• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@madlina my chodíme s Kačkou také do herny do Interspáru a moc se jí tam líbí :dizzy_face:
30. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz
@kinsli jak to, že ještě nerodíš :grinning: já jsem se teď vsadila s kamarádkou (má na den stejný termín jako já), že můj datum porodu bude 17.1., tak jsem zvědavá, jestli to dopadne :grinning: :grinning: :grinning: v pondělí jdu zase na KO a monitor, tak jsem zvědavá, jestli se to nějak pohnulo nebo bude nález stejný...

co se týče peněz, 13 tis je pěkný, ale já jsem s tím od začátku nepočítala, takže mi to nevadí, že o to přijdeme... hlavně aby byl prcek zdravý.
30. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz
jinak ještě jsme rozšířili výběr jmen, tak můžete hlasovat: Viktor, Jakub, Radim - a nemůžeme se rozhodnout, tak klidně pomožte :grinning:
30. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz
@markyfrana Uz jsem hlasovala jinde,tak jeste tady ja bych dala urcire Jakub :wink: Libi se me nejvic :grinning:
Jinak koukam ze stale nikdo nic :unamused: ,tak drzim pesticky at to mate holky za sebou a v naruci ty nejkrasnejsi miminka :dizzy_face: :grinning:
Leni pani bydli v Mandysovce,hned vedle v panelaku:wink: ,mam to k ni asi 2minuty :grinning:
30. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz
@markyfrana Jakubů je už strašně moc ... Viktor je krásný jméno a Radim teda taky :slight_smile: Ale Viktor je v létě, chlapeček bude lednový, tak bych bez váhání šla do toho :slight_smile: :wink:
30. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz
no právě, že Kuba je nejčastější jméno. Viktor se nám taky líbí, ale nevím jestli to nezní dost tvrdě Viktor Říčař - to víš naše příjmení... :cry: Ale na žádný jiný jména nemůžem přijít, je to hrůza... Manžel je Robin Říčař a to R ve jméně vůbec nevadí, ale přeci jenom má ho vepředu :slight_smile:
30. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz
Je fakt, že těch R je dost ... na začátku to tolik neva ...

Roman Říčař je taky fajn :slight_smile:
a co po taťkovi, Robin je super jméno :wink:
Michal, Matyáš, Robert ...
30. pro 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
Tak kámoška co pila v 9h riciňák už leží na sále a čeká na císaře :dizzy_face:
Super, že jí to holce vyšlo :dizzy_face: ale co jsem četla tak to jsou pěkný svině. Nezáleží na vyplacení porodného
jen na datumu porodu, ale na podání žádosti a tu už v roce 2010 podat nestihnou.
Pokud je to pravda tak je to fakt sviňárna :angry: :angry: :angry:
30. pro 2010 v 15:47  • Odpověz
@kinsli to je divný, já myslela, že záleží na datumu porodu!!! no mě je to stejně jedno, já už to nestihnu, tak jako tak. Do zítra na 100% neporodím. a jak to, že jde kamarádka na císaře? Ty dneska dáš znovu ricinák???
30. pro 2010 v 15:58  • Odpověz
Já když čekala na císaře tak jsem měla řiť staženou jak nikdy :grinning: :slight_smile: Jsem docela ráda, že je to za mnou :wink:

Tak to by byla sviňárna s tím datem podání ... já myslím, že je to fakt porodem do 31.12. 23,59h ... :wink:
kin: třeba to ještě stihneš :wink: :slight_smile:

Já teda tipuju tebe tak mezi 3. až 7. lednem a marky tipuju 13. ledna :dizzy_face: :slight_smile:
alá Cybilla :grinning:
30. pro 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
@markyfrana já riciňák dala stejně s kámoškou :grinning: ona byla už v 14h na porodnici a u nás nic. Tedy výborně jsem se vyprázdnila :grinning: což jsem fakt uvítala :dizzy_face: Ale Tím to taky skončilo. No nevadí tak se s Jančou asi v pordce vystřídáme :grinning:
30. pro 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
@kinsli Tak přeju hodně štěstí, ale porodný už nestihneš, kolega co rodily před nedávnem mi řekl, že mu řekly na úřadě, že záleží na datumu podání žádosti aby rychle šel pro papír a podaly hned žádost.A já si myslela, že záleží na datumu porodu.
Takže je to pěkná sviňárna.

