• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@kinsli Hradec Králové
Bubeníková Jana
775 600 104
každý den večer
bubenikova.jana@seznam.cz

na škytavku nám zabírá když si ještě cucne, nebo když usne.. :slight_smile:))
19. led 2011 v 17:03  • Odpověz
autor
@velrybous Moc děkuji cinku jí :wink:
19. led 2011 v 17:38  • Odpověz
@kinsli jj nemáš za co, taky jsem chtěla, ale ještě počkám na úterní kontrolu u dr. :slight_smile:
19. led 2011 v 17:42  • Odpověz
autor
@velrybous když kadí žlutě po každém kojení tak snad až tak hladový nebude, ne?? Hlavně aby taky nabíral :wink:
19. led 2011 v 17:49  • Odpověz
@kinsli :slight_smile:)) když to má žlutý, tak je to v poho, někdy to máme do zelena, ale to je taky v poho to je prý většinou z předního mléka..:slight_smile:) no já myslím, že my nabíráme až moc..jsem zvědavá na tu váhu v úterý..a zajímalo by mě kolik toho vypije za těch 5 minut..:slight_smile: jsem si chtěla půjčit někde váhu..:slight_smile:))))))))) teď už má co jsem se s ním vážila já asi 5,5 kg a to mu jsou dva měsíce..:slight_smile: má pěkný faldíčky buclínek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 v 17:52  • Odpověz
Ahoj,

@kamilka007,my chodíme k dr.Hanouskovi.Je to sice chlůap ale s dětma to umí a je příjemnej.Ani Adélka s ním nemá problém.
19. led 2011 v 18:45  • Odpověz
@kinsli,vítáj tě konečně doma.Vojtíšek je krásný miminko.
19. led 2011 v 18:47  • Odpověz
moc dekuji za prijeti :wink:
@lenkabu mas pravdu mame hodne deti a k tomu same holky :grinning: nekdy je to pekny blazinec

@kinsli taky jsem mela ty homeopatika na kojeni a docela to pomohlo, pak taky hodne pomaha prave nocni kojeni :wink: to je fajn ze uz jsi OK ja po porodu 2x v nemocnici lezela :frowning2:
jinak taky chodim k pani doktorce Trlicove a musim moc pochvalit je super :wink:
19. led 2011 ve 20:31  • Odpověz
autor
@madlina moc děkuji :dizzy_face: chtěla jsem zadat nějaké fotky, ale nejde mi to :frowning2: Pustilo mi to jen na jednu a u dalších hlásí koník chybu, tak to zkusím dýl :wink:

@septim mě prodali nějaké kuličky a že mám jíst 5 denně. Jinak večer jsem kojila cca 30 min. a Vojtíšek usnul spokojený, tak prostě než se to rozjede tak hold budu muset kojit dýl. V nemocnici mě na 110 stačilo i 20 min :grinning:

@velrybous Tak to hezky nabíráte :slight_smile: To je super, já váhu mám, ale je to spíš tak nějak na přehled. Měla by být na 5g ale když jsem Malému dala po koj, 25 ml odstříkaného tak mi to ukázalo + 15 ml. Takže spoléhat se na to nedá. Uvidíme, třeba s ní ještě neumím. že ho špatně pokládám.
19. led 2011 ve 20:52  • Odpověz
@kinsli jj byla jsem v šoku na kontrole po 6ti týdnech, když se vážil.. :grinning: :grinning: :grinning: že by vycucnul za tak krátkou chvilku tolik to mě trošku zaráží proto jsem chtěla tu váhu aspoň na den abych věděla..a taky u toho kojení vyvádí psí kusy, asi mu to pak už málo teče, protože se odtrhne, přicucne, odtrhne, zlobí se a tím to končí.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 21:21  • Odpověz
@kinsli ja beru ricinus communis 5ch :wink: me rekla lekarnice 3xdenne 5 kulicek :wink: jinak Vojtisek je moc hezky :wink:
19. led 2011 ve 22:12  • Odpověz
já brala taky ricinus communis 5ch, 3x5 kuliček a bylo to děsně dobrý. jen bacha na blbý lékarnice mně ta jedna málem porodala 30ch která je na zastavení laktace :sweat_smile:

@velrybous mám dojem že jsi tu byla naposled těhotná, tož opožděně gratuluju :slight_smile:
20. led 2011 v 07:32  • Odpověz
ahoj holky,
vitam mezi nami nove maminky :dizzy_face:
@septim - pekny babinec :dizzy_face: :wink: ,my kdybychom sli jednou do tretiho miminka urcite by to byla dvojcatka - holcicky :grinning:
Holky my se teprve dostavame z toho nachlazeni :confused: to jsme s Naty jeste docela zahlenene,blba viroza :pensive: Terezka se z toho dostala teprve ted - skoro tri tydny,tak bacha at nekde neco nechytite :wink:
Ja obcas koupim neco noveho z Nextu,HM,Topolina,Cherokee jen v akci,to me prijde na to jaka to je kvalita prehnana cena :sweat_smile: ,ale vetsinu obleceni maji holky z MMB,vetsinou hledam cilene co by se nam hodilo,na cem holky ujizdi - treba Naty ted miluje pejsky,Terezka kocicky a taky treba Naty ma neco po T.,tak hledam pro T. ve vetsi velikosti to same
20. led 2011 ve 12:34  • Odpověz
Taky jsme nějaký nahclazený.Adélka v noci kašlala jak tuberák.nechám ji zítra doma a uvidíme.Když bude kašlat ještě dneska v noci,asi zajedem ráno k dr.

