• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@klaras tak ze moc gratulujeme :dizzy_face:

@markyfrana tak máme na měsíci 58 cm :grinning: a váhu cca 4400 :wink:
dnes jsem ho nevážila, ale včera měl 4360g
4. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz
@kinsli tak já ho zítra taky změřím a zvážím, ale máme žrouta, takže 4kg buou určitě :grinning: Vojtíšek je tedy pěkný dlouhán
4. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz
autor
@markyfrana já těch 58-59 cm typovala :wink: Kačka měla na 6 týdnech 59 cm :wink:
Jinak nám s váhou fakt pomohl růsťák v podstatě nic jiného nedělám než krmím a odstříkávám :grinning:
asi se na flašku vybodnu a alespon v noci mu to dám ze stříkačky. Když tam nechám trochu vzduchu tak to má vyžahnutý hned. Flašku cucá hodinu to je o nervy a hlavně to musí mít po hodině už fakt studený :confounded:
4. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz
autor
@markyfrana chtěla jsem se zeptat přišla Ti už mateřská?? Já, že jsem od 5.12. na mateřské a ještě se jaksi na mě nedostalo :angry: Ale nijak mě to nevzrušuje, já byla od půlky září na neschopence a první jsem dostala myslím na konci listopadu.
4. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz
@kinsli mateřská mě přišla 10.1. 2011 - to je divný, že ti ještě nedorazila... ale řeknu ti to obíhání kolem toho, je fakt pakárna. byla jsem 2x na pracáku a 2x na sociálce, než jsem to všechno správně podala a ještě ted mi přišlo ze sociálky, že chtějí jeho rodný list...

kdy jdete na vítání občánků?? my jdeme 6.4. ve 15h.
5. únor 2011 v 07:45  • Odpověz
@kinsli tak jsem ho změřila a zvážila :slight_smile: máme 52cm a 4kg :grinning: tlouštík... ale s Denisou mají zhruba stejně, ona měla na měsíci 3900g, takže zase takový rozdíl tam není, jestli naše váha váží dobře. Já podle váhy mám už ním kg než před porodem :grinning:
5. únor 2011 v 07:57  • Odpověz
Ahojda,koukám na míry dětičky a Adélka byla pěkná housenka.Na měsíci měla 61cm a 4kg.nechci vidět to druhý dítě :grinning: :grinning: :grinning: .
5. únor 2011 v 08:41  • Odpověz
@madlina to byla tedy dlouhán :grinning: , já myslím, že Vikouš má víc jak těch 4kg, spíš 4,3kg...

holky máme doma miminko :grinning: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/markyfrana/album/viktor/
5. únor 2011 v 09:27  • Odpověz
ůmarkyfrana,krásně si to dětičky rozdělili :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 09:35  • Odpověz
@markyfrana Deny je frajerka :slight_smile: kdybych tam chtěla nacpat Kubánce, tak bych ho musela naporcovat :grinning:
5. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz
autor
@markyfrana ty jo tak to jsem asi něco pos.. :rolling_eyes:
já nikde nebyla jen jsem dala papír do práce a ty to posílají na socku.

jinak my už máme pyžamka 3-6 měsíců :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 16:34  • Odpověz
autor
@markyfrana fotka v kyblíku super :dizzy_face:
5. únor 2011 v 16:34  • Odpověz
@kinsli já byla ještě na pracáku zrušit rodičák a z pracáku mě poslali s papírem na socku, aby mi to potvrdili a pak to zase zanést na pracák, že fakt nastupuji na mateřskou...
5. únor 2011 v 17:37  • Odpověz
autor
@markyfrana aha, ty jo tak to jsem netušila, tak já tam v pondělí zajdu :wink: Jinak Vojtíšek má 4455g :dizzy_face:
bomba, přibral půl kila za 3 týdny :wink:
5. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz
autor
teď za poslední týden 250g :dizzy_face: Taky mě příjde, že nic jiného nedělá než jí :grinning: Ty noci jsou fakt děsný, doufám, že to brzy přejde :pensive:
5. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz
To proběhlo i u nás :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz
autor
@markytkaaa tak u nás zatím snad ani ne :grinning: Nevíš prosím jak jsou ve Ferstrovce na kožním??

