• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
ale já takhle měla břicho na šutr,otevřená jsem byla jak brána do pekel a stejně nic,až vyvolání :sweat_smile:
25. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
@lenkabu mě u Kačenky netvrdlo vůbec :slight_smile:
sex byl to s ním ani nehne a alhohol nepiju :slight_smile:
ten drtek slivky zvládnu, to v tom cítit nebude. Pila jsi to z 3 dlc skleničky???
25. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz
asi ze 3 dcl já už nevim :slight_smile: ,mně u Vandy tvrdlo tak 10 dní před porodem a málo,u Alice furt a bylo to jedno :grinning:
25. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
@lenkabu má zatím ztvrdlo fakt jen párkrát. Teď si jdu dát hovězí vývar a zalehnu k televizi :slight_smile:
25. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz
ahoj
doufám, že jste všichni měli pěkné vánoce, že jste si je náležitě s dětma užili :slight_smile:. já 24. ráno v 7h jsem si oddechla, že jsme přečkali naši loňskou kritickou hodinku a doufala, že letos zůstaneme na ježiška doma. Naštěstí vše proběhlo perfektně :slight_smile:. U nás největší úspěch panenka a kočárek, a lego. Panence říká - miminko brácha :slight_smile:))) pak taky hodím pár fotek.

@kinsli - máte stejnou kuchyňku :slight_smile:, akorát my už ji máme 5 let (kupovali jsme ji kdysi Máje - nejstarší dítko ségry ted 8let), ještě jsme ani nevyměňovali baterky, neustále v plném provozu a stále funkční- nejlepší kuchyňka. :slight_smile:))

jinak co se týče tvrdnutí břicha, tak to mám cca o 6m, tak že brutálně silné. kolme 8m jsem i kolikrát myslela, že už jedeme neb to bylo i 10-5min pravidelně cca hodinu někdy 2 a vidíš, zavřeno :slight_smile:)))

teď jsem si řekla, že by bylo nejlepší porodit v té polovině ledna, ať z těch narozenin něco má :slight_smile:)) ať má trochu rozestup v dárkách.
26. pro 2010 v 07:31  • Odpověz
@markyfrana já na vás myslela aby se to tentokrát obešlo bez nehod :slight_smile: vy máte to tvrdnutí rodinné že?sipamatuju že ségra to měla taky.mně jestli někdy začne porod normálně tvrdnutím a kontrakcema tak budu trapná že rodim poněkolikátý a nevim kdy jet,vůbec to neznám,u Vandy mi praskla voda a Alice vyvolaná :grinning:
26. pro 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
@markyfrana Moc hezké fotky, super, že jste si to užili :slight_smile: Už máš taky pěkné bříško :slight_smile:
Jinak kuchyňka super, ale fakt jsem si ji představovala mnohem větší.
U nás máme chouchou taky v bráškových věcičkách. Moc jí to sluší :slight_smile:
byly to na 1 měsíc a panence jsou fakt akorát, takže malému by stejně nebyly.
Jak jsi psala o těch časech tak už jsem si myslela, že máte odrozeno :grinning:
26. pro 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
@lenkabu nemáš prosím po Vandě nějakou tmavě fialovou čepici nebo bekovku???
26. pro 2010 v 17:30  • Odpověz
@kinsli mám tu jednu manšestrovou bekovku,hodím ti ji s kyblíkem
26. pro 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
@lenkabu v tom by jí byla asi zima :frowning2: chci ji k tomu novému kompletu. Jednu jsem na MMB vybrala, ale vyloženě zimní taky není :frowning2:

