• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@kinsli ta jsi ještě 2v1? A on si na tebe Lukáš nebude brát ošetřování a nebude sváma doma? Petr byl při Adélce taky po noční a večer na další už nešel.Byl pak s náma týden doma.
7. led 2011 v 18:54  • Odpověz
@kacici na 9 snad stihnu,rezervačku nech :wink: mám mít něco zvláštního s sebou?
7. led 2011 v 19:07  • Odpověz
7. led 2011 v 19:11  • Odpověz
@kinsli tak to jsme otevřené úplně stejně :unamused: nic moc, ale neboj, já jela s denisou na vyvolání a byla jsem jenom na 2cm, píchly vodu, dali oxytocin a za 2,5h byla venku, takže čekání na těch 10cm ještě šlo. Přeji ti, abys to měla fakt rychlý, mě to čeká za týden :slight_smile:, to se tam asi nepotkáme...

holka vedle mě taky brutálně řvala, já jsem skoro nehekla, taky to nedělám. Jsem si nebyla jistá, tak jsem se ptala Robina a ten říkal, že bych mohla rodit s Cruisem :grinning: , že jsem byla celou dobu skoro úplně ticho, kromě dýchání :grinning:
7. led 2011 v 19:43  • Odpověz
já nemohla bolestí řvát,nevím jak to někdo zvládne :grinning: navíc se mi chtělo blít a to se se řvaním taky jaksi neslučuje. rodit s Cruisem :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 20:03  • Odpověz
Taky nechápu jak někdo zvládne u porodu ještě řvát.Zvládla jsem to taky bez a to se mi nechtělo ani blít.
7. led 2011 ve 20:09  • Odpověz
no ... já taky neřvala :grinning: mohla bych rodit s mnichama jak jsem byla potichu :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 20:55  • Odpověz
markyt že tys u toho chrápala :grinning:
7. led 2011 ve 21:01  • Odpověz
:grinning: :slight_smile: ale potřetí bych do toho nešla :grinning:
7. led 2011 ve 21:06  • Odpověz
autor
@lenkabu no jo super komentář :grinning: :grinning: hele ještě není venku 100% to bude až v pondělí :grinning:
Každopádně bych koukala jako trubka :grinning:

@markyfrana je aby jsi neporodila ještě dřív :dizzy_face:

holky 2,5h je nádherný, to se dá přežít snad všechno :grinning: No zkusím to uhrát nejprve jen na tu vodu, stejně potřebuji ATB tak přdpokládám, že mi z jedné strany nepíchnou ATB a z druhé oxitocin :sweat_smile:

No jo dofám, že vedle sebe nebudu mít nějakou histerku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 21:25  • Odpověz
@kinsli,mě nechali nakapat ATB hned při přijmu.
7. led 2011 ve 21:33  • Odpověz
autor
@madlina jako tam kde sepisuješ papíry??? Tak to mě ani nenapadlo :sweat_smile:
7. led 2011 ve 22:13  • Odpověz
@kinsli mně nedávali oxytocin protože jsem měla takovej nález že předpokládali že porodím bez něj, praskli vodu a říkali že hodinu počkáme esli začnou kontrakce,začaly,tak nebyl oxík třeba.....si řekni,není důvod podle mně ho dávat hned po dirupci vody,děloha chvíli potřebuje aby se rozhodla že :slight_smile:
8. led 2011 v 08:04  • Odpověz
@kinsli Já taky dostala ATB hned na příjmu. Jak mě vyšetřili, tak mě prdli teploměr,začli vyplňovat papíry, pak zjistili, že mám teplotu a než byly papíry vyplněný, tak jsem měla ATB vykapaný :wink:
8. led 2011 v 08:11  • Odpověz
autor
@konja Aha tak to je docela rychlovka :grinning:

@lenkabu řeknu si, uvidíme jestli mě hned nespaří :grinning:
8. led 2011 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky´,tak market uz ma viktorka na svete, v 9:10,3,5 kg a 50cm :-
8. led 2011 ve 12:57  • Odpověz
Ty bláho to je rychlovka!!!

