• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
a můžu si vzít si aspoň kočku... když tam všechny budete mít děti? :grinning:
3. led 2011 v 18:51  • Odpověz
tak možná to stihnu už na osmou, V. slíbil, že se bude snažit, děti jsou nemocný, tak je nekoupem, tak jen musím dát Vendelínoj prso :slight_smile:
3. led 2011 v 18:52  • Odpověz
krys - kdybychom to náhodou roztočili a vlaky mi ujely :grinning: . To je dobrý, přeci se nebudeš takový kus zajíždět.

lady - to je véča, vínko, .... bez dětí :grinning:
3. led 2011 v 18:55  • Odpověz
Tedy pokud nepočítám ty v břiše :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 18:55  • Odpověz
tak břicho mám :grinning:
3. led 2011 v 18:56  • Odpověz
@bambik no všáák, víš co, já už potřebuju vypadnout jako sůl, doma to je teď fakt psycho :frowning2: Vždyť to není takový kousek, bychom tam byly za chvíli :wink: No však se zítra domluvíme a uvidíme :slight_smile:
3. led 2011 v 18:57  • Odpověz
Holky tak v 18.30? Ja s tim pocitam na tuty tak doufam,ze vetsina dorazi :grinning: :grinning: :grinning:
@lady jediny kdo ma narok dorazit s detmi jsou tehulky :wink: :grinning: A i to se muze behem vecera nejak zvrhnout :grinning: :grinning: :grinning:
@kryserka Presne vim o cem pises,ja si uzila az az :pensive: Ted je Terezka po dlouze pauze ve skolce a jaka to je uleva,fakt me z toho jejich kriku,hadek,pisteni bolela hlava :sweat_smile: Ony si holky umi i hrat pekne,jenze pak je malickost kvuli ktere si vjedou do vlasu a to pak stoji za to. Nejhorsi jsou nemoce,kdy clovek nemuze ani ven :rolling_eyes: ,fakt byt dalsi mesic zavrena doma tak si dojdu pro antidepresiva :sweat_smile: :grinning:
3. led 2011 v 19:09  • Odpověz
já být měsíc doma tak se odprásknu :grinning:

ženy tak já to rozseknu jo,jdeme do Husy,tam se dobře nažerem a Markéta už tam snad nebude blít :grinning: :grinning: :grinning: teda doufám že ani rodit :grinning:
3. led 2011 v 19:11  • Odpověz
asi pojedu taky busem ať si s váma asi po roce a půl dám víno :grinning: a jdu už koupat tu verbež :grinning:
3. led 2011 v 19:12  • Odpověz
@kacici my jsme nemocný od konce září, vždycky na pár dní dobrý, apak v tom zase lítáme, fakt to už je na Bohnice. Do toho už mi v noci nechrápe ani jeden, bez hromady sladkýho už ani nefunguju :frowning2:((((((((
tak je jdu taky převlíknout do pyžam a nahnat do pelechů, to zas bude boj. Tak zítra naviděnou :wink:
3. led 2011 v 19:14  • Odpověz
@kryserka Ach jo,nam po trech letech zivota Terezka konecne spi celou noc :sweat_smile: ,ale Naty nam dava nekdy fakt zabrat,ale spi o poznani lip nez Terezka,jen nekdy nechapu co se deje,kdyz dostane hysterak a je pulnoc a breci tak dlouho az se vzbudi a pak nemuze zase usnout :sweat_smile:
O cokolade me nemluv,to je muj doping posledni 4 roky,jinak bych tu nebyla :sweat_smile: :grinning:Bohuzel je to i znat :pensive:
@lenkabu Tak u Husy? A rezervacka je na koho? Aby tam na me blbe nekoukali :grinning:
3. led 2011 v 19:21  • Odpověz
Takže jak to tu čtu, tak dávám na zítra rezervačku od 18,30h do Husy pro 6-7 lidí. Kinsli, lenkabu, kacici, krys, bambik, já, možná lady a moje ségra - nezapomněla jsem na někoho??? kdyžtak ještě písněte. Bude to na jméno Říčařová, kdyby někdo nepoznal těhule :grinning:
3. led 2011 v 19:38  • Odpověz
podle toho kdo to tam dá,zkusila bych Říčařová nebo Plšková :grinning:
3. led 2011 v 19:39  • Odpověz
autor
Super holky tak zítra v 18:30h se budu těšit :wink: Snad mě to nějak zvíře nepřekazí, ale myslím, že se toho nemusím bát :grinning: Husa je Adal, že???