tak jsem vypila ten super drink, málem jsem se poblila jak jsem natahovala a zatím fakt si netroufám říct jestli zabere nebo ne. břicho tvrdne pořád, podbříšek bolí dost, ale zatím jediné co z toho bylo je, že pořád lítám na malou. Kdybych se tak alespoň chtěla posr.. :slight_smile: Docela bych to i uvítala ten odvar ze semínka mě pěkně betonuje :frowning2:
dopila jsem v 15:30h takže na nějakou akci je ještě asi dost času :slight_smile:
26. pro 2010 v 18:39  • Odpověz
@kinsli Peto drz se :slight_smile:
Holky ja mam taky nejakou smulu na zimni cepice,prave koukam po nejake pro Terezku,Naty taky jen tak nejake nesedi,ach jo :unamused: Obe maji hlavu stejne velkou :grinning: takze problem.Zkuste me poradit,hledam vel.3-5let a aby fakt hezky sedela pres usi :wink:
Jinak u nas byl hezky jezisek,jen Terezka nechtela zadne darecky :confused: ,doma si rozbalila prvni dva a nic dal nechtela,uz si hrala a Naty ta zalezla do stanu a tim pro ni skoncilo nadelovani :grinning: Takze pristi rok dostanou obe nove pokojcky a jednu malickost :wink: ,fakt bylo videt jak jsou ze vseho hotove,ale samo ze se perou o jednu jedinou vec, i kdyby to byla prazdna krabice nejdulezitejsi je ze to zajima to druhou :sweat_smile: :grinning:
26. pro 2010 v 18:47  • Odpověz
@kinsli zimní to není :wink:

@kacici mám stejný problém s čepicí pro Vandu když najdeš dej vědět kde
26. pro 2010 v 19:10  • Odpověz
@kacici To přejde. Filda dřív byl taky takovej, že rozbalil jedno a na další už prděl, protože byl hotovej z toho jednoho a hned to musel zkoušet :grinning: No a teď se zas nemůže dočkat co všechno dostal a nejprve to všechno rozerve a pak teprve zkoumá :grinning: Jinak u nás bylo velké nadšení z dárků, jen u babičky byly trochu slzy. Filípek si totiž psal Ježíškovi o spousty dárků a některé z nich byly teda dost nereálné, ale on toé chudák ještě moc nechápe, že ne všechno jde koupit. No a tak když to nenašel pod stromečkem doma, tak byl přesvědčen, že to určitě bude v Roudnici a ono taky ne. Snažili jsme se mu vysvětlit, že pravý saxofon, housle a motorová čtyřkolka jsou asi nad Ježíškův rozpočet, ale stejně byly slzy :confounded: Chudák, chtěl jít prohledávat i garáž, jestli to nenechal tam :sweat_smile:
27. pro 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
Holky tak z mé strany můžu koktejl jedině doporučit Kdybych nebyla srab tak jsem to mohla mít už za sebou
Pila jsem 15-15:30h, v prvních 3 hodinách téměř nic. Dokonce jsem se ani nepročistila a na to jsem se docela i těšila to semínko mě nějak betonuje. Šla jsem si pak lehnout a v 20:45h to začalo
Začaly kontrakce v 21:30h už byly hodně silné, pořád jsem čekala jestli nepraskne voda, ale nepraskla. Byla jsem strašně unavená, tak jsem si řekla, že to zkusím zaspat a, že když se to ještě vystupňuje tak mě to vzbudí. Vzbudila jsem se, ale až v 00:30h a to už kontrakce ustávaly

Mám tu ještě jednu dávku tak počkám na středeční kontrolu a když tak pak vypiju.

27. pro 2010 v 11:08  • Odpověz
@kinsli tak to určitě brzo porodíš :slight_smile:))

já byla dnes na KO a monitoru, takže jsem otevřená na prst - aspoň něco :slight_smile:) a křivku mám krásně zvlněnou :slight_smile:, jedna se mi vyšplhala až na tu 100, takže říkala, že se už něco děje. takže uvidíme, ale klidně to může být až toho 14.1. :slight_smile:)
27. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
@markyfrana tak super, já jdu na monitor ve středu :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz
@kinsli
@markyfrana