@markyfrana tak možná už je u nás po sputu :grinning: Alespon doufám, už 3x po sobě jsem jen kojila a spokojeně po koj. usnul :wink:

Jo co se týká těch kg, tak jsem dala bobříka odvahy a vlezla na váhu :grinning: Mám +2 kg tak do šestinedělí to snad srovnám :wink:

Chtěla jsem chodit cvičit po šestinedělí, ale zrušili to :angry:
5. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz
@kinsli netuším, tam jsme na kožním nikdy nebyli ... my chodíme na Ulrichák
Ale Mudr. Henzlová ma uvedený telefon, tak v pondělí zkus :wink: http://www.firmy.cz/detail/373572-mudr-eva-henzlova-hradec-kralove-prazske-predmesti.html
5. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz
@kinsli my jsme na tom stejně..když jsme byli na kontrole v 6. ti týdnech tak přibral přes 1 kg za 3 týdny.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 ve 23:11  • Odpověz
@kinsli Henzlova je tam kazdy den do 12 hodin :wink:
5. únor 2011 ve 23:29  • Odpověz
Ahoj, dekuji, Jinak se mam tak nejak.Byla jsem na operaci s nohama, coz byla pekna otrava a nuda,6 tydnu sadry :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Nastesti je mam uz dole, ted rehabilituju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vsem gratuluju k mimcum a Vande vse nej k svatku! :slight_smile:
6. únor 2011 v 07:57  • Odpověz
@kinsli raději tam zajdi, přišla ti mateřská? jestli jo, tak ji budeš muset vracet a oni ti pošlou rodičák, aspon takhle nějak mi to říkali na pracáku, že kdybych to neohlásila, tak se to takhle dělá. Já jsem tohle absolvovala ještě v prosinci, abych měla pak už klid. Vikouš se nám teď kroutí, ale moc nebrečí, sem tam si fňukne, ale je to hlavně tou poduškou - nemůže se v ní vykadit, když mu ji sundám, tak je to salva :grinning: :grinning: :grinning: takže jak říkal dr, že ji má mít 23h denně, tak to ji nemá, počítám tak cca 18-20h to ji má. Ještě jsem se tě chtěla zeptat, nemáš nějakou kombinézu navíc nebo nějakou ze který jste vyrostli? sháním kombinézu, tak než polezu na MMB, jsem se chtěla zeptat. :grinning:

Leni - Vandě vše nej k svátku :grinning: :grinning: :grinning:

@markytkaaa Denisa chtěla do kyblíku hned, jak jsme mrňouse v tom začali koupat. ale myslela jsem, že se tam nevleze, a ono v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: Denisa je prostě cvrček, včera jsem ji zase vážila a už se pomalu blíží k 12kg - od léta přibrala 0,5kg :frowning2: velikost stále cca 92cm - nosí oblečení 92-98.
6. únor 2011 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky,

@markyfrana - Nase Naty mela nalez jako Viki :wink: a decku nam za 3 mesice sundali ze je to o.k. :dizzy_face: Ale mela ji taky mit 23h denne a ja ji davala tak na tech 20h,jinak se aky trapila s prdy,takze jsem ji davala i probiotika,at ji aspon trochu ulevim. Jinak do nemocnice na ortopedii ted chodime kazdy rok na rtg,pry pro jistotu,ze se to ted dela,tak mozna nejaka novinka :sweat_smile:
Ale ma to o.k.,jen byla pomalejsi v psychomotor. vyvoji,jak nemela pohyb a jen lezela jako prejeta zaba :grinning:
Fotecka v kybliku je bezvadna,mas drobka Denisku a bud rada,me Naty nosi 92 a 98 :sweat_smile: a zacinam 92 vyrazovat a davat spis vecicky 98,holky si akorat podedi satnik :grinning: Terka se desne vytahla,ale jinak je docela hubena :slight_smile: ,tak zaciname davat 110,ted se nejak vytahla,ze i kolo odrazedlo ji je male :sweat_smile:
6. únor 2011 v 09:49  • Odpověz
Leni Vande vsechno nejlepsi k svatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Peto malej ma krasnou vahu :grinning: , s takovou jsme sli z porodky :sweat_smile:
6. únor 2011 v 09:52  • Odpověz
@lenkabu,vandě vše nej k svátku.Koukám že naše holky můžou slavit spolu.Adélka má dneska narozeniny. :slight_smile:
6. únor 2011 v 17:30  • Odpověz
autor
@madlina Jé to už je velká holka :dizzy_face: Přejeme vše nej, nej :dizzy_face:

