• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@lenkabu Do tý objednávky nejdu, koukala jsem na hodnocení a má jen 17 komentářů a to z nějakých blbých výměn kuponu. Mám slevu -10% do rosmanna tak je objednám tam :wink: Skladem tolik kusů nemají :grinning:
( Chce ještě kámoška pro dvojčátka )
U té paní vycházela krabice 261,- s poštou a v rosmannu se slevou 287,-
tak to není zase až takový rozdíl abych kvůli tomu dala v šanc přes 3000,-
Abych pak nedopadla jako bambik :unamused:
31. led 2011 v 15:22  • Odpověz
@kinsli jasně :wink:
31. led 2011 v 15:30  • Odpověz
ahojte, tak jsme neporodili, tudíž zítra do nemocnice :frowning2:

ale chtěla jsem se zeptat - jak to tam vypadá na pokoji, jsou tam uzamykatelné skříňky, kam se dají dát osobní věci?
31. led 2011 v 17:25  • Odpověz
autor
@lady tak zítra hodně štěsti, at to mas rychle zasebou :wink:

je tam uzamykatelny suplik
31. led 2011 v 18:23  • Odpověz
@kinsli díky :slight_smile:
31. led 2011 v 18:40  • Odpověz
@lady hodně štěstí, ať to máš rychlé a "bezbolestné"

@kinsli
@lenkabu já taky široký vůbec nedávám, čekám na 1. KO. Já taky jdu k Vejsovi, chodila jsem k němu jako malá, pak Denisa a teď tam půjdu s Vikoušem. Už jsem našla, že novorozenci tam mají chodit v úterý od 9,30-11h, takže zítra jdeme, ať to máme za sebou :grinning:
31. led 2011 v 18:59  • Odpověz
@lady hodně štěstí :slight_smile:

marky mně se to široký nějak nezdá,dítě leží pak s hlavou s kopce,musí to škodit zádům,navíc kde je záruka že každá ženská dá to široký správně........
31. led 2011 v 19:04  • Odpověz
@lady přeju hodně štěstí
já jsem byla na nadstandardu a tam uzamykatelné asi byly, ale neměla jsem ani klíč od dveří, tak jsem nezamykala nic..:slight_smile:
31. led 2011 ve 20:05  • Odpověz
autor
@markyfrana Moc díky za info, tak se tam možná potkáme :grinning:
31. led 2011 ve 21:23  • Odpověz
Holky drzim pesticky,ja nedavala siroke baleni a Naty nakonec dostala perinku :sweat_smile: . Ale treba Terce jsem taky nedavala a bylo vse o.k.
Ted musime kazdy rok na kontrolni RTG a docela opruz,Naty samozrejme chce utect,nekolikrat se jim tam pocurala,no mazec :sweat_smile:

@lady - drzim pesticky na zitrek :slight_smile:

My jsme zpet z hor,jen holky opet marodi :sweat_smile: ,jak jinak,ze? :unamused: Terezka ma nakonec zanet spojivek a velkou rymu. Naty ma kasel a trochu rymu,ja kycham a boli me v krku :sweat_smile: ,ale ven muzeme,takze v pohode :grinning: Bylo to bezvadny,fakt super,hned bych jela znovu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2011 ve 21:46  • Odpověz
Tak jsme taky vyfásli peřinku, hlavně kvůli rodinné anamnéze, že ji měla denisa, já třmínky. Tak mu to raději dali už teď, možná lepší, když teď ještě jenom spí, tak mu to tolik nevadí :sweat_smile:

jinak řeknu Vám, to je hukot vypravit 2 děti, koordinovat to u dr... včera jsme zvládli první cestu busem, ale když jsme doraziil domů, tak jsem byla vyřízená :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz
@kacici jak to, že chodíte ne RTG? jaký měla Naty nález? Denise sundali peřinku ve 4 měsících (měla ji od 6.týdne do 4měsíců), ale že bychom měli chodit na nějaký KO to nám neřekl.

jinak jsem koukala do papírů a Vikouš to má teda špatný :angry: má nález 2c ve 3. týdnech, denisa měla ve 3.týdnech 2a :frowning2: 2c měla až v 6. týdnech - pak dostala tu podušku.
1. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz
@markyfrana u vás to bude dědičnost,nenaděláš nic :unamused: zase teď je to ještě v pohodě,je mu to jedno, neteř ji dostala ve 4 měs a měla ji mít asi do 10 měs ale to se vůbec nedalo,už byla moc pohyblivá.o vypravování dvou dětí mi ani nemluv,jsem pořád bez auta a cestovat s nima busem :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně to děsně trvá,pořád tahám Alici s sebou mlíko páč se nestíháme vracet domů a madam studený přesnídávky jaksi nežere,jí ohřejvám vše :sweat_smile:
1. únor 2011 v 15:42  • Odpověz
hledám dětskou oční ambulanci, nevíte o nějaké??? máme ucpané slzné kanálky, teď už asi jen jeden a dr. nás poslala na oční, byla jsem s ním v očním sanatoriu v Kuklenách, ale nevím nevím..nechci mu to ještě nechat proplachovat a přece jenom si myslím, že oční pro děti s tím bude mít víc zkušeností..doufám, že nás to přejde, masíruju a kapu opthalmo.. :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:48  • Odpověz
@velrybous proplach dělali neteři na Poliklinice III takže tam něco bude
1. únor 2011 v 15:49  • Odpověz
autor
Tak my jsme byli taky kyčlích, vše ok 2x 2a :wink: jen zase mám cvičit nohy, že točí tlapky dovnitř. To měla Kačenka taky a ještě te%d v nějakých botech jednu nohu točí dovnitř. Ale když chodí doma bosa tak chodí rovně, to nechápu :confused:
Zítra musím s Kačkou vyrazit koupit boty, nějak jsme to ted neřešili :sweat_smile: má jen jedny sněhule a ty jsou o číslo větší, chtěla jsem je na teplou ponožku na hory.

