• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@kacici To jsem ráda, že se fotečky líbily :wink: Ráda Ti holky vyfotím, ale po porodu :grinning: Ted už jsem jaksi nepohyblivá :grinning: Mamča si dnes vzala Kačenku ven a Lukyn jel na zahradu tak mám klid a žehlím. Prcek má už vše nachystané a kdyby jsi viděla ty krásné osušky s růžovými pejsky :grinning: No to bude cukrouš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30-31.12. to muselo být v porodce maso :grinning: Janča mi psala, že už šoupou maminky na těhotný :grinning:
Ale já se toho nebojím, tuším, že to středy prcek ven nepůjde a pak už se to vyklidí :grinning:
2. led 2011 v 11:00  • Odpověz
@KACICI NEZKOŠELA JSI SOLNOU JESKYNI?jé caps sorry......nebo i někdo další?letos jsem pořád nachlazená a holky taky,už nevím co s nima...........co kdybysme zašly někdy?

beru i véču jen to asi domluvte beze mně, Miloš má nevyzpytatelnou pracovní dobu tak bud přijdu nebo ne :wink:
2. led 2011 ve 14:48  • Odpověz
Tak v úterý? Abych tam neseděla sama :confounded: . Co, kinsli, to ještě dáš, ne?
2. led 2011 v 15:11  • Odpověz
Jinak my chodili minulý podzim do solno-jodové jeskyně do Chelčického ul. Účinky ale nepotvrdím. Určitě to chce pravidelnost.
2. led 2011 v 15:12  • Odpověz
autor
@bambik utery dam, od stredy uz bych si netroufla to jdu na dalsi prostuch :sweat_smile:
Jen musím v nějakou rozumnou dobu, Lukyn ma nocní tak at jsem do 21:30h doma.

já mám ted 20 permic do solne jeskyne na cvičeni, tak uz se moc tesim. Myslím, že jsem to sem už psala, ale klidně bych udělala sraz s dětmi v solne jeskyni. chtějí 1200,- za dvě hodiny pro 7 dospělých a 9 dětí. To je 37,5 kc za hodinu :grinning: na kus :wink:
2. led 2011 v 16:37  • Odpověz
Tak platí to úterý navečír? Kdo se přidá?
2. led 2011 v 18:09  • Odpověz
Já nemůžu slíbit 100% podle toho jak Miloš dorazí,ještě to neví,ale jestli to jen trochu půjde tak jdu.
2. led 2011 v 18:19  • Odpověz
@bambik já bych snad taky mohla dorazit, nějak po večerním kojení, pokud teda V.nebude pryč, to je teď ze dne na den, než se v té nové práci trochu "usadí", takže na 100% taky slíbit nemůžu. Kluci zas mají rýmu, tak až budou mít po ní, musíme se domluvit, Kuba pořád básní o Danečkovi :grinning:
2. led 2011 v 18:54  • Odpověz
já bych úterý taky mohla :grinning:
2. led 2011 ve 20:06  • Odpověz
Holky tak pisnete cas a misto,snad me to taky vyjde :wink: ,hlavne chci jet na jistotu,uz jednou jsem nekam prijela a nikdo tam nebyl :unamused:
Jinak do solne jeskyne s Naty chodim,ale zatim vysledky nic moc :sweat_smile: ,ale ono je to spis tim,ze Naty chytne kde co a hl. od Terezky ze skolky :sweat_smile: :frowning2:
Zitra jde po mesici,ta nas rano znici :unamused: ,budeme ji urcite budit nasilim,usnula pred chvilkou a to nespi cely den :confused:
2. led 2011 ve 21:32  • Odpověz
Tak super, tak mám zítra cinknout do Sport Café na náměstí nebo jinam? A na kolikátou, na půl sedmou? Ale doufám, že nedopadnu jako kacici onehdá :sweat_smile: .

Jinak Danda je taky držák, před chvilkou konečně zabral :slight_smile: .

krys - to je super, ale teď jste na řadě vy :wink: . A už Ti můžu poslat ty fotky do úschovny?
2. led 2011 ve 21:45  • Odpověz
@bambik Klidne do Sportu a neboj sama urcite nebudes,hlavne to holky fakt napiste na 100% :grinning: Aspon sem do urcite hodiny
Jinak Danco, Peto moc dekuju za komentiky k foteckam :slight_smile:
3. led 2011 v 08:43  • Odpověz
já zjistím snad během dneška jak Miloš dorazí a snad bych mohla přijet ale určitě ne hned od půl sedmý :wink:
3. led 2011 v 08:57  • Odpověz
@kacici do jaký jeskyně chodíš, k Duranu? já bych šla někdy s holkama s váma,četla jsem že tam mají i hračky........i kdyby to nepomohlo tak je aspoň mám kam vzít,jak jsou pořád nastydlý tak nikam nechodíme........teda Vandu bych venku i otužovala ale nastydlý mimino tam prostě vozit nemůžu. na tohle bude lepší zima za rok, i na sáňky, teď jaksi nezvládám logistiku "Vanda na sáňkách, Alice v kočáru"
3. led 2011 v 08:59  • Odpověz
@bambik s tím počítáme, že si uděláme výlet do Smiřic :wink: já bych mohla tak na půl devátou, tak snad už byste nebyly pryč.....
3. led 2011 v 09:46  • Odpověz
autor
Tak jsem pak holky napište kam a od kolika. Já dorozím co nejdriv, tak na tu 21h musim vyrazit domu.

