• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Tak to je super :grinning:
26. led 2011 v 17:03  • Odpověz
Já jsem si konstrukci (sporťák) taky nechala a pak podle pohlaví znovu dokoupím korbu a autosedačku :wink: .
26. led 2011 v 17:05  • Odpověz
@bambik Pavli, my jsme furt marný, oba mají už druhý týden brutální rýmu, teď se to pomalu začíná lepšit, tak bych se ozvala. Taky ještě uvidím, jak s autem, Clio jsme v pátek prodali, tak jsem si ho obrečela :slight_smile: v noci teˇˇd vstáváme tak po hodině, tak jsem KO :frowning2: ale odreagování potřebuju fest, tak snad už se dají dokupy :slight_smile:
26. led 2011 v 17:18  • Odpověz
autor
@lenkabu
@markyfrana
Nás pustili v pondělí tak jsem šli ve středu jen tak na chviličku a pak už jsme se nedostali, protože od čtvrtka jsme byli nemocný. Já s Lukynem jen tak nachlazený, rýma a kašel, ale tak nějak normální, ale Kačka měla fakt hnusnej uplně se dávila. Kašel má pořád, ale už tak nějak normální, že občas zakašle. Tak dnes když u nás byla sousedka tak jsem ji poprosila jestli by s námi vyrazila ven. Lukáš chodí domů pozdě a sama dva kočáry neutáhnu :grinning:
26. led 2011 v 17:19  • Odpověz
@kinsli Kačka ještě jezdí v kočáru?
26. led 2011 v 17:20  • Odpověz
Tak ať jde Kačka pěšky :wink:
26. led 2011 v 17:22  • Odpověz
krys jestli víš tak mi pošli částku za nohavici a účet :wink: a budeš mít nový auto?
26. led 2011 v 17:23  • Odpověz
já smázla ten mejlík, tak Ti to řeknu, až to přijde, ju? :wink: V pátek si pro něj jedeme, to budu mít nerva, abych ho hned někde nenabořila
26. led 2011 v 17:39  • Odpověz
já si třeba Kubana nedovedu představit v kočáru, v něm byl snad naposledy v létě na dovče, kvůli spaní, ale jinak teda všechno uchodí pěšo
26. led 2011 v 17:40  • Odpověz
kačka má ještě kočárek?? Denisa je bez kočáru od 2roku, jsem golfky hned prodala, aby ji to nenutilo chtít jezdit v kočáru :slight_smile:. všechno už ujde pěšky. Ale pak tedy chápu, že se ti ani nechce ven.
26. led 2011 v 18:07  • Odpověz
autor
@kryserka
@markyfrana Jo jo Kačka je kočárková :slight_smile: Dnes jsme byly venku tak cca 45 min. a ani nepípla :D
pěšky samozřejmě chodí, ale když má kašel tak jsem chtěla, aby byla v teple :slight_smile:

26. led 2011 v 18:54  • Odpověz
@kinsli U nás je také kočárek stále v provozu :wink:
1. nemám občas nervy na to se zastavovat u každého ho.na
2. Bláňa v kočárku v poledne usíná, v postýlce přes den už neusne ani náhodou
3. Když vedu ráno Fildu do školy, vždy vyrážíme na poslední chvíli a tak se potřebuju pohybovat extrémně rychle :grinning:
Takže u nás zatím odstranění kočárku nehrozí ani náhodou :wink:
26. led 2011 v 19:01  • Odpověz
Vanda se vozila po narození Alice ještě dost, v říjnu jsem to zrušila,na dovolený prokázala že ujde vše. Teď chodí ale remcá,to jo :grinning: Nicméně tříletý dítě na kočáru vozit nebudu,stačí mlíko a noční plína :grinning:
26. led 2011 v 19:28  • Odpověz
@bambik,já bych ráda rozšířili řady kluků ale zbytek rodiny má jiný názor.A bohužel pro mě jsou v přesile :slight_smile: .
26. led 2011 v 19:33  • Odpověz
@madlina dobrý je že zbytek rodiny to neovlivní a ty už taky ne :grinning: mně doted blaží výraz tchyně když jsem měla 2x tu čest jí říct že nosím holku, ona si tak přála kluka a už má 3 vnučky :grinning:
26. led 2011 v 19:36  • Odpověz
madlina - přesně tak, v přesile být můžou :grinning: . A necháte si to vůbec říct?

lenkabu - tak napotřetí ji tu radost snad uděláš, ne?

