• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
@konja ty jsi to asi nečetla všechno, já psala, že když Kačka nespolupracuje tak ji říkám, že když to nebude umět ta nemůže do školky. To je jen můj vyděračský tah :grinning: Né že by nějaká školka měla pro přijetí v kritériích, že neveme dítě co neumí barvy. To jim je fakt fuk. Akorát myslím, že neberou ty co nejsou bez plen. Ve školce se už s nimi nikdo přebalovat nebude. Každopádně když byla známá loni s klukem na zápisu a tam se jí ptali co umí a ona odpovídala, tak odpověď zněla není bez plen, nenají se sám, nemluví?? Tak co tady děláte, přijdte za rok.
25. únor 2011 v 09:43  • Odpověz
autor
@konja jinak filda je šikulka :wink:
25. únor 2011 v 09:43  • Odpověz
@konja to je borec! :slight_smile:
Koukám na profil ... ty jsi taky Novotná :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz
y@konja,tak to je Filda borec.Kluk od známých taky dlouho nemluvil a teď se mu pusa nezastaví. :grinning:
25. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz
@konja :dizzy_face: Filda je sikulka :dizzy_face: :wink:My taky pred nastupem do skolky resili,ze nemluvi,najednou se ani nechtela sama oblekat a ted mame problemy,pry nechce jist sama,ale chce aby ji krmila pani ucitelka :rolling_eyes: :unamused: Mrska jedna lina,doma je to same,chce abychom ji delali sluhu :angry: ,no my ji nechavame byt a to v ni vyvolava dalsi zachvaty vzteku,ze neni po jejim :angry: .Oba s Alesem odchazime do jine mistnosti,protoze by to nedopadlo dobre :pensive: No a Naty se vcera predvedla na zpivankach,takze nase iluze,ze aspon druhe dite bude min vztekle vzaly za sve :rolling_eyes: ,kdyz rvala a jecela 20minut ze nedostala kufrik s Krteckem :sweat_smile: :pensive:
25. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz
@kacici,ty snad popisuješ naše dítě.Jinak to není možný.Adi taky najednou nic neumí,když už něco dělá,tak ji to trvá dvě hodiny a nejraději kdyby ji někdo sloužil.A včera když šla zpívat,tak se sekla že nepůjde páč měli jinou paní učitelka a ona s touhle jít nechtěla.
25. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz
konjo bych se bála že až Filip povyroste tak budu vedle něj za debila :grinning:

Vanda je líá jak veš....svlíkat se umí ale moc nechce,oblíkat od pasu dolů,no podle mně by to zvládla celkově ale zaboha nechce, obouvat se umí a nechce,jí už dobu sama a teď na mně zkouší krmení.........a říká že ve školce ji bude oblíkat hodná teta, se propadnu až tam nastoupí :grinning:

@kinsli to ych s nim ana zápisu vyjebala páč zápis je půl roku před nástupem do školky a do tý doby dítě může mluvit,chodit na záchod i samo jíst.

mmch Vanda nechodí za záchod páč uznává jen nočník, ve školce jí snad nic jinýho nezbyde

a nejlepší nakonec,Alice má zase zánět středního ucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: kopíruju co jsem psala do opic

a Alice tam ten zánět samozřejmě zase má,pro změnu levý ucho mně sere že má od prosince druhý ATB,jinak jí nic neni i když vím proč teda v noci nemohla hodinu usnout.ale netrpí evidentně. a ten dr to je případ.......sem tam s ní chodila minule na kontroly a ironickej týpek "proč nedáváte nosní kapky když to máte ve zprávě"... dneska zase "vy čistíte dětem uši že jo" já že jo a on "a proč to děláte" tož mu říkám protože tam mají bordel a on zase "tak to nedělejte", ještě jsem se ptala na plavání a dozvěděla se že je to sice moda ale on svý děti z plavání stáhnul páč sice nemůže nikdo říct že to za záněty uší přímo může ale mají z toho rýmu a pak zánět,no moudrej chlapec,už se těším až si zase v úterý zalaškujeme
25. únor 2011 v 15:20  • Odpověz
25. únor 2011 v 19:30  • Odpověz
autor
@kacici V klidu matko, já krmím dobrovolně :grinning: Sama jíst samozřejmě umí ale nemá absolutně potřebu nějakého jídla. to naše dítě žije fakt snad ze vzduchu :sweat_smile: když se zadaří tak dopoledne kostík, k obědu troška polévky, no jak kdy, odpoledne kostík a mezi tím nějaké to mlíko a večeře též flaška mlíka. To je krmě tak na 8 měs. dítě ne na 3 roky. No ale co nadělám, nic. Ve školce by určitě jedla jak by vyděla ostatní. Vztekací období naštěstí nemáme, ale teď je taková namachrovaná co se narodil malej :grinning: A docela se i naučila o sebe postarat. Protože to bylo věčně, Kačenka vydrž až nakrmím brášku. Takže teď už to vzdala a vyháže hadry z pčebalováku a něco si natáhne. Mlíko už pije i normální, vezme si ho v ledničce, naleje do flašky a dokonce si i přistrčí židli k lince a ohřeje si ho v mikrovlnce :grinning: Občas to přežene :grinning: tak to zase doleje studeným mlíkem. Šťávu už si dělá taky sama :wink:

@lenkabu Chudák Alice :unamused: Kámošky malalej trpí na záněty středního ucha strašně :frowning2:
má je fakt snad pořád, nechali mi píchnout myslím prevenar a má je ještě četnější než před tím :confounded:

@markyfrana prosím Tě kde jsi hlásila Viktora na vítání občánků?? Já se na magistrát jen tak nedostanu :unamused:
Nemáš nějaký tel. nebo email???
25. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz
autor
Dnes jsem byla v DM a docela mě naštvali. Vzala jsem si jednu barvu na vlasy na kterou jsem měla kupón místo asi 53,- mě naúčtovala 75,- ale to jsem neřešila, ale chtěla jsem -25% na sunar 1 a ona mi řekla, že mě to nedá. Tak jsem nechápala, že prý na jedničku se sleva dávat nesmí. Tak jsem to neřešila a vzala si jen tu barvu. Tak jsem pak šla jako by už pryč a nakonec jsem se vrátila a vzala si alespoň dvojku, Protože bych jinak ten kupón asi nevyužila. Tak se mi pak holčina ještě omlouvala, že ji to příjde taky nefer, ale, že je to podle nějakého nového zákona že jedničky se zlevňovat nesmí, až pokračovací mlíka.
25. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz
@kinsli vitaniobcanku@mmhk.cz, napsala jsem tam, jméno dítěte, datum narození, moje jméno a přítelovo a že bychom se rádi zúčastnili..:slight_smile:) bylo to fajn..Vojtíšek koukal co se to děje, kam ho ta máma zase zatáhla.. :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz
@kryserka ve středu nás sestřička pochválila, že se to lepší, příští týden jdeme na kontrolu k dr., tak uvidím co řekne..zatím cvičíme dva cviky..už jsem si na to trošku zvykla, že pláče, ale stejně je mi ho líto broučka a jak se na mě pak dívá..:frowning2:

manducu máme hnědou, jen v tom nechce být a nevím jestli ho v tom mám dobře..nemám ho moc na sobě přimáčklého a horní okraj má za krkem, ne za hlavičkou..jj taky jsem na tu kapsu koukala na netunevím jak bych ho tam narvala oblečenýho..je jak medvěd..:slight_smile:))
25. únor 2011 ve 22:37  • Odpověz
autor
@velrybous Moc a moc díky :wink: Jdu hned psát. Jinak s manduchou ještě asi počkej :wink: Nebo máš novorozeneckou vložku??
25. únor 2011 ve 22:50  • Odpověz
@kinsli nemáš za co..mám novorozeneckou vložku, ale Vojtíšek je už kojenec..:slight_smile: 6,3 kg dneska vážen..:slight_smile: s mamkou teda..
25. únor 2011 ve 22:55  • Odpověz
@lenkabu Jako debil se vedle něj cítím už teď :grinning: Má neskutečný přehled o věcech, které děti v tomto věku úplně přehlíží a nechápou. Teď zrovna s babičkou čtou knížku Straka v říši entropie (Fyzikální bajky pro děti ve věku asi tak druhého stupně zš a starší) a Filda mě dnes asi půl hodiny vysvětloval co to jsou zákony termodynamiky. No, nepochopila jsem :grinning: :sweat_smile:
25. únor 2011 ve 23:24  • Odpověz
@markytkaaa za svobodna ano, teď už jsem Truhlářová :wink:
25. únor 2011 ve 23:27  • Odpověz
@kinsli Ale počkej až se to zlomí a ona začne baštit, to bude šok! Filda byl hroznej nejedlík, už od malinkata jsem nechápala z čeho to dítě žije, žebra se mu dala počítat i nadálku, svačiny ve škole nejedl ikdyž to byly minimální porce, obědy nejedl, maso nejí, ovoce nejí až na jablka, zeleninu nechce atd. Kdybych mu nedala celý den najíst, tak si snad ani nebude stěžovat :sweat_smile: No a teď je to asi 14 dní co ze dne na den za mnou přišel a říká "mamko dej mě zítra větší svačinu, měl jsem málo" A teď mám taky hlad!" a snědl plný talíř špaget a ještě si šel přidat. No a od té doby se nedá říct, že by jedl, on prostě ŽERE jak kyselina :grinning: Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit :grinning:
25. únor 2011 ve 23:32  • Odpověz
@konja tak to je božíprý zákony termidynamiky :grinning:

@velrybous ta novorozenecká vložka je divná, mám ji taky a pořád mně tam ty děti přijdou divně poskládaný,počkej až ho budeš nosit normálně břichem k sobě,je to lepší :wink: Vanda měla ergo od 4 měs a nechtěla tam,až v 7 měs a pak to milovala,některý si na to počkají :wink:
26. únor 2011 v 08:13  • Odpověz
A vítám jakoukoliv radu jak narvat co Alice ATB aniž by je vyblila
26. únor 2011 v 08:29  • Odpověz
autor
@konja hups, snad u nás to nežroutství nebude trvat do 7 let :grinning: Počítám, že to zlomí školka :wink: Ale jak píšeš, kdybych ji nedala najíst celý den tak si toho ani nevšimne :sweat_smile: Možná je to i tím že strašně pije. Fakt mega, mega moc, takže ten žaludek má pořád jako by plný.

@velrybous Tak to je ho už kus :grinning: Já doufám, že do 2 měsíců dáme alespoň těch 5 kg.
26. únor 2011 v 08:32  • Odpověz
autor
@lenkabu neblije po kombinaci ATB - mlíko??? Nejsem si teď jistá my ATB ještě neměli, ale něco mi říká, že se na ně mléko nesmí. Dej jí je na lžičce s čajem a mlíko třeb až 1,5-2h po podání ATB.
26. únor 2011 v 08:49  • Odpověz
@kinsli ona blije okamžitě po požití to si tělo ani neuvědomí že je to tam i s mlíkem a blije páč to do ní rvu silou a nadavuje ji to. ale zkusím podat bez mlíka :wink:
26. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
@konja to sis výrazně polepšila :slight_smile: Já jsem si pohoršila :grinning: Byla jsem Víznerová :slight_smile:
26. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
@lenkabu No musím se asi smířit, že si brzy s vlastním dítětem asi moc nepokecám, protože nebudu chápat o čem mluví :sweat_smile: :grinning:
26. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz
Holky já dnes sedím doma jak na trní. Filda dnes hraje turnaj v Praze a já tam poprvé nejsem. Normálně si nosím telefon i na záchod abych nepropásla žádnou sms s výsledkama :grinning: Jsou to nervy :grinning: Ale zatím je to dobrý, všechno maj zatím vyhraný, Filda nepustil jediný gól. Tak ještě vydržet tři zápasy :zipper_mouth:
26. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz
@lenkabu Leni poustej ji to pomalicku s cajckem do pusinky. Fakt malicko,ona si bude myslet ze pije caj nebo stavu a ty ji to davej strasne moc pomalu. Ja kdyz to dala Naty nasilim a rychle vzdy me to vyblinkala :rolling_eyes: Nebo malicko ATB hned zapit,ver mi u nas nic jineho nefunguje a ze tech sracek mela Naty fakt hodne :confounded:
@konja Tak moc drzime pesticky a a nase holky jinak taky ziji ze vzduchu :angry: ,teda Terca urcite,je jak lunt :sweat_smile: ,Naty si doprava Sunar 3x za noc,takze ta to dohani jinak.
26. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
Co mate za ATB?My meli Klacid a to je mega hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a ATB dobrala ve ctvrtek a od vcerejska ma desnou rymu a v noci zase kasle :pensive: ,uz fakt nevim co s ni,navic pristi tyden mam uz nastoupit,potrebuju aby byla zdrava :rolling_eyes:
Holky s tou jeskyni dam vedet v pondeli,netusim totiz jaky dny budu chodit,dozvim se to az ted v pondeli :wink:
26. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
@kacici dík zkusím :wink: má Zinnat je dobrej i krásně voní ale nechce to. teď jsem jí to šoupla mezi sousty kaše,vyplivla jen trochu tak půlku dávky snad má v sobě. ono to hodně výrazně voní takže v jídle nebo pití to hned odhalí a nechce
26. únor 2011 v 18:18  • Odpověz
@kinsli no je..:slight_smile:) je to znát, už to není malý miminko :slight_smile:) určitě..:slight_smile:)
dneska mě tak kousnul, že jsem vykřikla a on se leknul, to bylo řevu než jsem ho utišila..nevím co to má za manýry s tím kousáním..
26. únor 2011 v 19:43  • Odpověz
@lenkabu zkusím mu to, ale nevím jeslti ji dopne, spíš ne, navíc má ty látkový plíny, tak je jak včelka..:slight_smile:) a zkouším ho břichem k sobě..
26. únor 2011 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.