• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
My máme ergo a super :dizzy_face: jen chudák Vojtíšek se bude nosit v růžovém :grinning:
ale jemu to bude naštěstí jedno :grinning:
21. únor 2011 v 16:05  • Odpověz
na večeři se taky určitě přidám :grinning:
@velrybous já jsem s Denisou látkovala a chystám se od cca 2-3m látkovat i u Vikyho :wink: dokonce se naučit látkovat i Robin :grinning: sice si vždy vybral ty nejednodušší pleny, ale zvládal to :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 19:27  • Odpověz
jinak taky máme ergo :grinning: naštěstí jsem tenkrát koupila červené :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 19:28  • Odpověz
@velrybous tak to mám radost :wink: Snad to brzy pomůže a nebudete muset cvičit dlouho, my to cvičili asi tři měsíce,a le on už měl nález docela pokročilý, jak ho ve stacionáři léčili úplně jinak :frowning2: Jsem si to tenkrát hodně obrečela, první cviky jsme brečeli spolu, ale pak už to šlo, byl moc statečnej :slight_smile:

ad manduca: jedna z nejlepších vymožeností, co dnes můžou být :slight_smile: Nedám dopustit, Kubu taky ještě kolikrát nesu i na zádech :slight_smile: na radu Marky jsem si tenkrát koupila i zateplovací kapsu a super, můžu nosit i v zimě, když se mi nechce pro kočár :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:54  • Odpověz
@madlina koukám, že je to ve Věkoších pořád stejné, tyhle barevné dny byly i za Fildy :grinning:
22. únor 2011 v 18:50  • Odpověz
@konja,ju ju.Ani nevíš jak ráda tě vidím.Chtěla jsem se tě zeptat a ještě se nějak domluvit ohledně toho dortu na sobotu.
22. únor 2011 v 19:11  • Odpověz
autor
Mě bude dělat kámoška taky dort na sobotu k narození Vojtíška tak jsem na něj zvědavá :grinning:
22. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz
Holky sháním chůvu pro Alici,potřebuju začít aspoň trochu pracovat,kdybyste o někom věděly,pošlete do IP :wink: dík
22. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz
No holky, vy jste toho nažvanili :grinning: :grinning:

lenkabu - dodatečně vše nej k svátku. Ty už chceš jít zase makat? Mě je blbě, jen si na to vzpomenu. Už se mi to nezadržitelně blíží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

kryserka - i Venouškovi vše nej k narozeninám. Jak jste na tom? My jsme zdraví a moc rádi Vás uvidíme :wink:.
22. únor 2011 ve 23:14  • Odpověz
@bambik chci i musím :wink: chtěla jsem tak od roku a půl Alice ale vzhledem k tomu co zákonodárci udělali s rodičákem potřebuju jít už teď, nic velkýho neplánuju,tak dva dny v týdnu .
23. únor 2011 v 07:46  • Odpověz
@lenkabu zkusím se zeptat tchýni jestli by si nechtěla přividělat :slight_smile:, já chci začít v říjnu, takže do října má volno :grinning:
23. únor 2011 v 08:34  • Odpověz
@lenkabu Leni a tu pani kam chodi Naty nechces zkusit?Ja nastupuju na 0.2 uvazek na transfuzku :slight_smile: od 1.3. a uz se fakt moc tesim,Naty bude chodit k pani. Jen ted zarizuju vse ke smlouvam a teda tech papiru :rolling_eyes: ,ty mas velikanskou vyhodu,ze uz zamestnanec FN jsi :wink:
Ja mam rodicak do tri let,tohle je navic
23. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz
Holky koho to nějak interesuje ... http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ano-a-nebo-ne/?page=last&post=last&lastref=hp :slight_smile:

Jinak abych nebyla off topic - dneska jsme byli na pigáru proti Meningokovi ... jsem šílená strachy, něco se stalo známé a její dcerušce, nechci to tu psát ... prostě nějak na mě dolehla panika a musela jsem jednat pro zachování svého duševního zdraví :sweat_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz
autor
@markytkaaa vůbec nevím o co jde. Vím, že někdo pod tímto nickem na koníko je, ale co dělá a nedělá o tom nemám ani páru.

Jinak taky mám jeden špatný konec po meningokokovi z aktuální doby :confounded:
23. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz
@kinsli já taky psala koho to nějak interesuje ... takže se nemusíš zatěžovat :wink: :grinning: :grinning:

Je to hrozný no :cry: Já na to musím pořád myslet ... je to tak čerstvý, že ještě prostě nemůžu uvěřit :frowning2:
23. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz
autor
@markytkaaa z hradecka??? Ty jo dva případy z HK na to, že jich je tak 80 do roka tak to je docela síla :pensive:
23. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz
@kinsli
@markytkaaa Denisa je na meningokoka očkovaná, ale už nevím na jaký typ :confounded: U vikouše pořád s tím očkováním bojuji, jestli vůbec dát teď ten prevenar 13 nebo ne, nebo jestli dát ten sylfonix nebo jak se to jmenuje...
23. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
a holky neplašte a hlavně klid, to si mjusím říct hlavně já - nějak mám teď kolem sebe moc úmrtí kojenců :angry: takže začínám být vystreslá - už jsem si i pořídila chůvičku do kočárku...
23. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz
@kacici gratuluju k práci :slight_smile: já ale zaměstnanec FN nejsem :wink: pracovní poměr mi skončil v těhu s Vandou a do FN mně teď nikdo nevezme páč ani nevědí kolik se jim vrátí dr a jestli nebudou sestry propouštět.........taky tam nechtějí moc dávat zkrácené úvazky sestrám. snad se dohodnu v Domácí péči. tu paní mám taky v záloze když ji chválíš ale přijde mi Alice moc malá na to aby se hlídala mimo domov :pensive:

