• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@konja Danco to je super,ze tak hezky vydrzi :dizzy_face: ja nemuzu ty nase Kacenky najit :frowning2: ,snad je najdu a vezmu Terezku jeste letos na ne - pristi rok jezisek donese bruslicky ty posunovatelne :wink: a mozna i lyzicky,mame ty prvni a taky netusim kde jsou :sweat_smile: :grinning: Musim je najit :wink:
Chudak Filipek,ale urcite jste mu to sikovne vysvetlili :wink:
Odp jedeme na nakup a krmit labute a kacenky,chodime jinak casto na sane na kopec :wink:
Peto tak drzim pesticky,zitra pisni co a jak :slight_smile: Marky tobe drzim taky moc pesticky,jen aby jsi nebyla ty za chvilku po porodu :grinning: Fakt je to napinave a holky prala bych vam at to mate uz za sebou :wink: :slight_smile:

@madlina - Adelka uz jezdi na norm. lyzi? :confused:
28. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
@konja super fotky :slight_smile:

@kacici Už toho mám docela plné vrty :frowning2:hlavně ty návaly horka mě ničí :frowning2:
večer asi nafoukneme balón, schválně jak se mu to bude líbit :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2010 v 15:17  • Odpověz
@kacic,jezdí na normálních lyžích.Pokud se mi to povede,hodím fotečky.Zatím mi pořádně nešli vložit ani fotky z vánoc. :frowning2:
28. pro 2010 v 19:37  • Odpověz
No holky pochlapte se ať ještě stihnete porodné :wink: Co si budeme povídat, ty prašule se hodí :wink: :slight_smile:
28. pro 2010 ve 22:22  • Odpověz
no jo porodný to mi ani nedošlo :grinning: :grinning: :grinning: já včera oznámila doma že mi Miloš zvedne apanáž páč to vypadá že 4letej rodičák pěkně osekali a tříletej mi asi nedaj :sweat_smile: :grinning:
29. pro 2010 v 09:10  • Odpověz
@lenkabu Leni my to obesli s A. a on nastoupil na den na materskou,zvolil si delku rodicovske 3 roky a pak to zase prepsal na me,ale tech papiru a toho litani - fakt sila :rolling_eyes: Mohla jsme si vybrat i 2letou,ale to jsme zamitli
Celkove me vysla rodicovska asi nejlip,ale to jsem nedevela ani ze planuji takove skrty :slight_smile:,jen jsem si rikala ze 4 roky doma nevydrzim :grinning:
To porodne se holky hodi,tak vam preju aby to vyslo :wink:
29. pro 2010 v 09:17  • Odpověz
@kacici já doma 4 roky rozhodně nebudu :grinning: :grinning: :grinning: ráda bych něco dělala už ted na pár hodin týdně ale nemám hlídání na Alici.
29. pro 2010 v 09:40  • Odpověz
@lenkabu Leni ja davam Natku k pani tady u nas,hlida deti uz od miminek - nejmensi co mela mely 4 mesice,dvojcatka.Chodila tam uz Terezka loni a ted davam Natku :wink:
Ja planuju navrat do prace od zari,ale ted zvazuju castecny uvazek i na transfuzku,ale musim si tam zavolat,uzaverka byla 15.12 a to jsem nejak promeskala :sweat_smile: Jinak bych rada rezidencni misto od MZ na Praktickeho lekare pro deti a dorost :wink: Fakultka si zada o tato mista,muze ma akreditaci,tak se tam chci jit prihlasit,podat zadost a doufat,ze em pak vyberou vy vyber. rizeni. Sice penize o nicem 4 roky,pak splaceni nekolik let ordinace,ale jdu do toho,teda pokud budu mit sanci,zadarmo 4 roky to delat nebudu :pensive: Nebo spis takhle platit to ze sveho,platit si socialni a zdravotni a zaroven to ze tam muzu chodit pracovat,to budu radsi delat jiny obor
29. pro 2010 v 09:45  • Odpověz
ty začátky doktorů jsou na hovno, kdo to kdy viděl chodit někam makat a platit za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych se hrozně ráda vrátila na jipku ale myslím že s dětma to hned nepůjde,budu muset najít asi něco v ambulanci na začátek.....stejně chci pracovat na částečný úvazek a k tomu budu dělat amway,tam z toho koukají rozhodně lepší peníze :grinning: ale zase to zdravotnictví mně hodně baví :slight_smile:
29. pro 2010 v 10:00  • Odpověz
@kacici kolik si ta paní bere? teď bych se asi ještě bála Alici někomu dát ale tak od jejího roku už fakt chci něco dělat.