to vypadá dobře u obou :slight_smile: já neměla na monitoru nikdy ani vlnku :grinning:
27. pro 2010 v 16:43  • Odpověz
@lenkabu no prosím tě :slight_smile:)) mě dr říkala, že můžu i klidně v noci jet... :grinning: ale ted jsem si říkala, že klidně počkám až do termínu, jak se to blíží, tak to nechci :grinning: :grinning: :grinning: věřím tomu, že do ledna vydržíme :grinning:

no riciňák nemám, asi se na to vykašlu a nechám to přírodě a dr :grinning: jenom jsem se tedy pro jistotu dala do balení tašky do porodnice :slight_smile:.
27. pro 2010 v 16:47  • Odpověz
@markyfrana no mně říkala měsíc před porodem že můžu jet dle nálezu ale aktivita děložní nebyla na monitorech ani u jedný ,až u porodu vždy :grinning: na riciňák je čas až kdybys měla jí tna vyvolání :wink:
27. pro 2010 v 17:15  • Odpověz
to mi je jasný, že to nic neznamená, ale jsem ráda, že se něco děje. s Denisou jsem v této době byla bez poslíčků, a zavřená úplně, břicho úplně pod kozama.... v den vyvolání, 3 dny po hamiltonovi jsem byla otevřená na špičku prstu, bez děložních stahů a den jsem porodila, díky oxytocinu. tak je to lepší pocit teď, že se aspon něco děje a třeba se tomu vyvolání vyhnu :grinning:
27. pro 2010 v 18:15  • Odpověz
To víš že jo, druhý porody jsou fakt o něčem jiným,než si všimneš tak porodíš :grinning:
27. pro 2010 v 18:21  • Odpověz
to je schíza sem furt koukám esli někdo nejel do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2010 v 07:19  • Odpověz
Leni - hrozí to zatím jenom Kinsli :slight_smile:, ale přiznám se, že sem taky chodím častěji se koukat, jak je na tom, jestli už jela... :grinning: :grinning: :grinning: já jsem se dneska po delší době báječně vyspala, tak jsem dost ready :slight_smile:
28. pro 2010 v 07:33  • Odpověz
dneska je krásný den dneska by to šlo :grinning:

kamarádka mi doporučila super webovky na hračky a sídlo mají v Pardubicích :wink:

http://www.kreativnideti.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=5706
28. pro 2010 v 07:38  • Odpověz
Ahojda,
hlásím že jsme svátky přežili ve zdraví ale nějak jsme se ještě nezastavili.Návštěva u jedný babičky s dědou,další babička a ještě jeden děda.Pak známý a lyžovačka na horách.Dneska mám konečně trochu klidu.petr je v práci a Adélka spala vedle u babičky.Pokusím se vložit fotečky z vánoc a ze včerejšího lyžování.
28. pro 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky tak se hlásím jako 2v1 :slight_smile: Dnes v noci nic jen poslíčci :slight_smile:
Jsem zvědavá na zítřejší kontrolu. Jinak jak jsem tu psala o té holčině co má dvojčátka a má TP 31.12.
tak dnes byla v rizikovce a naplánovali ji císaře na 10.1. tak to bych jim asi poděkovala :frowning2:
No nenadělá nic, ale fakt neznám nikoho s dvojčatama co by měl plánovaného císaře. Většina je okolo 35tt už venku :slight_smile:
28. pro 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
U nás svátky nesvátky, lednice je jak po výbuchu, dnes jsem vyházela co už bylo dýl otevřené a je to tu jako u snědeného krámu :slight_smile: Teď je Lukáš s Kačkou na rybách tak pak až přijedu tak musíme na nákup. A večer opět na návštěvu :slight_smile: no jo ty svátky jsou vždycky hektický :slight_smile:
28. pro 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
@madlina Budeme se těšit na fotečky :slight_smile:
28. pro 2010 v 11:34  • Odpověz
Blanička dnes byla poprvé bruslit, tak házím fotky :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/konja/album/muj-maly-zverinec-o-2/
28. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.