• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@kinsli jak je to s laktací nevim doteď :grinning:
2. únor 2011 v 19:18  • Odpověz
@kinsli pro mě je to taky záhada, jeden den mi přijde, že mám mlíka málo, druhý den dítě topím :sweat_smile: taky nechápu, jím i piju více méně pořád stejně, tak nevím, jak je to s tvorbou.
2. únor 2011 v 19:22  • Odpověz
autor
@markyfrana Já ho masíruji tím olejíčkem od weledy, a dělá mu to fakt dobře :dizzy_face: Ted spokojeně spinká :dizzy_face: Chtěla bych ho moc nakojit, odstříkávám už tak 2 den a přiložila jsem si ho jen tak, aby se o prsa uspal a saje hezky, vypadá to, že flaška ho nezkazila :wink: Ted bych řekla, že kolem 100 ml budu mít, tak přemýšlím jestli odsávat nebo se na to vykašlat a kojit ob jídlo. Jako UM, koj, UM, koj. Po těch 2,5h-3h to nedám, to ještě tolik mlíka nemám, a nechci mu míchat mateřské s UM.
2. únor 2011 v 19:22  • Odpověz
autor
Já si myslím, že mě hodně pomohlo to odstříkávání. Myslím, že jsem začala ve čtvrtek, jako po kojení a mezi kojením a když jsem začínala tak jsem neodstříkla nic, fakt drtek takže jsem musela se ždímat ručně, odsavčkou to šlo až tak 3 den a to jsem začínala na těch 20 ml a včera jsou už byla na 70 ml. Zajmavé je, že nahoru mě to jde od té doby co skoro nepiju a ani koj čaje :grinning: Když jsem se prolejvala tak jsem měla prd :confused:
2. únor 2011 v 19:27  • Odpověz
@klaras já jsem za něj byla ráda..po císaři jsem omdlívala, tak u mě byl celou dobu přítel..i když nebyly návštěvy..nedokážu si to představit, kdyby tam nebyl..je tam telka, ale tu jsem si pustila jednou na 5 minut..malýho jsem u sebe ze začátku neměla, vozili mi ho na kojení, tak jsem se i vyspala..možná mám fotku, mrknu
2. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz
autor
@velrybous koukala jsem na fotky, jsou fakt super :dizzy_face: Líbí se mi jak si kámoška hraje se clonou :wink:

Jinak Vojtíška je kus :grinning: ale na kámošky malého nemáte :grinning: Ten má myslím 65 cm a 8 kg :grinning:

Já si schválně Vojtíška změřím a zvážím v neděli na měsíčniny :dizzy_face:
2. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz
@kinsli jj taky se mi moc líbí..:slight_smile:)

jj je to cvalíček náš malej..no nazdar..:slight_smile:)) tak to je obr

jj to jsem zvědavá kolik bude mít :slight_smile:))))))))))))))))))

dneska asi začal spurt..nespal pořádně a jen by jedl..:frowning2:

dneska jsem koukala, že má červené podpaží a za uchem žlutý šupinky a rudý..co ti pomohlo na ty "opruzeniny" ???
2. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz
autor
@velrybous máme Imazol, není to stoprocentní, ale mnohem lepší. Prdelku má šistou, ale pod kulkami :sweat_smile: má oloupanou kůžičku :pensive: Ale je to mnohem lepší než to bylo :wink:

Vojtík dnes měl 4270g a délku typuji tak na 58 cm :wink:
2. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz
Já jsem neměla nadstandart ani po jednom císaři ... pomoc ostatních maminek jsem také nepotřebovala, je to ženská od ženský, jak to snáší :wink: Dítě jsem měla u sebe od druhého dne už pořád :slight_smile: :grinning:
V obou případech byly mamči na pokoji supr ... při prvním jsem měla jen jednu sousedku, ale za to s dvojkama :grinning: po druhé dvě, jednu přehnaně úzkostlivou čtyřicítku a jednu pohodovou dvacítku :grinning: :slight_smile:
2. únor 2011 ve 23:53  • Odpověz
@velrybous jestli to má jen zarudlý, tak zkus bepanthen nebo sudocrem, Imazol bych volila až jako poslední volbu, když by tohle nepomohlo. za tím ouškem jsem to namazala párkrát bepanthenem, a pak to šlo umýt žínkou, jak se to změkčilo. Měli to od toho, jak ublinkávali a stihlo jim to zatéct za ouška
3. únor 2011 v 08:15  • Odpověz
ženy mám dotaz,kdo jste si nechával dělat podlahy......kdo je v HK spolehlivej a za rozumný peníz. chci něco omyvatelnýho aspoň do obýváku. a s jakou jste spokojený?já uvažuju klasicky plovoučku.
3. únor 2011 v 08:23  • Odpověz
@lenkabu já doporučuji PVC, máme to po celým bytě a naprostá spokojenost. Nikdo to od plovoučky nerozezná, je to naprosto stejný, je to od plovoučky teplejší, nedělá to takový hluk :slight_smile:. Jinak nám to pokládala firma mimo Hk, na jméno už si nevzpomenu :frowning2:
3. únor 2011 v 09:05  • Odpověz
@lenkabu jestli chceš můžeš se přijít podívat :grinning:
3. únor 2011 v 09:07  • Odpověz
@markyfrana dík za tip,PVC mi doporučovalo víc lidí,já to mám pořád zažitý jak krytinu max.do kuchyně tak mně to nenapadlo. :grinning: omrknout ráda přijdu,vychytáme chvíli kdy budeme mít zdravý všechny děti :grinning:
3. únor 2011 v 11:03  • Odpověz
@lenkabu já myslím, že příští týden budeme ready, neb denisa tu lítá, jako kdyby ji nic nebylo, teplotu má 37.
3. únor 2011 v 11:42  • Odpověz
@markyfrana moje děti teď dokonce nemají ani rýmu,to se dlouho nestalo, tak do příštího týdne snad vydrží :wink:
3. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz
@lenkabu rýma není nemoc :sweat_smile: Alenka od ségry má rýmu celou zimu, to bychom se s ní nikdy neviděly, kdybych to takhle brala :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz
@markyfrana no neni já myslela s ohledem na novorozence :grinning:
3. únor 2011 v 15:03  • Odpověz
@kinsli tak jsem to namazala Lenienskou a je to lepší..
teda to jste pěkně velký...:slight_smile:))
3. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz
@kryserka děkuju, zkusila jsem to "oloupat" avirilem a pak jsem to natřela lenienskou a lepší..
to je hrůza mám pocit, že má každý den něco..:frowning2:
má modro kolem pusy a očí..je možný, že jsem si toho předtím nevšimla, protože byl žlutej..tak zase plaším co to má..
3. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz
autor
@velrybous co na potničky?? blbec jsem mu dala moc teplou vodu a celý se obhodil :confounded:
ten má ale chudák ránu :confounded: S Kačkou jsem byla ve Ferstrovce, dala mi nějakou míchanou mastičku, párkrát jsem to potřela a byla čistá :dizzy_face: Jsem ale líná tam jet a hlavně už si nepamatuji jak tam jsou.
3. únor 2011 ve 22:38  • Odpověz
@kinsli jj to jsi mi psala..no my máme bříško i záda osypaný a začíná se to loupat a na ručičkách mám drsnou kůži..
no radí na to všechno možné..já si myslím, že jsme je neměli, ale měl osypanej obličej a to jsem mu nemazala ničím a pak to zmizelo..to co měl teď naposledy červený flíčky měnící se na žlutý jsem mu mazala 1x denně odřejovkou a to bříško mu mažu lenienskou..chci si koupit mandlový olej od saloosu to je prý super na mazání dětí..
3. únor 2011 ve 22:50  • Odpověz
Ahojda,
tak včerejší konkurz na zpívání dopadl dle mých představ.cestou tam byla nadšená a nemohla se dočkat a jen jsme přijeli tam a učitelka na ni promluvila,zabořila mi hlavu do ramene a bylo po zpívání.nakonec se nechala nalákat na hudební nástroje a zazpívala Prší prší a Černé oči jděte spát.nejvíc ji zaujal klavír takže mezi zpíváním ještě brnkala na klávesy.Po 5 minutách bylo po studu.Takže příští týden ve čtvrtek máme první hodinu.Jo dostala pochvalu že umí hezky zpívat.
4. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
@madlina konkurz jo? tříletý děti nemůžou zpívat všechny? :grinning: :grinning: :grinning: mně pobavila jedna lektorka na plavání, říkala že hlásí syna na zš na SNP a neví esli ho vezmou že dělají nějaký testy a berou jen ty chytrý :grinning: a ještě před pár lety se ptali 6ti letých dětí jak se jmenuje prezident,jaká je nejdelší řeka a nevyjšší hora v čr :sweat_smile: no jestli to to dítě ví tak do školy už nemusí :grinning: abych začala Vandu učit nebo skončí na nějaké zš pro plebejce :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz
Konkurz do školy?? no to nechápu, tohle se tam přeci mají děti naučit...

jinak my asi máme brut spurt nebo co, mladej vyžahne obě prsa a je sice spokojenej a chrupká, ale co mu dám zase za 3h!!! už to máme cca 2-3 dny, tak jenom doufám, že spíš neztrácím mlíko :cry: , že mu jedna kozina nestačí :frowning2: Denisa už je naprosto zdravá :grinning:
4. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
@lenkabu cože? tak to abych začala studovat od první třídy.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
marky to má spurt......moje děti pily pořád z obou prsů,jedno by je nezasytilo ani náhodu a nějaká dávka tam za 3 hodiny byla taky :wink:
4. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
@lenkabu,jsem to blbě napsala.Byl to zápis.Uvidíme jak dlouho nám to vydrží :wink:
4. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
autor
@markyfrana to bude fakt ten spurt, že pije obě je dobře, alespon se ti zvýší produkce :grinning:
Já dnes hodila bobříka odvahy a šla s Kačkou na oběd do Alessandrie, byla jsem z toho pěkně zpocená :grinning:
ale dobrý docela to dala a malý to naštěstí prospal :grinning:

@lenkabu tak snp fakt nedám :grinning: tam je to fakt náročný

jinak těď jsem dávala Vojtíškovi MM vůbec se nekroutil, neortrhával se od flašky a spokojeně spí :dizzy_face:
tak buď to fakt nesnese mléčné výrobky, nebo pomohlo to, že jsem mlíko před podáním převařila.
V lednici by mělo vydržet 24h, ale třeba se tam po určitých hodinách začínají dělat nějaké potvory, co já vím.
4. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz
Dekuju moc.Nakonec je na pokoji sama, vcera byla se 2,ale jedna pani chudak celou noc prozvracela.Maji opet kluka :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.