• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Tak to jsem zvědavá, co tam předvede mladej. Tak leda, že by mu tam zapěl "tepláková souprava, kule dej si do prava", to má v repertoáru dost často. Minulý týden to rozjel v Kauflandu, že jsem se v pr..li viděla :sweat_smile: . Už jsem vyfasovala obrázky, aby se je naučil poznat a pak je z pěti metrů identifikoval. Já je teda na pět metrů nevidím, tak snad on má očka v pořádku, ještě jsme to nezkoušeli. Jo a taky dost často říká, že je něco "na hovno", tak doufám, že mu to tam z plna hrdla vysvětlí. Ale prohlídku neřeším. Sousedky kluk je o čtyři měsíce mladší a je ještě na plínách a vůbec nemluví.
23. únor 2011 v 16:09  • Odpověz
bambik to je boží :grinning: :grinning: :grinning: z pěti metrů,to vyleze dr na ulici ne :grinning: :grinning: :grinning: to vám dal domů jak domácí úkol :grinning:
23. únor 2011 v 16:35  • Odpověz
Taky mi to nějak nejde do hlavy :confused: . Každopádně jsem mu teď řekla, ať jde na druhý konec místnosti a řekne mi, na co ukazuju a on na to "já na to nevidím" :fearful: :sweat_smile: :grinning:
23. únor 2011 v 16:56  • Odpověz
autor
@bambik Strašně mě to pobavilo, takhle jsem se dlouho nezasmála :grinning: :grinning: To prostě nemá chybu :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 17:38  • Odpověz
autor
@bambik jinak u nás to není na hovno, u nás je to v prdeli :grinning:
23. únor 2011 v 17:39  • Odpověz
kinsli - taky dobrý :grinning: :grinning: Tak to by si rozuměli :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 17:45  • Odpověz
vy mne vsichni bavite,ja ani ve 30 bych koralky nenavlekla.Videt neco na 5 metru :grinning:
23. únor 2011 v 17:55  • Odpověz
klaras - a to vždy na jedno oko :sweat_smile: . Ale tak možná právě proto, že nám už je 30 :grinning:
23. únor 2011 v 18:25  • Odpověz
@kinsli klidně doraž, 23 nám staví před barákem :grinning:

jinak co se týče té prohlídky, to jsem nevěděla, že je to tak hustý... já myslela, že se jenom váží a měří. např. Mája od ségra na 3-letý ani nebyla :astonished: no snad bychom prošly, barvy zvládáme bravurně, básničky/písníčky taky (zavřít pusu by taky někdy mohla...), ale navlíkat korálky fakt ne, obrázky asi jo, ale z 5m??? a co se týče spostých slov, tak Deny je ta, co pořád říká:"táto, ty vole, se neříká!!!" :grinning:
23. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
Holky nemáte některá číslo na konju?
23. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
Vandino nejsprostší je zatím sakra,ovšem místo do pytle říká do pytele a to zní divně a jak zní když říká čumák........... :grinning: :grinning: :grinning:

@markyfrana kamarádka z KV byla s dvojčatama na tříletce hodinu :grinning: říkala že to bylo jak přijímačky na vš :grinning:

@madlina posílám do IP
23. únor 2011 v 19:51  • Odpověz
autor
@markyfrana písni mi do IP zastávku a tel. číslo :slight_smile: Zkusíme se tedy vyhrabat :slight_smile: Doufám, že nebude moc mrznout :confounded:
23. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz
autor
Kačka neřekne jaká je to barva, když ji ukářeš jokoukoliv barvu a řekneš co je to za barvu tak Ti řekne zelená :sweat_smile: Ale když rozložím před ní kostičky a řeknu podej mi, červenou, modrou, zelenou...atd. tak mi ji bez problému podá.
23. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz
autor
k těm sprostým slovům, kačka kdysi používala / večejnou pracovnici / když ji něco spadlo, nepovedlo se... Docela dlouho jsem jí to odnaučovala a říkala, Kačenko říká se Ach jo zblázním se a teď už si k tomu přidala Ach jo zblázním se z toho :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz
autor
tak myslím, že bude Vojtíšek spokojený :grinning: :grinning:
http://aukro.cz/8x-sunar-nutradefense-1-800g-i1460925641.html
23. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz
24. únor 2011 v 08:53  • Odpověz
autor
@markyfrana Dnes to nedám :frowning2: Lukáš jel na ryby tak toho musím využít a něco tu udělat :wink:

@klaras sunar asi fakt využijeme :grinning: kojilo se přírůstky téměř nulové odsávalo se přírůstky mega úžasný :dizzy_face: Tak jsem se na to vykašlala a začala od 16.2. zase jen kojit + občas dokrm a jsme tam kde jsme byli přírůstky téměř žádné :angry:
Takže jsem nasraná a jdu opět odsávat a krmit z flašky :angry: :angry: :angry: :angry:
24. únor 2011 v 09:24  • Odpověz
@bambik co děláte ve čtvrtek? teda zatím jen předběžně :wink: tepláky si budou moct kluci zazpívat spolu :slight_smile:))))) taky teď u nás vedou :slight_smile: mám to na té flashce, tak si to budeš moct přetáhnout :wink:
24. únor 2011 v 09:56  • Odpověz
Holky konja se jmenuje Blanka,že jo?
24. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
Můj předchozí dotaz zapomeňte.jako bych ho ani nenapsala.
24. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz
madli to je v pohodě seš těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz
@lenkabu,Leni díky :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz
Takdortík na sobotu zajištěne.Už se na něj těším.
24. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz
lenkabu..uz jste zdrave?
Kinsli to bylo na verejnou pracovnici..ale sunar mne taky pobavil :slight_smile: doufam, ze uz je to zase lepsi.."vydrz Prtka vydrz".. :grinning:
24. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz
@klaras už dávno bylo to jen na den.....kdy letíš domů? ten dr tady tě miluje ne :grinning:
24. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz
24. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz
@lenkabu už toho máš tolik, že nevíš jak "kde" ti hlava stojí??? :grinning:
24. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz
Vikouš se výborně kření :grinning: @markyfrana to je němá forma protestu proti jedné admince tady,aféra která teď hýbe koníkem :grinning:
24. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
Něco mi uniklo? Nějaký vzrůšo na Koníku,a já zase nic nevím. :sunglasses:
24. únor 2011 v 15:09  • Odpověz
autor
@lenkabu z protestu jsi si obrátila fotku v profilu :grinning: :grinning:

@markyfrana jdu taky 8.3. teď jsem na to koukala do průkazky, ani nevím, že mi tam nějakou zprávu dával :sweat_smile:
Jinak úsměv krásný Vojtíšek se kření od 5 dne :dizzy_face: To Kařenka ani v omylu ta tak od 3-4 měsíce :grinning: No asi ji nic do smíchu nebylo :wink:

@klaras no jo bojovat se musí :grinning: Kdy odlétáš???
24. únor 2011 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.