• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@markyfrana no právě že skoro žádný :unamused: otevřená tak na prst ale porodní cesty nejsou připraveny.. takže nejdřív preindukce a pak kdyžtak to vyvolání, jsem to nenapsala úplně přesně
28. led 2011 v 18:29  • Odpověz
autor
@lady Jo za mě taky doporučuji sex :grinning: Nám ty malé breberky taky malého vypudili :grinning: :grinning:

28. led 2011 ve 20:19  • Odpověz
autor
Jinak dnes jsme byli u dr. udělala výtěr, doporučila mi nějaké mléko bez laktozy, bebu, nebo Nutrilon. V lékárně ji ale mají jen na obědnání tak jsem říkala, že ještě přes víkend počkám a uvařila jsem mu mrkev a rozmixovala. Snad to bude na zastavení stačit. Už tolik stolic nemá, ale bříško ještě bolí :frowning2:
Přes den hezky jedl, večer dělal drahoty, ale pak se nechal alespoň dokrmit přes stříkačku. :wink:
28. led 2011 ve 20:27  • Odpověz
díky za informace a za doporučení, nechám si to projít hlavou :grinning:
28. led 2011 ve 22:51  • Odpověz
@kinsli aby se mu neudělalo blbě po tý mrkvi
29. led 2011 v 07:20  • Odpověz
@kinsli mrkev bych mu raději nedávala, ale spíš rýžový pokrm, nebo něco takovýho, ne?
29. led 2011 v 08:08  • Odpověz
@velrybous objednat se musíš určitě
29. led 2011 ve 12:00  • Odpověz
@kryserka doufám, že nebude objednací doba 2 měsíce :frowning2: a to doporučení od dr. snad vadit nebude..v pondělí si tam hned zavolám..

29. led 2011 ve 13:45  • Odpověz
taky si Vaše děti strkali pěstičky do pusinky? Vojtíšek přišel na to, že má ruce taky k něčemu jinému než rozpažování a mávání..:slight_smile:)) moc mu chutná pravá ručička, ale víc jak paleček a dva prstýky tam nedostane..nemůže si na to zvyknout? dudlík se mu snažím moc nedávat, max. když jdeme někam ven, kdyby se probudil hlady a vyjímečně na usínání..
29. led 2011 ve 13:49  • Odpověz
autor
@lenkabu
@markyfrana

mrkev mi doporučila přímo dr. a nebyl s tím problém. Dala jsem mu 2x po kojení 2 malé lžičky a je po průjmu :grinning:

Jinak padám na ústa, snažím se fakt po koj. odstříkávat plnou dávku ( aby měl těch 70-100 ml ) a je to mazec :confounded:
Doufám, že brzy začne pořádně tahat. Začal přibírat docela hezky, za 4,5 dne 140g. Né že by to byl zázrak ale na tu hrůzu co byla před tím, je to luxus.
29. led 2011 ve 14:18  • Odpověz
autor
@velrybous strká si je před kojením :wink: když se probudí a má hlad :wink:
29. led 2011 ve 14:18  • Odpověz
@kinsli no tak my si je strkáme po jídle, ráno, večer, prostě kdykoliv..:slight_smile:)) a zuby mu ještě asi nerostou..:slight_smile: vyčetla jsem, že prý je to další krok ve vývoji, tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:
s tou mrkví docela koukám pro tak malé mimi..
vydrž, určitě začne..a za chvíli z něj budeš mít cvalíčka.. :slight_smile:
29. led 2011 ve 14:26  • Odpověz
@kinsli,Adél taky nechtěla moc tahat.Musela jsem ji u toho přemlouvat.A kolem roku vypadala jak koblížek.Když jsme kolem půl roku začínali s příkrmama(zeleninka,rýže,brambory,maso atd) zdlábla na posezení celou skleničky.Žádná "první lžička",my měli rovnou "první skleničku" :grinning: :grinning: :grinning: .
29. led 2011 v 16:01  • Odpověz
@lady ja byla na spicku prstu porodni cesty tez nepripraveny, v 7 rano nastup, sepsani papiru pak do pripravny, v 10 jsem sla na porodni sal. V 11 hodin mi odtekla voda a nic. Mezi 13-14 mi nasadila doktorka oxytocin a v 16.50 byla mala venku :wink:
29. led 2011 v 16:12  • Odpověz
@velrybous to snad nee :slight_smile: mě to dojednávala tchýne, je rehábka a zná se s ním, tak jsme šli hned. Musíš hodně žadonit a ono to půjde :wink:
29. led 2011 v 19:00  • Odpověz
@septim jéé, tak to by bylo fajn.. díky, to mě trochu uklidnilo, nechtěla bych tam ležet moc dlouho :frowning2:
29. led 2011 v 19:07  • Odpověz
@lady můj vyvolaný porod trval 2,5 hodiny,byla jsem sice dost připravený ale i tak to bylo rychlý takže ne každá indukce musí být dlouhá a děsná :slight_smile:
29. led 2011 v 19:09  • Odpověz
@lenkabu kéž by to tak bylo... já na tom budu spíš jako septim, ale i tak je to potěšující zpráva :slight_smile:
29. led 2011 v 19:11  • Odpověz
to je pěkná ziminka :confounded: nemáme doma nic k jídlu, s klukem ven jít nemůžu, holka je ve naštěstí dneska poprvé na celý den ve školce a já mám hlad :angry: asi ho tu budu muset nechat samotnýho a zaběhnout si koupit jídlo...
31. led 2011 v 08:28  • Odpověz
dneska jdou se školkou do té solné jeskyně, jak jste o ni tuhle psali - někde v labský nebo tam někde. tak jsem zvědavá, co na to bude říkat :grinning:
31. led 2011 v 08:29  • Odpověz
@markyfrana,jestli máš nosítko s novorozeneckou vložkou tak bych ho zabalila pod bundu :wink: já chtěla hned ráno do banky a taky jsem to odložila po obědě,obě holky mají pořád rýmu tak snad je to nepoloží
31. led 2011 v 08:30  • Odpověz
@lenkabu no vidíš to mě nenapadlo, sice nemáme tu vložku, ale když to hodně zmenším a utáhnu, tak to ergo pojme :slight_smile: díky, vypiju kafíčko, poklidím a vyrazím, to se třeba trošičku oteplí

