• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@lenkabu Leni pozdravuj Petu,ja lehla uplne,mam horecky,desny kasel,Naty je hned za mnou a asi nejlip je na tom ten kdo nas vsechny nakazil :sweat_smile: ,Terezka doma lita,hraje si,ji normalne,ale ma kasel a zvys. teplotu tak si ji necham radsi doma,nedala bych jezdit pro ni do skolky :pensive: Manzel prijel kvuli me driv z prace a nechal me cele odp. spat,ale zitra asi bude hur :unamused: Jdu odpocivat a urcite nam jeskyne vyjde priste :wink:
10. led 2011 v 16:58  • Odpověz
@kacici horečka a malý děti doma k tomu to je hnus,já měla jeden den 38,5 amyslela jsem že to bude můj poslední den :stuck_out_tongue_closed_eyes: brzo se uzdrav.Jeskyně je fajn a hlavně Alice pak 3 hodiny spala :grinning:
10. led 2011 v 17:19  • Odpověz
Markéta by dnes mohla domů :slight_smile: s kinsli jsem si psala,mají se dobře,cítí se skvěle a čeká na mlíko :grinning:
11. led 2011 v 09:57  • Odpověz
@kacici,tak brzké uzdravení.My jsme zatím celkem v poho.jen Petr jel před chvílou k dr.páč ho bolí v krku.

@lenkabu,Vanda bude fešanda.
11. led 2011 ve 13:49  • Odpověz
Jinak screening dopadl dobře a mimi je v pořádku.Je o 5 dní větší ale ofiko jsem 11+1.Od zadečku k temeni měříme 5,5mm a NT nám vyšlo 1,2mm.Termíny porodu máme 27.7. a druhej 1.8.
12. led 2011 v 16:03  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme doma, malej měl žloutenku, takže jsem tam museli být o den dýl. Jinak je zatím zlatíčko, jenom spí a brutálně jí... nechápu, co toho vypiji :grinning: :grinning: :grinning:

dala jsem do alba nějaké foto, jinak večer jich přidám víc.
12. led 2011 v 16:18  • Odpověz
ahoj @markyfrana škoda že jsem se tam dneska nedostala za kinsli ještě bych vás stihla obě. Viktor je krásnej,jak je doma a co na něj říká Denisa?
12. led 2011 v 18:36  • Odpověz
http://markyfrana.rajce.idnes.cz/ foto Viktora :grinning:

Denisu musíme pořád hlídat, nejraději by ho udlachňala... chce ho nosit, houpat no prostě všechno co dělám já. ted scéna, že chce spát v ložnici u mě v posteli, protože tam spí Viky v kolíbce.... bude to trošku náročné :unamused:
12. led 2011 ve 20:36  • Odpověz
@markyfrana ježiš vy už máte společnou fotku,my doteď ne :sweat_smile: :grinning: Robin vypadá po porodu dobře relaxovanej,dojel vyspanej téměř k hotovýmu co :grinning: a Denisa je k sežrání. jo a kolikátky máš kozy prosímtě? :grinning:
12. led 2011 ve 20:52  • Odpověz
@lenkabu jo robin je tím posedlej, fotit na samospoušť :grinning: Ty vole, o kozách mi nemluv, počítám tak 3-4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to víš z 0. nedám ani ruce k tělu... no šílený, mohla bych kojit celý oddělení a vůbec bych si toho nevšimla. bolí to jako prase, nesmím ani odsávat, aby se znovu nenalily, pít vodu, hrůza.

co se týče robina po porodu - no vtipné, neb jsem ho v pátek poslala do hospody s tím, že 100% rodit nebudu. Přišel domů ve 12 a za 20 min rupla voda, takže robin zlitej, volali jsme taxika, na příjmu to z něho táhlo, mě bylo trapně, on rudý oči z hospody jako králík... začínalo mu být špatně z toho, že ted budeme rodit cca 5h v bolestech... naštěstí ho poslali domů s tím, že neporodím :grinning: , tak se aspon trošku vyspal a přijel na půl hodinový porod :grinning:
12. led 2011 ve 21:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to je super story :grinning: :grinning: příkladná rodina se zlitým otcem :grinning: takhle nalitý prsa jsem v životě neměla,já naopak nevím co to jsou bolestivě nalitý kozy jsem byla ráda že tam něco bylo :grinning:
12. led 2011 ve 21:20  • Odpověz
Jééé Marky, nádherný fotky :slight_smile:
To je až neuvěřitelný viď .... všude samý holky a vy máte pinďu :slight_smile: to si musel Robin štěstím ukrupávat :dizzy_face:
Story dobrá :slight_smile: a ty kozeny fakt nezvyk :grinning: :grinning: ale tak hlavně že malýmu chutná a velkej bude mít doma chvilku Pamelu :wink: :slight_smile:
A Denis ... ta je nádherná, krásná holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zálibu v cinkrlatech a ozdůbkách, to je paráda :slight_smile:
12. led 2011 ve 21:32  • Odpověz
čus ženy viděla jsem Vojtu :slight_smile: fotky bohužel nemám miloš si odvezl foťák ráno. skoro jsem řekla jé ten je malinkej (v porovnání s Alicí je) :grinning: ale pak projel kolem vozík s jiným miminem a neřekla jsem to :grinning: ještě má žloutenku a nějak moc neklesá tak se svítí a čeká. kinsli vypadá jak kdyby nerodila a už by šla domů :wink:
13. led 2011 ve 14:56  • Odpověz
Ahojda,
včera jsem tu nebyla tak jsem teď v rychlosti dočetla.Byli jsme včera na horách.Sisce se vyskytli menší komplikace ale nakonec jsme to zvládli.jsme dorazili na místo,jdem se nahlásit do půjčovny lyží,že máme zamluvenou školičku pro děti a na dveřích byla cedule,že je pro nemoc zavřeno.Jsme mu teda volali jestli přijde aspoň instruktorka a on se začal omlouvat že nám zapoměl zavolat že to padá.No tak jsme s dětma blbli na svahu sami,dali jsme si párek v rohlíku a jelo se domů.Ale počasí nic moc.Byla mlaha a mokrej sníh.Ale i tak se děti vyblbli.