29. pro 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Holky tak se chystám do poradny, jsem fakt zvědavá s čím příjdu :grinning:
Jinak ten náš macek dobrovolně ven nepůjde, nějaký ananas, horké vany, kořeněná jídla, tulení ... tomu se tak akorát vyřechtá :grinning: :sweat_smile:

Porodné by bylo fajn, ale není to naštěstí nic co by jsme nějak extra potřebovali :wink:
ale samozřejmě peníze se hodí vždycky.
Na jaře budeme dělat komín, studnu, stavět pergolu, dělat koupelnu tak ono to nějaký ten peníz stát bude,
takže by prcek přispět mohl :grinning:
V únoru chci na hory, v červnu k moři .... ale jinak fakt nejsem náročná :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahojda,konečně jsem dala do alba fotky z vánoc.Teď se ještě vrhnu na fotky z lyžování.
29. pro 2010 v 10:30  • Odpověz
@kinsli,moře bych brala taky.Ale to mě letos mine.Když zbudou penízky,pojede jen Petr s Adélkou a jeho rodiče.
29. pro 2010 v 10:31  • Odpověz
Máme v albumu i fotky z lyžování.
29. pro 2010 v 11:05  • Odpověz
@lenkabu Leni bere 250Kc za den a mas v tom jidlo pro deti - obed.Myslim si ze je to parada,hl. Naty jsem odtamtud mamanka nemohla dostat a vztekala se kdyz mela jit domu,nepoznavala jsem ji,proste tam je spokojena :wink:Davam ji tam jednou tydne,jenze ted tam nebyla pres mesic,tak jsem na ni zvedava.Terezka by k pani chodila misto skolky,ale nakonec skolku mame a dobry. Jen se desim co bude za tyden,dlouho tam nebyla :unamused: No a prace zacinajicich Dr. je na .....,radsi fakt Amway :grinning: ,ale zase me to desne chybi a tesim se na to :wink: Snad me to vsechno klapne :grinning: ,ale i kdyby ne,tak budu delat praci co me bavi a to je pro me nejdulezitejsi,ale strach mam,pripadam si total blba :sweat_smile: :rolling_eyes:
@madlina - Krasny fotecky a Adus je fakt cela maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: Ma neco po tatinkovi? :grinning: A to lyzovani je paradni,jenze s nasim Teristakem nevim nevim :sweat_smile: - mozna ji zkusim postavit na lyze az pojedeme na tyden na hory,musim si pujcit lyze a lyzaky.Jak dloho vydrzela Adelka?
29. pro 2010 v 11:12  • Odpověz
Holky potřebuju poradit.Máme mít na silvestra převlek pohádkové bytosti.nějak nemůžem přijít na to.za co by měl jít Petr.Poraďte prosím.
29. pro 2010 v 11:13  • Odpověz
@madlina - Co treba Rumcajs,kral - to je asi nejlehci :grinning:
29. pro 2010 v 11:15  • Odpověz
@kacici.zaplatily jsme ji hodinu ve školičce a ta hoďka je akorát.V tom Sedloňově se jí to líbylo víc.Jezdila i na takovým lanovým vleku a byla nadšená.Říkala že tahle teta co s ní jezdila byla lepší než ta poprvý.To jsme byly v Mladejch bukách.Zítra jedem zase směr Sedloňov a Adélka už se těší.
