• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@markyfrana tak to jsem teda zvědavá :slight_smile: Ale nemůžu tak docela souhlasit:grinning: , Venoušek měl 3240 :slight_smile:
3. led 2011 v 11:12  • Odpověz
aby zítra holky nejely z hospy spolu :slight_smile:
3. led 2011 v 11:13  • Odpověz
do kolika to tak zítra plánujete? Abych nejela zbytečně :wink:
3. led 2011 v 11:13  • Odpověz
@kinsli to snad ne, ty to budeš mít tento týden za sebou neboj :grinning:
3. led 2011 v 11:17  • Odpověz
já bych určitě relativně brzy porodila, kdyby mi praskla voda. u Denisy to tak bylo, praskly vodu a začala jsem se otvírat. :grinning: tak uvidíme jak tohle dopadne, je to docela prča, se takhle s Kinsli předhánět, kdo dřív nebo jestli spolu :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 11:20  • Odpověz
Holky ja vam to nezavidim :sweat_smile: .Druhe deti jsou vzdy vetsi - Naty mela odhad 3800g,sekli se o 500g :confused: ,protoze kdyz se nas macek narodil mela 4300g 53cm. Nemyslim si ze bych vic jedla a odpocivala,stale jsem behala za Terezkou, i vaha byla nizsi celkove nez u Terci.Jo holt me poslali na vyvolani,ale dva dny pred terminem :rolling_eyes:
Leni chodim k Duranu,tak napis a domluvime se. Detske hodiny jsou idealni kolem 10.00 a hracky tam maji :wink:Platis jen za sebe a druhe ditko stoji 50Kc,prvni je s tebou zdarma.
Peto treba si jednou dockas - treti holcicka :grinning: :grinning: :grinning: Vsak ja bych zase rada ted toho klucika :wink: ,pro zmenu :grinning: Uz jsem si rikala ze za rok dostanou k vanocum autodrahu a hrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. led 2011 v 11:29  • Odpověz
krys já myslím že min do 21 tam budeme kdyžtak zavolej až budeš volná
holky ještě k zítřku, nebude lepší santa maria nebo cafe popular nebo husa??? Sport café je kuřácký a je to tam dost zahulené :frowning2:
a jdeme teda do Popular Café?
3. led 2011 v 11:30  • Odpověz
Ja se prizpusobim,ted by to melo byt po vanocich volne :wink: Potrefena husa zni dobre :wink:
3. led 2011 v 11:31  • Odpověz
jsme se dobře shodly :grinning: tak dáme Popular Café zase jednou ne?tam jsme dlouho nebyly
3. led 2011 v 11:31  • Odpověz
@lenkabu Super,tri prispevky ve stejnou minutu :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 11:34  • Odpověz
@bambik Tak to zamluv do cafe popular. :grinning:
3. led 2011 v 11:39  • Odpověz
Holky a nechcete spis k Potrefene huse - ja jen ze od Grandu jezdi docela hodne busu,takze spoj pro kazdeho :wink: a zahuleno tam moc neni,neprislo me to tak hrozny :wink:
3. led 2011 v 11:51  • Odpověz
autor
tedy holky vy jste toho zase napsaly :grinning: a to jsem byla jen pro oběd a najíst se. Kačka tu dělá děsný bordel, tak dozehlím a vyhodím je s Lukynem ven. Ať můžu uklidit. Po 16h příjde kámoška.

@markyfrana To jedině že by s ním hnulo další odloupnutí jinak si myslím, že dobrovolně nepůjde :grinning:
3. led 2011 ve 12:34  • Odpověz
@kacici já mám dojem že od café popular je to na zastávku jen o pár metrů víc :wink:
3. led 2011 ve 14:04  • Odpověz
@lenkabu Leni me to docvaklo,ze je to za rohem :grinning: Fakt jsem uz dlouho doma :rolling_eyes: Pisni si jak ta jeskyne :wink:
3. led 2011 ve 14:07  • Odpověz
ahoj, můžu se přidat? já jsem taky z Hradce, naše myška má termín za tři týdny :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:13  • Odpověz
@lady jasně že můžeš :wink:

@kacici do jeskyně jdu jen to nestihnu dřív než příští týden :wink:
3. led 2011 ve 14:15  • Odpověz
@lenkabu Leni v pohode,ja to taky nedam driv jak pristi tyden :wink:
@lady - jasne ze se k nam pridej - myska znamena holcicka? :grinning: Velika gratulace,asi prvni miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2011 ve 14:16  • Odpověz
@kacici jj, holčička první :grinning:
3. led 2011 ve 14:22  • Odpověz
To mě pak taky napadlo, že Caféčko bývá zakouřené. Ale Populár taky není nekuřácký, ne? Mě se teda, popravdě, Populár moc nelíbí, ale podřídím se. Dělaji tam pizzu? Hlavně už někdo řekněte konkrétní místo, páč já brzy ráno vystřelím do Hradce, tak abych nečekala v jiném lokálu :grinning: .

Ahoj, lady. Nechceš s námi zajít také na véču? Že bychom zase byli taková speciální sešlost. Jak z nás před třemi lety nechápali v Santa Marii. I když tam to bylo opravdu něco. Osm nebo kolik těhulí u jednoho stolu :grinning: :grinning: .

krys - pokus se dorazit, ať se taky trochu provětráš. Já musím hlavně stihnout poslední vlak :sweat_smile: .
3. led 2011 v 17:48  • Odpověz
autor
holky tak pak hlavně písněte kam a někdo tam hodte rezervacku :grinning:

@lady vítej :wink:
3. led 2011 v 17:57  • Odpověz
mě je jedno kam, v populáru pizzu dělají. Takže hlasujte Populár nebo Husa??? dohodněte se a já klidně rezervačku dám. ale napište, kam chcete :grinning:
3. led 2011 v 17:59  • Odpověz
Aaa, už jsem je našla. Jsou tam, ty pizzy :grinning:
3. led 2011 v 18:00  • Odpověz
autor
Pak hlavně taky písněte kde to najdu :grinning: názvy znám, ale tím taky končím :grinning:
Husa je bych řekla Adal?? a Popular možná tam jak jsem se jednou snazila narvat spatnými dvermi :sweat_smile:
na proti bývalé rybárně???
3. led 2011 v 18:12  • Odpověz
autor
písněte někdo Markétě, já zase nemám blbec císlo jak jsem měnila tel. :wink:
3. led 2011 v 18:13  • Odpověz
@bambik děkuju za pozvání, kdy to chystáte?
3. led 2011 v 18:45  • Odpověz
lady - zítra :grinning: . Cca od půl sedmé, ale zatím jsme se nedomluvili kde :slight_smile:

kinsli - jj, Populár je přesně tam :grinning: . A co máme Markétě napsat?
3. led 2011 v 18:49  • Odpověz
@bambik tak já Tě můžu kdyžtak hodit dom autem :wink:
3. led 2011 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.