To mi napsala jedna holčina a už jsem to slyšela od dost lidí v různých diskuzích :confounded:
30. pro 2010 v 16:52  • Odpověz
@kinsli Peto podle me je to blbost,plati to pro deti narozene od 1.ledna :wink: ,ale ty deti co se narodi do pulnoci 31.12 maji narok jeste na porodne.Fakt by to bylo na pailci,preci si o porodne zadas az kdyz mas rodny list ditete :wink:
No jak ja jsem rada ze nerodim :sweat_smile:
Peto,Marky drzte se :wink:
30. pro 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
@kacici mě to přišlo nejdřív taky jako blbost, no uvidíme jestli Janča porodné dostane :wink:
Doufám, že jo pro ni přít o 19500,- je fakt dost peněz :wink:
30. pro 2010 v 17:01  • Odpověz
@markyfrana,hlasuju pro Jakuba.

Jinak naše madam ba chtěla sestřočku a bude se prej jmenovat Vladimír. :grinning: :grinning: :grinning: .Fakt netuším kde na tom jménu byla.
30. pro 2010 v 17:12  • Odpověz
těhule co vy tu ještě děláte :grinning: :grinning: :grinning:

@kinsli to je blbost s porodným,na úřadě kecají což mně vůbec nepřekvapuje tam pravá ruka neví co dělá levá :stuck_out_tongue_closed_eyes: švagrová v r 2007 rodila 29.12. to se lámala výška porodného a dostala normálně ještě to vyšší i se žádostí v lednu.

@markyfrana Viktor jasně :wink: Jakubů je děsně moc a Radim se mi nelíbí :grinning: tvrdé to je,no ale Vanda by byla Viktor Buřil a to taky není žádná měkota :grinning: kdybych to měla brát čistě podle příjmení tak mně k vám jde Daniel výborně ale těch je teda taky dost.pak Dominik,David, Michal..........
30. pro 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
@lenkabu Já to ze začátku taky bojkotovala, ale možná, že na tom něco bude, i když mě to příjde nelogický.

Vždyť za nás bylo, že jsi mohla žádat až, až nevím po jaké době ale třeba 2-3 měsíců. Určitě ne, aby někdo z porodnice běžel pro rodný list a vyplnit žádost.
30. pro 2010 v 18:06  • Odpověz
@kinsli za nás jsi mohla žádat okamžitě jak jsi měla rodný list,já žádala hned a měla jsem porodné na účtukdyž byly Vandě asi 3 týdny
30. pro 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
@lenkabu To jo to si pamatuji, já taky obíhala všechny úřady v jeden den :wink:
ale co si tak pamatuji tak třeba caryfuk a myslím i bambik, to neřešily a šly žádat až fakt tak po 2-3m
vím že já už jsem peníze dávno měla když šly holky žádat a to měli prcky a měsíc před námi.
30. pro 2010 v 19:43  • Odpověz
já jsem taky o porodné žádala až když denise byly cca 2 měsíce, určitě po 6 nedělí, nějak jsem se nemohla dokopat :slight_smile:

jinak jsme jména rozšířili o Lukáše a vyhodili Jakuba. Takže se teď rozhodujeme mezi Viktorem a Lukášem :grinning:
30. pro 2010 v 19:45  • Odpověz
trvám na Viktorovi :grinning:
30. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
Tak to já raději Lukáška :wink: Pro mě je ten Viktor strašně tvrdý :unamused: A jak by jste mu říkali?? Viky???
30. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak je to takhle, já chci Viktora, Robin Lukáše :grinning: Takže to asi necháme uležet a pak to rozsekneme.

