• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
všechny sms od Markéty:

"Přeji všem hradeckým koníčkářkám výtečný sobotní oběd. Viktor 3,5 kg, 50 cm, dnes v 9:10 h.

"Diky moc,bylo to v pohodě. V 1 mi rupla voda,začaly kontra,ale slaby, 2 cm, jsem i chvilema spala. V 7 už dost silný,ale po 6min 3 cm, v 8:30 přijel Robin, řekli nám že porod bude až kolem 11 h a dali mi oxytocin,za 20 min otevřeno na 10 cm a porod"

"No kdybys ho viděla,věrná kopie Denisy. Je stejně fialový,stejný výraz:slight_smile:prostě rodím černé děti,nechápu.Už ho tu mám,zatímpořád spí,jo rozdíl je,nemá vlasy,jenom blonďatý chmýří, Deny měla husté černé.dej prosím vědět na koníka.díky."
8. led 2011 ve 20:43  • Odpověz
@lenkabu - Leni super zpravy - to mela Market fakt v pohode :wink: Hlavne ze jsou oba v poradku :dizzy_face:
Jinak do jeskyne bych si vzala mozna radsi pro malu svoji deku,nevim zda ji budes chtit polozit a nebo drzet na kline. Pro tebe doporucuju kratky rukav,je tam docela teplo :sweat_smile: a Vande ponozky pres puncosky - sul docela spini do bela a nici veci,takze davam veci treba na doma,at to tolik neznici :wink: Obema holkam neco k piti,Naty vypije po jeskyni dva caje na ex a ja i litr vody :sweat_smile: :grinning: Jinak plaits jen za sebe a jedno ditko - druhe ditko je za 50Kc.Navleky tam dostanes,kocarek je v hale u pani :wink:
8. led 2011 ve 20:56  • Odpověz
Jo a pani tam bude na 8.50 :wink:
8. led 2011 ve 20:56  • Odpověz
autor
@lenkabu právě že je to prý nějaká novinka. Ale to nám může potvrdit nebo vyvráti Marky. Kámoška co rodila v prosinci tak říkala, že ted se přikládá rovnou po porodu ještě neočištěné a otec stříhá pupečníkovou šnuru.
8. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
autor
ty jo za 20 min. 7 cm, no to je masakr :grinning: tak to bych si nechala líbit. Já 7 cm dala za 2h od dokapání.
8. led 2011 ve 21:00  • Odpověz
@kinsli otce se ptají jestli chce stříhat a já měla docela problém je ukecat na krátké položení na břicho tak opravdu nevěřím že jsou schopni přikládat :wink:

@kacici dík a kolik to stojí prosím tě,se mi to nechce hledat :wink:
8. led 2011 ve 21:02  • Odpověz
autor
@lenkabu tak to by bylo fajn, Lukáš se k tomu nehrně a já taky raději čisté miminko :dizzy_face:

jinak pokud jde te do stejné jeskyně co si myslím tak vstup je 120 pro tebe a jedno dítě + 50 za druhé :wink:
8. led 2011 ve 21:05  • Odpověz
Leni ted bych kecala,ale myslim si ze 150Kc :wink: ,ja mam permici :sweat_smile:
Peto ja si taky nemyslim ze by to bylo s tim prikladanim tak horke :sweat_smile: - nam Naty hned odnesli,ale Alesovi nabidli prestizeni pup. snury.- ten po te otazce jen couval ke dverim :grinning: :grinning: :grinning: ,nesnasi nemocnice :sweat_smile:
8. led 2011 ve 21:05  • Odpověz
Miloš se taky nehrnul :grinning:
8. led 2011 ve 21:09  • Odpověz
autor
tak s prilozenim jste me holky potesily jinak co se tyka snury tak to jsou na tom vsechny chlapy stejne :grinning:
8. led 2011 ve 21:40  • Odpověz
autor
nechcete pak někdo s námi chodit na to cvičení s dětmi v solné jeskyni???
8. led 2011 ve 21:42  • Odpověz
@kinsli jestli se musí pravidelně tak ne,já jsem ráda že zorganizuju plavání :pensive:
8. led 2011 ve 21:46  • Odpověz
markyfrana - obrovská gratulace k synovi. Ať Vám dělá jen samou radost :slight_smile: .

kinsli - hodně sil na zítřek, dobře se vyspi. Budu na tebe myslet a držet palečky, ať je porod co nejsnesitelnější.