@kacici fotky z vánoc super, holky mají nádherny šaticky, fakt až slzu jsem zamackla, kdyz me doslo, ze tohle me fakt neceka :grinning:
3. led 2011 v 10:06  • Odpověz
U mně to vypadá dobře, Miloš prý zítra může dorazim na 18 domů to jsem fakt nečekala takže je možný že tam fakt budu od 18:30 :grinning:
3. led 2011 v 10:09  • Odpověz
@lenkabu Leni, co dáváš Alici za UM? mám kupony do Dm na všechno možný. A taky tady mám dudák na Aventku, trojdírku, Vendelín se z něj párkrát napil, ale fakt jen párkrát, sterilizovala jsem ho v Miltonu, tak kdyby se Ti šikl, mohla bych Ti ho dát, Vendelín už pije z pítka
3. led 2011 v 10:14  • Odpověz
@kryserka Sunar Nutra Defense,je novej,nejsem si teď jistá jestli tam je ale Vanda pije to Babylove mlíko,Bio folgenmilch je na tom napsaný a to na kuponách myslím je.Dudák ráda vezmu :wink: jestli se ti nějaký šiknou na oplátku tak napiš a kouknu co tu mám :wink:
3. led 2011 v 10:16  • Odpověz
tak ten tam není, jen ten klasickej Sunar, a Babylove už jsem dala kámošce, ale za chvíli mi přijdou asi nový, tak jestli tam budou, tak Ti to schovám. Tak jestli zítra půjdu, dudák Ti vezmu, dám si ho zrovna do kabelky
3. led 2011 v 10:19  • Odpověz
@kryserka vem mi klidně klasickej Sunar vezmu ho Vandě :wink: dík :slight_smile:
3. led 2011 v 10:22  • Odpověz
@lenkabu tak jo, ráda :wink:
3. led 2011 v 10:26  • Odpověz
já klidne dorazím na tu půl 7, já stíhám. zkusím ještě ségru, ale napište, kam :grinning: :grinning: :grinning:

jinak dnešní KO fakt vtipná. Nález pořád stejný, tj. otevřená na prst a na křivce porodní kontrakce :grinning: :grinning: :grinning: . Dr nechápala, říkala,že při takovýhlech kontrakcích se obyčejně rodí... a já nic :cry: , nechala jsem si udělat váhový odhad a máme cca 3,3kg, takže taky pěkný vopruz, takže do 3,5kg porodit asi nestihnu. Na KO jdu zase v pondělí a prý 14.1. v pátek mě pošle do rizikovky... vždyť to říkám, že mě vyvolání nemime... holky nevíte jak mají otevřeno v rizikovce, já vím, že v úterý, ale jestli i jiný den?
3. led 2011 v 10:42  • Odpověz
@markyfrana měli úterý a pátek :wink:
3. led 2011 v 10:44  • Odpověz
aha tak to bych mohla jít rovnou v pátek, proto asi mi dr říkala, že mě v pátek pošle do rizikovky, tak to je překecám, aby mi to v pondělí 17 vyvolali... nechci rodit 4kg... :confounded: ale vypadá to, že asi budu. však jsem dávala odhad, že budu rodit 17.1. tak jsem zvědavá, jestli mi to vyjde :grinning:
3. led 2011 v 10:47  • Odpověz
kde Ty bys vzala 4 kilový dítě? :slight_smile:
3. led 2011 v 10:56  • Odpověz
@kryserka viď, ale zatím tam tak pěkně kyne a roste :grinning: počkej až uvidíš moje břicho, šílený... ty kluci jsou postě větší nebo to nechápu.
3. led 2011 v 11:04  • Odpověz
autor
@markyfrana Ona Deniska taky žádný drobek nebyla :grinning: Ale 4 kg mít určitě nebude, neboj.
Já budu mít odhad ve středu, ale ten naš už urcite 4 kg má :grinning: :zipper_mouth:
3. led 2011 v 11:06  • Odpověz
autor
@markyfrana aby jsme na vyvolavacku nešly spolu :grinning:
3. led 2011 v 11:08  • Odpověz
můžete si tam dát závody kdo to dřív dá :grinning:

@markyfrana rizikovka má v pátek,já byla ve st na poslední kontrole, v pá v rizkovnce a v po na vyvolání,to mám na HK ráda že se s tím dlouho neserou :slight_smile: 4 kg myslím že nestihneš,však nemusí nabírat těch 250 gr
3. led 2011 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.