@kacici Natka to je velká kočka :wink: z ní bude jednou baskeťačka :dizzy_face: Po kompletech se Ti samozšejmě podívám :dizzy_face:
s časem už je to lepší, konešně máme po sputu a všera jsem se úžasně vyspala :grinning:

@markyfrana Kačka má 13,2 kg a 98,5 cm. Jinak kombinézu navíc nemáme :frowning2: Všechno jsem prodala už před narozením, protože by jsme to stejně nevynosili. Ale jestli chceš vezmu Ti nějakou z UK, výjdou mnohem levněji než v ČR :wink: Zrovna dnes jsem koukala na kombinézy na jaro, mám taky dvě obě naprosto luxusní :dizzy_face: Vím že v ČR se ta jedna prodávala za 460,- a já ji koupila v UK myslím 276,- s poštou :dizzy_face:
Vzala jsem na jaro vel. 3-6 m tak doufám, že mu to nebude velký. Okometricky mě přišly obrovský a plave ještě ve vel. 0-3m :grinning:
Jinak to koj. Ti holka docela závidím :wink: po sputu už nebyl tak nenažranej tak jsem jen kojila a to i v noci a to byl prostě luxus, do 10 min. najezeno vytuhnuto :dizzy_face: O tom si můžu nechat s flaškou jen zdát. O dokrm si řekl až ráno, to vyžahnul 40 ml a ted večer už fakt byl hladovej, protože jsme měli návštěvu ty ho po 1,5 vzbudili a to byl průser, mlíko ještě nebylo dodělaný takže fakt chdák tak od 17:30-21:15h nespal. kojila jsem ho co 1,5h ale to bylo k ničemu, tak jsem to nakonec vzdala a dokrmila ho, aby mohl jít chudák spát.

@septim Moc děkuji :dizzy_face: v úterý tam hned zajdeme :wink:

@markytkaaa Kačenka má kartu ve Ferstrovce tak tam nechám udělat i Vojtíškovi.

Holky jinak můžu na kašel maximálně doporučit PROSPAN. Vojtíšek měl hnusný kašel a po 3 dnech pohoda :wink:
Je dražší, ale fakt zabírá a je na všechny druhy kašle :wink: Má višňovou chuť tak i dětem chutná.

Kačence jsem nejdřív koupila Hedelix s tím že mi lékárnice řekla,. že ho můžou oba, že je od narození.
Už bych ho nekoupila ani náhodou, úplně na hov... dřív než by zabral tak by měli zápal plic. Měli to čím dál horší a horší. Tak Kačence jsem koupila Robitusin, v kombinaci s cibulovou šťávou zabral, asi do cca 5 dnů byla ok.
No a Vojtíškovi jsem hledala info na netu co kdo vyzkoušel a chválí si nebo naopak, a narazila jsem na ten Prospan, a je fakt super :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 22:58  • Odpověz
autor
Leni, Vandičce vše nej k svátku :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz
@kinsli pošli mi odkza na stránky, kde si můžu vybrat :grinning: :grinning: :grinning: to bys byla hodná, potřebuji něco sehnat, tak bych to vzala přes tebe. dík
7. únor 2011 v 08:12  • Odpověz
Holky, 21-22.3 bude v Mediu opět jarní burza. Kdo by chtěl něco prodat tak dejte vědět a já vám seženu seznamy aby jste si to mohly zase v klidu napsat doma a pak tam netrávily moc času na přijmu.
7. únor 2011 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.