@marky,Viktorek je kouzelnej.A Deni je velká ségra co? Manžel u porodu mě teda pobavil.To mi připomělo jak Petr zapíjel s klukama Adélku.Jsem se ho ptala jak to oslavili a on že prej v pohodě,že to moc nepřeháněl.No a pak z kluků vypadlo,že ho dva táhli domů a třetí jim otevíral dveře :grinning: :grinning: :grinning: .
14. led 2011 v 10:14  • Odpověz
15. led 2011 ve 13:58  • Odpověz
jj David nás tam v úterý fotil :slight_smile:.
15. led 2011 ve 14:34  • Odpověz
holky nevíte, jestli je Kinsli už doma???
15. led 2011 ve 14:35  • Odpověz
Tak tihleti fešáci s námi byli na večeři :slight_smile:
15. led 2011 ve 14:55  • Odpověz
lenkabu - Alici hodně zdraví a lásky k dnešnímu svátku :wink:
15. led 2011 v 15:48  • Odpověz
@bambi,já chodím na večeře jedině s fešákama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

@kinsli,@marky, kluci jsou opravdu fešáci.ještě jednou gratulujeme.

@lenkabu,připojujeme se ke gratulaci pro Alici.
15. led 2011 ve 20:17  • Odpověz
dík za přání Alici :slight_smile: @markyfrana kinsli doma není,malej měl pořád žloutenku a nechtěla klesat,dnes mi psala snad už je to lepší a snad brzo půjdou
15. led 2011 ve 20:20  • Odpověz
tak psala teď kinsli že Vojta je zase pod světlem :confounded:
15. led 2011 ve 20:55  • Odpověz
hudák malej.Ten si to teda vybírá :frowning2: .
15. led 2011 ve 21:00  • Odpověz
@lenkabu vsechno nejlepsi Alici k dnesnimu svatecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U nas se z toho konecne dostavame :sweat_smile: ,ale pristi tyden si necham Terezku doma,je oslabena,pokaslava a aby prinesla neco dalsiho ze skolky,nemam zajem :pensive: Fakt musime byt fit,pristi sobotu odjizdime na tyden na hory :dizzy_face:
Chudak Vojtisek a Peta,ja to tusila,ze to nebude jen tak,ma taky rh negativni a u druheho je to mnohonasobne horsi,navic s Kacenkou si uz uzila sve :frowning2: ,zitra ji pisnu sms,ted by me asi sezrala :grinning: Spis ji uplne chapu,ze ji nic neni,sla by domu za Kacenkou a aby mela takove to svoje pohodli a nemuze :pensive: Ja tam fakt trpela a i kdyz jsem pak dostala horecky,delala jsem jako ze nic - hlavne jsem chtela domu :grinning: :grinning: :grinning: Sice jsem pak dostala ATB,Ales osetrovani na me,ale byla jsem doma :dizzy_face:

@markyfrana - manzel u porodu :grinning: a fotecky Vikiho paradni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2011 ve 22:35  • Odpověz
psala kinsli že jsou propuštěný :slight_smile:
17. led 2011 v 09:41  • Odpověz
Jééé,tak to budou brzo fotečky mimíska.Peťa si asi oddychla že je konečně pustili.Si pamatuju že jsem tam byla s Adélkou 6dní a šíleně mě sr..a jedna sestra s dětskýho.Jsem měla chuť se sebrat a odejít sama od sebe.
17. led 2011 v 10:38  • Odpověz
Teď jsem psala kacici ale i pro vás..........v neděli děláme převáděčku zboží amway, budu mít krátkou přednášku o potravinových doplňcích,vitamínech a domácím vodním filtru,kdyby to některou z vás zajímalo tak dejte vědět,bloknu vám tam židli :wink:
17. led 2011 v 11:49  • Odpověz
ženy v Tescu je opravdu dobrej výprodej hraček,na hodně věcí 50 % a i 75 % já udělala kup roku Duplo Baby ZOO za 57 Kč
17. led 2011 ve 14:57  • Odpověz
Tak to se tam půjdu kouknout až R dorazí domů. :grinning:
17. led 2011 v 17:31  • Odpověz
@markyfrana to jsou zájmy po porodu :grinning: hele já byla v malým tescu v Carrefouru mívají prd :wink:
17. led 2011 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.