@kinsli,jak je to s oblečením dětí v porodnici? Ještě mají jen plínu,košilku a jsou zabalený v zavinovajdě,nebo můžou mít dupačky?
20. led 2011 ve 13:28  • Odpověz
Tyjo,píšu jak magor.Mělo tam být nachlazený.
20. led 2011 ve 13:29  • Odpověz
@madlina v porodnici mají stále stejně blbý oblečení tj košilka,to jejich prapodivný zavinutí z kusu hadru a plín.....já měla svoje věci
20. led 2011 ve 13:31  • Odpověz
@lenkabu,takže když si vezmu svoje,tak to neva? Mě totiž ty šílený košilky vytáčeli do nepříčetnosti.Věčně se tžo rozvazovalo,no prostě hrůůůůůza.
20. led 2011 ve 13:44  • Odpověz
@madlina kinsli měla taky svoje pokud vím :wink: jako upřímně co je komu do toho,to dítě je moje že. mně nikdo neprudil,naopak chodily sestry okukovat jaký má dupačky
20. led 2011 ve 13:45  • Odpověz
@madlina já měla taky svoje bodýčka, ponožky a nikdo mi nic neřekl. A co jsem koukala, tak spoustu mamin tam mělo svoje oblečení. Proč by jim to mělo vadit? Výhoda na tom jejich je, že vám to tam perou, např. Vik dost blinká, takže jsem tam v jednom kuse přepírala a sušila na topení. Měla jsem 3 body a ty jeli pořád dokola :unamused:
20. led 2011 v 15:07  • Odpověz
čus holky :wink: my zase marodíme, v úterý jsme byli u doktorky s Kubáncem, dneska s Vendelínem, oba hicujou, pořád dokola :frowning2:
@kinsli s kojením držím palce :wink:
@markyfrana to Tvoje kojení mi něco připomíná, už po hodině jsem se modlila, abych mohla zase nakojit :grinning: takhle na začátku jsem taky kojila po těch třech a ještě jsem ho musela budit :slight_smile: Ono to pak vzalo za své, ale vydržel rozhodně dýl než Kuba :slight_smile:
20. led 2011 v 16:07  • Odpověz
Ahojda,
taky marodíme :frowning2: ... loni touhle dobou to taky začalo u Paťucha a skončilo to až s jarem ... týden jo, týden se z toho dostával, týden jo ... a takhle furt dokola.
Teď je to jeden, druhej, oba, druhej, první, oba ... :rolling_eyes:
20. led 2011 v 16:47  • Odpověz
autor
Taky se přidáváme do klubu marodů :confounded: Dnes jsem docela hotová v noci jsem kojila 3x
dopoledne hezky spal, ale po 12h přišla sestřička probudila ho a od té doby neusnul. Asi před hodinou jsem se naštvala a napěchovala do něj ještě po koj. 60 ml beby, ale ani to nezabralo, pořád tak kniká :pensive:
doufám, že brzy usne a půjdu si asi lehnout taky :grinning:
20. led 2011 v 17:22  • Odpověz
Tak se brzo uzdravte marodi :wink: Holky si asi měsíc pořád předávaly rýmu a stačilo mi to.........nás a Vandu dopuju vitamínama a dobrý,Alice má aspoň trochu rýmu pořád a už mi to přijde normální,bez rýmy si ji nepamatuju :sweat_smile: Hlavně ať ji zase nechytne ucho.
20. led 2011 v 19:40  • Odpověz
@lenkabu taky mám ten dojem..nějak mi to splývá..:slight_smile:)) se zase zapojím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: děkujem..
20. led 2011 ve 20:44  • Odpověz
holky, mně se jako prevence proti stonání mimořádně osvědčila Vincentka.. ať už na pití (ředěná s vodou, čajem, štávou), na inhalování nebo jen tak rozstřikovat do vzduchu v místnosti, kde se spí (zvlhčuje sliznici)... opravdu má něco do sebe.. u dětí ředit víc, u dospělých může být koncentrovanější, jak kdo snese :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:54  • Odpověz
tak u nas se taky marudkuje 3 kousky ze 4 jsou nemocne :frowning2: za chvilku me z toho hrabne. Uz ani nevim jaky sirup je komu :grinning: :grinning: jinak s tim oblecenim mate pravdu. Ja holkam hodne nakupuji Next a nebo jezdim na nakupy do Prahy maji tam vetsi vyber v Hradci mi prijde ze tu moc obchodu na deti neni :unamused:
20. led 2011 ve 22:25  • Odpověz
@septim nejlepší je když má člověk možnost nakoupit v zahraničí, já dovezla nejlepší a nejlevnější věci ze Španělska,tady to stojí šílený prachy. A jsem ráda teda za HM v Pardubicích, i co se oblečení na mně týká.
20. led 2011 ve 22:27  • Odpověz
sirup :grinning: já dělala v nemocnici,na tohle už bych si založila karty jako na JIPce :grinning:
20. led 2011 ve 22:28  • Odpověz
@lenkabu to mas pravdu taky premyslim ze bych 1 az 2 za rok zajela na nakupy do zahranici. Kamaradka jezdi do rakouska do Pandorfu nevim jak se to pise :wink: a rikala ze super. Ja se tam chystam kouknout v breznu a pak me laka Anglie ale to jeste uvidim. :wink: Do HM v Pardubkach taky obcas jezdim daji se tam vybrat hezke kousky. :wink:
20. led 2011 ve 22:31  • Odpověz
@lenkabu vsak na lednici mam rozpis :grinning:
20. led 2011 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.