• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
dobrá je i ta outlet aréna v Praze ve Štěrboholích jestli znáš......my tam byli loni v lednu a k outlet cenám byly ještě výprodeje a fakt dobrý
20. led 2011 ve 22:33  • Odpověz
@lenkabu tak to jsi zdravotni sestricka :wink: potrebuji poradit Anetka nam nechce chodit na velkou dnes jsou to 4 dny :frowning2: uz nevim co do ni narvat zkousela jsme snad vse. :frowning2:
20. led 2011 ve 22:33  • Odpověz
@lenkabu jsem tam byla pred 3 tydny a nic moc uz nebylo. Vsude hodne lidi asi uz to bylo vykoupene :frowning2: a nebo kdyz jsem chtela dva kousky od jedne velikosti tak to bylo pryc :angry:
20. led 2011 ve 22:35  • Odpověz
@septim v nejhorším případě glycerinový čípek,Vanda měla taky problémy,většinou zabral švestkový kompot nebo šťáva nebo Lactulosa(ale tu nechce pít),když nic tak čípek
20. led 2011 ve 22:43  • Odpověz
@lenkabu tak kdyz se ani zitra dopolko nezadari tak to zkusim tu Lactulosu jsem davala myslim kdyz byla mala, mela s tim problem uz jako mimco ale pak se to upravilo :wink: no uvidime ven to snad musi :wink:
20. led 2011 ve 22:45  • Odpověz
Tak koukám, že tady skoro všichni stonaj, tak všem přejeme brzké uzdravení :slight_smile: . Já musím zaťukat, že u nás už nikdo dlouho nestonal, občas nějaká rýma, ale nic hrozného co by nás omezovalo. Tak snad to vydrží i nadále...
21. led 2011 v 07:11  • Odpověz
@lenkabu Leni, tak jsem konečně poslala tu nohavici, ještě mi má paní napsat částku, tak pak Ti písnu na mejl, ju? Jinak mi včera přišly slevový kupony do DM, je tam ten Sunar nutra defense, tak to máš u mě schovaný :wink:
21. led 2011 v 08:32  • Odpověz
@kryserka tak pak napiš účet a částku :wink: za Nutra Defense dík, Alice je rozhodnutá že bude jíst v noci po 3 h jako novorozenec tak se každý levný mlíko hodí :grinning:
21. led 2011 v 08:36  • Odpověz
@lenkabu asi růstový spurt, ne? :grinning: leni, paní psala, že teď je ten fialový ,manšestr o něco tmavší, prý je moc hezký, ale ještě nestihla vyměnit fotky na netu, jestli to prý nevadí? Má dvoutýdenního chlapečka :slight_smile:
21. led 2011 v 11:23  • Odpověz
@kryserka nevadí to vůbec,já vůbec netušila že čeká druhý,jí napíšu gratulaci,stejně jsem jí chtěla poslat fotku holek v kalhotech od ní :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:07  • Odpověz
a spurt to není,vyžírá se takhle odmala ať kojim nebo má sunar :grinning:
21. led 2011 ve 12:07  • Odpověz
@lenkabu JÁ JSEM TAKY KOUKALA :slight_smile: ale prý by dala ještě jeden pokus na holčičku :grinning: to chápu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:11  • Odpověz
@lenkabu budeme mít slevu 15% :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:12  • Odpověz
taky ji chápu :grinning: sleva super :wink: já minule kupovala asi 3 věci za 820 i s poštovným,a to tam byla ta mikina,zateplený kalhoty a půldupačky pro Alici, cenově naprosto v klidu. mmch kdo máte mimina tak ty jejich microfleesový půldupačky jsou k nepřekonání, dávám je Alici od 3 měs furt a není to na nich vidět a jsou krásně teplý,válí se mi tu po zemi a není vůbec studená.tyhle to jsou

http://www.veselanohavice.cz/vn-sortiment/?sortiment=cihlove_polodupacky
21. led 2011 ve 12:16  • Odpověz
autor
Holky tak já byla s Vojtíškem na procházce a super :dizzy_face: Koupila jsem venku Hedelix, můžou ho oba tak snad zabere :wink:

@lenkabu Bud ráda, že jí, Kačk je už zase na mlíku :angry: fakt o nervy.

