• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Konja at jsi brzo zdrava!!
12. únor 2011 v 09:39  • Odpověz
@klaras děkuju
12. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz
Tak vcera to bylo fajn.Lenkabu holky jsou opravdu moc pekne. :slight_smile:
13. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
autor
@klaras já si to přečetla až teď :frowning2: škoda, nevadí, tak třeba další týden :wink:
Věděla jsem, že jste u Lachtana protože jsem volala Lence, ale to bylo po 16h a byla jsem ani ne u Interspáru, dorazila jsem k carefouru myslím v 17h, tak to už jste byly určitě od lachtana dávno doma :grinning:
13. únor 2011 v 11:50  • Odpověz
autor
@bambik Včera jsme byli na stejku :grinning: No myslím, že by MM dal s klidem dva :sweat_smile: No uvidíte :wink:
Lukáš říkal, že mu to chutnalo, já od něj ochutnala a mě tedy ne :confounded:
nebo jako dalo se to sníst ale žádná sláva doma si uděláš 100% lepší :wink:
Ale co Lukáše potěšilo, že si na voucher ani nevzpomněli :grinning: Tak může jít klidně znovu, platí to do 1.8. :wink:
13. únor 2011 v 11:56  • Odpověz
autor
@markyfrana Tak co kapky zabraly?? My jsme opět ve spurtu to je prostě mazec :confounded: Jestli jsme měli 14 dní pohodu tak to snad ani ne :unamused:
13. únor 2011 v 11:58  • Odpověz
kinsli, to jsme uz koncili. :slight_smile: nevadi..kdy se to jindy hodi?
13. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
autor
@klaras mě je to jedno, jen ne ve středu, to mám s Kačkou 2x cvičení :wink:
13. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
co treba utery?
13. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz
kinsli..2x cviceni..to snad chodite do Sokola ne? :slight_smile:
13. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz
@kinsli jo vypadá to, že zabrali, kašel přešel v rýmu :unamused: ,a le i ta už odchází, tak snad to bude brzy v pohodě. Dr říkala, že když kojím, tak bude brzy fit, že je to nejlepší lék... jinak my jsme ve spurtu asi pořád :wink: , neb od včrejška opět kojím obě prsa... a zase mi připadá, že mám mlíka málo, tak se snad rychle dodělá - je to mazec být taková mlíkárna a pořád čekat na mlíko... :grinning: :grinning: :grinning:

13. únor 2011 v 18:35  • Odpověz
Ahojda,
dámy tak včerejší ples se vydařil.Petr se teda po dlouhý době pěkně zlinkoval ale i tak jsme si to užili.Kapela a zpěváci bezvadný a DJ v malým sále ještě lepší.ještě teď mě bolej nohy od tancování.
13. únor 2011 v 19:20  • Odpověz
Jen mě mrzí že jsme nevěděli,že je ples v duchu Chicaga 30.let.Někteří pánové měli klobouky,dámy stylové šaty,účesy atd.Promenádovali se tam mafiáni.No prostě super.Nechali jsme se vyfotit u Harleyky z tý doby.Půjčila jsem si klobouček a boa kolem krku.Petr měl klobouk a v ruce samopal.No mafiáni jedna radost.Zkusím to u ségry oskenovat.Ať z toho taky něco máte .
13. únor 2011 v 19:26  • Odpověz
Pamatujete na zpěváka Pepu Melena? nejznámější od něj je asi písnička Né pětku ne.Dělá Dje a včera pouštěl CD na diskotéce na plese.
13. únor 2011 v 19:36  • Odpověz
autor
@klaras do sokola :grinning: :grinning:
ne dopoledne na klasické cvičení s dětmi a navečer na cvičení v solné jeskyni :wink:

uterý je v poho :wink: uvidíme co tomu řekne Vojtíšek :grinning:

@markyfrana tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning: já dopoledne ani nestačila odsávat, to byl hukot :grinning:
dala jsem si teď odsavačku na nejvyší výkon a po 3 min. jsem, měla odsáto :grinning:

