• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
markytkaaa: tak můžete otestovat :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Holky jdu spát, tak zítra v herně :wink:
5. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
kinsli:ten svetr miluju tak ho schovám :wink:

Druhá šance mně znechutila prvním dílem,mám vypnuto.
5. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
lenkabu: V poho, tak my seženeme na MMB :grinning:
5. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
kin: taky testneme ... ale zítra má být chcavec tak ještě vydržíme ve starý káře :grinning: šetříme si ho na sluníčko ... se těšíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdu taky chrápat, broooou
5. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz
markyt:já bych měla mít janéčka příští týden,taky se těším jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
u nás to vypadá, že bude hezky, tak možná i dorazíme :wink:
6. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj,
omlouvám se, ale do herny nedorazím, snad příště :wink:
6. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
caryfuk:příště dorazte,to už bude mít Máťa skoro narozky :slight_smile:
6. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak jsme doma, Aduš po cestě úspěšně ztratila i druhou rukavičku, tak má někdo do páru :grinning: , že já zapomněla, že dítěti na zadní sedátko jedině rukavice na špagátech.
Aduš na posledních 5 minut cesty usnula a vypadá, že jí to stačí. Teď do sebe tlačí oběd - 3 brambory, zeleniny a masa se ani netkne, přeci.
Ve 2 jdem pro Matěje do školky, tak doufám, že zabere alespoň odpolko.

Jsem ráda, že jsem Vás holky poznala, příště se těšíme znovu, bylo to fajn.
Barča a Aduš
6. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
bebul:bylo fajně tě poznat a fakt jsem zírala jak je ti aduš podobná...Vanda úplně odpadla,spí a nevzbudila se ani při svlíkání. Tak se snažím trochu pracovat ale nechce se mi :grinning:
6. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Nazdar holky!
Hlásí se jedna ztracená duše. Jsme teď byli skoro měsíc na Moravě. A v úterý jsme byli u MUDr. a v 7 měsících má Tobísek 9,730 kg a 74 cm :slight_smile:
6. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Dodaatečně Vandičce všechno nej k narozeninám!! :wink:
6. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Děkujem :slight_smile:

Tobísek je pěknej chlap :slight_smile:
6. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
kinsli: to jsou ty korálky made in IKEA, jsem na věci z Ikee jak utržená, teď si pojedem pro kuchyň...
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80014041

Kdyby na to byly finance, tak snad doma nic jiného není, ten styl se mi moc líbí.
Aduš fakt ještě oka nezamhouřila, lítá tu jak utržená, krámuje co se dá, já lítám za ní a uklízím, ale je mrška rychlejší :sweat_smile:

Jinak v létě můžete klidně jezdit k nám. Bude bazén, pískoviště pro prcky, klouzačka, hračky tu jsou taky a zázemí už snad taky bude fungovat. Kafe a buchty, šťávičky, sušenky... se vždycky najdou a v létě už budou i nějaké ty plody zahrady, tak pokud nepohrdnete, tak jste zvané :grinning:.
6. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ještě se ujistím. v herně bly Lenkabu se stydlínem Vandou, Kinsli s Kačenkou velkohnědoočkou, a Konja s Blaničkou??? Ještě někoho jsem si nepřiřadila??? Omlouvám se předem. :wink:
6. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
bebul:přesně :wink:
6. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
Návštěvu určitě využiju :slight_smile:
6. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
Ty korálky jsou super,taky miluju ikeu :slight_smile:
6. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
Spíííííííííme, já se snad půjdu opít, konečně. Matýsek už je na cestě za zážitky, hraním a rvaním s bratrancema. Zítra jdou na karneval a tak si to snad pořádně užijou.
Jdu přiložit a asi sebou ducnu do gauče.
6. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
Holky veci z Ikeii jsou super - Terezka ma v pokojcku stolecek a zidlicky,osvetleni,stan a nekolik plysaku :grinning:
Uz me chrni :dizzy_face: - dneska byla uplne vyrizena,protoze spala jen 20 min.,takze se desim ranniho budicku :rolling_eyes: .Jdu si sednout s kamoskama,tak rano asi jen tak nevstanu :slight_smile:
Od te doby co jsem tehotna chodim spat pres den s ni a dnesni spanek me strasne moc chybi :confounded:
6. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
My mame ještě pro děti ty světýlka duchy. Matěj modrého, Aduš červeného a taťka (moje třetí ratolest) má zeleného.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/60062165

