• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Holky tak se hásím po poradě :wink: Tak mi ten typ 7.1. možná výjde. a když ne tak 10.1. to je taky hezký datum :grinning:
Monitor ok, váhový odhad 4300g takže není na co čekat, jde ven :grinning:
V pátek jdu do rizikovky. Ptala jsem se Musilové jesti si myslí, že jsem schopná porodit spontálně, tak říkala, že neví
:pensive: No uvidíme nějak to dopadne. Jo koukala jsem do průkazky a protilátky mám negativní, ale to jsem měla u Kačenky taky a transfuzi nakonec mela.

@markyfrana Neděs mě :confounded: já jsem na střevní virózy strašně háklivá a Kačenka taky :pensive: Teď by se mi to fakt nehodilo
to bych se ještě na porodnici posr.... :sweat_smile:
5. led 2011 ve 14:59  • Odpověz
autor
@markyfrana jinak dietu, hořký čaj a pečivo pokud mozno z druheho dne.
pro děti se vaří mrkev s rýří a mixuje se tak to můžeš taky vyzkoušet :wink:
5. led 2011 v 15:01  • Odpověz
@kinsli tak to jdeš na vyvolání co nejdřív je to obr teda jsem zvědavá jestli bude pokus o vaginální porod :sweat_smile:

@markyfrana já bych si takhle ke konci možná nějaký imodium zobla :wink:
5. led 2011 v 15:06  • Odpověz
@kryserka mikinu v pohodě i na kluka :wink:

@madlina šly jsem tak necelou hodinu po vás
5. led 2011 v 15:07  • Odpověz
autor
@lenkabu Já fakt nevím co je lepší, když se mě zeptají jestli to chci zkusit tak nevím odpověď :pensive:
S Epinem mám 34,5 cm takže to si myslím, že by neměl být problém, ale zase se bojím abych třeba jenom z nějakého přesvědčení nezrasila sebe a jeho taky :confounded:
5. led 2011 v 15:11  • Odpověz
Hráz to asi dá otázka je jestli se vůbec vejde do porodních cest,to ti musí pořádně změřit
5. led 2011 v 15:20  • Odpověz
a bude to spíš 10.1., v pátek se jim nebude chtít tě hned přijímat a už vůbec ne něco dělat,každej kdo má nějaký kompetence tak už bude doma :grinning:
5. led 2011 v 15:21  • Odpověz
autor
@lenkabu Taky si myslím, že spíš v pondělí. Ale občas z rizikovky volají na porodní jak jsou na tom :grinning: A když mají volno tak je tam rovnou přihrají :wink:

No říkala mi, že má hlavičku na 40tt což je podle mě 34-35 cm a to mi nepříjde nic hrozného. On bude asi pořádný, ale já nepočítám, že by měl 51 cm, takže se ty kg zase snad tročku rozloží.
5. led 2011 v 15:31  • Odpověz
autor
rozikovka je od 9h, že?? Jinak dnes už nebylo co odlupovat :grinning: ten první prošťuch byl pořádný :grinning:
5. led 2011 v 15:33  • Odpověz
tak jsem si dala smektu.

kinsli - taky si myslím, že jestli do té doby neporodíš sama, tak to nechají na pondělí. Uvidíš co ti řeknou, třeba budou mít volno a vezmou tě hned. A na kolik jsi otevřená, když by to chtěli zkusit vaginální porod? ale asi bych jim zkoušela říct,že chci císaře, při takovýhle váze...
5. led 2011 v 15:41  • Odpověz
Ono je to celý o hlavě,hlavně ať mu změří pořádně hlavu :wink:
5. led 2011 v 15:49  • Odpověz
přesně tak, říkali mi to i dneska v práci, jak zvládneš hlavu, tak to tělíčko, už jenom vyklouzne, takže ať ti je fakt pořádně změři. a co mi takhle ženský říkají, tak která zažila oba způsoby porodu, tak se všechny přikláněly k přirozenému, že by znovu do císaře nešly... Taky z něho mám strach, Denisu my vyvolávali, že byla velká, neb mám hodně úzkou vnitřní pánev, ale Boudyš mě připravoval, že to spíš vypadá na císaře, tak jsem ráda, že to bylo nakonec přirozeně :wink:
5. led 2011 v 15:57  • Odpověz
@kinsli kamarádka rodila po epi-nu kluka 4 kg ovšem hlava 34 cm a ještě měl ruku u hlavy,brutus prostě a měla jen trochu vnitřního šití :wink: dneska říká že s epi-nem klidně i pětikiláka :grinning:
5. led 2011 v 16:08  • Odpověz
blbě to píšu hlavu měl 38 cm
5. led 2011 v 16:28  • Odpověz
Koukám, že se na vaší párty nikdo nerozrodil ... :slight_smile:
Já jsem dneska po akutním trhání osmičky, parádní noc a ještě parádnější ráno :grinning:

Holky moc na vás myslím, ať to máte brzy za sebou :slight_smile:

kin: odhad 4,3kg je docela mazeciodní :slight_smile: já kdybych rodila normálně tak ty svoje dvě žížaly vyprdnu jak nic ... P. 3100g a K. 2900g :grinning: :grinning: :slight_smile:
5. led 2011 v 16:43  • Odpověz
já bych radši rodila než trháni osmičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady je ten růžový geomag jak jsem říkala včera

http://www.magnethrou.cz/novinky-2011/
5. led 2011 v 16:49  • Odpověz
jo, když se mi tam s tím lomcoval a počtvrté mi to celé opíchával tak jsem taky říkala, že bych šla radši rodit :sweat_smile:
a Mako nám poprvé stoná ... suchý kašel, zvýšená, je i víc protivná, ale poslechově čistá naštěstí, k doktorce jsem jela hned od zubaře ... tlamu nateklou, díky injekcím pocit jak když jsem pod vlivem, no asi na mě musel být přeúžasný pohled ... :grinning: :grinning:
5. led 2011 v 16:52  • Odpověz
Alice je zahleněná asi měsíc,už mi to ani nepřijde :sweat_smile: a zánět středního ucha za sebou :rolling_eyes: nicméně jsem ji jakž takž stabilizovala a dneska má za sebou první plavání a byla nadšená
5. led 2011 v 17:05  • Odpověz
@kinsli Peto teda odhad trosku sileny :sweat_smile: ,ale stale se muzou seknout pul kg :wink: Snad nebude tak hodne vysoka :wink: ,ale ja to taky porodila a nemela jsem doma Epi-no :grinning: Podruhe je ten porod fakt lepsi :slight_smile:
Holky koukam co jste mely vcera doma za privitani :sweat_smile: , u nas o.k.,ale tukam :slight_smile: Musim rict ze Naty nam na dnesek vytrela zrak,usina v 18.00 a vzbudila se v noci jen jednou na mlicko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a spala do 8:00,skoda ze je to jen zazrak a vyjimka :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2011 v 18:02  • Odpověz
@markyfrana Vem si Hylak,ten v tehu muzes :wink: me vzdy zabral :slight_smile: a koupila bych si laktobacilky
Snad je vsem detickam lepe :wink:
Terezka prave komentuje porod zajicka v krtecku,ze ji pry boli brisko a asi neco spatneho snedla :grinning: Naivni beruska :grinning:
5. led 2011 v 18:08  • Odpověz
ten díl s porodem je drsnej, Miller ho kreslil určitě zkouřenej :sweat_smile:
5. led 2011 v 18:53  • Odpověz
autor
Jasně uvidíme v pátek :wink: Hlava to bylo to první na co jsem se ptala :grinning:
v pátek a v pondělí určitě taky budu otravovat abych měla odhady od 3 doktorů na 3 odlišných ultrazvukách.
já jsem jen zvědavá, jestli v délce překoná Kačenku :grinning: já když si mám typnout délku tak mi vždy do hlavy naskočí
54 nebo 57 cm :grinning: míň to nebude a víc doufám taky ne :grinning:
děloha 40 cm mě docela dostala. Minulý týden jsem měla ještě 38 cm :sweat_smile:
5. led 2011 v 19:26  • Odpověz
ahoj, jaký byl sraz? rodí někdo? :grinning:
5. led 2011 v 19:55  • Odpověz
@kinsli no dělohu by bylo lepší mít míň těsně před porodem je normální že klesne :wink: ale mně teda neklesla nikdy až u porodu

@lady sraz hodně vydařenej a zatím nerodí nikdo,kinsli bude brzo :grinning:
5. led 2011 ve 20:04  • Odpověz
@kacici Tak jsem schválně koukla na net na toho krtečka, protože jsem vůbec nevěděla, že takový díl je a teda jsem docela čučela :sweat_smile: No asi jsem staromódní, ale pro takhle malinké děti, pro které je krteček určený mě přijde těch detailů až moc :sweat_smile:
5. led 2011 ve 20:42  • Odpověz
@konji,ty děláš ty krásný a hlavně dobroučký dortíky,viď?
5. led 2011 ve 21:34  • Odpověz
@konja a viděla jsi ten díl kde je nahatej chlap se vším všudy i s chlupama? :grinning:
6. led 2011 v 10:43  • Odpověz
Ahojda,týjo,tady se rozebíraj nahý chlapi,jo? zase jsem o něco přišla. :frowning2: :grinning: .Byla jsem v poradně.Mrňos konešně vypadá jako miminko ale je o týden větší.Takže to NT vyšetření se mi přesunulo z 19.1 na 12.1.Prý abysme nepropásli termín,tak ať raději přijdu dřív a uvidíme.Jsem si nechala udělat to vyšetření jak si platíš sama a samozřejmě jsem si s sebou nevzala prachy.Letěla jsem k Petroj do práce,ten neměl prachy ani kartu.Zachránila mě "maceška".Půjčila mi kartu ať si vyberu kolik potřebuju a pak ji to pošlu na účet.Letěla jsem vybrat prachy,pak zase zpátky s kartou a k dr.z prachama.ještě musím Adélce do školky pro oběd.Má rýmu a celou noc kašlala,tak ji Petr nechal doma.je vedle u babičky ale asi ji nic není páč slyším jak tam řádí.
6. led 2011 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky bude některá rodit v dubnu?
6. led 2011 ve 14:36  • Odpověz
Holky jdu na to NT k nějaký dr.Musilový.Nevíte jaká je?
6. led 2011 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.