měsíců, tak mám stále vychrtlíky :sweat_smile:
23. pro 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
@kryserka já mám zase už dlohu jako by křeče v podbříšku a stejně prd z toho :confounded:
asi se jen tak vypudit nenechá :grinning: To je jedno, nejak se to zvládne a když ne tak CS to jistí :grinning:
23. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
@markytkaaa to my jsme na mlíku pořád :grinning: :grinning:
23. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz
@kinsli ty bolesti jsem měla taky, kontrakce mě trápily u obou někde od půlky těhu, asi jsem měla hodně reaktivní dělohu :frowning2:
23. pro 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
Holky kdybych zítra nestíhala tak šťastný a veselý :dizzy_face:
23. pro 2010 v 17:45  • Odpověz
@lenkabu Nepůjdete na silvestrovské bruslení od Sionu? Teď mě přišel meil.
23. pro 2010 v 19:06  • Odpověz
@konja to vypadá dobře akorát Vanda neumí bruslit a nemá brusle,ale šla bych :grinning:
23. pro 2010 v 19:14  • Odpověz
No já právě přemýšlím, že byh to letos poprvé zkusila i s Blaničkou. Máme tady ty kačenky, jenže to je celkem o prdu. No a pak tu mám po Fildovi takové co mají botu z plastu jako lyžák, jenže ty budou asi ještě velké... No musím to nějak vykoumat :confused: Největší sranda ale bude, že manžel je na silvestra v práci, takže budu muset jít nejspíš sama. No, není nad to si poslední den v roce ještě trochu pocuchat nervy :grinning: :sweat_smile:
23. pro 2010 v 19:18  • Odpověz
ženy zítra hned ráno jedeme k našim a nebudu zapínat pc,tak přeju krásný Vánoce,užijte si to :slight_smile:
23. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz
@kacici
@lenkabu
@kinsli
@madlina
@markyfrana
@markytkaaa
@kryserka Holky všem přejeme šťastné a veselé Vánoce a spousty radosti z krásných dárků a rozzářených mrňousků :slight_smile:
24. pro 2010 v 08:05  • Odpověz
Holky preji vam vsem krasne vanoce,spoustu detskeho smichu a nadseni z darecku,svetylek a atmosfery vanoc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2010 v 09:11  • Odpověz
Čichá, čichá sněhuláček
co to kolem voní,
rybník celý zamrzlý
do té vůně zvoní.
Cinká led i v potoce
táááákhle voní vánoce.
24. pro 2010 v 11:19  • Odpověz
Krásné prožití vánočních svátků! :slight_smile:
Hlavně pohůdka holky :slight_smile:
24. pro 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
Zdravím holky, tak jsem se konečně dostala k PC :dizzy_face:
Ježíšek super, ještě zítra budeme mít jednoho v Urbanicích.
Kačka byla spokojená :dizzy_face: největší úspěch měla asi kuchyňka. Jinak si hrála se vším :grinning:
stahuji teď fotky tak pak hodím odkaz :wink:
24. pro 2010 ve 23:01  • Odpověz
25. pro 2010 v 00:45  • Odpověz
ahoj kopíruju co jsem psala na opice,musím jít koupat Alici :slight_smile:

doufám že jste si to užily ženy,nemám dočteno.......u nás krásný i když Vanda není dítě co by ze stromu a dárků skákalo radostí,holt na to musím počkat až doroste Alice páč na mýho velkýho Monka je to příliš velká změna a večeře a věci okolo ji prudí ale z dárků měla radost a hraje si se vším co dostala tak jsem ráda že jsme to nepřehnali s množstvím.Ani nemůžu říct co vede,kočárek a panenka dobrý, geomag i lego taky, knížka O pejskovi a kočičce super,a nádobí s Hello Kitty rovná furt co krabice a zpět Alice furt saje nos ježkovi Deglingos a celkově se jí ta akce líbila pak dám foto

jo a já mám konečně ruční vysavač a nemusim na každej drobek tahat tu krávu velkou a největší radost mám z CD Hany Hegerový
25. pro 2010 v 19:47  • Odpověz
teda Kačka jako kdyby Lukášovi z p.dele vypadla,neuvěřitelná podoba :grinning: :grinning: :grinning: měla nádherný šaty na štědrý večer,jestli je pak @kinsli budeš prodávat tak koupím :wink:
25. pro 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
@lenkabu Jasně, šatičky Ti pak schovám :slight_smile: U Vás je ještě šance, že se holky v nich vystřídají :slight_smile:
Je to myslím vel. 2-3 roky a to bych řekla, že bude Kačence i další léto :slight_smile:

Fakt myslíš, že Lukynovi z prdele vypadla?? No to mě neštvi :slight_smile: Každý tvrdí, že je jako zmrzlina, prostě náš mix.
Jsem zvědavá jak bude vypadat prcek podle mě asi podobně jako Kačenka a ve finále hnědé oči zvýtězí.
Já jsem jela v pondělí do města na nákupy a jela se mnou paní s holčičkou cca 2 roky. Ty jo ta byla tak nádherná, fakt filmové dítě :slight_smile: byla dost hnědá po mamince ( ne cikánka, jen má dobrý pigment ) a oči fakt jako panenka takový tmavě hnědý až do černa. Včera jsem koukala na Kačku a taky jí hodně ztmavly a má takové hnědo černé, Lukyn má spíš světlejší hnědou.

Jinak už jsem si dnes přivezla meruňkový kompot :slight_smile:
Chtěla bych zítra vyzkoušet, ale mám fakt steženou prde...
Dnes když jsme přijeli z Urbanic tak jsem šla spát, byla jsem úplně hotová a probudila jsem se v břichem jako šutr.
skočila jsem do horké vany a ani prd asi po 10 min. břicho změklo.
25. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz
však rodíš 29.12.ne :grinning: já soudím že Kačka je jasnej Lukyn :slight_smile: a hnědooký děti závidím taky bych chtěla akorát že by byl pěknej průser kdybych porodila něco tmavýho :grinning: a Alice bude asi bloncka,to mně poser :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
@lenkabu jinak kačku nějaká štědrovečerní večeře taky nebrala :slight_smile: chytla si kus klobásy, brambory nechtěla a salát taky ne. Jinak fakt vede kuchyňka :slight_smile: Ráno se vzbudila a hned letěla, přitáhla si s pokojíčku kuchyňku a šla vařit. Akorát včera když ji Lukáš montoval, tak to jsem fakt myslela, že mě mrskne. Představovala jsem si, že je tak jednou taková, že se u ní stojí, ne sedí :slight_smile: No to je jedno hlavně, že se líbí :slight_smile:
25. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz
v albech Vanda a Alice Martina mám nějaký foto
25. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz
to máš jedno tak bude víc místa :slight_smile:
25. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
@lenkabu jo chtěla jsem 29.12. ale to nechám tedy na druhý pokus. Tohle je pro mě jednodušší, když je Kačka v Urbanicích. 29.12. už budu muset když tak otravovat sousedku a kdyby to zablalo zítra tak by jsme byli s prckem snad do silvestra doma :slight_smile: Ale já tomu nevěřím, počkej, že mě bude tak maximálně blbě, poser..u se tím to skončí :slight_smile:
25. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
@lenkabu to je fakt ta se vejde všude :slight_smile:
25. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
už mám zase břicho jako kámen
25. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz
tak do sebe kopni nápoj nebo sex a červený víno a uvidíš no :slight_smile:
25. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.