@septim Taky nakupuji v Nextu, obleční mají fakt moc hezký a ted si ujíždím na punčocháčích ty mají fakt super.
21. led 2011 ve 12:22  • Odpověz
Já bych tam zkoupila půlku věcí, jen škoda, že nemám holčičku, pro ty tam je těch věcí ještě víc. a já bych si taky vybrala, ty mikiny jsou bezvadný, hned bych takovou brala :slight_smile:
Já jsem teď vzala ty fleecový lacláče a manšestráky, mikinu nechám na příště, nějak mám teď hodně vydání :frowning2: lacláče dostane Vendelín k narozkám od babičky :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:23  • Odpověz
Next je docela pěknej,mně teda vytáčí ta nextmánie všude, když se rozhlídnu na pískovišti je to jak uniforma,což teda i cherokee který kupuju dost já že :grinning: ale kolem toho není takovej humkuk.já teď objednala s kamarádkou na frugi,to je biooblečení,normálně je to děsně drahý,ve výprodeji se něco dá tak sem vzala tohle

http://www.welovefrugi.com/sale/girls-2-6y/trousers-leggings-tights/snowball-polka-tights-kids pro Vandu
http://www.welovefrugi.com/sale/baby-girl-0-2y/tea-time-layered-top pro Alici

mají tam krásný věci zamilovala jsem se do šatů ale za 16 liber jsou drahý i po slevě

http://www.welovefrugi.com/sale/girls-2-6y/dresses-skirts/tea-cosy-pinny
21. led 2011 ve 12:29  • Odpověz
na lacláče se těším taky přece jen Alice ty půldupačky už dlouho mít nebude..........jsem si říkala při pohledu na stránky že paní si kompenzuje holčičku :grinning: na léto se tam vyřádim :slight_smile: a ty manšestrový bundy se mi líbí
21. led 2011 ve 12:29  • Odpověz
jo, mě taky. tak se pak můžem zase dohodnout a objednat zase spolu :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:32  • Odpověz
jasně :wink:
21. led 2011 ve 12:39  • Odpověz
autor
@lenkabu věci moc hezký, ale ceny fakt brutus, já kupuji punčocháče 5,5-7,5 liber za 3 pack :wink:
21. led 2011 ve 12:56  • Odpověz
@kinsli to víš biobavlna je drahej špás :wink:
21. led 2011 ve 13:28  • Odpověz
21. led 2011 ve 13:41  • Odpověz
autor
@lenkabu No vidíš to je to pohých 12 dní a už ten náš prďola vypadá uplně jinak :wink:
Ted tu brečí Kačka mu dává dudák a vykřikuje, ach jo zblázním se :grinning:
21. led 2011 ve 13:55  • Odpověz
autor
Jinak mlíko už snad ok, dala jsem mu z obou prsou a brutálně se pozvracel. Tak to vypadá, že ty naše prokojený noci zabraly :wink:

Hele koukala jsem, že pod jednou paží to má zapařený a ještě pod kulkami :sweat_smile: má to tam bílé a začíná se loupat kůžička :frowning2: Co s tím???
21. led 2011 ve 14:00  • Odpověz
Já to mazala Bepanthenem
21. led 2011 ve 14:17  • Odpověz
autor
@lenkabu Už jsem na něj taky myslela, jen ho musím najít. Měla jsem ho v porodnici a pak nevím kam jsem ho mrskla
21. led 2011 ve 14:25  • Odpověz
@kinsli mě Bepanthen nepomohl, na horší opruzeniny jsem mázla Pytiol a do druhého dne bylo zhojeno :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:42  • Odpověz
v nejhorším Imazol zrovna dneska jsem ho byla koupit Alici :wink:
21. led 2011 ve 14:43  • Odpověz
autor
@markytkaaa
@lenkabu moc díky, zkusím bepantem a když nezabere tak koupím váš výběr :grinning:
21. led 2011 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.