• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kin: ty voe ... jak nejsem na růžovou, tak to ergo je v týhle barvě boží :dizzy_face: :slight_smile:
Já mám červenou Manducu a jsem naprosto spokojená, už se těším až bude trochu tepleji, abysme zase začali tahat :slight_smile: A na léto, na dovču a tak to bude taky ideál :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
Takže roční míry Vandy....11 560 gr.78 cm a obvod hlavy 47 cm Hned letím,dočtu večer
4. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
lenka: to jsou krásný míry :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:00  • Odpověz
Leni jeste jednou Vandicce vse nej :dizzy_face: - ma krasne miry a teda tvuj popis porodu je taky na precteni jednim dechem :dizzy_face: .By me zajimalo jak se jmenoval ten Dr. co byl arogantni a namysleny,taky tam totiz zrovna jednoho nemusim a kdyz me prisel pichnout vodu zrovna on,malem jsme omdlela,brrrr,strasne to bolelo,protoze fakt byl hnusnej :angry: Jinak teda taky sis uzila :unamused: ,i kdyz to byl fofr na prvorodicku :grinning:
4. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
markytkaaa: jj, je :grinning: :grinning: :grinning: Psala mi paní, že je to z aktuelní kolekce :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: mohli by jsme udělat tabulku, je nás tu 5 a půl, tak s tím moc práce nebude :D
Jako s mírami a váhou na roce :wink:

zuzma: ty jo tak to lituji, kdyby mi po porodu přinesli řvoucí mimino tak to by mě asi kleplo. Já byla v nemocnici 15 dní, a vůbec si nedovedu představit jako, co by se dělo kdyby nás pustili po 3 dnech domů. No to by bylo fakt nemyslitelný, vůbec bych nebyla schopná se o Kačenku postarat. Začínala jsem trochu fungovat tak 10 den, takže sice mě bylo líto, že jsem neměla Kačenku u sebe, ale já bych se fakt o ní postarat nezvládla :frowning2:
4. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
Holky, jaká krásná růžová :confused: já chci vidět taky :wink:

Lenka tak nás Vanda trumfla. Má o 200 g více než Nici, cm ted nevím. Ale myslím, že už ti tolik neporoste. Mně ted Nicol nosí stejnou velikost už od října.

Já měla při tlačení a šití super doktora, anděl. :dizzy_face: Zato PA, která mě měla na starosti celou dobu byla fakt kráva zralá na ránu.
Kinsli,, to je jasný, to všichni chápeme :slight_smile:
Mně tam malá řvala-hlavně v noci a každou noc jsem tam spala max 1 hodinu. A přes den, když byl chvíli klid, tak tam snad každou minutu někdo chodil - uklízečky, doktoři,návštěvy apod, takže jsem stejně nespala. Byla jsem z toho nevyspání už tak ko,že jsem z toho doma dostala zimnici a málem jsem se sesypala a pozvracela.
4. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
kinsli:tabulku jasně ale nechtějte ji po mně,já to neumim,tabulky březnovek jsem převzala už hotový :wink:
4. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
No to popis mýho porodu je lahoda :grinning:

Nejdřív mě 21. o půlnoci poslali domů s tím, že mám kontrakce, který na pohodu zaspím, abych tam druhý den v deset dopo byla otevřená už na pět :grinning:
Pak prask vodička, spousta lidí, maska, protože jsem začala upadat do bezvědomí, čárka místo podpisu na papíry a šup CŘ z důvodu hrozící hypoxie :slight_smile: ... první o co jsem si na JIPce řekla byl mobil, protože jsem čekala, že mi naši nebo manža alespoň pošlou MMSku abych věděla jak chlapeček vypadá :grinning: je to hrozný vzbudit se dutá :grinning:
4. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
lenkabu: Taky se připojujeme a přejeme sice opožděně, ale přece, Vandě vše nej ka narozeninám. :wink:

Já teď nějak počítač nestíhám. Už jsem stihli výlet do města na bruslích, mám zrytou zahrádku a večer padám do hajan a spím dřív než dopadnu. :sweat_smile: Jaro je pro mě mor a léto ještě větší, skoro nejsme doma a furt venku
4. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Já teda měla porod úúúžo rychlej a skvělej, ale ty následky. Doktorku jsem zaregistrovala až po porodu, protože nestihla ani přijít, rodila placentu a jak byla nějaká rozlítaná, tak mi jí tam kus nechala a já 10. den po porodu hrkla a málem vykrvácela. Pak mě poslali na ambulantní zákrok druhý den ráno, ten mi udělali v narkoze a když mě pouštěli domů, tak jsem hrkla znovu a šla jsem na zákrok znova a tentokrát už při vědomí.
Po 3 dnech se to doma zopakovalo a šla jsem na další zákrok a pak už mě vzali na hystereskopii, kde to Kestřánek konečně našel, vyškrábl a od té doby byl pokoj. I když už ta děloha byla tak zblblá, že mi ještě v prosinci tahali vodu a sraženiny, nechtěla se stahovat...
Ale museli mi dát transfuze, ATB... abych to rozchodila. Byla jsem bílá jak stěna, na záchod mě vodili, protože bych nedošla, no supeeeer. Dávala jsem se dokupy docela dlouho.
Aduš se narodila 28.9. a šestinedělí mi skončilo přesně na Vánoce, no pohoda, ne???
4. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
bebulka1: pohoda... jedině v ironii :confounded:
Taky jsi si to užila :frowning2:

zusma: Odkaz je asi o 3 stránky zpět. je to v textu co dostane Kačka k ročninám :wink:
4. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
lenkabu: Tabulku klidně udělám :grinning:
tak mi cvrčky seřaď :grinning: :grinning: :grinning:
Asi od Alenky k blaničce :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
4. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Nechcete někdo bekovku??? třeba do kompletu k bundičce, paní je moc šikovná a já jí měla hotovou přes víkend :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
kinsli:Kačce sluší ale na mně moc sladký.....já jedině bez bambule a výšivek,jen obyč :wink: Pokusím se děti seřadit :wink: Budeme psát jen roční nebo i větší kluky od konjy a bebulky,resp zusmy,kacici...
4. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Klidně větší ať není diskriminace :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
lenkabu: tedy fuj tetko, jak můžeš napsat Kačce sluší, vždyť je v ní vyfocená úplně jiná holčička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
mě by se zase bez bambule nelíbila, ta tomu dává šmrnc :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jé,mně se to zdálo jako Kačka :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Kinsli - ja si taky myslela,ze je na fotecce Kacenka :sweat_smile:
Jo a Leni Vandicka vubec nevypadala jako spermie - koho to napadlo? :confused: :grinning: Ja jsem v ni hned poznala ducha :slight_smile:
Ta bekovka je moc pekna,ale ja si ted budu objednavat cepicky u holciny od nas ze srpnatek - dela moc krasne cepicky a bekovky :dizzy_face: .Priznam se ze se me taky libi jednodussi styl,staci jedna ozdubka :wink:,kdyz jich je tam vic zda se me to preplacane,ale tahle bekovka je pekna :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
kacici:všechny to napadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je vidět na co kdo myslí :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Leni presne jak pises :grinning: . Holky asi mysli na neco jineho :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Mně se líbí tahle bekovka

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17731659&tab=8

paní má v albu vůbec úžasný čepičky
4. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
4. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Leni tak tohle je presne muj styl :wink: ,ale kamaradku ted necham vyhrat.Necham vse na ni,jen jedina podminka je ze na cepicce bude pouze jedna ozdubka :grinning:
4. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
lenkabu: čepička i bekovka je super, akorát já jsem fakt spíš na ty dětštější věci :wink:
Třeba jak dnes byla Vanda oháklá tak hodnotím na 1* :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt jí to strašně sluší, ale je to spíš už takový dospělý styl, takže když se ohákneš stejně tak se nad
tím nikdo nepozastaví :grinning: :grinning: :grinning:

Já kdybych vyrazila do města se šnečkem, tak si každý poťuká na čelo co to jede za magora :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím se mi tedy na Kačence líbí spíš miminkovský věci :wink:
4. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
lenka: ta první khaki je super :slight_smile: :slight_smile: taky se mi víc líbí takový ten střídmější styl :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
My teda máme čepice nestřídmý, ale zase jednobarevnou bundu... tak ta čepice barevka je potřeba

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=70478 my bereme tady od paní
a konkrétně máme tuhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15909904&tab=1

Matěj na hlavu jedině bejsbolku, tak je to taky docela dřina koupit něco, aby se mu to líbilo. Navíc je notorický ztráceč, tak už máme asi dvacátou. Zajímavé je, že když je se mnou, tak pohoda, ale jakmile jde s tatínkem, babičkou... tak přijdou bez čepice. Jak oni to dělají??
5. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
bebulka1: Jak jsem rozklikla první odkaz tak jsem si našla zrovna tu čepičku co máte vy :grinning: :grinning:
Paní má moc hezké čepičky, určitě pak něco vyberu na podzim :wink:
5. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
5. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.