• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Týjo,zase nějakej srazík?
9. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz
ahoj,mne je to celkem jedno.co treba zitra? mam rano rehabilitace,ale to mam za pul hodky za sebou..
10. únor 2011 v 07:58  • Odpověz
Treba by jsme se mohli sejit u lachtana,ale pro kinsli je asi lepsi na slezskem?
10. únor 2011 v 08:02  • Odpověz
Holky když se daří tak se daří.Jsem chtěla udělat štrůdl na slano z listovýho těsta.těsto se mi podařilo vyválet na placku na druhej pokus.Potřela jsem to kečupem,dala na to cihlu a salám a že to zamotám.jenže se mi těsto totálně přilepilo k válu a bylo jak bláto.Takže těsto skončilo v koši.Samo že bez salámu a sejra.K obědu jsem chtěla dělat závitky.Na pytliku s masem bylo napsáno že je na řízky.Bylo ale šíleně prorostlý tlustým,takže jsem to vypreparovala ,hodila do papiňáku a dělám segedín.Za ho´dku letím pro Adélku,vyčistí si zuby a letíme do špitálu.ke všemu nemám zakysanou smetanu.Tu prej Petr koupí až pojede od pojišťováka.To už ale nebudu doma.Takže dneska obědváme až odpoledne.A to ještě odpolko máme první hodinu ve zpívání.
10. únor 2011 v 11:05  • Odpověz
krasny vecer maminky muzu se zde pridat do vasi skupiny jsem z hradce kralove nikoho tu neznam a rada bych se zapojila do diskuzi dekuji maminka :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz
autor
@madlina Trošku náročnější den :grinning:

@darinaruzickova Jasně, že můžeš, vítej :wink:

@klaras U lachtana jsem byla dneska :grinning: Zítra dopoledne asi vyrazím s Kačkou na labutě :wink:
Dnes jsem byla na dvou dlouhých procházkách a jsem vyřízená :unamused: Ještě že hadi už od 18:30h spí :grinning:
10. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz
@lenkabu leni, peníze došly, díky :wink: V pondělí asi pojedu kolem Sparu, dopolko a pak odpolko zpátky
10. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz
@darinaruzickova vítej :slight_smile: odkud přesně jsi z HK? :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz
čau ženy zítra mám volno a v sobotu bude miloš v práci tak jsem taky k dispozici ale prosím komunikaci přes sms net budu mít ted jen po večerech asi do příštího týdne

@kryserka v po do sparu můžu napiš pak sms kdy přesně tam budeš :wink:
10. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz
venku je teda hnus! Lenkabu.nemam tel cislo.. :frowning2:
tak nevim kde se sejit..
11. únor 2011 v 07:36  • Odpověz
Kinsli..jaky labute?
11. únor 2011 v 07:48  • Odpověz
@markytkaaa jsem primo z hk-benesovka
11. únor 2011 v 08:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz
tak co se sejit zitra?
11. únor 2011 v 09:22  • Odpověz
autor
@klaras Teď nějak nechápu :sweat_smile: Ty se mě ptáš co jsou labutě???
přiložím Ti fotku jen co nějakou najdu :wink:

Venku je fakt hnus, Lukyn jel makat, až přijede tak skočím s Kačenkou k zubaři, včera si tele ulomila kus zubu :unamused:

O víkendu jsem doma sama jen s Vojtíškem tak klidně vyrazit někam můžeme, přizpůsobím se ostatním :wink:
11. únor 2011 v 10:04  • Odpověz
autor
Zítra mi jede Lukyn k Bubeníkové pro lacinu, no jsem na ní zvědavá, kámoška si ji moc chválila, netuším jak dlouho ji měla půjčenou, ale určitě ne dýl jak měsíc a roztáhla si mlíko na 150 ml v každém prsu :grinning:
To bych ani nevěděla co s tím dělat. Vojtíšek, aby vypil přes 100 ml tak musím kojit minimálně 45 min a to 7x denně je fakt mazec :sweat_smile: :pensive: lacina to vytáhne 100 ml za 10 min :grinning: :grinning:

Jen se bojím aby mě s tím Kačka něco neudělala, to by mě asi švihlo, stojí 20.000,-
11. únor 2011 v 10:10  • Odpověz
haha vim co jsou labute.to jdete asi k rece.. :slight_smile:

chudak kacenka,doufam, ze ji to moc neboli.jak se ji to podarilo?

Tak co zitra a kde a v kolik?
11. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
Čus holky :wink:

Tak jak jsem si myslela, že je Daneček odolnej, tak ho dostala hnusná viroza :fearful: . Od úterý má vysoké horečky - Panadol nezabíral, tak zkoušíme Brufen, do toho antibiotika. Přes den vypadá čile a je téměř nemožné ho udržet v posteli, ale v noci je jak pětník :frowning2: .