@madlina super, že se ples vydařil :dizzy_face: pak hoď foto :dizzy_face:
13. únor 2011 v 19:56  • Odpověz
@kinsli,foto hodím ale obávám se že to co fotil Petr na mobil,je nepublikovatelný. :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 19:59  • Odpověz
13. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz
kinsli - neříkej, že neměl Lukáš po 300g steaku dost :fearful: :grinning: . A co sis dala ty? A co atmosféra, dobová? Byli jste tam ale asi na skok, děti někdo hlídal?

madlina - kde jste byli na plese? My jdeme za čtrnáct dní na divadelní do Jaroměře, tak jsem na to zvědavá.
13. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz
kinsli kde jste byli na steaku?

úterý mám zatím volný :wink:
13. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz
@madlina brácha byl s přítulkyní taky ... asi na stejném ... IPS tuším? páč na FB jsem si všimla tématických mafiánských fotek a dost se mi líbil ten nápad :grinning: :slight_smile:
13. únor 2011 ve 23:30  • Odpověz
@madlina ty jsou nejlepsi..jen se pochlub :grinning:
14. únor 2011 v 07:24  • Odpověz
tak zitra super. Co se treba sejit u kinsli,kdyz to ma s Vojtiskem takovy.Sla bych klidne ven,ale nevim jaky pocasi.Do te herny nevim s tema chripkama ted.. :unamused: .My doma hracky nemame tak by to tu byla nuda.. :pensive:

Kinsli..aha, to jses dobra,ze s nima takhle chodis..jeste mne napadlo trenovani na Spartakiadu,ale to ty uz jako mladice nepamatujes :slight_smile:

14. únor 2011 v 07:27  • Odpověz
holky, tak jsme měli dneska trochu noční pozdvižení. o půl noci nám začal pískat monitor, no vylítli jsme oba jak střeli, začala jsem s malým třást - a on dýchal... tak nevím asi to byl nějaký špatný kontakt, ale hodinu jsme s Robinem nemohli usnout...
na sraz bych taky ráda šla, ale raději ještě budeme s Vikoušem doma, přeji jenom trochu rýmu ještě má, tak ať se z toho co nejdřív dostaneme...
14. únor 2011 v 09:09  • Odpověz
@markyfrana, nám se to párkrát stalo taky.Známej říkal ,že to chytí nějakej signál od jinud a začne to houkat.Já tomu moc nerozumím ale byli jsme b baráku asi tři komu se to takhle stalo.
14. únor 2011 v 09:21  • Odpověz
Tak vy plánujete srazík,jo? My máme buhužel rýmu.A co zajít někdy s dětičkama někdy odpolko do Budulínka?
14. únor 2011 v 09:22  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:

markyfrana - mám husí kůži :frowning2:

Nechcete udělat srazík v solné jeskyni? Tady mají zrovna akci na vstup.

http://www.primasleva.cz/hradec-kralove?a_aid=fffe&a_bid=0000307B&chan=code3&data1=sl_o_9_d
14. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz
@bambík, to není špatnej nápad.my tam byli minulej týden a teď máme jít ve středu.jestli bude Adélka zdravá.Spala jednu noc u Petrovejch rodičů a vrátila se zase nemocná. :unamused:
14. únor 2011 v 17:24  • Odpověz
madlina - já si myslím, kdybychom se domluvili, že by to bylo fajn :wink: . A kolik to tam normálně stojí na hodinu? Skutečně těch 135,- Kč? My jsme s mladým chodili do jeskyně v Chelčického ul. a tam nás to na permanentku vycházelo myslím na 90,- Kč. Abych ale nekecala.
14. únor 2011 v 17:35  • Odpověz
@bambik,stojí to těch 135,-pro dospělýho.
14. únor 2011 v 17:41  • Odpověz
Holky prosim nemate nejaky odkaz na ty soukrome jeslicky u nadrazi?Nebo i jakykoliv tip kde by bylo dite do 3 let jako ve skolicce?Kamaradka me poprosila a ja ted nemuzu najit ten odkaz na to nadrazi,diky moc :slight_smile:
14. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.