@markyfrana Chystáte se na hory??? Já jen jestli se cejtíš na lyže :grinning: Já bych si docela zajezdila, ale tak nějak nemám hodhad jestli to dám :wink: Jedeme 18.2.-23.2.
1. únor 2011 v 19:51  • Odpověz
autor
jinak ted máme spurt, tak je to docela veselý :grinning: Flaška moc pomohla za den dal + 50g :grinning: ještě 40g a jsme na porodní váze, uff
1. únor 2011 v 19:54  • Odpověz
@kinsli jo jedeme do alp 19.3. na týden, jinak já jsem úplně v pohodě, dneska jsem byla s Denisou na tancování a bez problému. CHodím i na hodinovou procházku, takže na lyže určitě :sweat_smile: kdybych nemusela každý cca 3h kojit a nebyl by takový mráz, tak bychom už jeli ted aspon na víkend. Ale asi pojedme na víkend v polovině února :grinning:

@lenkabu já vím, že to je dědičný, mě ta peřinka nevadí, neb dětem vůbec nevadí a jsem ráad, že ji máme takhle brzo. Jenom mám strach, aby se to nehoršilo, za měsíc KO je přísnější než na 3. týdnech :frowning2:

asi taky máme spurt neb už cca 2 dny ho nemůžu dokojit :angry: už kojím z obou prsou...
1. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz
@lenkabu co máš s autem? Jinak nohavice ještě nedorazila :frowning2:

@velrybous nám taky hnisalo očičko, ale na těch třech měsících se to ze dne na den upravilo samo. na očním jme byli na poliklinice na slezským, s miminkem Tě tam nenechají čekat, je to mudr dlasková, číslo jsem si tenkrát našla na netu a cinkla si tam
2. únor 2011 v 07:31  • Odpověz
@markyfrana hory tiše závidím :slight_smile:
2. únor 2011 v 07:32  • Odpověz
@kryserka moje auto je ok ale jezdí s ním Miloš jeho auto čeká na opravu :wink:
2. únor 2011 v 07:51  • Odpověz
@lenkabu tak tojo. já jsem bez auta taky KO,těch pár dní bez něj bylo hrůza
2. únor 2011 v 07:56  • Odpověz
@kryserka no já jsem na to sama zvědavá, jede nás do itálie Livigna 7 rodin, celkem 10 dětí :grinning: máme pronajatý celý barák, tak snad to bude fajn. vezeme s sebou i tchýni (hlídání), abychom si zalyžovali :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 08:01  • Odpověz
@markyfrana no tyjo, tak bude megaakce :grinning: To si určitě super užijete :wink: A s tím hlídánik to máte super vychytaný :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:10  • Odpověz
Dobry den,
svagrova by rada vedela, co obnasi nadstadtartni pokoj v porodnici? Vyplati se to..zitra jde na cisare.diky
2. únor 2011 v 08:40  • Odpověz
@klaras :slight_smile: ahoj jak žiješ? podle mně se nevyplatí,já měla dobrý spoluležící na pokoji jsem výborně kecaly takže za mně ne :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:52  • Odpověz
@klaras Ty ses tu už dlooooouho neukázala :slight_smile: Brácha bude mít druhý? Mě zas mrzelo, že byl nadstandard obsazený, pro ten klid, ale nakonec jsem taky měla na pokoji fajn maminy. na nadstandard za tebou můžou návštěvy i na pokoj
2. únor 2011 v 10:35  • Odpověz
autor
@klaras Ahojky, zrovna jsem se na tebe ptala mamči :slight_smile: ( minulý týden )
jinak na nadstandartu může mít návštěvy na pokoji + marky říkala, že je tam televize.
Osobně bych do toho nešla, měla jsem na pokoji holčinu po císaři a byla ráda, že jsem ji byla kdykoliv k dospozici,
Myslím, dovést někam, přebalit prcka, to podat.. no klasika. Na nadstandartu si musí poradit sama :wink:

@markyfrana Ty jo nevím co jsem včera snědla tak zázračnýho, ale jsem nafouklá, no fuj.
Malého bolelo bříško tak jsem ho namasírovala, brutálně se pokadil a když jsem uvolnila nožičky tak si tak prdnul až sem se lekla :sweat_smile: ted spokojeně spí :wink:

2. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
Tak denisa má teplotu 38, takže máme tu chřipku, ach jo, tak to asi chytneme celá rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kinsli taky jsme měli nějaký horší den :confounded: mě teda nic není, myslím břicho, ale malý se kroutí - s poduškou moc nemůže a dost dnes brečí, po masáži a cvičení s nožičkama se taky brutálně posral, až tak, že jsem byla nahozená i já :angry:
2. únor 2011 v 19:03  • Odpověz
autor
holky chtěla jsem se zeptat jak je to s tou laktací??? já po 30 min odstříkám 20-30 ml, po 2,5h 50 ml a ted jsem to nějak neřešila byly jsme s Kačenkou venku a pak tu byla návštěva no a po 5h mám prsa uplně jako kámen a dítě se mi topí :grinning:
2. únor 2011 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.