• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
v HyperTescu teda taky nic moc :confounded:
17. led 2011 ve 21:51  • Odpověz
v tom malým super,teda nevím jak pro kluky ale pro holky hodně věcí,možná se zlomím a za ty prachy koupím Vandě My little pony k narozkám,ona tu zrůdu chce
17. led 2011 ve 22:05  • Odpověz
17. led 2011 ve 22:33  • Odpověz
autor
holky, jen v rychlosti píšu, musím letět spát. Ted jsme se vrátili z pohotovosti, dělali mě kultivaci a krevní obraz
+ mi něco pívhli a dali antibiotika. zítra v 7h tam mám být. vypadá to na revizi dělohy :pensive:
fakt už toho mám docela dost :angry:
18. led 2011 v 00:45  • Odpověz
@kinsli to je na hovno teda,snad už je to poslední nepříjemná věc :pensive:
18. led 2011 v 07:36  • Odpověz
autor
@lenkabu slyšela jsi tu ránu :grinning: :grinning: to ze mě spadnul obr šutr. :grinning: Udělali mi ještě ráno UZ žádnou část placenty nenašly. Iniekce mi zabrala, krásně jsem se vyčistila a už nekrvácím ani při kojení :wink:
V tu cca půlnoc jsem si myslela, že se na záchodě pobleju :sweat_smile: ve 4h už téměř bez zápachu a ráno už uplně bez zápachu, a to už jsem měla jen tak drtek. Od té doby jsem kojila 2x a nic, a na UZ žádná tekutina taky vidět nebyla :wink: Tak mám antibiotika a mám ležet :wink: Největší psycho pro mě bylo od půlnoci nepít, jako kojit a nepít, tak to není dobrá kombinace. Zvyla jsem si na 0,75 l mezi kojením ( za 3h )

Jinak na pohotovosti jsem sklidila opět obdiv :grinning: nad 4310g drobkem bez zranění :grinning:
sestřička když to slyšela tak vypleštila oči a říká, to si děláte srandu, já rodila 2 kg a myslela jsem si, že umřu :grinning:
18. led 2011 v 09:07  • Odpověz
No tak super :slight_smile: u mně se divili párkrát v porodnici že nejsem poraněná ale radši jsem jimo epi no moc nevyprávěla,mám dojem že na dr je to až příliš jednoduché řešení aby mu důvěřovali :slight_smile:
18. led 2011 v 09:35  • Odpověz
koukám, že tady se rodí jako na běžícím pásu :grinning:

kinsli, tak veliká gratulace :dizzy_face:

já už bych snad taky rodila :rolling_eyes: v poradně je týden co týden stejná sestava skoro :grinning:
18. led 2011 v 17:42  • Odpověz
4310 bez poranění? no tak to je bledá závist :grinning: malá má teď cca 3300 a přemýšlím, co s tím budu dělat? :grinning:
18. led 2011 v 17:45  • Odpověz
lady ty už to máš taky za pár nebo už po termínu?
18. led 2011 v 17:47  • Odpověz
termín máme za 9 dní
18. led 2011 v 17:58  • Odpověz
tak je jistý že dýl než 14 dní už nosit nebudeš :slight_smile:
18. led 2011 v 18:27  • Odpověz
doufám, že 14 dní je maximum :unamused:
18. led 2011 v 19:36  • Odpověz
@kinsli to si tedy užíváš :confounded:

My zatím pohoda, Vikouš spí, a když nespí tak kouká. Ještě pořádně nebrečel. Si pořád říkáme, kdy to začne. Deny už určitě touhle dobou brečela :unamused: Kojím po 3h, takže i tohle je paráda. Denisu jsem kojila po 1,5-2h.
19. led 2011 v 07:14  • Odpověz
@markyfrana druhý děti jsou za odměnu :wink: :slight_smile:
19. led 2011 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky muzu se k vam pridat? Obcas vas chodim kdyz je cas cist :wink: maminkam moc gratuluji k mimcum :wink:
19. led 2011 ve 13:24  • Odpověz
@lenkabu doufám, že si to ale nerozmyslí a nezačne ještě brečet. Jinak máš pravdu, oproti Denisce je to porádička :grinning: :grinning: :grinning: Musím říct, že Deny Vikouše zbožňuje - naštěstí. Je hrozně pozorná, opatrná :grinning: :grinning: ale máme problém, že od něho nechce nikam jít :confounded: do školky je to utrpení, tedy ve školce pohoda, ale ten odchod z domu, že chce být s Vikym a celkově, když někam má jít beze mně a Vikyho. Tak doufám, že se to urovná...

Leni společné koupání paráda, Deniska pořád chtěla koupat i s malým. My nemáme vaničku, chceme ho koupat v kyblíku, ale kvůli pupíku ještě nemůžeme, tak jsme si řekli, že to zkusíme do vany, když dáme málo vody. A paráda, Deny nadšená a Vikouš vůbec nebrečel, bylo to jenom na chvíli - aby nenastydl, ale i tak si to Denča užila :grinning: Viky nám nic neřekl, jestli se mu to líbilo se koupat se ségrou :wink:

@septim to víš, že se klidně přidej. Koukám, že máš doma skoro "školku" :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 14:01  • Odpověz
@septim jasně přidej se........kolik toho máš doma ženo? :grinning: :grinning: :grinning: když dáme sraz s dětma tak abych blokla už celej budulínek :grinning: :grinning: :grinning: těsně jsme se minuly v porodnici,moje Alice je narozená 21.6. :wink:

@markyfrana hele já pořád čekám kdy začne řvát Alice :grinning: ne že by občas neprudila má už na to věk ale buď je to v normě nebo já jsem otupělá s druhým děckem a nepřijde mi to :grinning: já Alici koupala do 5 měs v kyblíku a pak ve vaně a řeším to tak že napustím málo vody a nechám ji tam,jako ty máš na fotkce Viktora,stejně chce za chvíli na břicho.Vanda by si nárokovala víc vody,tak počkám až si Alice sedne
19. led 2011 ve 14:36  • Odpověz
autor
@lenkabu V tom blázinci jsem Ti ani nestačila za vše moc a moc poděkovat :dizzy_face: polštář super, už jsem propadala panice, že ho nebudu potřebovat, ale snad to bude ok. Po tom zánětu se mě téměř ztratilo mlíko :frowning2:
Tedy ne po zánětu ale asi tím, že jsem nesměla pít a taky tak nějak jsem byla z toho vypsichlá, ale vypadá to, že to bude dobrý, zatím jsem nedokrmovala a když jsem zkoušela odstříkaným míkem tak vypil max 30 ml. tak ono to tak strašný nebude. prolejvám se meltou, koj čajema a koupila jsem si homeopatika na kojení, tak snad se to brzy zase rozjede. Nemáte někdo číslo na Bubeníkovou???

@septim Vítej :wink:

@markyfrana U nás taky paráda, Kačka je z Vojtíška vyplesklá :dizzy_face:

Holky je něco na škytavku??? Občas se mi povede mu ji dát zapít jinak chdinka vždycky po koj. spinká.

jinak koj. přes noc super, kojila jsem v 21:30 a pak až v 3:30h :dizzy_face:
19. led 2011 v 15:19  • Odpověz
to bude spáč jako Kačka :slight_smile: není zač, jsem ráda že je kýbl i poštář z domu,každá trocha místa se tu hodí :wink: číslo na Bubeníkovou bude možná na netu
19. led 2011 v 15:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: já místo po koj. škytá napsala spinká :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 15:21  • Odpověz
autor
@lenkabu projedu ještě papíry z porodnice, tak by taky něco mohlo být :wink: Mometálně si s kyblíkem hraje Kačenka a v něm koupe toho Koníka co dostala jako by od vojtíška :grinning:

Dnes jsme byli u Tesca tak jsem zašli nahoru a to je fakt mazec. V prosinci jsem tam nakoupila ještě za "normální" ceny ale ted je to fakt macec. Mají to tak šíleně předražený, že jsem fak nechápala. Overaly 3 ks 420-490 kč, body 110-250kč ks, polodupačky 270,- No prostě mazec. Vzala jsem dvě bodyčka s dlouhým + jedno tričko co bylo ve slevách za 80,- a už mě tam fakt neuvidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: alespon ne za tyto prachy. To mě výjde v UK za polovinu :grinning:
19. led 2011 v 15:30  • Odpověz
autor
@lenkabu jinak mikinky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: moc děkujeme :dizzy_face:
19. led 2011 v 15:31  • Odpověz
mně přijde že se v tescu posrali asi,obyč cherokee je za děsný prachy, kupuju taky jen ve slevách, i v CA najdeš levnější
19. led 2011 v 15:32  • Odpověz
@kinsli hlavně nepropadej panice, laktace se určitě ještě rozjede :grinning: a Vikouš taky dost často škytá, ale za chvíli ho to přejde, jednou jsem mu ji po kojení dala ještě zapít a pak se celý brutálně zeblil, takže už to nedělám. Já musím hlídat i čas kojení, neb mě to mlíko teče stále, takže se dost často přepije... Jemu stačí otevřít pusu ani se nemusí přisávat a teče mu to do pusy samo :grinning: :grinning: :grinning: takže ho pořád topím, mlíko je všude :angry:

noční kojení-nekojení ti závidím. ale ne druhou stranu by mě asi kozy praskly, kdybych po 3h nekojila i tak je to na mě dlouhá doba.
19. led 2011 v 15:37  • Odpověz
autor
@markyfrana jo v porodce už mě pil 110 ml tak to už jsem ty 3h taky nedávala tak jsem si třeba po hodince něco odstříkala :wink: Ted bych řekla, že jsme tak na 60-70 ml a ne vždy mu to stačí. Třeba ted odpoledne jsem kojila na 3x :frowning2: To né, že by mě to nějak vadilo spíš jeho lituju :pensive:

@lenkabu do CA se moc nedostanu, ale určitě časem juknu, ted toho tu mám dost :dizzy_face:
19. led 2011 v 16:17  • Odpověz
autor
@lenkabu jediné co mě tak v tescu nadchlo byla myčka za 50% ( za 400,- ) tak jsem ji Kačence vzali a je fakt moc spokojená :grinning:
19. led 2011 v 16:19  • Odpověz
autor
@kinsli A Vojtíškovi spirálu na postýlku za 174,- hračky tam mají fakt levné, když se trefíš na nějakou akci :wink:
19. led 2011 v 16:20  • Odpověz
Ahojky, chtěla bych se zeptat na vaše doporučení dobrého pediatra v HK. Bydlíme tu teprve necelý rok a nikoho moc neznáme, takže není, koho se zeptat. Bydlíme u divadla Drak, ale za dobrým doktorem pojedu klidně přes město. Díky!
19. led 2011 v 16:23  • Odpověz
@kamilka007 já mám Dr.Špačkovou na Slezském, taky jezdím přes město a jsem spokojená :wink:
19. led 2011 v 16:27  • Odpověz
@kamilka007 ahojda, my chodíme k dr. Trlicové do Foerstrovky, všichni si ji chválí i na znamylekar má výborné hodnocení, já jsem s ní spokojená, byli jsme tam zatím 2x..ale nevím jestli bere nové pacienty..
19. led 2011 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.