• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
kacici: Až bude Natálce tak jako teď Terezce a budou lítat ve stejným, tak to bude sladký :dizzy_face:
5. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
Taky hodně dávám od korunky :slight_smile:
Aktuál ...

www.mimiaukce.cz/maruskahk
www.mimibazar.cz/maruskahk

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Já jsem též denně na MMB a MMA :grinning:
5. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Kinsli - ta dopadne urcite dobre - mozna do aukce pujdu taky :grinning:
Mas pravdu,kdyz to tam das za vysokou cenu moc maminek uz to nesleduje - ja taky koukam hlavne na cenu a pak na vecicky,aby byly pekne :wink:
5. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
kinsli:za chvíli dám video co vyváděli dneska :grinning:

kacici:na miminko bych nakupovala hned :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
markytkaaa: Tedy ty toho, ale máš :grinning: :grinning: :grinning:
Já už mám i stálé odběratelky, takže toho na net tak moc nedávám :wink:
Chudaci holky :sweat_smile: ,ja jsem na tohle prastena,ale uz se tesim,ze holky na podzim dam do stejneho :grinning: :grinning: :grinning: Pro holcicky jsou ty vecicky od 3 mesicu do 5 let :grinning: :grinning: :grinning:
markyt:pěkná tyrkysová klokanda :wink:

kacici:holky jsou větší bojovníci,máš pravdu,dokonce jsem to slyšela i od lékařky :wink:

Já od korunky nedávám,ale teď vlastně už vůbec nic nedávám..Vanda nemá moc věcí,stíhá unosit,něco daruju aty onošený balím do krabice pro dětský domov.
5. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
kacici: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já na cenu už moc nekoukám, samozřejmě nemůže být nějak přehnaně vysoká, ale když se mi to líbí tak jdu do toho :grinning: :grinning: :grinning:
Kolikrát mi přijde, že má Kačka mnohem dražší ohoz než já :grinning: :grinning: :grinning:
Ale fakt to neřeším, mám maminky co si ode mě zase odkoupí, takže my uděláme frajerku, a za tu cenu,
někdy i dráž :sweat_smile: pošleme dál :wink:
Nejvíc co jsem kdy dala bylo - 70,- za jedny lacláčky, ale jinak spíš jdu hodně do + :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
kacici: To jo, ale v kočáře to nebude vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lenkabu: těším se na video :wink:
5. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Holky nejlepší je koukat na aukce na které přihazují mamči u mě v aukci, dnes jsem pár mamin shlédla a hodně z nich přihazuje na stejné aukce jako já :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
5. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
kacici: mám tam i svetřík na mimi :grinning: :grinning: :grinning:
i když vlastně ani moc ne, vel je psaná 1 měsíc, ale vůbec nesouhlasí, včera jsem ho zkoušela Kačence
a byly jí jen asi o 2-3 cm kratší rukávy, takže bych řekla 3-7 měsíců :wink: jinak na šířku i dýlku ok :wink:
5. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
kaci: gratuluju k holčičce :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
Třeba takovýhle aukce mi hlava fakt nebere ...

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2826814

to mají NOVÝ George věci takovouhle cenu?! :sweat_smile:
5. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
markytkaaa: pěkná cena :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
No to je sila :sweat_smile:
ja jednou vyhrala dvoje riflicky Next za 11Kc,takze to bylo taky docela drsne :confused: ,kdyby se pani zeptala zda to neodvolam mozna bych i kyvla,ale ona to brala nejak v pohode. Ja byla stastna,ona asi min.Za postovne jsem dala 40Kc :grinning:
5. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
Kinsli - uz jsem si aukce dala sledovat :grinning: Oba svetriky jsou moc pekny,ted jen nezaspat ukonceni :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
Bunda se srdcema...oooo bože :sweat_smile: A to tílko je ošklivý i když george,ale cena luxusní :grinning:

Mám drb :slight_smile: Potkala jsem dr.Špačkovou a vozila vnoučka,narodil se 1.2.,takže klaras je čerstvá teta :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak to už je hodně starý drb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
mně spíš hlava nebere ty aukce s obrácenejma cenama, protože je těch kousků v ČR málo... a jiné podobné důvody. Viděla jsem aukci sukýnky - vzhledově nic moc (takové jako sešitá sukně ze zbytků a záplat), max bych do toho dítě ustrojila kdyžbychom šli na písek nebo někam na čuňátka... a ona se ta sukýnka vyšplhala na 3,000,- to jsem fakt nechápala.
5. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
kinsli:tys to věděla? :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
bebu: asi máš na mysli Nolitu Pocket viď :grinning: to je mazec ... tríčo na holčičku za dva litry, džínečky za čtyři není problém ... a přitom ty děti z toho tak rychle vyrostou a navíc ... od pohledu to žádný luxusní hadry teda nejsou :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
lenkabu: No jasně :grinning: :grinning: :grinning: To už je stará věc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Potkala jsem dr. před porodem když nakupovala pro snachu v ternu a pak jsem u ní byla na kontrole, tak jsme podrbaly :wink:

markytkaaa: též znám tu značku, to je myslím, někde z Itálie. mě nepříjdou ty kousky ošklivý, ale naprosto obyčejný. A kdo jako pozná, že je to Nolitu Pocket za 3000,- a ne od trhovce za 100,- :grinning: :sweat_smile:

Holky houkám na druhou šanci, minulý díl byl propadák, ale tento se mi moc líbí :wink:
5. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
já koukám na to Ano šéfe ... přijde mi to zajímavější :slight_smile: Na Nově to je snad jen reklama na plastiku :unamused:
5. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
markytkaaa: Teď se mi to fakt líbilo, paní to fakt strašně změnilo. oproti minulému týdnu se to nedá srovnat. Tady na té paní byl fakt vidět vděk :wink:
5. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
kin: minulý týden se mi to nelíbilo, protože paní měla úplně jiný problém - psala pět let mrtvému synovi dopisy - může to být normální se vyrovnání se smrtí dítěte, ale třeba taky ne a s tím hlavně ji měli pomoct, a ne zmenšit prsa a odsát tuk ...
5. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
lenkabu: Kdyby jste ne podzim prodávali ten cherokee svetřík tak si na mě vzpomeň :wink:
My by jsme ho vzaly, vypadl mega teplý, tak pod vestičku by byl super :wink:
5. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
markytkaaa: já bych řekla, že ona ty operace chtěla. Hlavně se mě u ní nelíbilo, že všechno brala jako samozřejmost :angry: Nebo alespoň tak na mě působila...
5. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jinak dneska nám dorazil ten Solar a je to fakt úžo :slight_smile: Prostě něco mezi golfkama a sporťákem :slight_smile: ale božííí a zelenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.