kinsli, konja - Danda byl taky kočárkovej/línej, ale byla to hlavně z mé strany pohodlnost. Kočár jsme měli naposledy na dovolené a pak šel na půdu a ani si na něj nevzpomene. Péťo, jste ale pořizovali skate, ne?
26. led 2011 v 19:46  • Odpověz
@bambik mně by nevadilo mít samé holky ale je mi to víceméně jedno,já jen nechtěla samé kluky :sweat_smile: :grinning:
26. led 2011 v 19:49  • Odpověz
Mohly bysme zajít někdy do Budulínku,kolem poledne tam skoro nikdo není :wink: kdo máte zdravý děti.......za sebe hlásím že rýmu nepovažuju za nemoc :grinning:
26. led 2011 ve 20:02  • Odpověz
Tak to jsme v tom případě zdraví :grinning: . Rádi půjdeme :wink: .
26. led 2011 ve 20:44  • Odpověz
Koukáte na Výměnu manželek? Hustý, osm dětí :grinning:
26. led 2011 ve 21:32  • Odpověz
Nekoukám na Reality show nemám nervy ale viděla jsem ukázku,chudák ta žena co ji tam zasadí :grinning:
26. led 2011 ve 21:36  • Odpověz
Ahojda ... :slight_smile:
Dneska jsme byli na ambulanci ... brutus alergie na virózu? a na Augmentin ze soboty. Takže teď ho rvu dithiadenem a predisonem? (se mi nechce chodit se dívat jak se to fakt jmenuje, ale jsou to prý kortikoidy :frowning2: má docela koňskou dávku 25mg denně) ...

A mám kočárkový obě děti ... máme tandem a využívám ho stále :slight_smile: P. tam přes poledne spí, v postýlce už nedá ani ránu ... ani ve velký posteli, buď přes den spí v kočárku nebo vůbec :slight_smile: z kočáru ho samozřejmě vypouzím, když jdu nakoupit, to se pak místo navíc hodí velmi a on ťape vedle :slight_smile: :wink:
26. led 2011 ve 22:41  • Odpověz
http://www.novinky.cz/kultura/223448-televize-nova-meni-prekvapive-program.html :grinning: :grinning: turecká telenovela v hlavním vysílacím čase, no není to parádička? :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 22:42  • Odpověz
@kinsli no super..no tak vážíme 5,5 kg v 10 týdnech, tak asi přibírá..:slight_smile:)))))))))))) i z těch pár minut

:slight_smile:)) no to je možný, ale Vojtíšek byl favorit od začátku..:slight_smile:))) ještě jsem si pak říkala Šimon, no každopádně jsem to rozhodla až v porodnici..:slight_smile:))

a taky na Matese..:slight_smile:))))))))))))
26. led 2011 ve 22:47  • Odpověz
@lenkabu tak my máme koberec jak počůranej, tak pokakanej..:slight_smile: a to je pár měsíců starej.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 22:48  • Odpověz
@kinsli jo jinak Chvátilová mi teda moc neporadila..:frowning2: no uvidíš..

jinak při pasení koníčků propíná ruce a padá, tak říkala, že máme klubíčkovat a i když ho držím svisle, tak vyvrací hlavu silou, dneska jsem se snažila mu ji tlačit k sobě i to klubíčkování, ale brečel se mu to vůbec nelíbilo...v něžné náruči rodičů bylo něco o narušení nervové soustavy, tak z toho mám strach..:frowning2:(( nemáte s tím někdo zkušenost????
26. led 2011 ve 22:54  • Odpověz
@velrybous jestli se Ti něco nezdá, tak si radši zajdi na rehabilitaci, já chodila s oběma klukama, měli po porodech potíže oba a během pár týdnů se to spravilo, tak radši jít zbytečně, ale měla bys klid. S Venouškem jsme museli cvičit i Vojtovku, ale naštěstí ne dlouho, pobrečeli jsme si, ale pomohlo to, a to je nejdůležitější
27. led 2011 v 08:34  • Odpověz
autor
@velrybous tak tu už byla :wink: uvidíme jak se její rady chytí :wink: radila mi po kojení odstříkat a pak zase po hodině odstříkat znova. já bych spíš možná zkusila přes den když jsme doma častěji přikládat no doufám, že si neuženu zánět, měla jsem ho u kačky a fakt nic moc :confounded:
27. led 2011 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem takto vpadám, ale měla bych jeden dotaz. Zda náhodou někdo nemáte zkušenosti s doktorem Mindžákem, který má soukr.ordinaci ve Věkoších. Chtěla bych k němu přejít, protože to mám blízko, ale vůbec nic o něm nevím. Předem děkuju za odpověď
27. led 2011 ve 13:07  • Odpověz
Sumen já k němu chodila do rizikové poradny v Pardubicích, jeho chování bylo opravdu hrozné. Špatnou zkušenost mám nejen já a myslím, že nejsem zrovna problémový pacient.
27. led 2011 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.