• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@bambik ahoj jak žiješ? véču bych klidně dala. a mám dneska hlídaný obě děti takže si to užiju :grinning:

já si vzala prvního chlapa se kterým jsem měla vztah delší jak dva měsíce :grinning: @markyfrana prý 2x opustila,fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning: a souhlas s kacici že ten vztah definitivně prověří až děti
31. pro 2010 v 08:34  • Odpověz
@lenkabu Ticha zavist :grinning: :grinning: :grinning: ,my budeme slavit s detmi,ale v parte :slight_smile:
Holky do Noveho roku hlavne spoustu zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a s tou veceri se rada pridam :wink: ,tak pisnete cas a misto :slight_smile:
31. pro 2010 v 09:09  • Odpověz
tak ještě nikomu nepřišla od Kinsli SMS??? já mám takovýho tucha, že to dneska klapne a kinsli porodí :grinning:
31. pro 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
@markyfrana dnes se mi do toho nějak nechce :grinning: jsem sama doma, peru a žehlím :grinning:
Necháme to na ten leden. Pro sebe dávám typ na 7.1. a pro tebe 12.1.

Jinak s tím Filipem, to nemá chybu :grinning: :grinning:
31. pro 2010 v 09:52  • Odpověz
12.1. 2011 je pěkný datum, zkusím ho splnit :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
@markyfrana tak to nevím když ho nevyhnal riciňák tak nějaké žehlení s ním ani nehne :grinning:
Já tedy mám možnost ještě jedné dávky, kámošce zbyla ještě půlka lahvičky tak by mě to snad manžel dovezl,
ale nechce se mi do toho, myslím, že po včerejšku jsem se promastila až až :grinning: :grinning:
My se Tam ještě s Jančou určitě uvidíme :grinning: Kluci jsou fakt prťátka jeden 2000g/44 cm a druhý 2240h/45 cm.
myslím, že se pouští domů od 2500g, ne???
31. pro 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
@markyfrana Já toho 7.1. typuji spíš podle toho, že mám 5.1. poradnu a určitě mě znovu prošťurne :sweat_smile:
I když myslím, že teď to bylo víc než důkladné a stejně to s ním nehlo :sweat_smile:
31. pro 2010 v 09:57  • Odpověz
@kinsli tak se stav u nás.Třeba by 4.patro bez výtahu udělalo svoje. :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
@madlina :slight_smile: :slight_smile:
Já si doma raději udělám pořádné GU :slight_smile: Ono to s ním určitě ani nehne, ale bude tu vše v cajku :slight_smile:
Dýl než 14 dní už stejně v bříšku nebude :slight_smile: Nevěřím, že by mě nechali přenášet. Už od 30tt máme makrosomii o 3 týdny tak i tak by mě přišlo brutální rodit v termínu :slight_smile:

31. pro 2010 v 11:14  • Odpověz
@kinsli,to je uvidět,jak dobře se o něj staráš :wink: . A taky komu by se chtělo do týhle zimy. :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
@madlina přesně tak, čistila jsem okno a myslela jsem, že zmrznu :confounded:
31. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz
no dneska je krásný den,dneska by to šlo :grinning:

@kinsli mně odloupávali furt,Podholová brutálně dle svých slov mně odloupla "až k uším" a nic Alici nevyhnalo a to jsem byla otevřená dokořán :grinning: ale dokud jí nevypustili bazén tak se ani nehnula, by mně fakt zajímalo kdy by se ten buřt narodil

odevzdala jsem děti,chtěla si jít zaplavat ale mají dnes zavřeno a než nastanou orgie tak savuju byt........panelák nám sice zeleně natřeli ale nezateplili a každou zimu je to tady plesnivý nesnášim to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s dětma to ani vystříkat nemůžu, Savo a děti se jaksi neslučuje
31. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
@lenkabu Tak to dofám, že prcek bude rozumnější :grinning: Tobě odhad taky od Musilové vyšel, že??

Kámošce odhadla 2 kg a 2,4 a měli 2 kg a 2,24 kg
31. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz
@kinsli zase tak moc nevyšel,byl 3650 a Alice měla 3910 :wink:
31. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
@lenkabu no jo ale víc než týden do porodu, ne??? Nebo jsi byla před porodem??
Já počítám, že my teď máme 4 kg.
31. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz
Odhad byl ve středu,v pondělí jsem rodila :wink:
31. pro 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
No tak to bylo super to se o moc nesekla :grinning: tak o 130g to není nic. Mě řekli týden před porodem 3350g a měla 4000g.
Tak to se sekli tak o 400g a to už mě příjde až dost :zipper_mouth:
No jsem zvědavá na středu, to ho bude zase vážit :wink:
31. pro 2010 v 15:33  • Odpověz
já jsem se dala do pucu a vyrážim na rande s milošem,mějte se tu a š´tastnej a veselej přeju :slight_smile:
31. pro 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
Holky tak vše nej v tom Novém roce :dizzy_face: Lukyn mě o půlnoci vzbudil, tak teď to bude pro mě zase peklo :rolling_eyes:
spím teď na dvě etapy, cca 21:30h - 1h a pak usínám až mezi 4-5h. No jo hormony dělají svoje :unamused:
Kačenka naštěstí ohňostroj prospala ( máme přímo před okny od Alessandrrie ), těšila jsem se jak zítra vyrazíme na ten novoroční, ale vyrazíme tak leda bez Kačenky, děsně se bojí :frowning2:
1. led 2011 v 00:41  • Odpověz
Holky, vše nej do nového roku a hlavně zdraví... když se u mě nedaří, tak snad aspoň u vás... :wink:
1. led 2011 v 01:46  • Odpověz
@kinsli Nic si z toho nedělej, Filip se ohňostroje bojí ještě teď a to je mu sedm :sweat_smile: Chodíme se proto koukat na ohňostroj k moji mamce z okna (bydlí v osmém patře a má přímý výhled na náměstí)
1. led 2011 v 09:05  • Odpověz
autor
@konja Kačka má svůj vlastní názor, " bojím se, bouchá to, prská to" :grinning: nechce ani do okna :frowning2:
Tak pošupajdí k mamce a my půjdeme sami :wink:
1. led 2011 v 09:33  • Odpověz
autor
@kutcher děkujeme i tobě vše nej do Nového roku :wink:
1. led 2011 v 09:34  • Odpověz
@kutcher děkuji a nápodobně :slight_smile:

náš Silvestr byl boží, šli jsem spát o půl pátý :grinning: a děti do toho vůbec netahám a ještě dost let nebudu :slight_smile:
1. led 2011 ve 12:46  • Odpověz
autor
@lenkabu Tak to je super, že jste si to užili :dizzy_face: My už snad další rok taky něco podnikneme :dizzy_face:
Letos jsme to nějak neřešili, Já zalezla po 21h do postele a Lukáš koukal na hokej.
1. led 2011 ve 12:53  • Odpověz
Všem přeji krásný Nový rok :grinning:, zdraví, lásku atd... Kinsli tobě rychlý a pohodový porod :grinning: :grinning: :grinning:

My si silvestra taky celkem užili :slight_smile: , byli u nás známý, takže jsme kecali a trochu popíjeli, prostě v klidu. Ale jak jsme zvyklý být vždycky na horách, tak nás to trošku mrzelo, že letos nejsme, takže doufám, že příští rok už to taky opět dopadne :grinning:

jinak jsme se byli podívat i s Denisou na ohňostroji na rozárce a pohodička. Ono to tam není tak moc slyšet, takže se nebála a líbilo se ji to. Na náměstí bych ji ještě pár let určitě nebrala.
1. led 2011 v 19:07  • Odpověz
No u nás bylo na Silvestra také veselo. Filípek vydržel asi do deseti, ale naše madam Blanička usnula až o půl jedné! Snažila jsem se ji nahnat do postele už od osmi, ale totálně to bojkotovala :confounded: A aby toho nebylo málo, tak o půl páté ráno vylezla z pelechu a přišla za náma s dětskou kamerou ať vstáváme, že nás bude točit a když jsme dělali, že nereagujeme, tak si vlezla mezi nás do postele a na drzáka si zapla televizi :sweat_smile: Naštěstí pak zase usnula a spala do půl desáté, ale byl to teda mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. led 2011 v 19:51  • Odpověz
Tak to by bylo fajn, Vás zase vidět :wink: . Tak jaký den z následujícího týdne by se Vám nejvíce hodil? Potřebovala bych, abychom se domluvili co nejrychleji, abych Danečka nahlásila do školky a jela do Hradce na celý den :slight_smile: . Stojí za to se zastavit někde na nějakých výprodejích? Jinak bych dala nějakou itálii, třeba Santoška nebo Sport Café?

U nás Silvestr super. Daneček šel k babičce a dědovi a my jsme s manžou strávili noc na chatičce asi s dalšími 20 přáteli. Fakt paráda. Mladej prý vydržel do půlnoci a dašeně sledoval z okna veselí.
1. led 2011 ve 21:56  • Odpověz
autor
tedy vy máte ale akční dětičky :slight_smile: Kačka zabere okolo 19h a vstává v 7:30-7_45h.

@markyfrana Tobě také rychlý a pohodový porod. S epinem jsem už na 33,5 cm tak to by v tom byl čert aby ho ze mě nedostali :slight_smile:
1. led 2011 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj holky,
vlozila jsem taky nejake fotecky z vanoc,ale mam velky problem s Terezkou,ona vzdycky nenavidela fotak,ale tenhle rok chytala uplny amok,kdyz ji chci vyfotit :unamused: No nevim,ale asi prijedeme Peto k vam a necham ji vyfotit od tebe,protoze jediny komu jakz takz spolupracovala bylo u tebe na ten podzim,jinak nic nemame :sweat_smile: Jinak vsem babickam se z kalendare libi jen ty fotky od tebe :grinning: :grinning: :grinning: Je fakt videt ta kvalita,ze je uplne jina :dizzy_face:
Nam holky vydrzely dlouho,ale my slavili u znamych doma,takze deti radily spolu,dospeli zvlast :wink: Jen Terezka vydrzela nejdyl - jak jinak :rolling_eyes: ,usnula asi ve 22:30.
S Alesem zaciname 15rok zivota,clovek jenom zasne jak dlouho spolu chodime,me to nejak dlouho neprijde,jen ze za rok a pul uz s nim budu pulku svyho zivota :sweat_smile: :grinning:
2. led 2011 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.