je to super světýlko, protože je měkoučké, když spadne tak se nic neděje, děti si s ním i hrají. Když přestane svítit, tak se dá nabít na kabel, stačí přes den do zásuvky a svítí po nocích skoro furt. Když mají děti děsy, tak se prostě rozsvítí a je to. Beru ho všude s sebou, sloiží nám i jako orientační světlo a že je mobilní, to je prostě super.
Kdyby byla ikea někde poblíž, tak bych tam byla asi od nevidim do nevidim. Super servis, kavárna, herna pro děti, koutek pro odrostlejší a ceny taky nejsou špatné. Hlavně ten styl. Kolikrát už jsem četla zaručené zprávy, že se bude stavět tam a tam a pak když tam narostlo něco jiného, tak jsem byla zklamaná. Naštěstí po dálnici je to na čeřňák jen 45 minut.

Kupodivu Adélka už taky spinká. Díky poztráceným rukavičkám se nám trošku spustila rýma, ale nic hroznýho, tak doufám, že se z toho nevyklube nic horšího.
Jdu do hajan, dobrou noc a ať andílci hezky chrněj, pokud možno až do rána
6. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kdyby byla ikea tady tak jsem nás dávno zruinovala :grinning:
6. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
tady je to slíbený video jak Vanda řádí s Milošem

http://www.youtube.com/watch?v=oVgb7_FZpJQ&feature=channel_page
6. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
bebulka1: my návštěvu taky určitě využijeme :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem sice jak říká Lukyn městská " bluma :sweat_smile: " ale v létě mě nikdo v paneláku neudrží :grinning: :grinning: :grinning:
Hodně chodím k babám z práce posedět na nějakou tu grilovačku :wink:
Mamča nikdy nechápala, protože jsem takový benjamínek :grinning: :grinning: :grinning: Nejmladší kolegyni je cca 35 let, to je jako ok, ale pak už je tak 45 let a zbytek okolo 55 :sweat_smile:
Za týden jdeme zrovna pařit do Avasu :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jsme měli akci od práce, pěkně jsme se přežraly :grinning: :grinning: :grinning: bylo to super, ale
šla jsem, brzy domů, nechtěla jsem Kačenku moc dlouho nechat s mamkou, kdyby to bylo přes den, tak ok,
ale ona by asi špatně usínala. Taky opice prý 16:30-18:45h spala v kočáře tak tu samozřejmě řádila do 21h :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
lenkabu: video úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Měla jsem tu dnes večer něco podobného, Kačenka si házela s míčkem a mohla se u toho počůrat smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
bebulka: Korálky super :dizzy_face:
Ale já bych raději brala tu multifunkční kostku :dizzy_face:
No kdyby v Urbanicích nevěděli co k narozeninám, tak jim ráda poradím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak už máme objednané to růžové Ergo, tak budeme létě cukrouškovat :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
7. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
Zdááár :slight_smile: tak kočár naprostá lahoda :slight_smile:
Zítra odvezeme starou káru k našim, a každou neděli co tam jsme na celý den bude jezdit ve starém a doma pěkně v krásném novém :grinning:

kin: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2837691
7. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
markyt:to jsem ráda že se líbí :slight_smile:

Dort hotov,piškoťák,design nic moc ale chutnej snad bude.

Vanda dneska chtěla pomazlit plyšovou kachnu,skočila po ní a netrefila se :sweat_smile: flákla se do hlavy,má tam odřeninu a bouli,fotky z oslavy budou exkluzivní :sweat_smile:

ten kočár v aukci má příšernou barvu :sweat_smile: :pensive:
7. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.