• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Vanda byla děsná když jsem byla těhotná,to byl masakr a od porodu je klid
25. led 2011 v 07:29  • Odpověz
@kinsli dnes jdeme na kontrolu 3.měsíční (je nám 10. týdnů) a na očkování, mám z toho trošku obavy, že jdeme dřív než ve 13. tt :frowning2: a malej trošku kýchá a kašle, ale snad to bude OK
ty tvářičky a čelo má lepší, mazala jsem mu to Ondřejovkou každý večer, tak uvidím co mi dr. řekne..napsala jsem si seznam :slight_smile:)))))
my jsme asi opět ve spurtu mám pocit, že pernamentně, kojím opět co dvě hodiny i v noci a co u toho zase předvádí.. :frowning2: :slight_smile:

Všem přeju ať se co nejdříve uzdraví :slight_smile:
25. led 2011 v 10:13  • Odpověz
autor
@lenkabu Mě to taky vyšlo na těhu :grinning: jsem si říkala, že tohle vědět dřív tak do druhého ani nejdu :grinning: A skončilo to ze dne na den. tak někdy v listopadu. takže to měla taky když byla stará jako Blanička.

@velrybous U nás to vypadá nadějně, dala jsem mu dokrm 20 ml po každém koj. zredukovala se stolice tak na polovinu a přírůstek 45g za den :grinning: ufff
doufám, že takhle bude pokračovat, ve čtvrtek příjde sestřička na převážení.

Já jsem se Ti dívala do pasu ještě před porodem a měla jsi tam asi 7 jmen na výběr, tak jsem si říkala, snad nevybere to samé co já, no a vybrala
:grinning:

No snad jich pak nebude 5 v každé třídě :grinning: Ale myslím, že na Kubíky, Adámky, Lukášky stejně nemáme :grinning:
25. led 2011 ve 14:55  • Odpověz
@kinsli tak přeji ať pěkně přibíráte. Vím jak tohle dokáže být nepřijemný, samý převážení atd. jsem si to užila s Denisou - její přírůstky byly 100g za týden :frowning2: a někdy i dýl hrůza. Zato Vikouš to je jiná třída :grinning:

Ale začal nám šíleně zvracet, klidně i 20 po kojení hodí brut šavli :angry: ale lítá to obloukem, takže je celý durch... Ráno to hodil tak, že poblil i denisu, která seděla vedle něho - byla z toho na mrákoty, pořád mu říkala: Ty ty ty Vikouši, to se nedělá, jsem celá mokrá!!!
25. led 2011 v 16:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Denisa je boží :slight_smile: když blije obloukem nemůže mít reflux? jinak o blití bych mohla psát knihy,Vanda blila jak šakal půl roku a Alice ještě víc,taky půl roku.......po kojení,mezi kojením,před kojením,prostě furt jen blila :sweat_smile: s pevnou stravou je to skoro pryč i když občas mně zeblije i teď.
25. led 2011 v 16:44  • Odpověz
@lenkabu jo někdy její hlášky nedávám :grinning: už jsem si kolikrát říkala, škoda, že to nejde natočit.

taky mě napadl reflux, ale zase to není pravidelný, tak si myslím, že to nebude tak hrozný. Denisa taky blila do cca 6m,takže podle mě to bude stejné, jenom je toho trošku víc... :rolling_eyes:
25. led 2011 v 17:21  • Odpověz
@lenkabu moje teorie je, že se prostě jenom přežírá a ještě u toho děsně hltá, jako kdyby mu to někdo měl vyžahnout... mu furt říkám, že je to jenom jeho, ať je v klidu :wink:
25. led 2011 v 17:23  • Odpověz
@marky,Adélka taky blila obloukem po každým kojení.Po půl roce se to srovnalo samo.
25. led 2011 v 19:05  • Odpověz
Období kdy Alice blila a Vanda se počůrávala bylo fakt k zblití :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koberec jsem furt nechávala čistit a stejně se ho štítim :sweat_smile:
25. led 2011 v 19:07  • Odpověz
Leni - opravdu luxusní kombinace :unamused:
25. led 2011 v 19:17  • Odpověz
Jsem poučena že koberce musí pryč a nikdy se nevrátí :grinning:
25. led 2011 v 19:20  • Odpověz
@lenkabu,tak my na štěstí koberce nemáme.
25. led 2011 v 19:55  • Odpověz
autor
@lenkabu já když viděla jaký hnus je v kobercích tak jsem si udělala radost a koupila si vorwerk :grinning: Tak jsem na to zvědavá, zítra mě má přijít :wink:

Jinak co se týká Vojtíška tak fakt málo tahá a já žádný litry taky nemám :frowning2: No vydržím šestinedělí
budu si odstříkávat nebo ručně, jde mi to ručně ještě rychleji a dokrmovat ho. Přes den a na noc koj. + bebu. To bych se vůbec nevyspala kdybych se tu měla ještě v noci dojit :grinning: a po šestinedělí už na odstříkávání kašku, kolik si vezme tolik si vezme a zbytek dostane UM. To bych takhle nic neudělala. Jinak fakt mu ten dokrm pomohl, Včera měl 4055g a dnes večer 4115g :grinning:
Tak to je mega skok :sweat_smile: Ve čtvrtek přijede Chvátilová tak mě třeba poradí jak na něj :wink: Ale myslím, že je stejně marnej jako Kačka, třikrát natáhne a spí :grinning: Pak už je to jen o tom, že ho tu drbu pod bradou aby se občas o nějakou akci pokusil. No co hlavně zdraví :grinning: My taky vyrostli na sunaru, ono se to když tak neposere :sweat_smile:

Jinak blicí děti nemám ani jedno, tedy Vojtík občas jen tak koutkem něco pustí, ale fakt drtek :wink:
nedávám ani odříhavat, jelikož většinou když dokrmím tak je totálně tvrdej. A když nespí tak ho dám odříhnout, ale většinou si neodříhne.