@markytkaa já se do té aféry docela zapojuju taky jsme s ní měly problém v opicích takže dík :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
@lenkabu zítra Vás čekám v 9 :grinning:, kdybste někdo ještě chtěl zítra dorazit k nám domů není problém :grinning:
23. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz
autor
@markyfrana Tedy ty jsi akční :grinning: :grinning: já jelikož nevím jestli toto není má poslední mateřská tak si ji chci užít :dizzy_face:
tedy nechci sedět doma na zadku 3 roky, ale do práce zpět nee. Když tak jen nějaké brigádky, abych se dostala mezi lidi :grinning:, ale to až až až
Ráda bych dorazila je v kolektivu strašně spokojená, ale je to pro nás asi moc z ruky :grinning: Dnes nám hlídala obě děti dopoledne sousedka + měla ještě na hlídáni dvě od vnučky ( 4 a 5 let ) no a Kačka byla mega spokojená :dizzy_face:
Ta prostě tu školku móóc potřebuje :pensive:
@kacici Moc a moc gratuluji :dizzy_face: přečetla jsem si to až teď :wink:
23. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz
kopíruju část příspěvku z 12ti opic se mi to nechce psát znova,rozměry dětí a tak

mám za sebou zajímavý půlden.......kontrola tříletá a osmiměs..........takže tříletka: zvážit,změřit, poslechnout srdce,změřit tlak,prohlídnout břicho a třísla, poznat barvy,obrázky jedním a pak druhým okem,zacpat ucho a opakovat co sestra šeptá......to šeptání jediný nepochopila,jinak musím veřejmě pochváli,byla naprosto výborná,já čekala hysterii už u vážení páč to nezná.......ale i dr ji děsně chválila že to tam často nemají,navíc že zná všechny barvy (šprtka jí tam vyjmenovala naprosto vše místo vybraných dvou) mně fakt padla brada k zemi jak to dala,i svklínout a položit se nechala. Alice obdržela pochvalu že pěkně žvatlá no bodejt by ne když nazavře hubu půl dne a aktuální míry...no přerostly nám děvčata Vanda 18k/102cm, Alice 8,95 kg/74 cm...od začátku prosince o 2,5 kg a 7 cm
23. únor 2011 v 15:03  • Odpověz
Budař a Macháček o sexu fakt to nepouštějte v přítomnosti dětí :grinning:

http://video.super.cz/supervidea/supervidea-doporucujeme/?videoId=4081&page=1
23. únor 2011 v 15:06  • Odpověz
autor
@lenkabu Tedy to je Vanda šikulka :dizzy_face: My ty barvy musíme ještě pořádně dopilovat, aby jsme tam nebyly za pitomce :grinning: jak má Vanda růžovou tak Kačenka má zelenou, dárek musí být zelený, na cvičení musí mít zelený míč. když si má vybrat hrašku tak vždy sehne po zelené :grinning:
Jinak míry super :dizzy_face: Jsem zvědavá jestli Vás ještě dorosteme :grinning: teď má Kačka 99,5 cm/13,2 kg.

jinak´v 8m měla Kačenka 7820g/73 cm.
23. únor 2011 v 15:34  • Odpověz
autor
Dnes nám přišla postálka, je boží už v ní Vojtíšek spinká :dizzy_face:
23. únor 2011 v 15:35  • Odpověz
@kinsli co já bych dala za to aby dítě milovalo zelenou,to je moje oblíbená :slight_smile: podle mně je normální že tříletý dítě neumí dokonale barvy,Vanda je na tohle prostě jen šprt se je naučila ve dvou letech a furt jen řeší co má jakou barvu.Kamarádka z opic psala že jejich dr chce básničku,navlíknout korálky a obrázek..........to by byla V.za dementa,korálky ani obrázek fakt nehrozí
23. únor 2011 v 15:43  • Odpověz
autor
@lenkabu ty vogo nestraš :grinning: obrázek možná tak nějaké kruhy, korálky by asi navlíkla a básnička?? No možná tak mraveneček v lese :sweat_smile: Vanda je fakt děsně šikovná, nebo né šikovná, ale chytrá :wink:
ve dvou letech kačka teprve začala mluvit ve větách. A nějaké barvy ji fakt nebraly, a po pravdě ani by mě nenapadlo ji je učit, to až tak od 2,5 let se o cosi snažím, aby mě říkala barvy kostek z lega. Ale ona si ze mě stejně většinou dělá blázny :angry:

Zrovna jsem si včera vzpomněla jak Jsme mluvily o disg. Lukyn se mě ptal na nějaké iy, už ani nevím co to bylo za slovo, a během dne se pak pral vícekrát tak jsem se ho zeptala jestli je disgrafik a on, že jo. No tak to je bomba, 2x dis. 1x disg. no to budou děti :grinning:
23. únor 2011 v 15:53  • Odpověz
Tak jestli barvy tak jsme v řiti, jestli básnička, tak jsme v řiti, jestli korálky tak jsme v řiti ... :grinning: :grinning: ale je bez plín i na noc :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 15:55  • Odpověz
markyt no vidíš Vanda bez plín na noc asi dlouho ještě nebude a celkově šly plíny dolů kurva těžce :grinning: ona je prostě jen šprt :grinning: Miloš je taky dyslektik a furt mně vytáčí jak má všude hrubky :grinning:
23. únor 2011 v 15:57  • Odpověz
a mluvení ve větách? hehehehehehehehehe dvě max tři slova (Kluk de pát, kluk de čůr, kluk ce párek :grinning:)) ... ale to doma skáčeme metr vysoko blahem a především pýchou nad tím jak je šikovný :grinning: :grinning: :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.