• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
kinsli:jj,mně se líbí ten dospělácký styl :slight_smile: myslela jsem že jí budu dávat věci s medvídkama apod a nakonec mně to vůbec nebere,jen když byla úplný miminko :slight_smile:
5. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
lenkabu: noo, hezké míry :wink: Jo a jak jsi pořád říkala, že máte hlavouna, tak buď v klidu, my už teď na osmi měli 46 cm :grinning: čepičku, co jsem kupovala na pdzim ve výprodeji, že ji bude mít na jaro a když bude v létě chladněji, nosíme už teď, pod kapucku. Naštěstí se hodně vytáhne, tak snad nám ještě chvilku vydrží, protože to by mě štvalo fakt hodně
5. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
bebulka: a Tebe jsem viděla v pondělí u Centrálu :wink:
5. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
kryserka: jojo je to možný, tak ses měla hlásit :grinning: ,my byli na scuku v kavárně a pak prchali domů
5. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
já byla ještě s kamarádkou a ona už spěchala dom, tak jsem nemohla zdržovat, ale koukala jsi přímo na mě, měla jsem červenou bundu a šedý kočárek s kytkama :grinning:
5. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Holky kdo jedete zítra do herny????
5. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
Já jdu :wink:
5. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
lenkabu: O tobě vím :grinning: :grinning: :grinning:

leni to by se Ti mohlo líbit :grinning: :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2823910
5. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
kinsli: možná bych zašla. Od kolika tam budete?
5. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
konja: Od 10h - 13h :wink:

Mě to dítě snad celý prospí, teď poslední týden začala takhle spát :sweat_smile:
Dnes šla v 9:45h a ještě stále spí :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
kinsli:dík moc zkusím ho..já hohrozně chtěla ale byl hned vyprodaný :wink:
5. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
lenkabu: taky se mi líbí :wink:

Normálně tu jak debil sedím cca 1,5h na MMB a vybírám svetřík, prolezla jsem jich tak 1300
a z toho se mi jakž takž líbil jeden :sweat_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19673774&tab=1

Teď se Kačenka vzbudila a koukla jsem do postele a našla tam 3 :sweat_smile:

dva jsou spíš na kluka hnědý a kombinace bílé s oranžovou. Ten hnědý Kačence móóóc sluší, ale vypadá v něm jako malá cikorka :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
kinsli: potřebovala bych aby Bláňa chytla thle vaši spavou nemoc :grinning: Ona poslední dobou nespí přes den vůbec :rolling_eyes: Je protivná, mne si oči, ale neusne a neusne.... :angry:
5. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahojda,
tak pokud bude hezky, tak bychom zítra na chvilku taky dorazily. Matěj bude ve školce a tak než Aduš bude spací.
No uvidíme, vždycky si něco naplánuju a pak mi do toho něco vleze. Tak nic neslibuju, ale ráda bych Vás poznala. Snad to najdu :grinning: , to víte my z Březhradu to v tom městě až tolik neznáme, obzvlášť na moravským, :wink:
5. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
konja: Tak to je Bláňa dobrý zvíře, takového nespavce fakt neznám :fearful:
Ještě, že Ti spí alespoň v noci. Kačka teď spí + - 4h přes den ( dlouhý a jeden krátký )
Ale v Bláni věku spala ještě 3x ( krátký, dlouhý, krátký )
Takže to určitě 5h přes den dala + min. 12h přes noc.
5. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky,jen chci pisnout ze cekame zdravou holcicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,vecer pisnu vic,zatim pa :grinning:
5. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Ty jo holky, tak to čumím jako blázen :fearful:
Tohle jsem našla u jedné paní v aukcích :confused:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2794002
Tak to fakt nechápu, nová stojí 899,- a já ji prodala za 570,-
na MMB, kdybych jí dala do aukce a skončila na 90,- tak si jdu hodit mašli :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
kacici: Obrovská gratulacéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
kacici:moc gratuluju :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
kacici: no tak to je super zprávička, tak bezproblémový zbytek těhulkování, jen dobrou náladu a sluníčko v dušičce.
5. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
Vanda právě udělala 5 kroků,překvapuje :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
Lenkabu: Vanda je šikulka :wink:
Kacici: gratulace ke zdravé holčičce, tak ať hezky rostete :grinning:
5. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
Holky moc dekuju :slight_smile: .Dneska jsem na UZ skoro nedychala,protoze vim ze tech rozstepu je ted strasne moc :pensive: .Jakmile me ukazal ze oblicejcek i pater jsou v poradku spadl me primo balvan ze srdce :grinning: A holcicka :dizzy_face: - no ja rikam vzdycky ze holcicky jsou bojovnice a tohle mimi v brisku to muselo dokazat uz od zacatku tehu.Ted jen aby pekne rostla a v lete se narodila zdrava :wink:
Jen jsem po Terezce prodala obleceni a ted bud shanet nove :grinning: - neplanovali jsme hned tak druhe a taky jsem si rikala,ze pockam co budu cekat a pak teprve setrit oblecky. Takze odted davam vsechny hadriky bokem a miminku koupim neco noveho,stejne mam uchylku na MMB :grinning: ,tak se aspon vyradim :sweat_smile:
5. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
lenkabu: Vanda je šikula :wink:

naivně jsem si myslela, že budu mít klid na ordinaci, ale kačenka usnula až v 16:45h a vzbudila se v 18:35
takže místo ordinace se bude krmit, koupat .... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
Vanda je sikulka :dizzy_face:
Holky tak do tech svetyrku bych taky sla :grinning: - jsou fakt moc krasne udelany :slight_smile:
No a byt tou pani,tak me asi hrabne - prodat tak krasnou bundicku pod 100Kc :confused: - proto jsme nikdy nedala do aukce neco pekneho od korunky - jakmile je pred materskou maminky moc neprihazuji a pak se stane co te pani :rolling_eyes:
5. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
kacici: To nakupování závidím, taky se v tom vyžívám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A hlavně na mimi to by mě fakt bavilo :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
Kinsli - treba Kacenka brzo usne :wink: - ona je pekny spac :dizzy_face: ,to se nam bohuzel vyhnulo :rolling_eyes:. U nas je klid,ale zase je v obdobi jen a jen maminka :frowning2: Uz jsem bezradna,jakmile chci nekam odejit hned ke me bezi,objima me a zacne strasne narikat :cry: .Me to samozrejme rve srdce,ale nechci ji zvykat,ze s ni budu stale od rana do vecera
5. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
kacici: Já dávám vše od 1,- takže u konce aukce se tu potím v křesle jak to dopadne :sweat_smile:
Minulý týden jsem měla 25 aukcí, z toho asi 5 byl propadák, ale jinak těch 20 ok :wink:
je to risk, ale když to dáš třeba od 400,- tak si toho tolik lidí nevšimne. Já jsem třeba zvědavá jak dopadne tento svetřík, má myslím dobře nakročeno :wink:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2832656
5. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
No ja se na to desne tesim :grinning: ,je to takova moje mala uchylka :sweat_smile: - na MMB chodim kazdy den :confused: Na prvni pul rok mam ale stejne vsechno schovane,to jsem neprodavala vubec - jsou tam spis neutralni veci :wink: .Ale urcite me to neda holky nekdy neustrojit do stejneho - budou me nenavidet a ja se na to desne tesim :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
kacici: je to zase ale hezký, my když jsme byli u Lendi tak se Vandička muchlala s Milošem a mě to přišlo děsně roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.