• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
@lenkabu dobrý fotky, drak budeme muset vyzkoušet, Kuba by mohl být nadšený :slight_smile: Kytka taky dobrá, proto je mám v ohrádce :grinning: Jinak my se byli podívat na Hučáku, čez tam má interaktivní centrum a super, od tý doby chce Kuba pořád na elektrárnu :slight_smile:
1. bře 2011 v 07:57  • Odpověz
@kinsli jdeme 6.4.
1. bře 2011 v 08:35  • Odpověz
@kinsli,fotečky ze včera se mooooc povedli.My je máme ještě ve foťáku.Petr vedle ještě borá poslední zbytečky a pak se hned vrhne na fotky.Bych je stáhla sama ale nejsem na kompu a mám jen noťase od táty.Myslím že si to holky včera užili.

Holky mě je od rána zle.Chytla jsem nějakou střevní virozu. :confounded: :confounded: :confounded:
1. bře 2011 v 11:17  • Odpověz
autor
@klaras ty vogo a to jsi u más nebyla dnes :grinning: :grinning: :grinning: to bylo maso :grinning: To co nedal za týden to snad dohnal během dnešního dne. Čistá váha po brutální nadílce, před jídlem 5000g/62 cm. Ty cm to je fakt mazec, to měla Kačka na 3 měsících :sweat_smile: No jo, je to chlap, u toho to tolik nevadí :wink: Hlavně aby Kačka nebyla žirafa :grinning:
1. bře 2011 v 19:44  • Odpověz
autor
@markyfrana Co budeš dávat Vikoušovi na sebe?? Já nějak fakt nevím. U holčičky je to jasný, ale v čem chodí chlapečkové. My běžně nosíme takové bavlněné kaťata, tak to určitě ne a riflový set mě taky nepříjde vhodný, fakt nevím :unamused:
1. bře 2011 v 19:48  • Odpověz
autor
@madlina fotky nic moc, měla jsem foťák u Vojtíška a zapařil se :unamused: (objektiv) bohužel jsem si toho nevšimla, po příště budu chytřejší :wink:
1. bře 2011 v 19:49  • Odpověz
@kinsli Ti rikam pripravi Vam postel a ne kolibku :grinning: !! Jinak ja bych asi dala kalhoty(ne rifle) a treba svetr nebo kosili :wink:(jestli nemas tak brnkni svagrovy ta toho ma..nebyl by zadny problem si to pujcit)
madlina..at Ti je brzo dobre!chudaku
Kinsli..to mu davas smetanu a ne mliko snad!! :grinning:
2. bře 2011 v 07:53  • Odpověz
@madlina brzo se uzdrav :wink:

@kinsli je teda pořádně dlouhej :wink: Na našem vítání byla Alice jediná holka a 9 kluků a měli buď rifle nebo nějaký lepší dupačkový set nebo bavlněný kalhoty a košili nebo lepší svetřík. možná mám někde fotku

2. bře 2011 v 08:25  • Odpověz
@kinsli vidíš to mě vůbec nenapadlo řešit, asi jak říkají holky, kalhoty a košily. rifle asi ne, přijdou mi dost tvrdý :frowning2:. vůbec je nedávám, více méně pořád nosí jenom punčocháče :slight_smile: a body. jinak nic. asi se po něčem podívám, nic jako košile nemáme. možná najdu nějaký svetr :slight_smile:
2. bře 2011 v 09:05  • Odpověz
u mně rifle nenosí ani jedno dítě :grinning: a teď řeším jak nás sladit na focení páč u mně připadají v úvahu rifle a nějaký triko a ani jedno dítě je nenosí,a růžovou jako děti si teda nevezmu :grinning:

@markyfrana tady je ten duplo rodinný domek co dostane Vanda

http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=e5a6da9875ef493caeb36b481c16a10e
2. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz
autor
@klaras Jo už jsem z nějnervózní dnes se taky jen žere :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale on né že by vypil těch 120 ml najednou, on si to nechává na etapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám váhu tak si ho vážím :wink: dá třeba 65 ml, po hodině třeba 30 ml po dalších třeba 45 min. třeba 50 ml. No fakt mazec. Dnes jedu do DM, a za hodinu doma určitě nebudu. Tak buď se pořádně nají nebo má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky díky já po něčem juknu :wink:
2. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz
@lenkabu to je krásný :grinning: taky budeme dávat k narozkám, možná vezmu tohle, je to fakt pěkný
2. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz
autor
@lenkabu moc hezký :wink: My koupili skákací hrad :grinning:
2. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz
Holky kdo shanel ty leginky - ted je maji v Tchibu za 250Kc mrknete se na stranky,plati to ode dneska,je to v akci co bude za tyden,ale uz se to da objednat nyni :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:11  • Odpověz
@kacici na nás nebo na děti?
2. bře 2011 v 18:02  • Odpověz
na nás :wink:
2. bře 2011 v 18:03  • Odpověz
tož to tam jdu :slight_smile:
2. bře 2011 v 18:07  • Odpověz
autor
@lenkabu
@markytkaaa nová image :grinning:
2. bře 2011 v 19:30  • Odpověz
@kinsli to je v souvislosti s kauzou ikarkulka,kdybys viděla jak je rudo na diskusi o tý krávě :grinning:
2. bře 2011 v 19:31  • Odpověz
autor
@lenkabu já to pochopila :wink: hoď mi odkaz ať si přečtu o co jde, než se mi přilepí ten žrout na kozu :grinning:
2. bře 2011 v 19:40  • Odpověz
2. bře 2011 v 19:52  • Odpověz
Nikde nečtu, že nám to sluší?! ... Ale sluší nám to! :grinning:
2. bře 2011 ve 22:49  • Odpověz
markyt ten tvůj nenádný prostředník nemá chybu :grinning:
2. bře 2011 ve 23:32  • Odpověz
2. bře 2011 ve 23:40  • Odpověz
Úplně jsem zapoměla napsat, jak Filda dopadl v sobotu na turnaji :sweat_smile: Takže tady je výsledek: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/konja/album/muj-maly-zverinec-o-2/6436231/ Tatínkové byly spokojení :grinning: Filda získal ocenění nejlepší gólman turnaje, ale protože si můj muž chytře zapoměl foťák, tak nemám žádnou konkrétnější fotku :rolling_eyes: Jednou s nima nejedu a už to chlapi takhle vyvedou :unamused: :grinning:
3. bře 2011 v 06:28  • Odpověz
@kacici Děkuji za typ, už se tam jdu kouknout :slight_smile:
3. bře 2011 v 06:35  • Odpověz
@konja to je super jak to Fildovi jde :slight_smile:
3. bře 2011 v 08:12  • Odpověz
@kryserka nohavice má novou řadu kanafasových kalhot, já už jsem v pasti :grinning: kdy objednáme? :grinning:

http://www.veselanohavice.cz/vn-sortiment/pestre_kalhotky.phtml
3. bře 2011 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.