• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@sumen já mám na něj hrozné reference, chování údajně hrozný, známá mu řekla že chce rodit ve Vrchlabí a málem po ní hodil propisku a řekl jí že dítě zabíjí.
27. led 2011 ve 13:23  • Odpověz
autor
Tak já špatnou zkušenost nemám, ale byla jsem u něj jen 1x. Mě tedy vyšel maximálně vstříc a choval se ke mě slušně :wink:
27. led 2011 ve 14:11  • Odpověz
Onje snad v pohodě dokud mu člověk neodporuje :sweat_smile: nebo se v soukromé ordinaci chová jinak než v nemocnici,slouží v pardubicích
27. led 2011 ve 14:14  • Odpověz
autor
@lenkabu Já byla u něj na tom UZ na 20tt. Ptal se mě jakého mám dr, tak jsem řekla, že chodím k Rešlové a on na to, že to je jedna z mála ke komu se vyplatí chodit :grinning:
27. led 2011 ve 14:25  • Odpověz
autor
@lenkabu Už koupeme v kyblíku a mega spokojenost :grinning:
27. led 2011 ve 14:27  • Odpověz
To má pravdu,přesto bych k němu nešla :slight_smile:
27. led 2011 ve 14:27  • Odpověz
Koukala jsem na fotky, vypadá spokojeně :slight_smile:
27. led 2011 ve 14:28  • Odpověz
autor
@lenkabu mě se strašně líbila ordinace, má všechno nové, fakt krásně zařízené :wink:

Jo v kyblíku se mu strašně líbí, řev je až když ho vyndám :grinning:

Holky zkoušely jste někdo gravimilk?? Je to k něčemu dobrý ???
27. led 2011 ve 14:38  • Odpověz
@kinsli já ho pila., ale řekla bych, že na laktaci vliv nemá, spíš doplní vápník, atd.
27. led 2011 v 16:03  • Odpověz
zdravím,
tak máme doma maroda.Adélka po obědě přišla,že ji bolí ouško.nenechala si na něj skoro sáhnout.Sme teda jeli do nemocnice,dr,ji prohlídla a že prej tam zánět má a že se ji začíná vcydouvat bubínek.A prej jestli chceme jen kapky nebo rovnou píchnot.On že pro píchnutí aby ji to dlouho nebolelo a že bysme stejně ještě dneska jeli spátky.Tak jsem ji to chuděrce nechala píchnout ať se ji uleví.Dostala antibiotika po 12 hodinách a kdyby ji to bolelo,tak paralen nebo nurofen.Doma jsme dali nurofen a vypadalo to,že bude celej den spát.Jo prdlajs.Za dvě hoďky byla čilá jako rybka a že ji prej už nic nebolí.A teď tu lítá jak šídlo.
27. led 2011 v 18:05  • Odpověz
@madlina určitě píchnout je lepší,já na to jako dítě dost trpěla,je to humus. a před vánocema ho měla Alice. ale dobře se to léčí, nejdýl za dva dny na ATb už je jim dobře.
27. led 2011 v 18:22  • Odpověz
autor
Holky vysílám SOS, už fakt nevím co s malým. Mám pocit jestli nemá střevní chřipku, to by snad vysvětlovalo proč nejí. Asi před 3 dny Kačenka zvracela a měla průjem ( jen 1x ) Mě bylo taky zle a měla jsem průjem a Lukáš to samé. Malý dokrm totálně bojkotuje, vůbec flašku netahá, přes stříkačku dokrmit taky nejde. Jediné co si vezme je prso, ale vytáhle stejně málo :frowning2: Sestřička říkala, že na 3 týdnech musí mít svoji porodní váhu, to mít nebude ani náhodou. Jsem ráda, že jsme na 4170g a 3 týdny mu budou za 3 dny.

Chvátilová mi poradila odsávat, aby se zvýšila tvorba, říkala 20 min. po kojení a pak za hodinu dalších 20 min.
Zkoušela jsem ted večer a dala jsem po koj. 50 ml. To mi příjde dobrý, ale stejně nevím jak to mám do něj dostat.
Pokud by mu bylo špatně, tak je jasné, že by nejedl, mě bylo taky špatně když jsem se najedla. Dopoledne jsem byla pro oběd a sousedka mi hlídala. říkala, že malý začal brečet, kroutit se a brutálně se pos..
ach jo, mě z toho asi švihne.
27. led 2011 v 19:59  • Odpověz
@kinsli jedině nabízet opakovaně prso jestli ho vezme a kdyžtak ráno k dr
27. led 2011 ve 20:02  • Odpověz
autor
@lenkabu prso naštěstí mometálně bere, ale moc netahá. Asi mu fakt není dobře, mám ho na chůvičce a každou chvíli tam kvikne :pensive:
27. led 2011 ve 20:05  • Odpověz
@lenkabu,taky jsem na to trpěla.Měla jsem záněty i 12xdo roka a trvalo to 13 let než sem se toho úplně zbavila a přestala na to trpět.
Tak ji ten dnešní zážitek sebral,že usnula i bez večeře.Byla na chvílu vedle u babičky a usnula na gauči během vteřiny.Petr ji přenesla domů do postele,dala jsem ji ATB a furt chrupká.