Co se týká Kačky tak už jí je evidetně lépe, lítá tu jak trhlá :grinning:
25. led 2011 ve 20:15  • Odpověz
@kinsli,já myslím že to kojení půjde.S Adélkou jsem taky bojovala a nakonec jsme to vydrželi 13 měsíců.Ke konci jsem ji kojila jen ráno a večer a někdy i v poledne.
25. led 2011 ve 20:37  • Odpověz
autor
@madlina No uvidíme :wink: Hlavně, že je hodnej a spokojenej :grinning: Ted mi psala holčina co jsem s ní byla na pokoji, že ve dne spí a v noci řve a kojí. No to by mě hráblo. Tak to já si stěžovat nemůžu, chodí spát před 18h a vstává před 7h.
mezi tím se 2x vzbudí na jídlo, ale pak hned usne. přes den spí taky hezky :wink:
No prostě je to Kačenka s pindíkem :grinning:
25. led 2011 ve 21:10  • Odpověz
autor
@madlina kdy jsdeš na NT??? jsem zvědavá na pohlaví :grinning:
25. led 2011 ve 21:11  • Odpověz
Zdarec ženský :slight_smile:

Tady se vesele kojí a blije ... to je jako u nás :grinning: u nás je denně 1-3šavle ... různě 2:1. 1:2, 3:0 poměr se věru různí :grinning: :slight_smile:

ad NT - myslím, že není směrodatné pohlaví z nějakého 12-15tt :grinning: kinsli je toho jasným důkazem :grinning: :grinning: :grinning:

U nás teď parádička ... obě děti marodný, v sobotu jsme byli na pohotovosti s P. začal kulhat na jednu nohu a odpoledne už se na ní nepostavil vůbec ... takže atb a nurofen a dneska jsme byli na kontrole a vypadá to na nějakou autoimunitní poruchu, zítra razíme na dětskou ambulanci :frowning2: Co mám načtené z netu tak by to doufám nemělo být nic hrozného - má po těle fleky jako od komára, vždy po vzbuzení a do půl hodiny jsou pryč beze stopy. Vypadá to na nesnášenlivost sirupových Panadolu, Nurofenu ... jinak nevím, asi mu naberou krev na krevní obraz a budeme chytřejší, ale myslím si tohle ... doktorka se celkem zalekla, já teda ještě víc, protože jsem původně hledala komára doma :sweat_smile:

No a Mako byla na osmiměsíční a váží 6,8kg a měří skoro 70cm :slight_smile:
25. led 2011 ve 21:23  • Odpověz
kinsli - ty máš ale štěstí na ochrápané děti :wink:
25. led 2011 ve 21:31  • Odpověz
Mako je lehoučká teda,to Alice je buřt kdoví jestli už nemá 8 kg.......

madlina už má po NT co vím :slight_smile:
25. led 2011 ve 21:45  • Odpověz
@markytkaa Páťovi nepostačují běžně dětské choroby něco spešl musí mít :grinning: snad to bude brzo dobrý
25. led 2011 ve 21:45  • Odpověz
@lenkabu u nás musí být vždy něco extra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2011 ve 21:56  • Odpověz
autor
@markytkaaa jojo u nás se ten malý pinda schoval :grinning: Ale jinak co kámošky říkaly, tak se u všech trefili :grinning:
JInak vy si tedy užíváte :confounded: Tak hlavně at Vám vše dobře dopadne :dizzy_face:

@bambik Jo děti máme fakt zatý, třeba nám to dají v pubertě dvojnásobně sežrat :grinning:
25. led 2011 ve 22:08  • Odpověz
@kinsli, NT už mám za sebou ale pohlaví ještě nevíme.Prý možná v další poradně.jdu 9.2.
26. led 2011 ve 12:16  • Odpověz
Zdravím holky :slight_smile:

kinsli - to snad ne :fearful:

markytkaaa - jak jste dopadli??

madlina - no už se těšíme, které řady posílíte :slight_smile:
26. led 2011 ve 12:42  • Odpověz
krys - jak jste na tom se zdravím? Nechcete příští týden dorazit?
26. led 2011 ve 12:44  • Odpověz
autor
My jsme dnes byli konečně venku :grinning: Sosedka vzala Vojtíška a Já Kačenku :wink:

@madlina Tak pak zahlas :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 14:08  • Odpověz
@kinsli proč jste nechodili ven?kvůli počasí?
26. led 2011 v 15:18  • Odpověz
@kinsli jak se ptá lenka, proč jste nechodili ven??? my chodíme každý den 2x. Denisa vždy veze kočárek, a já se ho snažím zachránit... :sweat_smile:
26. led 2011 v 15:56  • Odpověz
markyfrana - jaký máte pro Vikouše kočárek? Si myslím ten Gesslein prodala, že?
26. led 2011 v 16:42  • Odpověz
@bambik já jsem s jednou paní vyměnila korbu naši růžovou za jejich černo zelenou :grinning: takže mám stále gesslein jenom jinou barvu. vyměnli jsme i autosedačky gesslein.
26. led 2011 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.