29. pro 2010 v 11:18  • Odpověz
@kacici.taky by to šlo.Bude snáme jen dvě hoďky a pak musí do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
29. pro 2010 v 11:18  • Odpověz
@kacici 250 na den je super až přijde čas tak si vezmu kontakt a zkusím se domluvit,když s ní máš dobré zkušenosti tak bych do toho šla. já chci taky do nemocnice protože mně to baví,kvůli penězům fakt ne :grinning: a obávám se trochu že po dvou dětech už neumim nic a až ůjdu zavést flexilu,vypíchnu někomu oko :sweat_smile:
29. pro 2010 v 11:40  • Odpověz
@lenkabu :grinning: :grinning: :grinning: Ono to snad zase prijde,ale ted jsem si rikala ze jsem spis postrach pacientu :sweat_smile: :grinning: Ono to vsechno v te hlave je,praxe da stejne nejvic,ale kdyz clovek nedela par roku nic jineho nez utira zadecky,mluvi jako tydyt a jina spolecnost nez detska neprevazuje je to nekdy na palici :grinning:
Jinak ja beru pani jako babicku,fakt je to spravna zenska. Vyhovuje mi jeji pristup,je durazna a prisna a presto rozmazluje,hladi a mazli a holky ji miluji :wink: takze ten posledni duvod je pro me nejdulezitejsi :wink: Naty tam bude od zari pokud budu mit praci 5 dni v tydnu,tak snad pani zdravicko jeste poslouzi :slight_smile:
29. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz
a kde paní sídlí?
29. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak jsem dnes dala Blaničku poprvé do dětského koutku na hlídání. Vyrazila jsem do Tesca, musela jsem utratit rozpočet ze školy na kroužek a Filda děsně mořil, že chce jít do koutku. Tak jsem ho tam vrzla, ale Blanička se začala sápat za ním a vztekat se, že ona taky. Koutek je sice až od tří let, ale v pohodě ji slečna vzala. Byla jsem teda zvědavá jak to Blanička zvládne, (naposledy když jsem ji nechala hlídat na burze, tak dostala za pět minut šílené záchvaty řevu ale už to bylo před rokem) a tak jsem chodila po Tescu s mobilem v ruce připravená okamžitě vystartovat, ale světe div se, byl klid a Blanička naopak vůbec nechtěla pryč :sweat_smile: . Vozila si panenky v kočárku, jezdila s Fildou na skluzavce...Chtějí 36,- na hodinu, což je hezký a já už aspoň vím, že můžu vyrazit třeba s kámoškou na kafčo a nemusím si přitom lámat hlavu co s Blaničkou :grinning: Hurá :grinning:
29. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
Ahojky holky, teď nemám moc čas dočítat, za hodinku jedeme na zahrádku tak si chci jít ještě na chvíli lehnout :grinning:
U dr. v pořádku, prcek se asi jen tak nějak nechystá, jsem otevřená na 1,5 cm. Čekala jsem alespo 3 cm, no co nadělám :pensive: Jinak mi dnes dělala Hamiltona tak se to sned trochu pohne :wink:
29. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz
ty bláho jednou bych chtěla říct, že mě 13tisíc extra nevzrušuje a nejde mi o ně :grinning: :grinning: :wink:
29. pro 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
@markytkaaa no tak co naděláš, přece si ho ze sebe nevyrvu :grinning:
29. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:18 • agenturaberuska
@konja,to je Blanička ale šikulka.Já byla s Adélkou v Intersparu a jen tak jsem se ji zeptala jestli půjde semnou nakupovat nebo jestli si chce hrát s dětma v herně.Vybrala si hernu což mě docela překvapilo.A přesně jak píšeš,nemohla jsem ji dostat pryč.Asi to budu praktikovat častěji.
30. pro 2010 v 10:28  • Odpověz
@madlina Ještě to zkusím, když tam nebude mít Filípka.Teď tam byly spolu, tak uvidím jak se jí to bude zamlouvat, když tam bude bez něho :slight_smile:
30. pro 2010 v 11:18  • Odpověz
@konja,no já zůstala koukat když Adélka chtěla jíd do herny.Je sice zvyklá na školku a na cvičení taky je sama ale do herny nikdy nechtěla.
30. pro 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.