kinsli - tak jak u zubaře? Co je prosím te zase ta lacina? Koukám, že s kojením bojuješ a nehodláš se vzdát, to je dobře :wink: . Až půjdu do druhého, tak k tobě asi budu docházet na kurs :grinning: .
11. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz
@darinaruzickova zdravim, tak to bydlis kousek od nas :wink:
11. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz
vazne a kde bydlite vy ja to v hk moc neznam i kdyz tu bydlim uz od srpna :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:02  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz
Na Benešovce jsem žila patnáct let :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď už čtyři roky ve Farářství a nemůžu si pořád nějak zvyknout ... :sweat_smile:
11. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
autor
@klaras No telátko, spadla v koupelně s kyblíku a dala si o umyvadlo. U zubaře komedie. Byli jsme v čekárně asi 2 minuty a Kačenka říká, spi spí :grinning: jdem domů :grinning: :grinning:
pak přišla sestřička vzala nás dovnitř ta začala ječet, že ležet nebude :grinning: když tam viděla to křeslo.
Tak jsem se s ní nebavila vzala ji na lín chytla hlavu otvírala pusu, no ani nevím jak se mi to podařilo :grinning:
Naštěstí dobrý nic ji nedělali, prý, že se nevyklá tak ok. mě spíš šlo o to, jestli nevadí, že je ulomenej a prý ne :confused:
Pak jí dali obrázek, ta ho chňapla a sestřička povídá ... a jak se říká??? A kačenka na ní koukla a říká CHCI TOMÁŠE MAŠINKU :slight_smile: tak chudák vůbec netušila.

@bambik jo jo kojení to je fakt něco. pořád tu bojuju s odsavačkou, Vojtíček se moc přisát neumí, odtrhává se, někdy se chytne v pohodě ale většinou jako by dudal, neumím to popsat, ale bolí to jako prase a mám popraskaný bradavky, tak se docela bojím zánětu, tak přes víkend budu jen odsávat, a dokrmovat ho, aby se mi to zahojilo. Jinak lacina je odsavačka od Medely. Je to mega přístroj :grinning: tedy to znám z doslechu sama jsem ji viděla tak možná na obrázku. V ČR jsem jis nad ani neviděla, ale v Anglii ji mají. Kámoška jen odsává, klisi nemají sací reflex tak přemýšlela, že by jsi ji koupit, ale nakonec si ji půjčila jen na to první roztahání a teď má půjčenou nějakou el. ale obyč a vytáhne to s ní taky jen že jí to mnohem dýl trvá. Ale stojí 200,- na měsíc a tahle lacina asi 1350,- nevím jedna holčina říkala 45,- na den a Janča 1000,- na měsíc, tak je to asi podle toho jak dlouho ji máš půjčenou :wink:
11. únor 2011 v 15:40  • Odpověz
@bambik Pavli, to snad ne, já Ti chtěla zrovna o viíkendu psát, co děláte příští týden, že jsme konečně OK.... Tak mi písni, až bude Daneček zdravej, já doufám, že vydržíme, a konečně přijedeme :wink:

@lenkabu Ok, operativně písnu :wink:
11. únor 2011 v 17:16  • Odpověz
autor
@lenkabu Tak Pavlína čeká holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: Ani u ní se na NT netrefili :wink:
11. únor 2011 v 19:16  • Odpověz
Holky tak co zítra dát Budulínek? Třeba v 11? Sice jsou ty chřipky ale snad to přežijem...hezky asi nebude abysme daly sady nebo něco.

darinaruzickova bydlím prakticky za rohem v horákovce,na benešovce jsem velmi často :slight_smile:
11. únor 2011 v 19:21  • Odpověz
tady večer nikdy nikdo neni :grinning: já v tom Budulínku budu určitě :wink:
11. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz
autor
@lenkabu Já ještě uvidím :wink: Asi se půjdu s Vojtíškem projít jsme doma sami tak bych se třeba zastavila na kukačku :wink: Když tak bych dala vědět na tel :wink:
11. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz
@darinaruzickova ja bydlim u zachranky :wink:
11. únor 2011 ve 23:19  • Odpověz
Tak jsem už během deseti dnů podruhé nemocná :frowning2: Nejdřív mě skolila chřipka, myslela jsem že nastal můj poslední den v životě, nebyla jsem schopná odvézt ráno kluka do školy a tak musela přiběhnout kamarádka (ještě že se nastěhovala do domu hned naproti nám :slight_smile: ), nasadila jsem si vysoké dávky céčka a coldrex a druhý den mě bylo fajn. Pak se mě spustila trocu rýma, ale nic tragického. No a včera mě začal pomalu odcházel hlas, v krku mám struhadlo, rýma teče jak z vodovodního kohoutku, no hnus! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Největší sranda byla, že jsem včera musela jít učit a byla to totální anarchie :rolling_eyes: Jsem se kolem dětí ploužila, ty si dělaly pomalu co chtěly a já na ně nebyla schopná ani zvýšit hlas aby se uklidnily :rolling_eyes: No děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dnes večer si mám jít s kamarádkou sednou na skleničku, tak jsem zvědavá jak to přežiju. Ona odjíždí na dost dlouhou dobu do Švýcarska,tak je dnes poslední možnost se vidět. Ach jo... :angry:
12. únor 2011 v 08:09  • Odpověz
autor
Holky ta lacina je úžasná :dizzy_face: To prostě nemá chybu :grinning: Dala jsem 100 ml tak za 5 min. :grinning:
Tak tu fakt jen tak dál nepustím :grinning: :grinning: :grinning: To je mega pomocník v šetření času :dizzy_face:
12. únor 2011 v 08:11  • Odpověz
Ahoj, Budulinka nestiham, ale mam sraz s Lenkabu kolem 3 u Lachtana. Prijdes Kinsli?
12. únor 2011 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.