@lenkabu jo jo, přefikla jsem Filipa všechno je v pr... li :grinning: :grinning: :grinning: Robinovi by to ani nevadilo, ale mě jo, já jsem s ním fakt hodně dlouho chodila a ještě ke všemu se i teď vídáme, takže mi to je blbý. Si celá rodina řekne, no jo po bývalým milenci... Ted byl robin s denisou na té pánské jízde na horách a filip tam byl, no a Denisa z něho prý byla celá hotová (pořád mu seděla na klíně atd), že se tam všichni tlemili, ppo kom to ta holka má... :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz
@no však právě chlap potřebuje tvrdý jméno,skoro celej život bude dospělej :grinning: já bych mu říkala Viky nebu Viku.

@markyfrana dobrá situace,ještěže se s bývalýma milencema už nestýkám :grinning:
30. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz
Viktor stále Viktor :slight_smile:

Tak bývalý milenec ... ani milenci mi nehrozí :grinning: Já si vzala prvního chlapa, který mi skřížil cestu :grinning: Blbá jsem co ... ale já si třeba ještě zabejčím až budu velká :wink: :grinning:
30. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

po hoooodně dlouhé době jsem sem vpadla a jen z poslední stránky pozoruji a reaguji :grinning:

madlina - veliká gratulace k těhu :wink:

kinsli, markyfrana - koukám, že stále 2 v 1. Doufám, že těhotenství bez komplikací a že se cítíte fajn.

markyfrana - když Vaše příjmení je samo o sobě děsně tvrdé, skoro takový jazykolam :grinning: . Ale Viktor je krásné jméno :wink: .

Jinak holky, sice tu asi všechny těhulkujete a nebo kojíte, ale užijte si Silvestra a do nového roku Vám přeji hodně zdravíčka, pohody, lásky a spokojené dětičky. A hodně dětiček :grinning:.

A taky doufám, že u Vás všech proběhly vánoce na jedničku. Pokud se k tomu dostanu, pokusím se něco dočíst, protože jsem opravud zahálela.

Nebude nějaká večeře, než se rozrodíte? Že bych to nemusela číst :grinning: :grinning: .
31. pro 2010 v 01:48  • Odpověz
@kinsli http://zpravy.idnes.cz/rodicky-zavodi-o-porodne-dostanou-ho-jen-ty-ktere-porodi-do-pulnoci-1pi-/domaci.asp?c=A101230_204743_usti-zpravy_vel takže zpráva od tvé kamarádky je jak jsme si všichni mysleli - blbost. Tak utíkej rodit - pokud už nerodíš a ještě to stihneš :grinning: :grinning: :grinning:

jj Viki i Denisa ho chce, když se jí zeptám, jak se bude jmenovat brácha, tak říká Viki. Ale když jsem se ji zeptala, jestli se jí líbí Lukáš, tak říkala Lukáš Říčař jo jo - no tak si vyberte, ani to dítě vám nepomůže :grinning: :grinning: :grinning: ještě máme 14 a více dní, tak to snad rozhodneme :grinning:
31. pro 2010 v 07:14  • Odpověz
jo jinak máme v rodině Petr Říčař a vůbec mi to nepřijde, že by se to tlouklo, asi už jsme fakt zvyklý :grinning: :grinning: :grinning:
@bambik já bych véču klidně dala, ale raději ten první týden v lednu :grinning: :grinning: :grinning: tak kdyby měl někdo zájem, tak písněte...
31. pro 2010 v 07:15  • Odpověz
@markytkaaa tak to moc neznám, vzít si prvního chlapa, ale když sis byla jistá. Já jsem i robina asi 2x opustila, jenom abych zjistila, že nikde nic lepšího nenajdu :sweat_smile: tak jsem se vždy k němu nakonec vrátila.... a jsem teda ráda.
31. pro 2010 v 07:25  • Odpověz
@markytkaaa ja si vzala taky prvniho chlapa,nejsi v tom sama :grinning: . my jsme spolu 14 let :sweat_smile: :grinning: Jak ja byla naivni a mlada :grinning: :grinning: :grinning: Ale svatba byla az po 10 letech vztahu,takze jsem vedela do ceho jdu :grinning:A podle me stejne nejvic s tim vztahem zacloumaji deti :wink: ,jsou uzasne pojitko,ale zaroven se ukaze zda to ti dva zvladnou celkove - rozdelit si cas,finance apod.
31. pro 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.