• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
pár fotek z Labyrintu divadla Drak, dneska jsem prubla že tříletý dítě už si to užije,zvlášť ta divadelní dílna na konci je dobrá,scénografický trenažer,loutkové divadlo,míchání hudby a kulis,vybírání kostýmů...
26. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz
a jedna epesní nakonec...jsem dala poprvé v životě na zem kytku a řekla si že nejsem tak blbá abych neuhlídala jednu kytku a jedno dítě..no nic,fotka den poté
26. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
@lenkabu hlína dobrá :grinning: :grinning: :grinning: teď poroste jak divá.. :slight_smile: rozkošná
26. únor 2011 ve 23:12  • Odpověz
@lenkabu :grinning: Taky takhle máme vyfoceného Fildu :grinning:
27. únor 2011 v 10:16  • Odpověz
@madlina Market prosim nemas ten pristupovy kod na fotecky z karnevalu ve Vekosich ve skolce?Ja jsem ho samozrejme neopsala a ted uz ten papir na forky u sebe nemam - dali jsme ho uz ucitelkam s vyberem fotecky,moc diky
27. únor 2011 v 11:01  • Odpověz
@kacici jsem cetla ze se vam zas ryma a kasel po ATB vratil, moje dvojcata to maji porad taky a nemuzeme se toho zbavit, ted nam napsala detska doktorka na posileni imunity Ribomunil bere se to sice skoro pul roku ale rikala ze je to super. :wink:
27. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
@kacici,kod je:38339238.Vám fotky objedaj ve školce? My si je musíme objednat sami.ještě jsem se na to jak blbec ptala snad 3x.
27. únor 2011 v 11:44  • Odpověz
@madlina Madli my vraceli zpatky ten listek,napsala jsem tam jake fotecky chci a pocet a dala presnou castku k tomu. Vim ze pak uz si jen zase vyzvedavas hotove fotecky prave primo ve skolce :wink: To je zvlastni ze u nas to jde a u vas to neslo :confused: My mame par fotek asi za 100Kc,musela jsem tam dat presnou castku a prekvapuje me ze vam to nechteji taky takhle udelat :unamused:
A moc moc dekuju za kod,jsem trubka,pozvala jsem nase na net at se prijdou podivat a asi by nic nevideli :sweat_smile:

@septim Dekuju za radu,ja uz jsem bezradna,takze v tydnu zase zajdu k detske,nebo vaham zda zase na to ORL na Slezsky,uz me tohle nejak nici :frowning2:,v noci se nevyspime,do toho zacina mit i ta starsi zvysenou teplotu :frowning2:
27. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
Holky nevíte někdo kde se dají sehnat dámské černé legíny? Nemyslím sportovní, ale na normální nošení třeba k tunice.
27. únor 2011 v 15:26  • Odpověz
@konja taky shánim....něco jsem viděla v Pardubicích v HM,neměla jsem čas to tam řešit............a švagrová říkala že je snad kdysi sehnala ve Vesně...jo a mrkni na stránky Tchiba
27. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj..u Vietnamcu bych rekla.. :slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz
@kacici,asi jsem učitelku blbě pochopila či co,ale máme to stejně.Na netu vyberem foto a na lístek napíšem k obrázku počet a přidáme korunky.A odevzdáme ve školce.

@konja,dortík byl skvělej,Ještě jednou moc děkuju.Adélka ho furt okukovala :slight_smile: .A krémík vynikající.
28. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz
:slight_smile: ahojda holky, omlouvám se, že vám vpadám do diskuze, ale chtěla bych se zeptat, kde necháváte v HK stříhat děti???
28. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz
@konja
@lenkabu v Teranově ve Futuru měli cca za 200,- :wink:
28. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz
@verusinek nikde je na stříhání moc hysterická :sweat_smile:
28. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
@lenkabu :grinning: to jsi mě potěšila, no já doufám, že to zvládne bez hysteráku :sweat_smile:
28. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
Vanda byla naposled asi ve věku Nikolase a jenom na ustřižení ofiny a skončilo to tak že kadeřnice vymyslela 100 a 1 důvod proč už tam nikdy nemáme jít :grinning:
28. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz
@lenkabu :grinning: :grinning: :grinning: paráda, tak to asi bude i u nás, proto potřebuji víc tipů, aby stihnul ostudu udělat všude :sweat_smile: :grinning:
28. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz
Leni ty Vandu podcenujes..bude v pohode.Vzdyt byla vzorny dite co ja ji videla! :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz
Holky co máte v plánu na odpolko? My jdeme krmit labutě.Kluci vedle vrtaj páč rozebíraj jádro,takže je tu kravál.A hlavně je venku krásně.
28. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz
autor
@madlina Já bych šla hned :dizzy_face: jen nevím do kolika bude Kačenka spát :frowning2:
28. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
autor
@verusinek Já ji zatím stříhám sama :wink: Jenže u nás je to jen o té ofině a zastřižení konečků :wink:
28. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz
@kinsli,Peti já jdu na třetí pro Adi do školky a pojedem asi k Čechii a když se nám bude chtít,vemem to prochajdou do Jiráskáčů.
28. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz
@kinsli ,kdyžtak mi cinkni kde se nacházíme a dojela bys.Nebudem proti když se k nám někdo přidá.
28. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
Holky kdo chce seznamy na burzu napište mě co nejdřív, ve čtvrtek budou k vyzvednutí tak bych potřebovala nejdéle zítra večer napsat holčině přesný počet kolik jich budu chtít.
28. únor 2011 v 17:18  • Odpověz
@konja já určitě zase jeden vezmu :wink:
28. únor 2011 v 17:51  • Odpověz
@kinsli děkuji, no já si právě na to sama netroufnu, nechceme ho stříhat nakrátko, takže to chce nůžky, no musím někoho sehnat, kdo ho bude ochotný ostříhat :sweat_smile:
28. únor 2011 v 19:32  • Odpověz
@konja já bych taky jeden prosila..moc děkuju :slight_smile:
28. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz
autor
@markyfrana Kdy že jdete na vítání občánků??? My 20.4. tak doufám, že se jim ještě vejde do kolébky :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 01:08  • Odpověz
@kinsli :grinning: pri tvym kojeni asi ne.treba mu ale pripravi normalni postel
1. bře 2011 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.