• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
21. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
@kryserka My zboznujeme jednou za cas zalezt si na gauc pod deku,pustit Harryho a mit u toho nakrajeny syr,rajcatka. to jsme dopadli,ze? :grinning: :grinning: :grinning: Nastesti holky chodi spat nejdele do 19.00 obe dve :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz
ježiš,kdyby u nás se chodilo spát v 19:00,tak to snad vyhlásím jako státní svátek :sunglasses: .
21. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz
U nás je to tak že něco vyberu ukážu a dozvím se "fakt to potřebujeme" :grinning: a "já tomu nerozumím,objednej to" :grinning:

dík za přání :slight_smile:
@kacici my už skoro ani nevíme, co to, aby šli spát oba brzo, před osmou nespí ani jeden, Kuba už většinou nespí ani přes den, tak to bývá fakt psycho :frowning2:
@lenkabu Leni takhle podobne je to u nas :grinning:
21. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz
jo, to u nás to tak je taky, ale pak je to prostě blbě, se pak vždycky rozčiluju, ať si to příště vybere sám..... :grinning:
21. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz
Holky my jim to tvrde zavedli :sweat_smile: Terka byla jinak schopna po nas skakat do pulnoci a nespat cely den a Naty taky vymrzuje,ale tim ze tam ma Terezku tak nehaleka tolik :wink: Ted je ta blba nemoc snad uz zazehnana,to bylo fakt sileny,my nespali hodne dlouho a stridali jsme se s manzou v dospavani i pres den :sweat_smile:
Ja uz tech bacilu mam plne zuby :pensive: ,za celou zimu jsme snad nebyli poradne venku :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz
u nás to nejde, Kuba Ti z postýlky prostě zdrhá a ječí a nebude v ní, já pak mám strach, aby nevzbudil Vendelína, tak ho radši do toho obýváku jít nechám
21. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz
autor
pošlete mi odkaz na toho elfa nebo co to je :sweat_smile: ke kterému jste přirovnali Vikouše ať to zhodnotím :grinning:
U nás Harry Pother nejede :grinning: :grinning:

Jinak jsem přidala fotku z 6 týdnů obou. Kačka byla tmavší, Vojtíček je takový Albín, doufám, že dotmavne :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz
Jo a nedáme holky někdy véču? bych to už potřebovala jako sůl, někam odsud vypadnout
21. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz
autor
U nas Kačka jde spát jak kdy, Třeba včera jsme měli návštěvu tak tu lítali s Domčou až do 21:30h. Pak jsem ji hned hodila mlíko a spát. Vstávala v 8h a spí tak od 12h :wink:

Vojtíšek už spinká dlouho tak od 10h takže u něho už čekám každou chvíli vstávačku :grinning:

Mají být hnusné mraty tak teď budeme asi pěkně dlouho smrdět doma :angry:
21. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz
autor
@kryserka Tak to bych brala hned :grinning: my byli včera v té restauračce u carefouru a vůborně tam vaří :dizzy_face:
Tedy to si myslím já, Vojtíšek měl jiný pocit :sweat_smile: :pensive:
21. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz
autor
Holky sorry za překlepy, máme debilní klávesnici, jen co bude venku líp tak zajedu do města koupit novou
21. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz
@kinsli v té za carrefourem? Tam jsem jednou kdysi byla, ale už si to moc nepamatuju, to jsem ještě u carrefouru bydlela, no,a le to už je dlouho :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz
Holky klidne muzeme nekam zajit,ale ja uz muzu az ten dalsi tyden,tenhle mam plny akci :sweat_smile: :grinning: my se s Alesem stridame v chozeni nekam a tak chodim ve ctvrtek cvicit naTaici a fakt me to vyhovuje :slight_smile: V utery jdu se segrou a ve stredu s kamaradkama ze zdravky :grinning:
21. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz
Ta restaurace se jmenuje Recese a dobře tam vaří :wink:

Mně chodí obě děti spát dobře, kolem 19 většinou spí ale vstávají před šestou a Vanda nespí přes den už od léta
21. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz
autor
@kacici Tedy to je život :dizzy_face: :dizzy_face:

@kryserka jo, jo už jsem si vzpomněla Califirnie :wink:

Další týden má Lukyn odpolední, tak to nedám :frowning2: můžu už za těch 14 dní :wink:
21. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz
autor
@lenkabu no jo máš pravdu Recese tak kde jsem vzala Californii?? Nejmenovalo se to tak kdysi??
21. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz
@kinsli Peto ja to potrebuju jako sul,cely den doma a stale byly obe nemocne :pensive: Navic Terezka sla dnes po dlouhe dobe do skolky,maji hezky tyden plny akci,nechci ji to upirat,ale kasel jeste ma :sweat_smile: :pensive:Ale nema teplotu,tak jsem ji poslala,ponevadz ja ji tam doted davala vzdy uplne zdravou a za tri dny me lehla,ponevadz deti tam chodi nemocne :unamused:
21. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz
Jo a je to recese,je prima ze je tam detsky koutek,tak kdyby byl zajem muzeme si tam dat i obed,jen dvere zustavaji otevrene do salu a to je neprijemne,ponevadz Naty me furt utikala ven :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz
@kryserka moc děkuju za tip na pana doktora, byli jsme tam, nejdřív se tvářil tak nějak zvláštně jako co tam dělám a nakonec jsem dostala zprávu na A4 a pochvalu, že jsem zodpovědná maminka :slight_smile: ..tak cvičíme Vojtovku, teď už druhý cvik, bylo to šílený, když jsem s ním byla poprvé na rhb jak plakal.. :frowning2: doma při prvním už nepláče to se i směje, ale u druhého to ho litju chudáčka..začátkem března jdeme na kontrolu, ale už pozoruju zlepšení u pasení a otáčení hlavičky..
jinak se mě ptal, kde jsem k němu přišla, tak jsem říkala na jedné diskuzi :grinning: :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz
látkujete někdo??? :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz
Hlasuju pro véču.Ale předem hlásím že Adélku nechávám doma.Ale kdybyste teda chtěli někdy odpolko s dětma,tak taky nebudu proti :wink: .Já jen že pokud tam není koutek,tak to naše zvíře furt někde naháním .

@kacici,Adélka šla dneska po týdnu do školky.Moc se těšila.U nás v Amálkách máme dneska červenej den.
21. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz
@madlina Market u nas je dnes knoflikovy den :grinning: ,zitra cerveny,ve stredu je karneval,ve ctvrtek maji mit kloboucek,v patek je kouzelnik a maji mit plysacka sebou :slight_smile:
@velrybous ja nelatkuju,me by deti asi s moji zrucnosti vypadly ven :sweat_smile: ,ale nedam dopustit na Manducu :wink:
21. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz
@kacici,my to máme takhle:
dneska-červený
úterý-modrý
středa-karneval+focení
čtvrtek-zelený
pátek pestrobarevný
Si pamatuju jak jsem loni našívala na tričko všelijaký knoflíky.ještě že jich moje babička měla megakrabici :grinning: :grinning: :grinning: .
21. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
@kacici, o tý manduce taky uvažuju.Ale v tomhle případě už slyším Petra,že to nepotřebujem.
21. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz
@kacici no já to zkouším už týden..a manducu mám doma od soboty místo reklamované vaničky..hnědou..:slight_smile: ale řeším jestli ji nevyměnit za světlou..
21. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz
@velrybous látkovala myslím markyfrana nevím jestli i teď u Viktora. Já mám ergo což je prakticky stejný jak manduca a nemůžu to vynachválit :slight_smile:

já dám véču ale tam je to u mně nejistý nikdy nevím jak Miloš přijde, na oběd nebo odpolko ráda,už nevím jak děti v zimě zabavit........@kacici já tam ten koutek nikdy neobjevila :sweat_smile: ale je fakt že s děckem jsem tam byla naposled když byla Vanda malá a bylo to ještě jedno.
21. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
Tady se vesele kecá koukám :slight_smile:
No já školkové záležitosti asi ještě nějaký ten pátek nebudu muset řešit, na rovinu mi řekli, že nemám šanci, že spíš za rok :sweat_smile:
ad Manduca na tu fakt nedám dopustit ... je to 14dní zpět, co jsme nesli i Paťase na zádech :wink: :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.