Jinak k porodu - já se domnívám, že jsem při něm ani nepípla. By mě asi bylo trapně :sweat_smile: . A k přestříhávání pupeční šňůry - manželovi ani neřekli, aby se toho ujal. Prostě udělali šmik a jeho to pak moc mrzelo. My jsme měli vůbec nějak blbě načasovanej porod, protože ho ani nepustili do toho pokoje, kde mimča omývají a váží :cry: . Byl tam trošku frmol.
9. led 2011 ve 14:52  • Odpověz
Holky Peta uz ma Vojtiska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2011 v 15:08  • Odpověz
Vojtisek vazi 4310g :slight_smile: a meri 55cm - to je chlapak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2011 v 15:08  • Odpověz
Teď mi došla sms

"Za komínem klapy klap,stavil se dnes u nás čáp,přinesl nám uzlíček v němž byl malý hošíček. Dostal jméno Vojtíšek,váží 4310 gr a 55 cm. Zdraví P+L+K+V"

a před půl hodinou mi psala Markéta že mám popřát kinsli dobrý porod :grinning: :grinning: :grinning:

@kacici víš nějaké podrobnosti?
9. led 2011 v 15:10  • Odpověz
@lenkabu Leni vubec nic :sweat_smile: ,prisla me stejna sms od Lukase :grinning: Peta snad pisne vic az bude mit cas,ale parada,malej necekal na zitrek,rikal si ze kdyz teda musi ven tak pujde radsi sam :grinning: :grinning: :grinning:
Vahu ma kluk peknou :grinning: :grinning: :grinning: ,jsem zvedava co Peta - ale Naty mela jen 4300g a dalo se to a ona mela navic epi-no,takze bude urcite o.k. :wink:
9. led 2011 v 15:12  • Odpověz
mně psala kinsli takže je naživu a při vědomí :grinning:
9. led 2011 v 15:19  • Odpověz
To jsou super zprávi. Nevím jestli mám na Peťu správné číslo ale až ji budete psát,že mocinky gratulujeme.
9. led 2011 v 15:28  • Odpověz
No tak to čumím a já jí píšu, ať se na to pořádně vyspí :grinning: . Tak se tam holky nakonec setkají :wink: .

Tak i tobě, Petro, ať jste zdraví a ať vám Vojta dělá jen samou radost :slight_smile:

Holky, prosím vás, jsem úplně mimo, ale co je to epi-no o kterém tady pořád píšete????
9. led 2011 v 15:30  • Odpověz
Vojtíšek se asi nechal inspirovat Viktůrkem a řekl si, že když už se rodí, tak ať to stojí za to! A šel do toho taky :grinning:

9. led 2011 v 17:03  • Odpověz
ženy podrobnosti

"Není mi nic,porod super,kontrakce brutální,ale zvládli jsme to na 1,jsme s jedním stehem.Na záchod chodím v pohodě,takže za 2 dny nebudu vědět že jsem rodila. Malej je krásnej,ani ti nevím komu je podobný,Lukyn snad dá večer fotky na koníka."

Ještě psala že epi no je zázrak,no já se s tím ztotožňuju :grinning:

@bambik epi no je balonek kterým se cvičí hráz,podobný jako tlakoměr u dr,zavedeš dovnitř a nafukuješ,postupně přidáváš a hráz je tak pružná na porod,já ho používala taky a skoro 4kg Alici porodila jak nic :slight_smile:
9. led 2011 v 18:55  • Odpověz
ženy to byl krásnej plodnej víkend,já mám takovou radost,kdo by to řekl v úterý na večeři :grinning:
9. led 2011 v 18:56  • Odpověz
Přidávám se :slight_smile: Krásný víkend děvčata, plodný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gratulace k chlapečkům a už se těšíme na fotky jak Vikouška tak Vojtíška :slight_smile:
9. led 2011 v 19:10  • Odpověz
Volala jsem Markétě ať vyhlíží kinsli a říkala že má nadstandart a moc se jí v porodce líbí a ani domů se jí nechce,no to jsem měla pokaždý stejný :grinning:
9. led 2011 v 19:11  • Odpověz
Ještě.......Vojta se narodil ve 13:38 a rodila přesně 3 hodiny,to je sen :slight_smile:
9. led 2011 v 19:15  • Odpověz
kinsli bude mít Vojtíška od 14 u sebe,má žloutenku už se s ní narodil ale nic dramatickýho :wink:
10. led 2011 ve 13:23  • Odpověz
Že by hromadnej nájezd do porodnice na kukačku? :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 ve 14:51  • Odpověz
já se tam snad stavím ale uvidím jak na tom budou holky zítra at tam netáhnu děti s rýmou :wink:
10. led 2011 v 15:26  • Odpověz
10. led 2011 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.