• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@lenkabu Cože? :confused: To jako v krtečkovi???
6. led 2011 v 19:57  • Odpověz
@lenkabu Cože? :confused: To jako v krtečkovi??? A jak se ten díl prosímtě jmenuje? To jako krteček a nahatej chlupáč? :grinning:
6. led 2011 v 19:58  • Odpověz
@konja Tak mě to odeslalo dvakrát :sweat_smile:
6. led 2011 v 19:59  • Odpověz
@madlina já k ní chodila s Alicí,kryserka taky a kinsli k ní chodí,podle mně je skvělá a rozhodně výborná doktorka :wink:

@konja nevím jak se jmenuje doma to nemáme :grinning: ale viděla jsem to a je to síla :grinning: a ještě říkala kamarádka že je nějaký psychedelický díl kde zvířátka přemalují les a vyženou lišku,říkám že Miller na starý kolena hulil :grinning:
6. led 2011 ve 21:44  • Odpověz
Čus holky :slight_smile:

Dík za fajn večer :wink: . Musíme to zase zopakovat. Já domů dorazila a už se klidně chrnělo.

kinsli - tak brouček je pěknej :sweat_smile: .

lekabu - tak porod ani chlupáče v podání Millera neznám, ale ten zamalovaný les a vyděšená liška je myslím "Krtek malířem" :grinning:
6. led 2011 ve 22:35  • Odpověz
autor
@madlina Je v pohodě :wink: Ze začátku jsme si k sobě nějak tu cestu nenašly, ale teď tak od toho 30tt už dobrý :grinning:
6. led 2011 ve 22:38  • Odpověz
autor
@lenkabu my máme snad všechny DVDs krtkem ale to s tím naháčem fakt nevím co myslíš :grinning:
To s tou liškou je náhodou dobrý já už všechno viděla snad 100x :grinning: vžetně rodícího zajíce :grinning:

@bambik To jo to on bude hezkej :grinning: Dnes jsem byla u kámošky ta má doma taky takového obra :sweat_smile:
tak jsem říkala, hlavně ať z něho nevyroste něco takového nebo mi tu Kačenku zabije :sweat_smile:
6. led 2011 ve 22:43  • Odpověz
To bylo to jak se krtek dostal do baráku toho chlupáče, koukal jak jí, jak se jde koupat a tak ne? ... u nás moc Krtek nejede, takže si pamatuju spíš starý díly ještě z VHS co jsme sjížděli s bráchou :grinning:
7. led 2011 v 01:33  • Odpověz
já si to moc nepamatuju viděla jsem to jednou jen vím že toho chlupáče tam balili do koberce bo co :grinning:
7. led 2011 v 07:55  • Odpověz
@lenkabu Jo, ten díl s přemalovaným lesem znám, liška se z toho málem podělá hrůzou :sweat_smile: :grinning:

U nás teda teď Krteček jede, nemáme ho na dvd, ale pouštím ho na netu a Blanička vždy když přijde k počítači tak se sápe na židli a volá mamííí chci krtííí :grinning:
7. led 2011 v 07:57  • Odpověz
U nás se od ledna dělá nový výtah. Včera jsem musela na celý den utéct do bytu k mamce a dnes budu muset taky. Padla na minutu osmá a už vrtaj! :rolling_eyes: To je hnus.... Tím jak bydlíme dole, tak nám to vrtaj a řežou hned za kuchyňskou zdí a není tu slova slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě, že máme kam chodit, nevím co bych jinak dělala :pensive:
7. led 2011 v 08:02  • Odpověz
tak holky tyhle všechny díly s krtečkem máme :grinning: naháče, rodící i lišku :grinning: :grinning: :grinning: ale přesně jak říkáte, taky jsem všem říkala, že byl asi zhulenej, když to dělal....

@kinsli přeji ti ať ti to dneska dopadne, ať tě vezmou rovnou rodit :grinning:

já se chci s Kárníkovou domluvit, jestli by mě do rizikovky neposlala rovnou v to úterý a ne až v pátek, tak uvidím, jak se na to bude tvářit. nebo jestli na tu žádanku se nepíše datum, tak bych tam šla, bez jejího vědomí, ale to fakt nevím.
7. led 2011 v 09:43  • Odpověz
@markyfrana já myslím, že na žádance datum bude, jestli to tiskne z PC, tak určitě. Ale jestli je rozumná, tak se s ní snad domluvíš, ne? :wink:

@madlina: k Musilový jen chválu :slight_smile:
7. led 2011 v 10:04  • Odpověz
@kryserka žádanky vyplňuje ručně, ale doufám, že se s ní domluvím. Zatím jsem s ní neměla problém, vždy jsme se domluvily, tak snad i teď. Jenom to možná bude stejně k ničemu a v porodce mi to budou chtít vyvolat až 17.1., když mám termín 14. ale mohly by na termín. Uvidíme na KO, jak se domluvím
7. led 2011 v 10:09  • Odpověz
Karníková to fakt vypisuje ručně, ale dá se s ní domluvit, neměla jsem sebemenší problém :slight_smile:
7. led 2011 v 10:56  • Odpověz
@markyfrana tak držím palce :wink:
7. led 2011 ve 12:46  • Odpověz

já čekám s čím přijde kinsli z poradny :slight_smile:

@markyfrana dalo by se to ukecat na velký dítě a malou matku :wink: :wink: :slight_smile:
7. led 2011 ve 13:37  • Odpověz
autor
Ahojky holky tak mám za sebou už třetí odloupnutí :grinning: nechápu co tam chtějí pořád odlupovat :sweat_smile:
Každopádně na vyvolání jdeme v pondělí v 7h. Už mi moc do smíchu není, dr. byla fakt úžasná
slovy, myslíte, že jsem schopná spontálně porodit odpověděla, jste velká určitě ano :sweat_smile:
No jo jí se to kecá, já bych řekla, že v pondělí bude už těch 4500-4700g mít. No jo co nadělám,
snad to bude všechno ok :wink: Pak sem Lukyn písne info :wink:
7. led 2011 ve 13:44  • Odpověz
@lenkabu s tím právěže počítám :grinning:

já taky pořád koukám, co kinsli. už jsem myslela, že sem píšeš Leni sms od ní, že mají odrozeno :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 13:51  • Odpověz
@kinsli a koho jsi měla? podholovou?
7. led 2011 ve 13:52  • Odpověz
@kinsli jestli má hlavu na 40 tt tak ho porodíš,však u Káči byly problémy hlavně kvůli velký hlavě ne :wink: a taky porodní cesty si už vzpomnenou že už to někdy dělaly :grinning:
7. led 2011 ve 13:58  • Odpověz
autor
@markyfrana
@lenkabu
písnu z domu teď jsem u mamči :wink:
7. led 2011 ve 14:01  • Odpověz
autor
tak to byla dr Sadloňová :wink:

@lenkabu jo snad to bude dobrý :wink: V úterý byla na vyvolání sousedky vnučka chlapeček 49 cm a nechelých 3500g a říkala prý, že už nikdy víc, že jedno dítě jim bude stačit :sweat_smile:
měkkota :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 15:47  • Odpověz
@kinsli já si myslím, že to zvládneš :grinning: máš určitě dost natrénováno s epi-nem. a budeš ještě zkoušet ricin? já přemýšlím, že bych do toho dneska šla, ale asi to vzdám. :grinning:

3500g je přeci eurodítě, to je v pohodě. Však ono ji to za 2 roky přejde - jako nnás všechny :grinning: :grinning: :grinning: Nevím, kdo tady říkal, že druhé dítě až za cca 5 let :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 16:25  • Odpověz
já říkala za 7 :grinning: ne teda kvůli porodu :grinning:

@kinsli vemte si s sebou na vyvolání něco ke čtení,pondělí od 7 bude asi zasekané,já šla taky pondělí na 7 ale dvě hodiny jsem byla na chodbě a vyvolávat se začalo v 10...si to pak porovnáme :grinning: já porodila ve 12:35 přála bych ti aby ti to šlo ještě rychleji :slight_smile: a koukej psát i v kontrakcích ať máme aktuální info :grinning:

@kacici co kdybysme daly solnou jeskyni v pondělí dopolko?můžeme tam očekávat sms od kinsli

7. led 2011 v 16:55  • Odpověz
autor
@lenkabu potvůrky budete se bavit a já někde hekat :grinning: :grinning: To byl vtip :wink:
info psát budu :wink:
ty jo 2,5h tak to by byl fakt luxus :dizzy_face:

@markyfrana já se nebojím porodu jako takového, to je z toho už to nejlepší :grinning:
horší je to čekání na těch 10 cm. jsem teď 1,5 cm takže oničem :unamused:
Tobě jsem řekla datum 12.1. tak už to máš taky za pár :grinning:
Prý tam holčina řvala jak prdlá. Tohle fakt nechápu :sweat_smile: Já když mě něco bolí tak ani neceknu natož abych řvala :grinning:

@lenkabu čemu říkáš vyvolávat?? Já tak nějak počítám s tím, že to bude stejné jako s Kačenkou,
píchli vodu, nasadili oxitocin a už to jelo :confounded:
nebo se ještě zavádějí nějaké tablety???
7. led 2011 v 18:11  • Odpověz
@kinsli mně jen píchli vodu.jestli jsi na 1,5 cm tak to je paráda to nemůžeš hned chtít 10 cm bez kontrakcí :grinning:
7. led 2011 v 18:20  • Odpověz
@lenkabu Leni tak rezervacka hozena na 9:00 :wink: ,od 10.00 je cviceni a to asi s holkama by bylo narocny.Kdyby jsi nemohla pisni a nechame to na jindy,ale ted jsem pani volala a pry jsme uz tam plni takhle s nami,ono se musi objednavat dopredu,jinak neni sance :sweat_smile:
Doctu az dam aspon Naty spat,odchazi nam v byte postupne vsude elektrina,resime to jako magori :pensive:,proste vypadavaji postupne zasuvky - kreteni do vseho cpali za totace hlinik :rolling_eyes:
7. led 2011 v 18:35  • Odpověz
autor
@lenkabu tak to je paráda :dizzy_face: to by se mi taky líbilo bez oxitocinu :grinning:
7. led 2011 v 18:35  • Odpověz
autor
@kacici poslala bych Ti tam Lukáše, ale jde za 2h do práce :frowning2: Kdyby byl nějaký hořák tak písni. Myslím jako na zítra. Jinak další týden je doma sám, tak Ti může být k dispozici, krom pondělka :grinning: Jsem zvědavá jak to dá, jde z neděle na pondělí na noční, z noční rovnou na porodnici a pak spát a večer zase na noční. Tak ten, aby se modlil, aby to bylo fakt rychlý :grinning:
7. led 2011 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.