• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
krásné pondělí,
na burzu se asi vypravím.jen musím u mamky probrat věci co jsem chtěla zkusit prodat minule a nedostala jsem se tam.
@konja,myslíš že bych tě mohla na 26.2. otravovat s tím dortíkem?
7. únor 2011 v 09:05  • Odpověz
autor
@markyfrana Tak už ani hledat nemusíš :slight_smile: :slight_smile: Máš odkaz v IP, ale už jsem Ti ji koupila :slight_smile:
Byla tam jediná na 3 měsíce tak jsem Ti ji vzala :slight_smile: Myslím stejnou co máme my na jaro. Je bílá a na ní jsou
stříbrné hvězdičky :slight_smile: Jen sem tam, nic přeplácaného, musíš důvěřovat mému vkusu :slight_smile: :slight_smile:
Až mě pošle fakturu tak Ti písnu :slight_smile: Netuším jaké bude poštovné.
7. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz
autor
konji, já si zase rezervuji půlku dubna :slight_smile: Už mám i fotku dortu který bych chtěla staženou :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz
autor
@lenkabu Tak zrovna z nostalgie listuji příspěvky před porodem a, že nepříkládají neočištěné :slight_smile: Tak to Ti vyvrátím mě se nikdo neptal a už jsem ho měla na břiše :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:50  • Odpověz
autor
holky tak teď jsem dočetla pčíspěvky co jste psaly po porodu :slight_smile: Děkujeme za fratulace :slight_smile: Já když jsem přišla domů tak jsem měla přes 50 vzkazů a to bych fakt nedala tak jsem nedočítala :slight_smile: Tak dnes jsem zvládla vás :slight_smile: A zítra dočtu něco jinde :slight_smile:

@lenkabu Co se týká solné jeskyně tak nemusíš chodit pravidelně, jen si musíš rezervovat předem hodinu :slight_smile:
Já mu musím napsat kdy to vůbec je, aby jsme už začaly chodit. Myslím, že tak v dubnu, květnu se postěhujeme na chatku a odtamtud se mi už nebude chtít a vrátíme se počítám v září než půjde Kačka do školky, alespoň doufám, že půjde :slight_smile:

@madlina Kdy je zápis??
7. únor 2011 v 16:05  • Odpověz
autor
omlouvám se za překlepy, máme blbou klávesnici.
7. únor 2011 v 16:05  • Odpověz
@kinsli Ok, tak pak mě pošli obrázek a já ti řeknu jestli to zvládnu :wink:
7. únor 2011 v 17:13  • Odpověz
@madlina počítám s tím, jen mě prosím pošli ještě jednou ten obrázek, byla to myslím víla Zvonilka,ne?
7. únor 2011 v 17:14  • Odpověz
@madlina tak dobrý, už jsem ten obrázek našla :sweat_smile:
7. únor 2011 v 17:15  • Odpověz
Dík za Vandu :wink:

madli vše nej Adélce, pěkně se mi to bude pamatovat páč letos porodila ještě kamarádka :slight_smile:
7. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz
@lenkabu dodatečně přejeme vandě taky všechno nejlepší :wink: Už konečně dorazila nohavice, jenom nevím, kdy se teď dostanu do Hradce, nebudeš mít někdy cestu naším směrem? ty lacláče jsou naprosto úžasný :slight_smile: Vendelín je má dostat k narozkám, ale snad to ani nevydržím :grinning: Kubovi jsem ty manšestráky nechala udělat bez záplaty a vypadají fakt decentně, přesně dle představ :slight_smile:
8. únor 2011 v 09:59  • Odpověz
@kinsli dík :grinning: a jak mateřská? už jsi se s nima domluvila???
8. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
autor
@markyfrana dnes mi přišla :grinning: Tak jsem ani nikde lítat nemusela :dizzy_face: A mám to fakt za 5.12.-31.12.
8. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz
autor
To je docela vtipný, na o, že jsem nastupovala na mateřskou před 2 měsíci :grinning:
No hlavně, že to přišlo :wink:
8. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz
Ahojda,
tak u nás akční dopoledne.Včera mi volala sestra z gyndy že ve středu poradna odpadá,jestli můžu přijít v úterý na devátou.Jsem to odsouhlasila a doma jsem zjistila že na půl desátou máme bejt u zubařky.Dneska ráno jsem jela s Adélkou do poradny.Mimi je v pořádku a až moc akční.nejdřív mělo obě ruce za hlavou,jako že těžkej veget .Pak krčilo a natohaovalo prstíky.jsem si dělala srandu že to vypadá na ženskou a trénuje jak bude natahovat ruku na prachy .Má už rozdělený srdíčko,močový měchýř a čočky v očičkách.Jen nám potvůrka nechtělo ukázet jestli je holka nebo kluk.Mělo furt nožičky u sebe.Adélka koukala na monitor a normálně ji zářili očička že vidí miminko.
Zato u zubař to bylo horší .Potřebuje opravit jeden zoubek ale nechala si maximálně zkouknout zuby zrcátkem.Nakonec nám dr.napsala papír do nemocnice aby ji to opravili tam. V nemocnici nás objednalli na 10.2. jsem zvědavá jestli otevře pusu aspoň tam.
8. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
autor
@markyfrana tak jsem ji našla :grinning: http://www.next.co.uk/shopping/boys/newbornboys/9/7
Pěkně mastná, to bych za to nedala :confused: Mě vyšla s poštou myslím 274,- nevím, už jsem to sem někde psala :wink:
píšu si to do sešitu, a ta tvoje by měla být ještě levnější. Netuším pořád čekám na tu fakturu. Snad tam není nějak hnusně a nemají nějaké problémy se sítí, protože, takhle bombarduji víc lidí už cca 3 dny a faktury nikde. Mám tam pro Vojtíška 10 ovaralů a ty fakt potřebuji, mám tu jen 4 ks. Nějak jsem nepočítala s tím, že mu vel. 0-3 m bude na měsíci malá :grinning:
8. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz
autor
@madlina Jé to je krásný :dizzy_face: Já ani Kařenku na UZ neměla :pensive:
8. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz
@kryserka já jsem bez auta ted tak se k vám asi nedostanu :confounded: každopádně napiš číslo účtu a částku at ti u mně nevisí peníze :wink:

@madlina já byla na gyndě zrovna když volala musilová že musí být doma že děti jsou nemocný,rešlová říákala že všechno musí nějak přeobjednat a že tam rovnou přespí :grinning: super s miminem jsem zvědavá co to bude

sorry za překlepy nejde nám net na velkým pc jsem jen chvíli večer na milošovým notasu a je děsně malej
8. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
@lenkabu,to říkala sestřička taky :grinning: .že jedou dvanáctku a že tam budou i spát.
8. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz
Kočky přidala jsem do alba dvě fotečky.Ta poslední je z dneška.Tak kdo chcete,jukněte. :wink:
8. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz
autor
@markyfrana úžasný stránky :dizzy_face: najdeš tu snad všechno :wink:
hledala jsem zelenou stolici, už jsem ji našla v plíně dnes asi 3x. Tak je to prý tím, že pije hodně předního mléka co obsahuje cukry a ty v žaludku kvasí, na zadní se moc nedostane, mám popraskané bradavky tak dlouho nevydržím, už když se zahryzne tak vidím anděli :unamused: Tak ho chvíli nechám, aby se neřeklo a pak dokmím UM.
8. únor 2011 ve 22:52  • Odpověz
autor
@madlina krásný ufonek :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:52  • Odpověz
autor
zapomněla jsem na odkaz :grinning: :grinning: http://www.kojeni.net/vyhledat.php
8. únor 2011 ve 22:53  • Odpověz
@lenkabu tak snad v příštím týdnu bych se mohla do hradce někdy vypravit, potřebuju nakoupit na V. narozky, ale ještě nevím, jestli nevyrazím až večír, až budou smraďoši spát :slight_smile:
9. únor 2011 v 08:00  • Odpověz
Ahoj,odlitam nakonec az v pondeli..nechcete se sejit?
9. únor 2011 v 10:53  • Odpověz
@kinsli dobrý stránky, už je pročítám :grinning:
9. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz
autor
@markyfrana taky si na tom ujíždím, zkusila jsem kojit z jednoho prsa a dlouho cca 20 min. a vyžahnul 85 ml :dizzy_face:
Takže ona bude spíše chyba ve mě než v nedostatku mlíka :wink: myslela jsem, že když změknout tak už je v nich prd,´ale ono to nalití je jen přední mlíko na pití takže byl přechlastanej, ale hladovej :sweat_smile:
9. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
autor
@klaras klidně doraz :wink: je hezky někam vyrazíme. chodím s hadama 2x denně ven :wink:
9. únor 2011 v 15:14  • Odpověz
napište mi na mobil ohledně srazu,nejde mi net na velkým pc mám jen malej milošův večer :wink:

@kryserka peníze posílám a napiš sms kdy pojedeš snad se zvládnu urvat a sejít...večer není problém jestli bude Miloš doma já nikdy nevim kdy přijde
9. únor 2011 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.