@markyfrana obrovská gratulace, luxusní míry ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2011 ve 12:59  • Odpověz
Přitom tady ještě včera skoro v osm večer psala jakoby nic ... to musel být frkot :slight_smile: :dizzy_face:
8. led 2011 ve 12:59  • Odpověz
autor
@markyfrana moc a moc gratulujeme :dizzy_face: máš to holka za sebou :dizzy_face:
A vidíš to přeci jen se v té porodce potkáme :grinning:
8. led 2011 v 15:13  • Odpověz
autor
Tak Lukáš jel asi před 15 min. odvést Kačenku, no to bylo slzavé udolí :pensive:
Bude tam na týden, ale mám přislíbeno, že jesli budu ok, tak mi ji v uterý doveze :grinning:

holky ještě otázečka. Prckové se se žloutenkou nerodí, že??? Přichází až tak 2-3 den po porodu, je to tak??

Kačenka měla žloutenku ošklivou, ale svítila se myslím až 3-7 den.
8. led 2011 v 15:18  • Odpověz
@kinsli jj, až tak druhý třetí den ... já měla obě děti s hraniční žloutenkou ... takový malý kofolky jsem si dovezla :grinning: ale do čtrnácti dnů se to spravilo. U Kristý až dýl, protože ta měla trochu horší, spala u jídla, málo tahala, hodně blinkala ... tak až po třech nedělích, ale pod světlem byli jen ty čtyři dny v poro :wink:
8. led 2011 v 17:03  • Odpověz
@kinsli,no hned na přijmu.
8. led 2011 v 17:07  • Odpověz
market ,obrrr gratulka.Takový skoro euro miminko :sunglasses:
8. led 2011 v 17:08  • Odpověz
Mám nový fotoalbum.
8. led 2011 v 17:09  • Odpověz
@kinsli Peto dotaz ohledne zloutenky - tak nase Naty mela hned po narozeni zloutenku jak svina :sweat_smile: ,fakt tam byl velky problem s tim ze mela rh pozitivni krev,zjistili to ale hned z pupecnikove krve,takze si to u tebe ohlidaji :wink:Pri prijmu jim to radeji rekni :wink:,moc na tebe holka myslim,ani nevis jak :wink:
Jdu docist,net nam nesel do dnesniho dne,zjistili se dve vyhorele zasuvky a tim padem neslo nic :rolling_eyes:,nastesti nam pomohl vcera vecer a dnes dop. A. bracha,jinak bychom byli jeste ted bez netu,svetla - lednicky apod.Fakt nam desne moc pomohl,ja byla nas....a vyrizena,vecer nesla i TV :sweat_smile: ,dostala jsem to,zlomila si nehet,Terezka dostala zase rymu a kasle :frowning2: ,opet rozbity mobil :frowning2: ,ale dnes je lip - vse se opravilo a jen se omlouvam holky nemam na vas opet cisla,takze sice vim ze Market dnes porodila :dizzy_face: ,ale od koho me prisla sms netusim - Leni to ty? :grinning:Moc dekuju a Market velikanska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2011 v 17:32  • Odpověz
@kacici,koukám že když se daří,tak se daří,co? :frowning2:
8. led 2011 v 17:46  • Odpověz
čau holky mám podrobnosti od Markéty,dám potom teď jsem dojeli a musím to tu zapcifikovat a uspat Alici,porod byl dost v pohodě :wink:
8. led 2011 ve 20:23  • Odpověz
autor
@lenkabu jé ta se má :slight_smile: snad se přidám k těm druhým "lepším" porodum :slight_smile:
8. led 2011 ve 20:27  • Odpověz
autor
@kacici Kačka má taky pozitivní rh faktor. No uvidíme jak to bude, ale když už to s Kačkou stálo za h...
tak ted by to mohlo být lepší.

@lenkabu je nutný, aby přikládali dítě hned po narození neočištěné?? Nechci, aby jim to tam vyznělo nějak blbě, ale fakt o ty jejich novinky moc nestojím :sweat_smile:
8. led 2011 ve 20:31  • Odpověz
@kinsli tady neočištěné nepřikládají,bohužel já bych to i chtěla ale neboj,fakt ti to nehrozí,přinesou zabalený a přiloží,snaží se do 30 min po porodu
8. led 2011 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.