• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@lenkabu jasně :wink:

já je hodlám k sobě dát od pokojíčku od září. Jinak v jednom pokoji budou uz od cca dubna, ale to i se mnou :wink:
Snad bude prcek jako Kačka a nebude moc vysírat, aby ji nebudil :grinning:
3. led 2011 ve 20:27  • Odpověz
Tak fajn, už se těším, až Vás všechny po dlouhé době zase uvidím :wink:

Jinak u nás klasika, mladej ještě nespí. Nutí manžela, aby se s ním díval na Honzíkovu cestu (z roku 1956).

Kdybyste některá měla náhodou zbytečný kuponek do DM na Sunar 24, měla bych zájem. Dandu ještě pořád mlíko drží. Taky nějaké vezmu.

Tak dobrou a kdyby byla nějaké změna napiště na mobil :slight_smile: .
3. led 2011 ve 21:13  • Odpověz
autor
my ted už taky narázime na dno :frowning2: v unoru jsem kupovala asi 35 krabic :sweat_smile: a ted mam posledni 3 krabice :zipper_mouth:
Tak jsem koukala na MMB a nic moc nabídka. Jen od jedne holciny z pouchova jsem si blokla dve krabice Sunaru 24
ale to mi nepomůze chtelo by to zase nejakou poradnou akci :D na mlicko.

Co jsem ale koukala, tak je Beba desně levná. Za Kačky stála 400,- myslím 600g a teď 350,- za 900g.
samozřejmě myslím hypoalergení. Jednu malou plechovku mám doma, kdyby náhodou :wink:
3. led 2011 ve 22:39  • Odpověz
Zdravím,
pomoc,dnešek v ohrožení.Mám hlídání jen na půl.Tchýně jde cvičit ale prej by snad i zůstala doma a pohlídala.Volala jsem ségře a ta má rande s mamkou.Ale prej se domluví a dá mi vědět.Tak snad někoho uženu.Když nepotřebuju,hlídali by všichni,a kdyz potřebuju,nemá nikdo čas. :frowning2:
4. led 2011 v 09:53  • Odpověz
autor
@madlina Tak snad se někdo smiluje. Tchýně to přežije když jednou vynechá cvičení :slight_smile:
4. led 2011 ve 13:15  • Odpověz
@kinsli,vypadá to,že bude muset :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 14:29  • Odpověz
Tak jsem zas po delší době zabrousila na stránky fler a objevila jsem strašně krásné věcičky na děti. Já předtím koukala spíš po šperkách a doplňcích a dětskému jsem nikdy nevěnovala moc čas, ale teď jsem nadšená. Třeba toto je úžasný :dizzy_face: http://www.fler.cz/zbozi/zasterka-little-angel-kyticka-a-puntik-1320774 :dizzy_face: A vypadá to docela lehké na ušití. Tchýně je od Vánoc v důchodu, tak ji hned asi zaměstnám a bude šít :grinning:
4. led 2011 v 15:16  • Odpověz
4. led 2011 v 15:19  • Odpověz
holky, budu objednávat z http://www.veselanohavice.cz nechcete se někdo přidat? :wink:
4. led 2011 v 15:29  • Odpověz
Holky tak po kom mám pokukovat večer v "huse"?
4. led 2011 v 16:12  • Odpověz
autor
@madlina v kolik jede bus??? Ze bych nastoupila do stejneho??
Lukase s Kackou jsem ted vypudila, abych si trochu odpocinula :slight_smile:
4. led 2011 v 16:39  • Odpověz
@kinsli,jede to v 18:21 od nás.
4. led 2011 v 16:54  • Odpověz
holky, já nedorazím, jsem unavená... už mě to zmáhá... sraz by měl být tak ve tři :grinning:
4. led 2011 v 17:21  • Odpověz
autor
@madlina super, pristoupím k tobe :slight_smile:
4. led 2011 v 17:28  • Odpověz
autor
@lady nebud měkota :grinning: co mám ríkat ja se svym 127 cm pupkem :grinning:
4. led 2011 v 17:29  • Odpověz
@kinsli :grinning: ty chceš, aby dneska někdo mermomocí porodil :sweat_smile:
4. led 2011 v 17:31  • Odpověz
autor
@lady když to budu já nebudu se vůbec zlobit, ale až po večeři :grinning: :grinning:
4. led 2011 v 17:37  • Odpověz
@lady zvaž to možná je to poslední příležitost na pár měsíců :grinning:

@konja dík za odkaz budu potřebovat zástěrku pro Vandu tak mamce zadám úkol :slight_smile:

@kryserka ty pokušiteli :grinning: jestli se tam kouknu nechám tam majlant a fakt bych neměla :grinning: co budeš brát?
4. led 2011 v 17:44  • Odpověz
já bych se taky nezlobila, ale malá se ještě nechystá.. natáhnu se a budu se snažit nezbláznit z pálení žáhy :confounded:
4. led 2011 v 17:45  • Odpověz
já ještě ani nekoukla jak jede bus to je vidět jak jsem zvyklá vozit si zadek :sweat_smile:
4. led 2011 v 17:45  • Odpověz
@lenkabu budu brát manšestrovou mikinu a fleecové lacláčky, vypadají luxusně :slight_smile: Když ono je to tak krásný..... :grinning:
5. led 2011 v 08:12  • Odpověz
@kryserka manšestrovou mikinu má Vanda,je krásná jen neočekávej že bude teplá,je to opravdu jak z pavučiny :wink: a na ty lacláčky pro Alici jsem koukala taky a Vanda by asi potřebovala něco do školky......mrknu tam :wink:

já měla noc jak na jipce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vanda od mýho návratu 3 hodiny brečela že ji bolí ucho,už jsem myslela že ji odvezu na orl ale usnula po nurofenu a teď je v pohodě a prý to nebolí tak nevim teda
5. led 2011 v 08:56  • Odpověz
usnula ve 2 a o půl sedmý vstala nechápu :pensive:
5. led 2011 v 08:56  • Odpověz
@lenkabu ok, tak pak dej vědět :wink: jojo, to je mi jasný, teplýho máme trpaslíka :slight_smile: u nás byl taky řev, jsem přijela domů a kuba na mě čekal na gauči, pak mě nechtěl nechat ani vykoupat :frowning2:
5. led 2011 v 09:02  • Odpověz
@lenkabu a jakou barvu máte? já se nemůžu rozhodnout, jestli černou nebo oranžovou :slight_smile:
5. led 2011 v 09:03  • Odpověz
mám oranžovou :wink:
5. led 2011 v 09:54  • Odpověz
a byla by i na kluka?
5. led 2011 v 11:20  • Odpověz
Ahojda,tak do kolika jste včera pařili? A kde máme Peťulu,že by se mladýmu zachtělo ven?
5. led 2011 ve 13:30  • Odpověz
holky nevíte, jestli mám nějak řešit střevní virozu?? mám o včerejší večeře brutální sr...ku, ale fakt vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: v břiše se mi to vaří, bolí mě, je mi prostě zle... vše co sním, tak jde vodou ven - humáč. Myslíte, že si něco můžu vzít na průjem?

jinak véča super :grinning:
5. led 2011 ve 13:51  • Odpověz
@marky,tak to netuším ale řekla bych že spíš budeš muset počkat až se to přeženo samo.
5. led 2011 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.