• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@lenkabu ona tam teď měsíc nebyla, byli na dovolené v africe :grinning: takže to určitě nebyla ona :grinning:
sračka je vopruz, tak ať jste brzy fit, třeba něco snědla, hlavně abyste neměli virózu...
21. únor 2011 v 09:11  • Odpověz
Ahojda
tak jsem přes víkend přibrala asi metrák a dalších 10let nebudu jíst.V pátek jsme byli gratulovat u známých k prvním narozeninám.V sobotu jsme slavili Adélky narozeniny u tchánovců a včera u mojí mamky.Jak budou fotečku,hodím do albumu.A ještě nás čeká jedna oslava se známejma.
21. únor 2011 v 09:44  • Odpověz
At je Vanda brzo zdrava!!Chudak.Hlavne at to nechyti i Alice!
21. únor 2011 v 10:28  • Odpověz
madlina :grinning: tyhle oslavy jsou nejhorsi,ja mam,ale druhy den stejne siiileny hlad.Jen po oslave se sotva hybam :unamused:
21. únor 2011 v 10:35  • Odpověz
@lenkabu Dobby nebo Krátura, teď si nevzpomenu, kterej byl kterej :slight_smile: Ale myslím si, že u malfoyů měli Dobbyho, pak mu harry nechal dát Luciusem tu fusekli, aby ho vysvobodil :grinning:
21. únor 2011 v 11:45  • Odpověz
21. únor 2011 v 11:45  • Odpověz
@kryserka na tebe jsem spoléhala :grinning: Dobby je to :grinning: @markyfrana to je tenhle

http://worldofhp.blog.cz/0801/domaci-skritek-dobby

teď koukám že dobby je docela příšerka :sweat_smile: Viktor je jeho krásná verze samozřejmě ale kdybys ten díl viděla...kouká přesně jako Dobby :grinning:
21. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
@kinsli,krásný fotečky.nejsou ty tvoje děti sourozenci, :grinning: .Mě si přijdou docela dost podobný.
21. únor 2011 v 11:58  • Odpověz
@lenkabu teď aby to s Marky neseklo :slight_smile: Jak lacláče? Vendelínoj hrozně sluší, je v nich k sežrání :grinning:
21. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
@kryserka já je nakonec měním páč Alici byly krátký nohavice ale je to rychlost,začátkem min týdne jsem paní psala a v pátek mi posílali větší :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
@lenkabu,Leni všechno nej k svátku.
21. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz
@lenkabu tak to je tentokrát fakt bleskovka, asi je měli zrovna na skladu :slight_smile: Jsme možná čekaly na moje manšestráky :slight_smile: Nojo, my taky přejeme všechno nejlepší :wink:
21. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz
@lenkabu Leni vsechno nejlepsi k svatku :dizzy_face:
U nas hlasim ATB zabrala a Natalce je lepe a my konecne po 3 tydnech spali celou noc(jen jednou chtela Sunar),tak ten pristi tyden bychom mohli dat jeskyni,jen se bojim aby nebylo plno,vzdy me poslali nekam,ze v 9:00 a v 10.00 maji plno ze tam chodi skolky :frowning2:
Marky to by bylo bezva zamluvit si jeskyni na hodku pro nas,ale bojim se ze to nedopadne diky tem skolkam a deti mas uzasny :dizzy_face: - rekla bych ze sourozenci se nezaprou :grinning: Lenka ma zvlastni prirovnani :grinning: ,ale kdyz se nad tim zamyslim tak ma fakt pravdu :slight_smile: Dobby mel krasny vyrazy v obliceji :dizzy_face: a koukam ze i Kryserka na Harrym ujizdi,hura :grinning:
Peto - Kacka je princezna,kde jste byli na karnevalu? :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz
Peto spolecne fotecky jsou uzasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt jsou z jednoho pytliku(tohle vzdycky rika moje tchyne) :grinning: :grinning: :grinning:
Musim uznat ze deticky se vam holky povedly,tise zavidim ty chlapecky :grinning: :grinning: :grinning: ,taky bych rada nejake maleho frajera doma,ale holt si pockam na vnoucata,ted uz se tesim do prace :grinning:
21. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz
autor
Tak koukám, že to tu teď jede :dizzy_face:

@kacici Byli jsme v Praskačce, fakt o ničem :confounded:

@madlina Ještě vložím schválně fotku Kačky, když jí bylo 6 týdnů :wink: Jdu hledat :grinning:

Jinak postýlku jsem si teď objednala vybrala jsem si tuto :grinning:
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1793207
21. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz
autor
@lenkabu Vče Nej, nej :dizzy_face:

@kacici z jednoho pytlíku :grinning: :grinning: Jinak moc díky :dizzy_face:
21. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz
@kinsli,postýlka se ti povedla :slight_smile: .My máme po Adélce taky s tím přebalovákem a nedám na něj dopustit.Super vychytávka.My na ni máme ještě světýlko takže když jsme vegetili na chalupě,nmusela jsem v noci svítit velkým světlem abych našla v postýlce třeba dudlík atd.
21. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
autor
@kacici Chlapeček třeba ještě časem příjde, teď se těšíš do práce a za 5 let třeba řekneš zlatá mateřská :grinning:

já objednala tu cestovní postýlku a říkám Lukynovi, poď na to juknout ať pak neřekneš, že všechno vybírám sama. Tak se na ní podíval a říká hezká, tak jsem mu ukázala ještě další barevné varianty a on říká, a ta modrá se zelenou je taky hezká a já to jo, ale mě se líbí ta červená s krávou :grinning: Máš pravdu ta je hezčí :grinning:
21. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz
autor
@madlina světýlko je taky super věc, my ho máme na monitoru dechu, na chůvišce taky ho zapínám když ho dávám spát :wink: vypínám ho až když jdu spát já :wink:
21. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz
@kinsli,u nás je to podobný.Jsem si vybrala autosedačku.Ukazovala jsem ji Petrovi,prej je hezká a jestli ji chci,tak ať ji koupím.Tak ji máme doma. :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz
@kacici Harry je má srdeční záležitost :slight_smile: Relikvie smrti jsem četla, když jsem tenkrát ležela ve špitále, aby se Kuba nenarodil moc brzo, Hodíka tenkrát málem kleplo :grinning:
21. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz
@kinsli
@madlina u nás je to úplně jedno, ikdyž to ukážu, co jsme vybrala, je to stejně vždycky "shit" :grinning:
světýlko máme takový na baterky, takže jezdí všude s náma a je super, te´d jsem dostala ještě od kamarádky jedno do elektriky, tak z něj udělám cestovní :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz
@kryserka, do zásuvky máme doma taky.Adélce ho zapínáme na noc.Má ještě u postele na zdi lampičku broučka(z Ikei)takže si v noci třeba sama rosvítí i to.

Holky nepotkali jste tu konju? Naháním ji kvůli dortu na sobotu.
21. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
@kryserka - To jsem rada ze znam podobneho maniaka :grinning: My na nem s Alesem ujizdime. Jediny vanocni darek byla koupe vsech dilu Harryho na DVD,chybi nam jen ten dil co je v kine :grinning: Jsme deti,ale nam to nevadi,i kdyz teda ty posledni dily uz pro deti fakt nejsou :sweat_smile:
Jinak holky pekne vecicky - ta postylka je pekna,o svetylku v postylce jsem jeste nikdy neslysela :sweat_smile:,ani na monitoru dechu,tak vam to Peto musim okouknout :grinning:
My ted koupili tunicku s Minnie pro Naty,miluje mysi :sweat_smile: :grinning: ,takze nejake extra velke nakupy neplanujeme,naopak se zbavujeme sportaku,za chvilku postylky atd. :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
@madlina Kuba, když jde náhodou spát dřív než my, tak taky vyžaduje rozsvítit světýlko
21. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz
@madlina Danca psala naposledy ze ji neni dobre,tak snad uz je jim lip a ozve se :wink:
Jinak jsem uplne zapomnela Adelce vsechno nejlepsi k 4.narozeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .nejsem si jista zda uz jsem nepsala,ale radeji pisu znovu :grinning:
21. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
@kryserka to musím večer ukázat robinovi, ke komu jste nám přirovnali Vikiho :grinning: :grinning: :grinning: Taky přejeme vše nej k svátku.
zamluvit jeskyni zkusím, a co když to zkusím dát od 10 nebo 11?
@kacici u nás na tom teda ujíždím jen já, V. to nebaví :slight_smile:
@markyfrana Já v tom jsem nevinně :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
@markyfrana Marky za me by bylo lepsi 10.00,Naty me chodi kolem 11.30 spat,ale zase je fakt ze skolky od 11.00 uz nechodi :wink: a spis bude volno :wink:
21. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.