• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
holky tak náš otesánek na 6 týdnech 4320g a 54cm, hlava 35,5cm. :grinning:
17. únor 2011 v 11:58  • Odpověz
@markyfrana,krásný míry.
17. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz
Denisa byla proti němu hubeňour 3900g a 53,5cm a v roce měla 8,3kg a 72cm.

Jinak nám Viky od včerejška řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nechce spát a ven ještě nechodíme, neb má ještě trochu rýmu, takže docela psycho...

@kinsli budeš nechávat nějaký další očkování? od VZP jsem dostala někaý poukaz na Synflorix pneumokoková vakcína bez doplatku, dr mě dala leták na prevenar 13 s doplatkem cca 350,- Kč. a já nevím, jestli vůbec mám do nějakýho očkování jít...
17. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
autor
holky nestíhám, net to je pro mě hrob :grinning: razíme ven :wink: věčer dočtu a odepíšu :wink:

email. p.s.hradec@email.cz
17. únor 2011 v 15:26  • Odpověz
Holky, prosím, nevíte o nějakém cvíču pro prťata? Nejlépe MP? Díky
17. únor 2011 v 18:28  • Odpověz
@mydva28 na MP bydlím a nějaký leták na cvičení visel na Benešovce ale teď si nevzpomenu co tam bylo :sweat_smile:

@markyfrana snad to Vikiho brzy přejde...mám pro tebe kombinézu od kinsli,můžu ti ji zítra dopoledne hodit jestli budete doma.a je vidět že se Viktor má dobře :grinning: já žádný očkování Alici nedávala,doteď má jen hexu, až bude větší tak chci dát prevenar a možná doočkovat TBC ale nebudu to řešit dřív než v roce a půl nebo dvou letech
17. únor 2011 v 18:53  • Odpověz
@lenkabu jasný, klidně se stavte, ať máme zase chvilku zábavku :slight_smile:. Můžete kdy budete chtít, my budeme doma.

taky si říkám, že ho nechám očkovat až v těch 2 letech...
17. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
@markyfrana ok my přijdem,jestli vstanou jako vždy tak můžeme zase na 9 :wink:
17. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz
@lenkabu jo denisa vstává v 7, takže není problém. :grinning:
17. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz
@lenkabu NOO, TO MI POVÍDEJ, taky to nechápu :slight_smile: Jinak jsem cíťa, ráno v 9:40 slza ukápla :slight_smile: Ještě před osmou jsem vzpomínaůla, že jsem si ještě lebedila v posteli, a za chvíli pak už byl na světě :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
@markyfrana Viki hodlá všechny přerůst, ne? :slight_smile:)
18. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
autor
@kryserka Všechno nejlepší Venouškovi k roku :dizzy_face:

@markyfrana: my zase pořád jíme :grinning: dnes 2h, 6h, 8h, 10h, 12h a teď už tu pokvikává a tahá dudák, že by si asi něco dal :grinning:

kolik piješ tekutin denně?? Já moc ne a asi budu muset začít. To co vypiju mě jde asi většina na mlíko. Mám strašně suchou pusu, loupu se a kuže jako by svědí :confounded:

Konja: Pošli foto postýlky :slight_smile: zatím jsem ji nečešila budu ji potřebovat až na polovinu března, hory jsme přesunuli, čekáme teď návštěvu :wink:
18. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz
autor
@markyfrana ještě centimetr Vám chybí a máte naši porodní :grinning: 4310/55 cm
18. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
autor
@lenkabu tak Kačka měla taky růstový skok, Kačí tu byla myslím minulý týden to jsem Kačenku den před tím měřila a měla 97 cm, včera mě přišla nějaká větší tak jsem jí přeměřila a má potvůrka metr :grinning: asi bez 0,5 cm :wink:
18. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz
@kinsli právěže moc nepiju, pořád se musím hlídat abych pila :frowning2:
19. únor 2011 v 07:59  • Odpověz
@markyfrana nejvíc se mi líbí ta knížka :slight_smile: Alici už ty hračky pro mimina moc nebaví páč má v nabídce i ty Vandiny,jde nejvíc po legu :slight_smile:
19. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz
holky nemáte náhodou někdo doma hrazdu na hraní, co chcete prodat|??? chci ji teď koupit, ale klidně koupím od někoho z vás, kdo se toho chce zbavit :slight_smile:
20. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
@markyfrana mimo tý co jsi viděla mám jednu pro mimina,deku s hrazdičkou ale předpokládám že růžovou nebereš :grinning:
20. únor 2011 v 11:24  • Odpověz
@lenkabu škoda, že je růžová :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta by mi doma neprošla... už takhle se obáváme, že bude nosit šatičky (mezi všema těma holkama, co máme v rodině), tak ho v tom nebudu podporavat od narození...
jinak bych to brala :slight_smile: já ji pro denisu měla, ale byla půjčená od táty a ten už to prodal :unamused:
20. únor 2011 v 11:51  • Odpověz
@lenkabu Leni moc se omlouvam,ale dnes se nikam nedostanu :frowning2: ,Naty ma zase ATB od patku. Klacid do ni dostat je nadlidsky vyon :frowning2: ,musime byt na to dva a davku ma vzdy v 6.00 a v18:00 pred spanim.My se v tom babrame 3tyden bez prestavky a teprve ted v patek na ORL dostala ATB,noce jsou totiz silene,jen kasle a breci. Ja si dam asi soukromou lekci s tebou a holkama v jeskyni :grinning: :grinning: :grinning: .Otazka je jak nam tom budeme,ale verim ze brzo bude lip diky ATB,ale uz ty sracky do ni rvat nechci :pensive: :cry:
20. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz
přidala jsem pár fotek :slight_smile:
20. únor 2011 v 18:14  • Odpověz
@markyfrana no prostě celej skřítek z Harryho Pottera :grinning: ženy jak se jmenoval ten skřítek ve druhým díle Harryho? jak byl otrok Luciuse Malfoye? Viktor vypadá přesně jako on :grinning:

@kacici snad se oklepete tenhle týden a ten další půjdem do jeskyně :wink:
20. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz
autor
@lenkabu
@kacici

Na jeskyni se přidám, jestli chodíte do té co my :slight_smile: Budu teď kupovat další permici. Přijede nám návštěva tak jsem si řekla, že je vezmu do jeskyně a vstupné na 4 dos + 4 děti by vyšlo myslím 540,- Tak vezmu rovnou permici :slight_smile:
Vlastně bambik jsem házela odkaz, že mají teď 50% na vstup, ale to nevím do kdy to je, tak se schválně mrknu :slight_smile:
20. únor 2011 ve 23:08  • Odpověz
autor
@markyfrana Super fotky Vikouš se moc od porodu nezměnil :slight_smile:
Vojtíšek už je úplně jinej. S poporodníma fotkama si není podobný vůbec a z toho 1 týdne už maličko.
Ted má takové jemné rysy, něco mezi holčičkou a chlapečkem :D Zítra ho vyfotím.
Jdeš v úterý na kyčle???
20. únor 2011 ve 23:10  • Odpověz
20. únor 2011 ve 23:28  • Odpověz
@kinsli já nevím do jaké jeskyně chodíš,my asi do té u Duranu
21. únor 2011 v 08:43  • Odpověz
@lenkabu do jeskyně se přidám :slight_smile:

@kinsli my jdeme na kyčle až 8.3. jinak už jsem hrazdu snad sehnala, kamarádka ji má po mimču, tak mi ji dá :grinning: , ale ještě chci tuhle deku http://aukro.cz/hraci-deka-s-hrazdou-a-hrackami-tiny-love-i1463252634.html měli jsme podobnou pro denisu a dost si s ní vyhrála :grinning:
21. únor 2011 v 08:48  • Odpověz
@lenkabu jinak v jeskyni u duranu dělá ségřina tchýně, tak bych tam mohla domluvit hodinu :grinning: vzala bych i Máju od ségrky, kdybychom šly odpoledne.
21. únor 2011 v 08:50  • Odpověz
@markyfrana minule tam byla blonďatá mladá kočka to nevim esli byla ta tchyně a esli jo tak smekám :grinning: Vanda přes noc chytla brutální sračku,Milošovi se prosrala skrz plínu na gauč a ráno zase tak se bojim trochu co bude
21. únor 2011 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.