Jinak já mít nemocné dítě tak mě asi mrskne :confounded: my nemarodíme vůbec, ale zase nevím jak to bude vypadat až se dostane do většího kolektivu, ale snad to dá, mezi těti chodíme a nic nechytá.

@lenkabu Vezmi kýbl :grinning:
3. led 2011 v 19:40  • Odpověz
to vypadá na slušnou návštěvnost a taky na chvíli naposled páč se nám to pak rozrodí,to se fakt těším :slight_smile: a já budu moct pít a jíst co chci no to je bonus :grinning:
3. led 2011 v 19:40  • Odpověz
autor
někdo prosím písněte ještě té Markétě. ta minule i předminule jít chtěla :wink:
3. led 2011 v 19:42  • Odpověz
ještě jednou díky za pozvání, uvidím, jak se vyřídím na plavání a kdyžtak dorazím :slight_smile:
3. led 2011 v 19:46  • Odpověz
autor
@lady odkud jsi?? Koukala jsem do fotek a neznám tě :wink:
3. led 2011 v 19:48  • Odpověz
@kinsli z Hradce :slight_smile:
3. led 2011 v 19:49  • Odpověz
hezký večer,
můžu se zítra taky přidat? Pokud budu ok.Dneska mě celý odpolko pobolívala hlava.Takže v "huse",ju? Tu teda moc nemusím ale kvůli vám to zkousnu.Aspoň mi přímo od hospody pojede bus domů.

vítám @lady.
3. led 2011 v 19:54  • Odpověz
@lady a odkud z Hradce? na púrofilový fotce jsi mi povědomá ale v albumu nevím nevím.
3. led 2011 v 19:55  • Odpověz
@madlina bydlíme u Duranu
3. led 2011 ve 20:01  • Odpověz
autor
@lady tak to je pro mě moc z ruky :grinning: tam já znám jen jednu holšinu jmenuje se Štěpánka a má dvojcatka Viktorku a Kubika. Je jim stejne jako nam, 2 roky a 8 měsíců :slight_smile:

@madlina superr tak jsi si toho vsimla, prosim hod me tel. do IP :wink:
3. led 2011 ve 20:06  • Odpověz
@kinsli Štěpánku neznám, my jsme tady krátce, předtím jsme bydleli dva roky v Malšovicích
3. led 2011 ve 20:09  • Odpověz
holky, takže rezervačka daná na Říčařovou, v 18,30h, Potrefená husa, 7 míst (ségra nejde, je nemocná).
3. led 2011 ve 20:15  • Odpověz
autor
jasně budu tam :wink: Je to pro mě i super hodina, Kačka chodi v 19h spát, odpoledne jedeme na návstevu tak vyrazíme tak aby mě mohli vyhodit pri zpáteční ceste autem a pak uz jeli domů vykoupat a spát :grinning:
3. led 2011 ve 20:19  • Odpověz
autor
@lady Malšovice jsou hezký :wink:
3. led 2011 ve 20:19  • Odpověz
lady to se možná někdy potkáváme

@kinsli kýbl do busu ani náhodou hodím ti ho autem :wink:
3. led 2011 ve 20:21  • Odpověz
Dala jsem děti poprvé spát do jednoho pokoje tak noc ukáže jak velký harakiri páchám :grinning:
3. led 2011 ve 20:22  • Odpověz
@lenkabu Leni bude to v pohode.Holky si uz zvykly a jedna bez druhe nemuzou byt :wink: Terezka stale utika do pokojcku za Naty,ale davame spat prvne Naty,jinak by delaly bugr chodit spat zaroven :sweat_smile: U nas uz obe spinkaji,teda Naty urco,Terka jeste ne,ale je v posteli.
Holky tak zitra se budu tesit :wink:
3. led 2011 ve 20:24  • Odpověz
@lenkabu je to možné

jdu se natáhnout, tlačí mě břicho :frowning2: tak kdyžtak zítra :slight_smile:
3. led 2011 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.