@kinsli, s tím hle bohužel neporadím.Jedině snad zavolat ráno dr. ať ti poradí.Ale něco opravdu řádí.Dneska nám známý odřekli společnou večeři,že mají žaludky na vodě.Minulý týden to měl jejich synátor a ten sr.l a bl.l současně.
27. led 2011 ve 20:09  • Odpověz
@kinsli Lucka to mela taky najednou z niceho nic nechtela vubec jist, mela toto obdobi celkem 2x :frowning2: kolem 6tydne a pak kolem 5 mesice. Po trech dnech boje se chytla sama a zacala zace basiti. Ja byla total na blazinec. Strasne me to nervovalo :angry: Hlavne se rika nenutit nebo si vytvori odpor. Jinak ten doktor jak se tu nekdo ptal podle me nestoji co do chovani za nic. Slysela jsem sama negativa. Ja chodim k Musilove a jsem nadmiru spokojena :wink: u nas jsme stale nemocne mala Lucka i jedno z dvojcat ma ATB doufam ze budou brzo ok
27. led 2011 ve 20:24  • Odpověz
To vám musim ještě vyprávět........Vanda dnes na plavání ukradla dvě mrkve šla si do herny hrát s většíma dětma a najednou slyším "vrať tu mrkev" a Vanda zdrhala a v každý ruce cizí mrkev a honem do obou kousla nějaká ubohá holčička měla mrkev v pixle a Droběna si otevřela a nabídla si naštěstí jsem shodou okolností měla s sebou taky mrkev tak jsem smázla průser naší mrkví ale jsem tam zase o něco slavnější,lektorky se dobře bavily,prý viděly jak si děti kradou bonbony ale mrkev ještě ne
27. led 2011 ve 21:44  • Odpověz
jsem ten příběh kopírovala a nějak zmizely smajlíky tož si je domyslete :grinning:
27. led 2011 ve 21:44  • Odpověz
Droběna :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 21:46  • Odpověz
@kryserka nezdá se mi to vůbec :frowning2:(( dneska brečel, když jsem se ho snažila klubíčkovat a zkoušela jsem vak a ani náhodou..

nevíte někdo kam jít na rehabilitaci nebo o dobrém fyzioterapeutovi? Nejlíp kdo zná Vojtovku
27. led 2011 ve 22:36  • Odpověz
@kinsli no čím víc odstříkáš, tím víc se ti bude dělat mlíko..jinak se blížíte k 3. týdnu a to začíná růstový spurt..tak to třeba může mít..
27. led 2011 ve 22:38  • Odpověz
@velrybous já byla s Vandou ve stacionáři naproti Severce,přesně ti to popíše kinsli je to na Slezským, moc milí a ochotní tam jsou
27. led 2011 ve 23:00  • Odpověz
@velrybous já byla taky na tom Slezským, ale u Venouška mě tam dost zklamali a už bych tam nešla, doktorka nepoznlaa, že má zablokovanou krční páteř a bylo to horší a horší, tak jsem se nechala objednat k dr. Popperovi do fakultky, ten ho diagnostikoval, nasadil Vojtovku a začalo se to fakt markantně lepšit. Takže já osobně už bych na Slezské nešla, ikdyž u Kuby mi tam pomohli taky.
28. led 2011 v 07:49  • Odpověz
@madlina to je dobře, že jste to nechali píchnout. Po píchnutí se hned uleví, jinak je to děsná bolest. Náš Filda na uši taky trpí. Už jsem to tu jednou psala jak mu zhruba na roce dr nepoznala oboustranný zánět a rvala nám do hlavy, že dítěti nic není, že je jen vzteklé (Dr. Heroutová z Věkoš :angry:) Pak mu to prasklo samo, kluk měl celou hlavu od hnisu, teklo mu to až na ramena, na ušním v nemocnici mě doktorka málem ukamenovala a pak se z toho malej dostával docela dlouho. Naštěstí je to bez následků, ale od této zkušenosti stačí aby jen kníknul, že ho bolí ucho a jedu klidně i ve tři ráno ihned do nemocnice, když se to chytne v začátku, tak kapičky stačí, ale jakmile je to víc tak bez řečí píchnout a je klid :wink: Tak přejeme marodovi brzké uzdravení :slight_smile:
28. led 2011 v 07:55  • Odpověz
Je fakt že Dr. Popper je nejlepší na rehabku v HK a možná i v širokým okolí :slight_smile:
28. led 2011 v 09:56  • Odpověz
byl fakt super, k dětem se choval moc hezky
28. led 2011 ve 13:33  • Odpověz
ahoj, můžete mi někdo detailně popsat, jak v hradecké porodnici vypadá vyvolání porodu. Dneska rizikovka a jelikož to na žádnou akci zatím nevypadá, tak v úterý nástup na vyvolání :frowning2:
28. led 2011 v 16:40  • Odpověz
@lady já mám vyvolanou Alici......měla jsem pokročilý nález na čípku takže mi jen pustili vodu,žádná medikace nebyla a rozjelo se to samo. @markyfrana měla vyvolávaný první porod i medikamentozně tak možná bude vědět víc.Já bych tipla že nějaký tablety na "zpracování"čípku,dirupce plodovky,příp.oxytocin.a pak je tu pořád možnost že do úterý porodíš, nejlepší je na to sex,spousta sexu :wink:
28. led 2011 v 17:23  • Odpověz
@kryserka a nevíš jestli se tam musí objednávat nebo mít doporučení od dr???
@lenkabu na stacionář jsem narazila na netu....ale možná zkusím toho dr. ve FN

moc díky oběma :slight_smile:
28. led 2011 v 17:50  • Odpověz
@lady jo já měla Denisku vyvolávanou. v 7h nástup do porodky, otevřená na 2 prsty, v 9 mi ruply plodovku, od té doby kontra po 6min, ale neotvírala jsem se, takže kolem 11,30 h mi dali oxytocin a ve 13,25h se holka narodila :grinning: nebylo to tak hrozný :sweat_smile: ale třeba fakt porodíš do pondělí sama :grinning: jaký máš nález???
28. led 2011 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.