holky nechodíte někdo na kyčle k Weisovi na slezký na polikliniku??? v kterým týdnu se má jít na 1. KO???
31. led 2011 v 08:34  • Odpověz
a ještšě dotaz nevíte, kde prodávají dětské batůžky??? potřebujeme do školky. bude ted chodit na 2dny v týdnu na celý den, tak chce batůžek, že si bude nosit fanynku na spaní :sweat_smile:
31. led 2011 v 08:36  • Odpověz
@markyfrana já chodila do FN ale kontroly budou stejný,3 týdny,6 týdnů,3 měsíce.Batůžek nevím ale až to zjistíš dej vědět :grinning: Hračkárny možná.
31. led 2011 v 09:22  • Odpověz
@markyfrana my chodíme do FN a chodí se ve 3.; 6.; 12 týdnu...zrovna příští týden jdeme, tak jsem zvědavá jestli to bude ok, široký balení dávám a nedávám
31. led 2011 v 11:03  • Odpověz
@velrybous hurá jsme objednaní na příští týden,,,:slight_smile:
31. led 2011 v 11:03  • Odpověz
U Páti jsem chodila na kyčle do FN ... a u Mako k Michálkovi do Foerstrovky a spokojenost! :slight_smile: Rychlý, vstřícný ... :wink:
31. led 2011 v 11:04  • Odpověz
@kryserka já si píšu sama sobě, to jsem to dopracovala :grinning: jdeme příští týden do FN, jsem působila :slight_smile:
31. led 2011 v 11:07  • Odpověz
autor
@markyfrana Zrovna dnes jsem nad tím přemýšlela, že nám jsou 3 týdny a určitě máme jít na kyčle :wink:
Tam jde každý sám, nebo musí být nějaké doporučení od dr.?? Já půjdu určitě k Weisovi, chodila jsem tam i s Kačenkou. široké balení jsem zatím nedávala. čekám na první kontrolu. U Kačky jsem taky nedávala a měla hned napoprvé 1a.

@lenkabu Tak máme v sobě dvě dávky a vypadá to že chutná :grinning: Ale to krmení na 45-60 min. je fakt děsný. Byla tu zrovna jako na potvoru chvátilová, když jsem malého krmila, tak jsem čekala nějaké protesty, ale docela v pohodě, řekla jsem ji, ať se na mě jako nezlobí, ale že v 3 týdnech ještě není ani na porodní váze. Tak jako uznala, že úplně ok, to nebude. Ted jako na potvoru se mi začalo dost dělat mlíko, zatím jsem ho dala do lednice a domluvím se z dr. co s tím. Jestli mu ho třeba 2x denně dát, nebo se na to vykašlat na dedávat MM vůbec.

31. led 2011 ve 14:25  • Odpověz
@kinsli na kyčle chodí každý sám máš papír z porodnice na to :wink:

Já nedávala Alici široký balení vůbec,jak byly ty vedra tak v tom děsně trpěla a dobrý.
31. led 2011 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.